Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

keczu78 ale tu chyba nie ma wszystkich tych specjalnych itd ;/

Moim zdaniem tu masz wszystko ale jak by co to zapraszam mój nick keczu78 dodaj mnie do znajomych ok !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując teraz Mortal Kombat nie musimy mieć Passkey? Wystarczy używana płyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując teraz Mortal Kombat nie musimy mieć Passkey? Wystarczy używana płyta?

Tak, jeszcze na tej samej stronie masz potwierdzenie, że online pass jest już zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić Komplete Edition i często widzę na allegro np wersja MK Komplete Edition GOTY.. albo bez GOTY.. to jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , to jest właśnie to . Po prostu nazwa GOTY jest zastrzeżona i mogą ją mieć gry , które powygrywały coś tam w konkretnym corocznym plebiscycie . A tak poza tym , to dziwne rzeczy prawicie , że online pass już nie jest potrzebny , pierwszy raz w historii, to by było i też nie wiadomo czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , to jest właśnie to . Po prostu nazwa GOTY jest zastrzeżona i mogą ją mieć gry , które powygrywały coś tam w konkretnym corocznym plebiscycie . A tak poza tym , to dziwne rzeczy prawicie , że online pass już nie jest potrzebny , pierwszy raz w historii, to by było i też nie wiadomo czemu.

Ja tam nie miałem w pudełku żadnego online passa (na 95%, albo mam sklerozę...). Kupiłem Komplete Edition (nowa, w folii) i całkiem niedawno grałem online.

przykład z neta

"Hi

I'm from Poland - I just bought my copy of MK KE yesterday and there was no online pass code inside the box. I tried to play online and all options were working. So it means than Netherrealm resigned from online pass?"

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pass w wersji zwykłej. :) Ale musiałem sprzedać. Teraz kupuje Komplete .. Opłaca się bo Komplete 105zl tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z online, ale jeśli chodzi o domowe spotkania to jest to wciąż jedna z priorytetowych pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chce ktoś kupić online passa?

Od jakiegoś już czasu multi w MK działa bez passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiedzialem, przepraszam w takim razie. Nie pamietam nawet kiedy wlaczalem mortala a dzis wymieniajac gre przypomnialem sobie, ze nie uzylem Online Passa :) Nie bylo tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj! To po kolei :P, z Mortal Kombatem mam do czynienia od maja bieżącego roku. Od czasu zamówienia bardzo czekałem na to, aż kurier przyjdzie do domu i przekażę ukochaną grę ;P. Po włączeniu gry, przez dłuższy czas nie istniałem dla realnego świata, aż tak mnie wciągnęła :). Bardzo spodobał mi się system walki, grafika i muzyka. Dodatkowe tryby również są w porządku :), kampania trudna, trza przyznać, momentami aż chciałem odpuścić, w szczególności w walce z Kahnem czy ze Scorpionem na arenie (w kampanii SubZero). Samą grę zakupiłem bez żadnych dodatków i mi się wydaje, że jednak się skuszę na te dodatkowe kostiumy z pierwszych części Mortal Kombata, są ładnie wykonane, przede wszystkim spodobał mi się kostium Mileeny i SubZera. :)

Odnośnie dodatkowych postaci, niby chciałem kupić na początku pack z DLC, jednak się nie skusiłem, według mnie jest niepotrzebne wydawanie dodatkowych pieniędzy (na Allegro za Mortal Kombat + DLC miałbym zapłacić z 110 zł, a sama podstawka kosztuje około 70-80 zł -_-'', czyli bym dał 30/40 zł, za 4 dodatkowe postacie, Skarlet, Raina, Kruggera i Kenshiego. Według mnie to niepotrzebne wydawanie pieniędzy.)

Wracając do tematu, bardzo lubię sobie pograć Kitaną, Jade i Mileeną. Tą ostatnią pokonałem ze sto graczy :P (nie tylko początkujących). Czasami, jak jest Tag Battle, wtedy do kompanii biorę Scorpiona, SubZera czy Johnego Caga :). Ze względu na łatwe zrobienie kombosa i silne ataki...

