Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie znalazlem na play.com date premiery Haze, twierdza ze 23.05

Już dawno była podana oficjalna data premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skusze sie pwenie na ta gre bo jakos polubilem ostatnio strzelaniny na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo we wtorek, przekonamy się co prezentuje sobą Haze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic... przynajmniej po ostatnich filmikach ktore powodowaly jezenie sie wlosow na glowie. To bylo fatalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nic... przynajmniej po ostatnich filmikach ktore powodowaly jezenie sie wlosow na glowie. To bylo fatalne.

Także podchodzę do tej gry z sporym dystansem, ale demo ma oferować co-opa i chyba tryb multi, więc będzie co testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać .

Porzuce nawet GTA IV(oczywiście na chwilkę) żeby zobaczyć to demko .

Szczególnie tryb co-op zapowiada się miodnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie... szumu moze na temat tej gry nie ma... ale? no wlasnie ale...? ale co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie spodziewałem się że demo Haze dostaniemy w tym tygodniu!

Na 100% ściągam. Oglądałem filmiki z Haze oraz kilka zapowiedzi i powiem szczerze, że gierka narobiła mi smaczka. Klimaty takiej wyspy jak najbardziej mi odpowiadają, jest też sporo broni, no i piękna grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu jeszcze 2 dni ale mam ochote straszną pograć w multi bo dawno nic mnie w multi nie trzyma a niby to ma być takie halo czyli boomba A graficzka niczego sobie na pewno najładniejszy fps jak do tej pory na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę zapraszam na PSS UK. Demko już jest - 1557MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu sie przekonamy czy to taki majstersztyk z ta grafą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sieci nie chce mnie podłączyć, pograłem w single - grafika średnia (dżungla z U:DF to zdecydowanie nie jest), dynamika też nie powala, AI nie najlepsze (szczególnie kompani włażący pod lufę podczas ostrzału wroga). Gdyby nie wielka kampania reklamowa nie sądzę, aby ta gra uzyskała uznanie w oczach tylu graczy, którzy przed premierą określają ją jako must-have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko... Stwierdzam iż nie jest to coś o czym myślałem... Ale I tak kupię tą grę z 2 prostych powodów:

-split-screen campania

-split-screen online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem grać w demko - bardzo udane demo według mnie - i powiem szczerze, byłem mile zaskoczony, że gameplay niczym nie różnił się od tego pokazywanego wcześniej na różnych portalach (bałem się , że będzie tak jak z Blacksite Area, gdzie na filmikach było cacy, a demo mnie tak zniechęciło zarówno wykonaniem jak i gameplayem). Na razie mullti nie próbowałem, ale czuje, że będzie git - na bank zagości w mojej kolekcji, ale sądzę, że BF: Bad Company schrupie Haze na dzień dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo demko trwa xP? chodzi mi w ile je przesliscie : o wlasnie sciagam ale wolno idzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do demka, otóż czy Sony wrzuciło demko Haze, tylko na 24h czy będzie już na stałe w PS Store? ponieważ dopiero w czwartek będę mógł odpalić ślicznotkę i zassać co się tylko da !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem na easy z póltorej godziny, ale chodziłem wszędzie, badałem fizykę gry i takie tam - na easy wykańczanie wroga jest banalnie proste, jutro poleci normal albo hard - jest zajefajnie szybko i płynnie - grając na pc w Crysisa na 1280x1024 high (dx10) lepiej wyglądał od Haze (bardziej naturalny las) ale medium już moim zdaniem wygląda gorzej - super efekt jak przesadzimy z Nectarem - jazda odlotowa jak gościu zaczyna po wszystkich strzelać (swoich też) na około

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mysle ze bedzie dobra giera ! Trzyma fpsy ma jakis tam klimacik i zabawa nektaram zdaje sie byc ciekawa . Hitu nie bedzie ale umilacz do czerwca napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haze to boska gra, a jak Pobrałem z PSN, zainstalowałem, włączyłem i ...

co to #%#$^$%^&%$ jest!? Wczesna alpha czy co do cholery!? Musiałem szybko sprawdzić czy w mojej konsoli siedzi RSX czy może w nocy ktoś podmienił na potężnego GeForce 2 MX!

- grafika? kwadratowa

- zero wygładzania

- sztuczne, tragiczne oświetlenie, wystarczy popatrzyć na broń w czasie obracania kamery...

- shotgun, w ogole bróń i jej tekstury, poniżej krytyki

- woda z wodospadu to porażka, o innej szkoda gadać

- dżungla? twórcy Uncharted zrywają boki ze śmiechu

- tekstury otoczenia tego w oddali to bieda z nędzą, roślinność i palmy, żałosne

- detale otoczenia są tak wspaniałe, że aż się słabo robi

- kolory, przeważają ciemne, brzydkie jak listopadowy dzień

- gra na oko działa w 576p + medium detale HA HA HA !!!

