Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

haze3.jpg

HAZE otrzymywało już kilkakrotnie różne daty premiery, ale tym razy wydawca gry, firma UbiSoft zarzeka się, że “Nektar” trafi na sklepowe półki w maju. Którego dnia? Tego jeszcze nie wiemy. Pracownicy Free Redical jak sami twierdzą, ciągłe przekładnie premiery wyszło tylko grze na dobre, dokonana kilka znaczących zmian, a także poprawiono parę elementów.

Co zrodzi się z HAZE? Na odpowiedz poczekamy do maja.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy tytuł, szczególnie być pod wpływem nektaru - nie rozróżnia się swoich od wrogów, strzela do wszystkiego automatycznie, bardzo ciekawie się zapowiada, ale kolejny FPS ? Czy konsole nie są raczej od platformówek i innych tego typu gier, gdzie lepiej grać padem niż KiM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę obawiam się grac stroną ,,bez nektarowców'' bo jakie szanse będziemy mieć ? Ale multi na 4 mniam ! ;D Ale i tak ją kupie. Tylko szkoda że premierę przenieśli na Maj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę obawiam się grac stroną ,,bez nektarowców'' bo jakie szanse będziemy mieć ? Ale multi na 4 mniam ! ;D Ale i tak ją kupie. Tylko szkoda że premierę przenieśli na Maj.

Wczoraj oglądałem HYPER i tam był program o HAZE. Był poruszony temet walki ,,bez nektarowców''. Rebelinaci będą wykorzystywali "wady" nektaru. Dokładnie o co chodzi dowiesz się z programu Game Factory w poniedziałek o godz. 22.15 na kanale HYPER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że fajnie będzie się grało rebeliantami. Podbiegasz do MANTEL'a, nóż w dozownik nektaru = Przedawkowanie i zabijanie swoich. Tak jak mówił Dave Doak: "Nie będzie to już wybieranie czy chcesz grać Niebieskimi czy Czerwonymi ale wybieranie taktyki z jaką bedziesz grał"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy tytuł, szczególnie być pod wpływem nektaru - nie rozróżnia się swoich od wrogów, strzela do wszystkiego automatycznie, bardzo ciekawie się zapowiada, ale kolejny FPS ? Czy konsole nie są raczej od platformówek i innych tego typu gier, gdzie lepiej grać padem niż KiM ?

Konsole były "raczej" od platformówek, ale to już stare czasy, które nie wrócą. FPS zdominowały obie platformy, a ich liczba będzie się powiększać. W tym właśnie kierunku idą gry na konsolę. Można zaryzykować stwierdzenie, kto zrezygnuje z tego gatunku, straci pozycje na rynku, nie ma co ukrywać, jest to jeden z najlepiej sprzedających się gatunków i większość wpływów dla producentów sprzętu.

Na Haze czekam, tyle się pisało, gadało, premiery przekładane, ehh o_O Cierpliwość, to słowo, które ciężko przechodzi mi przez gardło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NR 4( ten co bijesz mantela z broni ) jest dosyć stary ale reszta nowiutka! Cuuuudo! Gdzieś czytałem że nie będzie pre-renderowanych filmików w grze Cała gra będzie ŚLIIICZNA! Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

a ja nie czekam...ile mozna grac w te strzelankfpp...choc ladnie to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft zapowiedziało premierę wersji na X360 kilka dni po premierze na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj źródło Przecież jeszcze ostatnio tak szumnie zapowiadali, że to będzie exclusiv na PS3

PS. To mój 200 post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wersji na Xboxa 360... Dave Doak (free radical) powiedział że na początku były plany na wypuszczenie tej gry na Xboxa ( później niż na PS3 ) ale podczas dopieszczania gry odrzucili tą myśl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie wersji na Xboxa 360... Dave Doak (free radical) powiedział że na początku były plany na wypuszczenie tej gry na Xboxa ( później niż na PS3 ) ale podczas dopieszczania gry odrzucili tą myśl...

a przypadkiem ta gra nie ma mieć jedynie czasowej wyłączności ? Bo słyszałem, że na X360 pojawi się później w 2008 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były ploty Xboxowców. Z tego co pamiętam w wywiadzie twórcy gry wspomnieli, że nie mają w planach XO narazie, ale chyba nie zapewniali nikogo, że to jest exlusive więc jak Bill sypnie groszem to nie wiadomo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak na strzelanke to ładna grafika... ale ja jestem wierny CODowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię Haze, nie podoba mi się krajobraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajobraz nie jest taki zły. Trochę Crysisowy ;p Korn też ładnie przygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja HAZE kupuje na 100% - Chciałem kupić już jak się pojawiła o nim wiadomość... I wierze że HAZE zmiecie CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja HAZE kupuje na 100% - Chciałem kupić już jak się pojawiła o nim wiadomość... I wierze że HAZE zmiecie CoD4.

Moze tak byc ze HAZE okaze sie byc lepszym od cod4 ale napewno nie bedzie wymagal takiego skilla jak ut3. Przez to obawiam sie ze nie znajdzie sie na mojaj liscie zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ta gre od pierwszego newsa na jej temat :S, ale po tak dlugim czasie nie wiem czy ja kupie. Zobaczymy. Ubisoft obiecal wydac demko przed premiera. Jak zagram, spodoba sie to wtedy przywitam Haze z otwartymi ramionami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem na play.com date premiery Haze, twierdza ze 23.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×