Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

D4Ru73K ma racje podisuje sie rownież pod kazdym słowem. Gra zawodzi w niemal kazdym elemencie, wygląd postacie i lokacji wydaje mi sie jakis komiksowy, rozgrywka to bezmózgi shooter ot wbiegam w stos przeciwnikow i wybijam ich bez najmniejszego problemu. kolesie są tragiczni nawet nie potrafia cie trafic chyba ze stane jak kukła to co najwyzej mnie ktos draśnie. Zabawa z nektarem to nic ciekawego, świecą ci sie przeciwnicy i jesteś szybszy i silniejszy. jak dla mnie to nic rewolucyjnego.Halo killer to to nie jest i nie wierze że finalna wersja bedzie lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy to jest to samo demo, w które grałem na Games Convention w 2007 roku ?? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

doszedlem do obrony nektaru...pogralem chewilke wyszedle i usunalem....poczawszy od grafiki na muzyce konczywszy...nie warto sciagac...no i to 1.5 giga...Co tam tyle zajmuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam bardzo podoba. Już widzę jak znowu z wonx'em chichoczące nocki zarywam A to oczy kobry a to wodzionka Mniam Widzę że ludzie teraz tylko na grafikę patrzą. Kupcie sobię PSX ( 200zł max ) i wtedy zobaczcie na grafikę. Trzeba mieć pewne granice. Bo jakbyście chcieli tylko super grafe to tylko w U:DF byscie grali. Dla mnie liczy się ,,serce'' gry a nie obraz.

Na grafikę w MGS4 byście narzekali ? Nie! Bo to nie o to w tej grze przecież chodzi prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLE MOZNA POWIEDZIEC----DELETE!!!! NIE KUPUJCIE TEGO SHITU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się strasznie. Gra nawet przyjemna i trik z nektarem choć do bólu obcykany nadal przejdzie. Grafa równierz mnie nie razi. Po prostu nie patrzcie na tekstury łażąc po demie i się przyglądając tylko pograjcie. Musi wam się nieźle nudzić skoro to robicie. Wezmę tą grę jak tylko wyjdzie. Nawet po GTA fajnie mi się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czego oczekiwaliście - http://www.gametrailers.com/player/32587.html było już wcześniej sobie pooglądać filmiki z gameplayu - ja wielkiego hitu się nie spodziewałem od momentu zobaczenia pierwszych gameplay-ów z tej gry - widzę, że co poniektórzy myśleli o Haze niczym o MGS4 bądź GTA4? Dla mnie demo jest na duzo wyższym poziomie niż Blacksite Area, które naprawdę było beznadziejne, i w połączeniu z ciekawą fabułą i dobrym multi, myślę, że gra się przyjmie wśród zwolenników gier FPS. Powtórzę się, BF Bad Company pozamiata na rynku fps i wszyscy zapomną o Haze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co że popieram zdanie Sick Freak moim zdaniem gra bardzo fajna a wam się nudzi bo jak za przeproszeniem"idioci" chodzicie i szukacie" o tutaj słabsze tekstury o i tu " oto chodzi że trzeba odpalić grę na multi 4 coop i sobie pograć a nie szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie spodziewalem wielkiego hitu.... ba nawet malego hitu ;p ale gra sie calkiem przyjemnie, chociaz graficznie to bardziej mi sie half life 2 podoba. Jak gra troche stanieje to kupie, wkoncu coop dla 4 osob ..czy wogole coop to w dzisiejszych czasach rzadkosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie powtarzać tych samych argumentów [...]

Dzięki za poparcie, jednak mała prośba. Nie cytuj całego fragmentu mojej wypowiedzi bo jest to bez sensu. Możesz zaakcentować, że piszesz do mnie i unikniemy sufu na forum. Mniej treści, więcej jakości

/===

Oczywiscie ze muzyka sie zmienia z zadnej na bebenki i na dynamiczna Kolory sa ciemne ? slaba rozdzialka ? Nie wiem jaki masz telewizor [...]