- wystarczy stanąć w dowolnym miejscu i zakręcić się wokół siebie, wali przydotą na kilomet

- inteligencja przeciwnika mniej niż 0! szedłem na żywioł przed siebie, nawet wcelować nie potrafił

- wybuchy po granacie? hahaha

- dźwięki otoczenia, ujdzie w tłoku

- muzyka? słyszał ktoś coś oprócz monotonnego walenia w bębenek?

/===

Po 10 min z grą skreślam ją definitywnie z mojej listy! To nie Haze na którego czekałem, to gniot!!!

Widzieliście screeny wyżej z gry? oddam swojego FullHD jeśli ktoś odważy się porównać prawdziwy gameplay z tym na screenach!!!

Panie i Panowie, oto co marketing robi z Nami. Ludzie jarają Nas pięknymi obrazkami, zapowiedziami, newsami co to nie będzie. Wychodzi grywalne demo, które nie będzie się niczym różnić od pełnej wersji i co się okazuje? Okazuje się, że skończyło się na gadaniu, a wyszedł żal!!!

Do gry podchodziłem z dystansem, bo wiedziałem, że wychodzi od Ubisofta, który nie robi nic innego, jak gówno przez wielkie G!!!

To miał być murowany hit, wielka gra roku, wyszło jak przeczuwałem. Nie wezmę jej nawet jak będzie w "ekstra cena" za 9.99F!!!

Ściągałem, liczyłem, że to będzie ciekawy tytuł, okazała się porażka, nędzna podróbka Halo3.

/===

Ubisoft lepiej niech otworzy sklep z pączkami, a za gry się nie bierze. Co tytuł, to gorszy od poprzednika. Niech wszyscy producenci pójdą po rozum do głowy i przestaną wciskać ludziom kit przed premierą, jaka to gra nie będzie. Niech przestana mydlić ludziom oczy pięknymi RENDERAMI i odpicowanymi filmami!!! Ubisoft niech da przykład i przestanie robić gry!!!

/===

Jak patrzę na screeny zamieszczone 13 marca to dostaję orgazmu, wyglądają obłędnie... jak widzę grę na żywo, to mi się płakać chce ze śmiechu. W takich momentach całkowicie popieram piractwo. Jak ktoś mnie robi w chu#$# i pokazuje odpicowane foty w Adobe dając do zrozumienia, żebym biegł do sklepu na zakupy po gre i rolkę papieru toaletowego, aby powstrzymać slinotok, to mam ochote zrobić im na złość. W dupie mam co włożyli w produkcję gry, z przyjemnością bym ją ściągnął, aby nie zarobili nic i nie wypuszczali następnego syfu. Powiedzmy sobie szczerze, albo producent jest uczciwy i mówi otwarcie, to zrobiliśmy, na to nas było stac, to chcemy Wam gracze zaoferować, albo niech do cholery idzie z torbami i zrobi miejsce na rynku innym, którzy mają lepsze pomysły i większe ambicje!!!

Niech się wreszcie skończy renderowananie, a zacznie uczciwość. Może wtedy skończy się płacz, że ludzie ściągają gry. Może ludzie zaczną kupować, gdy zobaczą, że gra jest warta pieniędzy.

STOP RENDEROWANIU I PRANIU MÓZGU PRZED PREMIERĄ !!!

/===

Skończyłem, bo brak mi siły. HAZE bujaj się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo to jakis smiech na sali!! Mialo byc tak fajnie a jest dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba i na 100% kupuje gierke i do tego coop na 4 osoby i pewno fajowy multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haze to boska gra, a jak Pobrałem z PSN, zainstalowałem, włączyłem i ...

co to #%#$^$%^&%$ jest!? Wczesna alpha czy co do cholery!? Musiałem szybko sprawdzić czy w mojej konsoli siedzi RSX czy może w nocy ktoś podmienił na potężnego GeForce 2 MX!

- grafika? kwadratowa

- zero wygładzania

- sztuczne, tragiczne oświetlenie, wystarczy popatrzyć na broń w czasie obracania kamery...

- shotgun, w ogole bróń i jej tekstury, poniżej krytyki

- woda z wodospadu to porażka, o innej szkoda gadać

- dżungla? twórcy Uncharted zrywają boki ze śmiechu

- tekstury otoczenia tego w oddali to bieda z nędzą, roślinność i palmy, żałosne

- detale otoczenia są tak wspaniałe, że aż się słabo robi

- kolory, przeważają ciemne, brzydkie jak listopadowy dzień

- gra na oko działa w 576p + medium detale HA HA HA !!!

