Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Czy widzieliście demo gameplaya z Killzone2? Chyba jednak grafika to porażka w Haze. W Killzone2 grafa po prostu urzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i całkiem ok. Graficznie jest tak sobie, ale gra chodzi płynie i dość przyjemnie się gra. Szkoda, że demko tak krótkie.

PS. Z poziomu gry mamy dostęp do naszej listy przyjaciół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mówią to ludzie, którzy pewnie godzinami zagrywali się w Dooma i Wolfensteina 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przereklamowane te HAZE, zagrałem w demo i zero emocji podczas gry...

grafika dobra, ale jak zobaczyłem że ciała przeciwników znikają prawie odrazu po zgonie na moich oczach to podziekowałem... patenty rodem z starszych konsol np. MoH

bronie też jakos takie słabe, ten karabin rebeliantów podobny do tego z killzone 2, a ten karabin Mantlesów podbny do tego który ma johny z MGS4

ogolnie rzecz biorąc to sie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym znikaniem ciał od razu to chyba specjalnie, tak by przynajmniej wynikało z wypowiedzi na różnych filmikach - to taka dodatkowa zasługa nektaru . Podobno grając rebeliantem ciała są widoczne...

Ogólnie to się na grze trochę zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przereklamowane te HAZE, zagrałem w demo i zero emocji podczas gry...

grafika dobra, ale jak zobaczyłem że ciała przeciwników znikają prawie odrazu po zgonie na moich oczach to podziekowałem... patenty rodem z starszych konsol np. MoH

bronie też jakos takie słabe, ten karabin rebeliantów podobny do tego z killzone 2, a ten karabin Mantlesów podbny do tego który ma johny z MGS4

ogolnie rzecz biorąc to sie zawiodłem.

Racja,a grafikę określiłbym mianem poprawnej.Tytuł na maksa przereklamowany nie wnoszący praktycznie nic do gatunku.A voice acting to jakaś kpina kogo oni zatrudnili??Jakieś gwiazdy country,a głos głównego bohatera podkłada jakiś szczeniak bez krzty ikry.KZ2 Zmiecie ten tytułik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie bo PS3 posiadam od niedawna. Jak możecie grać w takie coś jak HAZE tym padzikiem? Zagrałem troche w te demo ale gdzie tam, zanim sie na celuje to mija troche czasu. W takie Q2, Q3 na PC bez myszy to bym nigdy w życiu fraga nizaliczył? Chyba że wszyscy macie pokupowane te dodatkowe myszki do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie bo PS3 posiadam od niedawna. Jak możecie grać w takie coś jak HAZE tym padzikiem? Zagrałem troche w te demo ale gdzie tam, zanim sie na celuje to mija troche czasu. W takie Q2, Q3 na PC bez myszy to bym nigdy w życiu fraga nizaliczył? Chyba że wszyscy macie pokupowane te dodatkowe myszki do PS3.

Jeszcze niedawno (przed kupnem ps3) też sobie tego nie wyobrażałem, jeszcze w momencie premiery planowałem kupować fragfx. A potem zagrałem w Uncharted, przeszedłem Resistance i stwierdziłem, że wcale nie jest tak źle. Do wszystkiego da się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie bo PS3 posiadam od niedawna. Jak możecie grać w takie coś jak HAZE tym padzikiem? Zagrałem troche w te demo ale gdzie tam, zanim sie na celuje to mija troche czasu. W takie Q2, Q3 na PC bez myszy to bym nigdy w życiu fraga nizaliczył? Chyba że wszyscy macie pokupowane te dodatkowe myszki do PS3.

przeszedłem demko drugi raz na normal - już lepiej (nawet kilka razy zginałem), jednak w mojej osobistej ocenie dema 7/10 - jak fabuła będzie ciekawa dam 8. Co do celowania, jak kupiłem ps3 i Resistance, to chciałem na początku rzucać padem, bo wszystkie mecze online w stawce na 10 osób zawsze kończyłem pierwszy... od końca... 2 tygodnie treningów i już często nawet w pierwszej trójce zaliczałem, a stosunek zabitych do zgonów z 1-10 zmienił się na 10-10 (mniej więcej), tak więc tylko trochę treningu wystarczyło. Ale za to jaka jest frajda jak zapodasz takim padem np. 4 kill-e podrząd! Kurde takiej frajdy to w bf2 (gram na pc) nigdy nie uświadczyłem, nawet po 20 kill-ach (ze względu oczywiście na trudność grania padem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec wprawe do pada xP m po kupnie PS3 jnie sprawialo to trudnosci bo bylem do psp przyzwyczajony a tam wogole /\ X O [] i ruszala bronia bo drugiego analoga nie zrobia xP sciagnij demko resistance i poczwicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika dobra, ale jak zobaczyłem że ciała przeciwników znikają prawie odrazu po zgonie na moich oczach to podziekowałem... patenty rodem z starszych konsol np. MoH

Znalazłem ten filmik: http://www.gametrailers.com/player/28207.html dokładnie to widać w 2:02, a potem jest tłumaczone od 2:37. It's not a bug, it's a feature.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Z poziomu gry mamy dostęp do naszej listy przyjaciół.

to juz w resistance bylo dostepne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika faktycznie nie powala, ale tragicznie to też nie jest - nie popadajmy w przesadę. Jednak co najbardziej się liczy - to grywalność i ta stoi jak dla mnie na wysokim poziomie. Dawno nie miałem takiej frajdy z gry, gdy zagrałem on-line w 4 osoby na cooperativie.