Sharp52XL1E, to mój tv. Wiem, zabytek, kupiony 8 miesięcy temu, ale na pudełku pisało FullHD, więc brałem. Konsola ma ręczne wymuszenie 1080p idąc tokiem rozumowania, jeśli gra się uruchamia tzn, że wspiera najwyższą rozdzielczość HD. W przeciwnym wypadku konsola powinna wyświetlić czarny ekran. Nie zmienia to faktu, ża gra w 1080p wyglada okropnie i brzydko. Może jest to spowodowane rozciągnięciem gry, która nie lubi tej rozdzielczości, może bardzo się skaluje, może trzeba zobaczyć w innej rozdziałce, może, może, może... jedno wiem, nie chce mi się jej włączać jeszcze raz.

/===

Oni nie pokazywali renderow. Gamplay przyjemny [...]

A screeny to co? rendery tłuczone w Adobe lub podobnych programach. Prawde powiedziawszy na filmy nie zwracałem dużej uwagi, ale i tak wyglądaja lepiej od gameplay

[a href=http://img381.imageshack.us/my.php?image=66195nectarperception01om5.jpg" target="_blank]

/===

Tytuł robiony/wydawany przez gównianą firmę. Crapów mają wystarczająco dużo, że powinni się schować. Z jednej strony gra już po filmach pokazywała, że o tytul średniaka FPS, będzie musiała się modlić, ale z drugiej strony ten tytuł jako ex na PS3 tak reklamowany, tak maltretowany na necie, tak wywyższany, tak hucznie zapowiadany, powinien prezentować określony poziom. Moim zdaniem nie przenetuje. Grafika nie jest najważniejsza w grach, ale w FPS TAK! bo nic innego w tym gatunku ciekawego nie było, nie ma i nie będzie. A jeśli gra tylko na PS3 nie prezentuje graficznego poziomu i nie spełnia moich oczekiwać, to wylatuje. Od dawna ludzie wytykali x360 Halo3, mówiąc, że nadchodzi killer w postaci Haze, że będą płakać i na gwalt kupować Haze. Zapewniam Was, że Haze nawet niegodne czyścić buty Halo, pomimo, że ta gra dla mnie to średniak...

/===

[...] ale spoko, gry po demie oceniał nie będę. Pożyczę fulla i zobaczę, dam godzinę, może 2 i zadecyduję. W dniu premiery nie wezmę jej nawet za pół ceny, ale postaram się zmotać, aby przetestować. Obym się mylił co do swojej oceny, bo na grę czekałem i jakaś nadzieja zawsze jest...

/===

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz , że w fps najważniejsza grafika? nie zgodzę sie nigdy w życiu! Ostatnio przechodziłem COD-a 4 (fabuła single) i Crysisa (dx 10 wszystko high) nie musze ci mówić, że ten drugi wyglądał o niebo lepiej, a jednak - fabuła i miód dużo bardziej wciągnęły mnie w wir walki w COD 4. Stary, dobry tytuł, do którego cały czas powracam - Resistance - przecież graficznie jest dużo lepszych tytułów , a gra się świetnie, ciekawa fabuła, świetny multi - z oceną masz rację, nie chwalmy dnia przed zachodem - może sie okazać, że fabuła i miodność z grania sprawią tyle przyjemności, że zapomnimy o reszcie - tak w ogóle dzisiaj znowu pograłem i stwierdzam, że wcale nie jest zła ta grafika, potrzebuje trochę "dopieszczenia", ale ja np nie widzę żadnych ostrych krawędzi, wszystko ładnie wygładzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod kolegami krytykującego Haze. Grałem dzisiaj koło 2:00 od razu po ściągnięciu i nie wiedziałem czy przez to, że chce mi się spać ta gra tak wygląda czy naprawdę jest taka gówniana. Coś tak czułem po kościach, że ubi wyda gniota. Nawet przeciąganie premiery nic im nie dało. Grafika dno, bronie są żałosne już pistolet na kapiszony wywołuje większe emocje, a na koniec ten "super" patent z nektarem, który przez całe 10 minut gry użyłem 2 x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 50% demka sciagnietego, mam nadzieje ze bedzie dobrze bo dla mnie liczy sie gameplay w grach a nie grafika bo nie gralbym w wypasiona grafe z nudnym gameplayem, jedyne demo ktore bylo gownem i usunalem po 2 minutach gry to bylo full auto 2 czy jakos tak na psp tez ta gra suxila wiec nie wiem po co ja sciagalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zassałem dziś Haze. szczerze to myślałem że ta gra to jakaś lepsza będzie. nic mnie tam jakoś nie rusza a mógł być dość fajny shooter na fajnym koncepcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie naczytalem jaka ta gra zajebista bedzie ze pobije CoD4 ktorego i tak nie mam ale sie zobaczy jak sciagne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie tragedia ale gra całkiem całkiem po chwili gry uzależniłem się od NEKTARU ten pisk w uszach ta szybkość wyostrzony wzrok oj myślę że na wakacje gra wyląduje w czytniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja sie naczytalem jaka ta gra zajebista bedzie ze pobije CoD4 ktorego i tak nie mam ale sie zobaczy jak sciagne.