- wystarczy stanąć w dowolnym miejscu i zakręcić się wokół siebie, wali przydotą na kilomet

- inteligencja przeciwnika mniej niż 0! szedłem na żywioł przed siebie, nawet wcelować nie potrafił

- wybuchy po granacie? hahaha

- dźwięki otoczenia, ujdzie w tłoku

- muzyka? słyszał ktoś coś oprócz monotonnego walenia w bębenek?

/===

Po 10 min z grą skreślam ją definitywnie z mojej listy! To nie Haze na którego czekałem, to gniot!!!

Widzieliście screeny wyżej z gry? oddam swojego FullHD jeśli ktoś odważy się porównać prawdziwy gameplay z tym na screenach!!!

Panie i Panowie, oto co marketing robi z Nami. Ludzie jarają Nas pięknymi obrazkami, zapowiedziami, newsami co to nie będzie. Wychodzi grywalne demo, które nie będzie się niczym różnić od pełnej wersji i co się okazuje? Okazuje się, że skończyło się na gadaniu, a wyszedł żal!!!

Do gry podchodziłem z dystansem, bo wiedziałem, że wychodzi od Ubisofta, który nie robi nic innego, jak gówno przez wielkie G!!!

To miał być murowany hit, wielka gra roku, wyszło jak przeczuwałem. Nie wezmę jej nawet jak będzie w "ekstra cena" za 9.99F!!!

Ściągałem, liczyłem, że to będzie ciekawy tytuł, okazała się porażka, nędzna podróbka Halo3.

/===

Ubisoft lepiej niech otworzy sklep z pączkami, a za gry się nie bierze. Co tytuł, to gorszy od poprzednika. Niech wszyscy producenci pójdą po rozum do głowy i przestaną wciskać ludziom kit przed premierą, jaka to gra nie będzie. Niech przestana mydlić ludziom oczy pięknymi RENDERAMI i odpicowanymi filmami!!! Ubisoft niech da przykład i przestanie robić gry!!!

/===

Jak patrzę na screeny zamieszczone 13 marca to dostaję orgazmu, wyglądają obłędnie... jak widzę grę na żywo, to mi się płakać chce ze śmiechu. W takich momentach całkowicie popieram piractwo. Jak ktoś mnie robi w chu#$# i pokazuje odpicowane foty w Adobe dając do zrozumienia, żebym biegł do sklepu na zakupy po gre i rolkę papieru toaletowego, aby powstrzymać slinotok, to mam ochote zrobić im na złość. W dupie mam co włożyli w produkcję gry, z przyjemnością bym ją ściągnął, aby nie zarobili nic i nie wypuszczali następnego syfu. Powiedzmy sobie szczerze, albo producent jest uczciwy i mówi otwarcie, to zrobiliśmy, na to nas było stac, to chcemy Wam gracze zaoferować, albo niech do cholery idzie z torbami i zrobi miejsce na rynku innym, którzy mają lepsze pomysły i większe ambicje!!!

Niech się wreszcie skończy renderowananie, a zacznie uczciwość. Może wtedy skończy się płacz, że ludzie ściągają gry. Może ludzie zaczną kupować, gdy zobaczą, że gra jest warta pieniędzy.

STOP RENDEROWANIU I PRANIU MÓZGU PRZED PREMIERĄ !!!

/===

Skończyłem, bo brak mi siły. HAZE bujaj się!!!

Zeby nie powtarzać tych samych argumentów, podpisuję się pod tym co napisałeś

Haze to crap i jeśli kampania go nie uratuje to będzie kiepsko. Uważam, że Chrome z 2003 jest na podobnym poziomie - podobne odczucia. Zaś samo Ubisoft od dłuższego czasu nie umie mnie zachwycić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze muzyka sie zmienia z zadnej na bebenki i na dynamiczna Kolory sa ciemne ? slaba rozdzialka ? Nie wiem jaki masz telewizor ale u mnie wrecz trzeba podchodzic by zobaczyc kwadracik a jasno zielony zaliczam do barw jasnych ! Oni nie pokazywali renderow , gra wyglada jak na filmikach ktore dawali , nie wiem o co sie czepiasz ! Gamplay przyjemny . Ja jestem mile zaskoczony gra po 8 godzinach gry w rypiace GTA moze sie podobac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisze krótko tego mozna było sie spodziewać, a co ma UBI SOFT do tego tytułu poza tym ze go wydaje ????? goście z Free Radical skopali po całośći.Sony z ich lineupem haze kniot Resistance2 dopiero na zime KZ2 w 2009 GT5 w 2009 jedynie MGS4 troche powalczy, ktoś mówił że to bedzie rok ps3 też mi sie tak wydawało teraz widze lipe jedna dobra gra swiata nie zwojuje porazka sony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nawet nie rozpoczalem sciagania.. od poczatku wiedzialem ze to bedzie mega gowno!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×