Gra naprawdę kładzie nacisk na współpracę. Indywidualne akcje kończą się zazwyczaj padnięciem na ziemię i liczeniem na to, że któryś z towarzyszy zdoła się do ciebie przedrzeć przez salwy ognia rebeliantów i postawi cię na nogi. No po prostu miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mówią to ludzie, którzy pewnie godzinami zagrywali się w Dooma i Wolfensteina 3D

A co to ma za znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie bo PS3 posiadam od niedawna. Jak możecie grać w takie coś jak HAZE tym padzikiem? Zagrałem troche w te demo ale gdzie tam, zanim sie na celuje to mija troche czasu. W takie Q2, Q3 na PC bez myszy to bym nigdy w życiu fraga nizaliczył? Chyba że wszyscy macie pokupowane te dodatkowe myszki do PS3.

wiesz co mialem dokladnie to samo przed PS3 mialem PSX jeszcze i pamietam jak sie gralo w quaka 2 na tym ...(nie w sumie w to nie dalo sie grac ) jak i wogole efpeesy gdy kupilem sobie ps3 60gb (jakieś 4 miechy po premierze) to w mojej 'kolekji' gier nie bylo zadnego efpeesa . Gdy podlaczylem neta i zalogowalem sie na pss oczywiscie zaczolem sciagac dema wreszcie sciagnalem residase (czy jakoś tak) potem graw-a2 potem time shifta itd. wkońcu zaczolem probowac w to grac , obczajenie sterowania , pierwsze trupy, po przejsciu kilku dem zrozumialem ze efpesy da sie naprawde grać!!!(z 10 gier az 3 to fps-y) Moze to nie to samo co gra za pomoca myszki i klawiaturyale daje ogromna radość z gry wiem to bo mam coda4 w wersji na ps3 i PC

A propo HAZE-a to jest nawet niezla gra coop nawet dobry ,grafika az tak szpetna nie jest nawet prezetuje sie okazale jesli bedzie miaiolo dobre multi to jestem w stanie wydać te 140zl na gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie bo PS3 posiadam od niedawna. Jak możecie grać w takie coś jak HAZE tym padzikiem? Zagrałem troche w te demo ale gdzie tam, zanim sie na celuje to mija troche czasu. W takie Q2, Q3 na PC bez myszy to bym nigdy w życiu fraga nizaliczył? Chyba że wszyscy macie pokupowane te dodatkowe myszki do PS3.

Poprostu jestes przyzwyczajony do myszy ( tak jak ja) Wiadomo na padzie jest trudniej przycelowac ale jak pocwiczysz i sie przyzwyczajisz bedzie ci coraz lepiej szlo. Ogolnie fps-y na ps3 sa raczej wolniejsze niz te na pc bo niczym nieda sie tak dobrze grac w fps-a jak myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zawiodłem się na tej produkcji, nie opłaca się nawet ściągać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś lepszego...

Jednak gra nie wydaje mi się tak kiepska jak tu piszecie. W ogóle mam wrażenie że jeden drugiego tu nakręca... Ale to nie moja sprawa.

Poczekam aż spadnie poniżej 200zł i na bank kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem demko i gameplay jest ok, ale nie podoba mi się krajobraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nędzna i tyle. Po 5 minutach wyłączyłem i zapomniałem, że kiedykolwiek w to grałem. Uncharted powala na razie wszystko co wydali na PS3.

Faktycznie grafika w grze to dno w porównaniu do screenów. Teraz tylko czekam na MGS i Battlefield: Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spodziewałem się czegoś lepszego...

Jednak gra nie wydaje mi się tak kiepska jak tu piszecie. W ogóle mam wrażenie że jeden drugiego tu nakręca... Ale to nie moja sprawa.

Poczekam aż spadnie poniżej 200zł i na bank kupie.

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spodziewałem się czegoś lepszego...

Jednak gra nie wydaje mi się tak kiepska jak tu piszecie. W ogóle mam wrażenie że jeden drugiego tu nakręca... Ale to nie moja sprawa.

Poczekam aż spadnie poniżej 200zł i na bank kupie.

Zgadzam się.

Może najpierw poczekacie na pełną wersje ? Wiele razy jest, że DeMo SuX itp. a pełna wersja okazuje się zupełnie czymś innym ? I czasami nawet nie tworzą demek ( coś o tym było nie dawno przy jakiejś grze ), bo ich zdanie wyjedzie to inna gry czy jakoś tak, na pewno o tym czytaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się.

Może najpierw poczekacie na pełną wersje ? Wiele razy jest, że DeMo SuX itp. a pełna wersja okazuje się zupełnie czymś innym ? I czasami nawet nie tworzą demek ( coś o tym było nie dawno przy jakiejś grze ), bo ich zdanie wyjedzie to inna gry czy jakoś tak, na pewno o tym czytaliście.

Przykład gry której pełna wersja sprawiła miłą niespodziankę po porażce dema ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka, HAZE premiera 23 maj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykład gry której pełna wersja sprawiła miłą niespodziankę po porażce dema ?

frontlines na pc - nawet betę miałem - beta zrypana na maxa - ale kupiłem originala, poprawili grafe i całe mnóstwo bugów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×