Więc tak, Mortal Kombat zajmuje jedno z wyższych miejsc w kategorii ulubionych gier :)...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pomoze przyboostowac online trophy i przy okazji troche polac sie po mordzie ? ;) Jak cos dodawajcie do znajomych Frog_PL Z ziąąąmy ! ;)

EDIT : Panowie czy headset dziala w MK ? Mozna rozmawiac ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pozyczylem od znajomka i bez problemu wbilem na online bez zadnych kodow.Przypominaja sie stare czasy ehhh:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo podoba ale KURDE ciężko mi się gra ;/ po przejściu treningu itd to eh jak tu zapamiętać ciosy postaci ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo podoba ale KURDE ciężko mi się gra ;/ po przejściu treningu itd to eh jak tu zapamiętać ciosy postaci ? ;/

Ja się pamięciowo uczyłem ciosów tak, że walcząc używałem bardzo często jednego (tego którego chciałem się nauczyć) i tych prostszych wiesz, naciśnięcie :x: :triangle: :cicle: :square: itd. Według mnie to najlepszy sposób na nauczenie się wszystkich ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh .. Na multi dostaje taki wpier.. że aż wstyd grać :). W single też obrywam. Giera wielka ale kurcze cięzko :).

Trening przeszedłem i połowę już ciosów zapomniałem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh .. Na multi dostaje taki wpier.. że aż wstyd grać :). W single też obrywam. Giera wielka ale kurcze cięzko :).

Trening przeszedłem i połowę już ciosów zapomniałem :biggrin:.

Również nie jestem orłem. Jak chcesz możemy czasami pograć na luzie.

Tylko sam muszę sobie przypomnieć to wszystko hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie.. Ja właściwie jeszcze fabuły nei ruszyłem :).. Warto ? Fajna jest kampania? .. Na razie rozgrywałem trening i te zwykłe pojedynki z tymi wieżyczkami, tak jak było w starych dobrych MK.

Czy ktoś widział jakiś fajny poradnik do druku? z Ciosami oczywiście :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie.. Ja właściwie jeszcze fabuły nei ruszyłem :).. Warto ? Fajna jest kampania? .. Na razie rozgrywałem trening i te zwykłe pojedynki z tymi wieżyczkami, tak jak było w starych dobrych MK.

Ja również bawiłem się tylko w arcade i w wyzwania. fabuła podobno bardzo fajna. W sumie przeszedłem chyba 6 postaciami, a reszta to luźna zabawa. Gra jest olbrzymia, a że mam edycję kompletną to tym bardziej.

Czy ktoś widział jakiś fajny poradnik do druku? z Ciosami oczywiście :)

Kiedyś widziałem fajnego oficialnego pdfa, potem gdzieś mi przepadł i nie mogę go w sieci odkopać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie chcę wyjść na jakiegoś nerda ale czy wy tak serio z tym mk jako "najlepszą bijatyką", "wspaniałym systemem walki", "a jedna z lepszych gier" itp??

Przecież tak bijatyka to wielkie nieporozumienie systemowe... Brak łatek niwelujących infinity sprawiają że zaczynając combo liu kangiem czy johnym konczysz z przeciwniekiem... Przecież w bijatykach zabranie się jednego... Właśnie infinitów... a co druga postać ma je niestety... Dalej : multiplayer.... Serio??? jak grając w practice lub z żywym przeciwnikiem obok wale comba na 100% wejścia licząc klatki tak multi i 100% lagi nam nawet nie że utrudniają tylko sprawiają że jest to niemożliwe... Chociaz na ten lag miałem combo kanga który sprawiał że mioałem ratio 30:2 gdzie się za "prosa" nie uważam... Ba siedząc w practice 2 godziny i "naumiejąc" się kangiem 2 comb na krzyż wygrywam 20-0 z kolesiami ze stażem 1000 walk +... coś nie halo... Może to też wynik mojego byłego statusu bywania na turniejach i maniakalnego grania w ssf4 nie patrze już na postacie ze wzgledu na wygląd tylko potencjał...

generalizujac uważam mk za nieporozumienie systemowe, jedynie co go ratuje to tak naprawdę klimat... Ale on w bijatyce spada na drugi plan jeżeli nie ma wybitnego systemu walki... Gdzie mu do takiego sfa czy tekkena a nawet nowego DOA...

Grę miałem 2 razy: raz na premierę i drugi po 3 miesiącach sprawdzając czy coś się zmieniło... Niestety gra jest niegrywalna dla osób lubiaych bijatyki i chociaż trochę w nich siedzących... szkoda gdyż początkowo potencjał był, ale olewactwo ze strony twórców rozbraja...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×