Taa haha, a na koniec Activision i Infinity Ward przwrócą się ze śmiechu lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis to najlepszy graficznie FPS w historii i pozostanie nim jeszcze na długi czas. ALE!!! Jest to jeden z nagorszych FPS'ów w jakie kiedykolwiek grałem!!!

Większej nudy nie mogli po prostu walnąć!! To wogóle nie jest nawet gra. To jest Tech Demo. Amen. Far Cry miał już lepszy gameplay. Tutaj tylko "cloak" i od drzewka do drzewka aż do usranej śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Crysis to najlepszy graficznie FPS w historii i pozostanie nim jeszcze na długi czas. ALE!!! Jest to jeden z nagorszych FPS'ów w jakie kiedykolwiek grałem!!!

pozostanie bo żadne inne studio nie robi gier w które praktycznie nikt nie zagra na maksymalnych detalach. Może drzewa w Crysisie mają więcej szczegółów, ale o wiele bardziej podoba mi się graficznie np. Rainbow Six Vegas, które ma świetnie zaprojektowane poziomy i ciekawą (chociaż lekko monotonną) akcję, a Crysis...dżungla i nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika niepowala (a mailo byc tak pieknie ) gra ogolem troche nudna mam nadzieje ze w ostatecznej wersji poprawia grafe chodz malo maja czasu :/ ogolem to prawda ze w grach nieliczy sie grafa tylko klimat i gatunek naprzykald taki cs 1.6 nadal jest popularny a co do rainbow six jakos bardziej mi sie podoba niz crysis grafa to niewszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak maja poprawic grafe? jak dali demo to raczej nie poprawia juz grafy lecz zminimalizuja bledy itp. jakby grafa nie byla skonczona nie dawali by dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że mogą poprawić grafikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogą mogą poprawić demko może być z przed pół roku nawet jak nie więcej (o tym ze demko jest gotowe było już wiadomo pod koniec tamtego roku jak jeszcze miała być wtedy premiera) to ze teraz sie pojawiło to nie znaczy ze to jest najświeższy kod niby to bez sensu bo powinni dawać najnowszy najświeższy i najlepszy build żeby zachęcić do kupna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAZE na polki w Irlandii bylo juz wiaDOMO 1,5 miesiaca temu kiedy trafi, a premiera w irlandii to 29 Maj, ogolnie to ja ta gre kupie na 100% bo wole to sam prezetestowac na wersji finalnej ze sklepu, mysle ze max bedzie kosztowala 59,99 euro, wiec jak cos to jeszczze 3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek_007_2

Demo haze bylo na moim dysku 10 minut i zniknelo na zawsze!! dodam iz demo gran turismo hd mam do tej pory!! do du*y z takim smieciem!!

ps: UT3 FOR EVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×