Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ultima w ofercie napisała PL/ANG do wyboru. Nie mam pewności co do signature bo są jakieś sprzeczne informacje. Tyle wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezyk na poczatku wybierasz sobie, a wyscig specjalny na torze Top Gear starymi VW ogorkami bekowy na maksa, ale grafika taka sobie, chyba moj roczny telewizor juz nie daje rady :/ tak czy owak gram i bede gral. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code, gburem to w tym momencie jesteś TY.

Dodajcie go w ogóle do listy zablokowanych żeby jego cudowne posty się nie wyświetlały.

----------------

Polonizacja wygląda całkiem nieźle. I Martyna daje radę. :happy:

Lub jak kto woli:

Martyna wygląda całkiem nieźle. I polonizacja daje radę. :D

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13ms, nic nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :/ Czy ja mówie o najeżdżaniu na PD? Mi chodzi o język w grze, więc nie widze związku.

Boryz, za spolszczenie w GT5 odpowiada SCEP, a oni odwalają kawał dobrej roboty :ok:

Duszol, z tobą już nie dyskutuje, bo jesteś jednym z największych fanbojów jakich w życiu widziałem. Serio. Nie zdziwie się, jak powiesz że na ścianach masz plakaty z Kazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code, powaznie? Kurde, myslalem ze LEM jakims cudem dopadl w swoje lapy gt5, w takim razie dziekowa za informacje, zatem nie boje sie o polonizacje :)

I sorry za wprowadzenie zamieszania w zwiazku z tym.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>13ms, nic nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :/ Czy ja mówie o najeżdżaniu na PD? Mi chodzi o język w grze, więc nie widze związku.<br>
<br><br>Co prawda w 100% zrozumiałem Twój post, ale faktycznie, z mojej wypowiedzi może wynikać, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem. Najeżdżanie na PD wspomniałem w moim poście w celu porównania moich narzekań z narzekaniami innych użytkowników. <br><br>Tak w ogóle to sobie czytam to forum i słowa fanboy, hype, photomode, event, replay, czy choćby drift albo post są używane bardzo często - nie żebym starał się kogokolwiek przekonywać do angielskiej wersji językowej, ale m. in. dlatego moim zdaniem zdaniem język angielski bardziej pasuje do gier (i opgrogramowania) niż język polski.<br><br>
<br>Ultima w ofercie napisała  PL/ANG do wyboru. Nie mam pewności co do signature bo są jakieś sprzeczne informacje. Tyle wiadomo<br>
<br><br>Dzięki.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że tego typu zwroty i w GT5 nie są tłumaczone (ww. filmik) co świadczy dobrze o polonizacji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już skończcie te posty co do języka... Każdy wybierze to co mu najbardziej odpowiada mi język PL w grze bardzo pomoże bo należę do tej grupy ludzi co angielski kuleje. Dla mnie PL w każdej grze to bardzo WIELKI +.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie również wolę orginalny język angielski, ale na przykład w Heavy Rain, jak dla mnie i czytałem nie tylko, lepiej wypadł polski dubbing. Jak kto woli :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Gt można wrzucać własne piosenki czy nie ?, bo obiło mi się o uszy ze ponoć się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^w GT jedyna piosenka jest dzwiek silnika :P

EOT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat tak obszerny, że nie wiem czy to już było

http://www.gtplanet....132225&page=344

Dobre screeny! :thumbsup: Premium wyglądają po prostu OBŁĘDNIE! Standardy tragicznie :) Jest to tak kolosalna różnica, że od razu po odpaleniu płytki powinny wyświetlić się dwie opcję Standard game lub Premium game :D Przez internet na pewno będę jeździł jakimś Premium (pewnie jak większość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy bd taka opcja żeby zwykłym autem np audi rs6 wystartować na torze rajdowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można skleić to zdanie bardziej do kupy ?? Bo pewnie nie tylko ja ciebie nie jaże ... Ale domyślam się i odpowiadam, że na wszystkich torach bedzie można jeździć kazdym samochodem :P

PZDR siroccoxp

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi licencjami i szkołą jazdy ?? czy żeby wziąć udział w jakichś wyścigach trzeba najpierw zdobyć odpowiednią licencję ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE CZY manta steering wheel compressor 3 BĘDZIE DZIAŁAŁA Z GRAN TURISMO 5 ?? Nie chce opinii na temat tej kierownicy tylko czy będzie ona działała

Ps. może wy wiecie bo w dziale o kierownice nikt nie odpisał proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie. Ktoś wie kiedy skończy się deadline na recenzje gt5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi licencjami i szkołą jazdy ?? czy żeby wziąć udział w jakichś wyścigach trzeba najpierw zdobyć odpowiednią licencję ??

Tak. Widzę, że w poprzednie części nie grałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chodzi mi o to czy na torach rajdowych będzie można pojeździć tylko samochodami przystosowanymi do rajdów czy wszystkimi ?

tak chyba jest jaśniej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł jeździć wszystkim autami

Edytowane przez sebek1991
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Widzę, że w poprzednie części nie grałeś :P

Grałem tylko w prologue, pleya mam od dwóch miesięcy, wymieniłem za xboxa głównie właśnie dla gt 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myski już gra. Kupil w Arkadii w wawie. Nikt z was nie jest z wawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ale mam gdzie indziej preordera.. Chyba z nimi skoncze:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×