Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

A czy wie ktoś czy bedzie mozna zciągać z tego samego konta na różnych konsolach i ile takich operacji mozna zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech (siec Gamestore) GT5P kosztuje 39,99€ czyli mniej wiecej tyle samo co w Polsce, wiec ciekaw jestem jak to mozliwe ze na Wyspach maja te gre za 80pln. Jesli to prawda to chyba stamtad sobie zalatwie gre.

PS. Czy ktos wie jak to bedzie z jezykami w GT? Tzn jesli kupie w gre w NIemczech to bedzie do wyboru jezyk angielski? Tzn tekst na pewno, ale jak jest z grami typu GTA czy Fifa, gduie jest duzo tekstu mowionego? (sory za OT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekaw jestem jak to mozliwe ze na Wyspach maja te gre za 80pln. Jesli to prawda to chyba stamtad sobie zalatwie gre.

http://www.gameconnection.co.uk/P:PS3/Gran...5_Prologue.html

Sprawdzony sklep, czesto tam kupuje. Jeszcze dzis rano byly dostepne wiec pewnie caly naklad im zszedl, co mnie nie dziwi wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepsza płytka niż ściąganie, na pewno będzie do konta przypisana gra itd. A płytka uniwersalna.

extrem oczywiście jak obiecywał tak sprzedawali już 21.03.2008 :-) Więc kto sobie tam zamówił to już dawno gra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy wie ktoś czy bedzie mozna zciągać z tego samego konta na różnych konsolach i ile takich operacji mozna zrobić ??

Widzę tutaj młodego prężnego businessmana. Jeden raz na jedno konto. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Niemczech (siec Gamestore) GT5P kosztuje 39,99€ czyli mniej wiecej tyle samo co w Polsce, wiec ciekaw jestem jak to mozliwe ze na Wyspach maja te gre za 80pln. Jesli to prawda to chyba stamtad sobie zalatwie gre.

PS. Czy ktos wie jak to bedzie z jezykami w GT? Tzn jesli kupie w gre w NIemczech to bedzie do wyboru jezyk angielski? Tzn tekst na pewno, ale jak jest z grami typu GTA czy Fifa, gduie jest duzo tekstu mowionego? (sory za OT)

Bylem dzis przerz przypadek w MM w Heidelbergu. Nie zapowiadalo sie ze gre kupie.

Jednak tak wyszlo, ze trafila do koszyka i sponsor zaplacil - 40euro.

Wlasnie instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę tutaj młodego prężnego businessmana. Jeden raz na jedno konto. :]

Na jedno konto pewnie tak ,ale napewno nie jeden raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na ten pierniczony update PSS. Zawsze jak jest ważniejsze wydarzenie to wszystko się rozciąga w czasie. :/

@drk2

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Przeczytaj raz jeszcze fragment o młodym businessmanie. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jedno konto pewnie tak ,ale napewno nie jeden raz

Też tak myślę... Ile wlezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę tutaj młodego prężnego businessmana. Jeden raz na jedno konto. :]

Z tym to sie nie zgodzę. Kożystam z PSS i na 1 konto zciągasz tensam plik dowolna ilość razy.

Moje pytanie jest zwiazane zofertą na allegro.

A poza tym uważm, że jak na demko jest ciut drogie. W UK kosztuje ok 80 PLN.

Ostatni sprawa. Czyta lem na forum jak chłopaki robili składkę w 5 na dodatek do warhawka i poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie za to powinni karać! :/ Wiem doskonale co kryje się za tym pytaniem. A jeśli GT to demko to co powiesz o np. GRID, który w pełnej ma mieć tylko 50 samochodów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam ,że japońskiego gt5p dało się podzielić na 5 konsol(jest to udokumentowane i sprawdzone) więc jest duże prawdopodobieństwo ,że z wersją na Europę będzie tak samo,trzeba czekać i zobaczymy jak to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dalej czekam na ten pierniczony update PSS. Zawsze jak jest ważniejsze wydarzenie to wszystko się rozciąga w czasie. :/

Może nie będzie updatu Po tym jak im się włamali na PSS może się jeszcze nie pozbierali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz racje. Tylko pytanie czy możesz swoją kopie (legalnie) na BR pożczyć koledze np. ??

Z tego co wiem przy niektórych tytułach było ograniczenie do 5 pobrań z różnych konsol.

Innym aspektem tej sprawy jest fakt, że jak sobie pograsz to możesz odsprzedać posiadaną kopie a pobrafy plik z PSS nie.

Więc rozsądne wydaje sie umozliwienie na strcie pociągnięcie pliku na więcej niż 1 konsoli.

Pozdrawiam

PS.

