Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątkami są chyba tylko Cage i Cyber Sub Zero. Cage wykonuje x-ray w momencie kontry a sub zero podczas skoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis o 00.30 na tvn film... polecam w 100% pamietam jak bylem w tym 96 roku w kinie na nim, po silent hill najlepsza adaptacja gry ot co...

Cos maja spory poslizg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zaczelo sie :biggrin: ehh uwielbiam ten film a walka cage scorpion to klasa!!!

ehhh ten tvn k 30 minutowe poslizgi...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie? U mnie dopiero 10min temu sie skonczyl poprzedni film, a dalej leca reklamy! Aby na pewno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ty falstart... dopiero,teraz... poprzednio skonczyl sie jeden spot izaczal z bomby nastepny... nie ma to jak tvn... ale teraz sie zaczyna i polecam...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote poobostowac jakies trofea online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z online. Cały czas connecting looby... muszę zamykać grę, ktoś może spotkał sie z problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nieaktualne

Edytowane przez LuReK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gra wymaga online pass? pogram na używce przez internet? dużo jeszcze osób gra online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A mi się wydawało że był online pass w mortalu?? Ale pewny nie jestem to się nie sprzeczam.

No nie wiem czy mu dobrze doradziłeś bo multi kuleje. Często rozłącza i wywala z gry. I to nie jest tylko moja opinia ale wiele osób się o tym wypowiadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był online passna początku ale zrezygnowali z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass został wycofany i edycje GOTY już go nawet nie posiadają. Co do multi to gra sporo osób ale technicznie to nie jest mistrzostwo świata. Często trafiają się lagi. Czasem trzeba długo czekać na dołączenie do gry. Rzadziej ale też mi się trafiło że rozłączyło mnie w czasie gry z kumplem z bloku obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś kody do mortala zeby całą krypte odblokować? bo nie chce mi sie zbierać kase i wszystkie stroje i combosy odkrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie, chciałbym sprawić sobie klasyczne stroje i fatality do gry skąd je moge ściągnąć, ewentualnie dokupić? w menu gry nie widze żadnej takiej opcji dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w demko bo chce kupic w tym tygodniu, ale nie wiem czy ogarne dobrze granie system nie wydaje sie trudny. Fajny model walki tylko mam pytanie jak sie robi X-Ray bo wychodzi mi zawsze fuksem to samo z fatalami.

Czy trudno wykonac fatala chyba w pelnej wersji bedzie opisane jak to robic. Ile jest postaci w DLC???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x ray wykonujesz kiedy masz pełny pasek ciosu specjalnego w rogu wciskając L2 i R2 jednocześnie, w dlc są dostępne 4 dodatkowe postaciem wszystkie te informacje znajdziesz w google w 5 sekund także zanim zadasz pytanie sam poszukaj informacji. Ja równiez mam pytanie otóż zeby wykonac klasyczne fatality scorpiona, sub zero i reptila należy wykupić dlc czy sa one poprostu ukryte w podstawowej wersji gry i wystarczy tylko znać kombinacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

x ray wykonujesz kiedy masz pełny pasek ciosu specjalnego w rogu wciskając L2 i R2 jednocześnie, w dlc są dostępne 4 dodatkowe postaciem wszystkie te informacje znajdziesz w google w 5 sekund także zanim zadasz pytanie sam poszukaj informacji. Ja równiez mam pytanie otóż zeby wykonac klasyczne fatality scorpiona, sub zero i reptila należy wykupić dlc czy sa one poprostu ukryte w podstawowej wersji gry i wystarczy tylko znać kombinacje?

Trzeba niestety dokupić, nie wystarczy znać kombinację.
Jeżeli chodzi o fatality i ciosy to najprostszy Mortal kombat, można dość wolno wstukiwać fatality i bez problemu postać je wykona. Porównuję tutaj do poprzednich części Mortala (1,2,3,ulti.,tril.)
 
*Niestety forum ma problemy, edycja poprzedniego postu oraz cytowanie nie działa poprawnie.
Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile kosztuje dlc z postaciami, kurde jak wpisywalem w search w starym psstore tytul gry to wyskakiwaly wszystkie dodatki do niej teraz wpisuje i nic wyskakuje sama gra. NIe podoba mi sie te nowe psstore.

 

 

edit. juz nie wazne zamowilem za 70 zl komplete edition.

 

Jeszcze jedno pytanie, kazda postac ma inne kombinacje czy takie same. Np przyciaganie linka scorpionem robi sie tak samo jak zamrazanie sub-zero?? I jak robi sie chwyty?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ciosy masz opisane w grze, a chwyty to przycisk R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jak gram w story mode to moge wylaczyc gre i zapisze mi sie czy musial bym przechodzic od nowa ile jest chapterow jestem w 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×