Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ma autosave zresztą w rogu ekranu pokazuje się informacja przy cutscenkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nikt w ta gre nie gra, az sie wierzyc nie chce, Nawet na ranked nie moge wyszukac rywala masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nadal sporo osób ale niestety tryb online w tej grze jest kiepski, najłatwiej o rywala gdy wejdziesz do jakiegoś pokoju wtedy zaproszenia sypią się co chwila i można spokojnie pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie buty, kurde tylko ciezko mi bedzie znalezc kogos poczatkujacego. W kazdym razie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy najeżdżasz na nick danego gracza w pokoju wyświetlają sie jego statystki także sam możesz zaprosić do walki kogoś na swoim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem zuwazylem, ale wiekszosc juz ma minimum te 40 walk na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cze potrzebuje pomocy w trofeum gdzie trzeba wygrac 10 razy z rzedu pomoze ktos?  W sieci  nie mam szans na taki wynik.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze potrzebuje pomocy w trofeum gdzie trzeba wygrac 10 razy z rzedu pomoze ktos?  W sieci  nie mam szans na taki wynik.

A jak ktoś ma Ci niby pomóc jak to trofeum jest za walki rankingowe ? To jedno z najtrudniejszych trofeów z jakim się spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzi mi o trofeum 

There Can Be Only One! mozna zrobic ustawke w roomie. Ty mowisz o trofeum outsanding. 

Jak ktos by mi pomogl zrobil bym tez  flawaless victory w online/.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hey jak sie robi fatale bo z wiekszoscia mam problem jedne sie robi z bliksa drugie nie. Jest gdzie jakis poradnik w sieci. Najgorzej jak w kombinacji mam dwa razy do góry. Czy musze czekac az postac skoczy i dopiero drugi raz góra czy szybko dwa razy góra nie wychodzi mi komplenite. Nie da rady w practice jakas cwiczyc wszystkie fatale bo jak wejde w postac to mam narzucony fatall jaki mam zrobic i to jeszcze ten latwy.

 

edit: ok juz wiem jak sie robi poradze sobie,.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey jak sie robi fatale bo z wiekszoscia mam problem jedne sie robi z bliksa drugie nie. Jest gdzie jakis poradnik w sieci. Najgorzej jak w kombinacji mam dwa razy do góry. Czy musze czekac az postac skoczy i dopiero drugi raz góra czy szybko dwa razy góra nie wychodzi mi komplenite. Nie da rady w practice jakas cwiczyc wszystkie fatale bo jak wejde w postac to mam narzucony fatall jaki mam zrobic i to jeszcze ten latwy.

 

edit: ok juz wiem jak sie robi poradze sobie,.

 

Jeśli masz fatale ze skokiem to radzę je wykonywać trzymając blok. Reszta tak jak piszesz w practice lub w move list.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hey mozna jakas spradzic kim robilem chwyty kurde nie wiem czemu nie weszlo mi trofeum grapler. 

 

edit: juz zrobilem wczesniej mi nie zaliczylo cagem

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam multi stoi? Opłaca się kupić? Nie chodzi mi o lagi i rozłączanie ale o ilość osób grających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odpaliłem i raczej mało osób już gra multiplayer. Ja już też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem nie mogę pobrać nowej aktualizacji ? pisze ''czekaj'' i po chwili konsola się restartuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cross-play z graczami PSV <-> PS3?

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofea można online można zrobić na ustawkach. Jeżeli chodzi o outstanding to trzeba grać najlepiej w nocy i w opcji TAG, jak wyszuka nam innego przeciwnika po przez XMB trzeba zakończyć grę i wtedy nie zalicza przegranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chcialem zagrac z kumplem online w mortala lecz po otwarciu zaproszenia wyskakuje komunikat zeby wlozyc gre choć ta juz dawno jest w konsoli myslalem ze to wina dwóch różnych edycji wiec nabylem komplete edition. Co sie okazuje ta sama sytuacja co moze byc tego przyczyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręki za to nie dam bo grałem już dawno ale spróbuj select/start przy wyborze postaci.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba nacisnąć start wtedy można zmieniać stroje prawo lewo oczywiście nie wszystkie postacie je mają

Wracajac do mojego pytania Czy ktoś zna odpowiedź dwie te same gry na obu konsolach aktualizacja zarówno systemu jak i gry po wysłanu zaproszenia wyskakuje komunikat żeby włożyć plyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem to blokada regionalna, jeżeli masz kopię przeznaczoną na rynek UK ( a tak wnioskuję po Twoim profilu ) to Twój kolega też musi mieć kopię przeznaczoną na rynek UK. I nie, nie wymyślam sobie tego. NRS tłumaczyło to metodą na zmniejszenie lagów, nie wyszło im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×