Juz nie taki młody 33 wiosny na karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to starszy ode mnie co nie zmienia faktu, że jestem za docenianiem programistów za ich pracę. W dzisiejszych coraz trudniejszych czasach, kiedy np. takie EA zaczyna sprzedawać dodatkowe bronie bo gry są coraz droższe powinniśmy ich wspierać bo może dojść do tego, że na start dostaniesz z 30 samochodów a za resztę przyjdzie słono zapłacić. Nie ma lekko to fakt ale panowie. Trochę rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuje z osobmi co piszą programy i wszyscy ale to wszyscy są piratami.

Jak to widzę to mnie krew zalewa dokładnie tak jak ciebie. Świadomie kupiłem PS3 wiedząc, że nie będzie piractwa i stać mnie na gry.

Jednak krew mnie zalewa jak Assasin's za 229 tnie sie na PS3 a potem go poprawiaja robią polska lokalizacje i wydają za 79. Tyle.

A wersje w PSS powinny być tańsze. Takie jest moje zdanie. Bo w tym momencie jest to żerowanie na napalonch graczach. Policz sobie zaoszczędzoną kase. Nie wydają na produkcję nośników, transport, obsługę i sprzedaż (pamięajmy, że każdy w tym drzewku dostaje prowizję). Odejmijmy od 139 te koszta a zobaczysz za ile powinna iść na PSS. Powtarzam jeszcze raz BRZYDZE SIĘ PIRACTWEM.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam pracuje z osobmi co piszą programy i wszyscy ale to wszyscy są piratami.

Jak to widzę to mnie krew zalewa dokładnie tak jak ciebie. Świadomie kupiłem PS3 wiedząc, że nie będzie piractwa i stać mnie na gry.

Jednak krew mnie zalewa jak Assasin's za 229 tnie sie na PS3 a potem go poprawiaja robią polska lokalizacje i wydają za 79. Tyle.

A wersje w PSS powinny być tańsze. Takie jest moje zdanie. Bo w tym momencie jest to żerowanie na napalonch graczach. Policz sobie zaoszczędzoną kase. Nie wydają na produkcję nośników, transport, obsługę i sprzedaż (pamięajmy, że każdy w tym drzewku dostaje prowizję). Odejmijmy od 139 te koszta a zobaczysz za ile powinna iść na PSS. Powtarzam jeszcze raz BRZYDZE SIĘ PIRACTWEM.

Pozdro

masz 100% racje...ale co na to sklepy? jezeli gra zassana z netu by kosztowala 60% mniej ? kaput, nikt by w sklepie gier nie kupowal

jak piszesz, piractwo jest zle, tyle ze w UK sie zarabia srednio 3tys funtow a gra kosztuje 50 a u nas?

pretensje do kogo?

jestesmy 100 lat za murzynami

czytam artykuly ze bylo wlamanie na ps store

gdzies indziej czytam ze sklepowa premiera gt z 28 marca ma bys przeniesiona na 7 kwietnia

czyli mam rozumiec, ze sklepy stracic nie moga i premiere w ps store przeciagna o tydzien?

tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to pisane z 100 razy. Premiera GT5: P dziś na PS Store, jutro w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O piractwie ine chce sie wypowiadac boto oddzielny temat, ale skoro GT na plycie kosztuje 139pln to wersja pobrana z sieci powinna kosztowac max 70pln. Wiadomo, ze Sony musi zarabiac, tymbardziej ze konsole oddali nam za pol darmo, wiec z jednej strony rozumiem ich dzialania, ale faktycznie, lepiej miec gre na plycie niz na HDD, poza tym, wersja pudelkowa powinna miec jakies duperele ekstra, nie wiem, smyczke GT, brelok Gt czy jakis inny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było to pisane z 100 razy. Premiera GT5: P dziś na PS Store, jutro w sklepach.

Nie rozumiem premiera 28 marca w UK i Polsce a w Norwegi juz 26 byla premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... jaja sobie robią. Nadal cisza. :| Na PSS USA była aktualizacja i dali kilka filmików z GT5. A my nadal czekamy. :/

PS. Sorry, ale okradanie innych, bo coś jest za drogie to dla mnie żadne wytłumaczenie. A już koledzy programiści, którzy sami kradną mnie rozłożyło na łopatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem premiera 28 marca w UK i Polsce a w Norwegi juz 26 byla premiera

Ehh... czy tak trudno zrozumieć że SONY ustaliło datę premiery na te dni, a że jakiś tam sklep sprzedaje gre tydzień po czy tydzień wcześniej to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się. Czekałem specjalnie na GT5 a tu już 28 i aktualizacji PSS dalej nie ma. Idę obejrzeć jakiś film a oni niech spadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie obudzilem, wchodze na pss i co widze? GOWNO. No to juz jest przesada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłeś się w nocy i pierwsze co, to włączyłeś PS3, żeby sprawdzić PSS ? Hardcore, podziwiam . Żeby nie było OT - teraz, przez ten poślizg to chyba ściągnie dużo mniejsza liczba ludzi, bo jutro w sklepach ma być - różnica kilku godzin ( o ile będzie w ogóle dziś ), a gra na półce będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×