Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Grac na pewno graja, ale w bardzo malych ilosciach, malutkich wrecz, multi w tej grze jest zbyt trudne dla wielu osob + jakby nie patrzec gra jest juz relatywnie stara wiec ludziom sie multi tez juz dawno znudzilo.

Eh. A to szkoda. Miałem ochotę przejść drugi raz, a potem pograć online. Pozostaje mi tylko singiel, bo jednak granie z wyjadaczami nie daje chyba tyle frajdy ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do MGS4 nie wyszedł żaden patch ? -chodzi mi o podstawową wersję gry a nie online... A wracając do online to łatka 1.36 zajmuje ponad 1 gb ?! -jeśli tak to da się ją jakoś w tle pobierać? -pytam bo moja 512 kbps nie poradzi sobie z tym za szybko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do MGS4 nie wyszedł żaden patch ? -chodzi mi o podstawową wersję gry a nie online... A wracając do online to łatka 1.36 zajmuje ponad 1 gb ?! -jeśli tak to da się ją jakoś w tle pobierać? -pytam bo moja 512 kbps nie poradzi sobie z tym za szybko....

Do singla nie pamietam czy cos wyszlo, gra byla idealna od poczatku do konca juz moim zdaniem, a co do multi, to nie da sie, najlepsze rozwiazanie to zostawienie konsoli na noc [sciagaj z peer 2 peer].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak wygląda sytuacja w MGO? Czy ludzie grają?

Aktualnie nie mam jak tego sprawdzić (PSN rlz) i dlatego tutaj o to pytam.

Mam jednego friendsa na liście który ciśnie od premiery do teraz z małymi przerwami na jakieś co lepsze nowości które tam czasem wychodzą :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy że mój angielski jest średnio poniżej średniej :D nie rozumie wszystkiego w MGS4 - posiadacie może jakieś tłumaczenia dialogów -wiem że MGS 3 była dostępna w wersji pl -oczywiście dialogi ,nie gra .

Zważywszy że mój angielski jest średnio poniżej średniej :D nie rozumie wszystkiego w MGS4 - posiadacie może jakieś tłumaczenia dialogów -wiem że MGS 3 była dostępna w wersji pl -oczywiście dialogi ,nie gra .

Sam sobie odpowiem -dla innych zainteresowanych-udało mi się znaleźć-proszę tylko o potwierdzenie że są to kompletne dialogi :)

http://mgs.gram.pl/articles.php?cat_id=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS2, MGS3 i Peacewalker w kolekcji HD w listopadzie... Od listopada mnie nie ma dla żywych, właściwie to moje marzenia co do gier na ps3 zostały spełnione.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wykorzystywać cqc? Znalazłem jakiegoś manuala na yt, robię wszystko jak tam jest pokazane i za nic nie chce mi np wyjść to jak Snake zakrada się komuś za plecy i w niego celuje. Jestem w pierwszej misji. Czy moje problemy są spowodowane tym, że Snake "uczy" się tego dopiero później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wykorzystywać cqc? Znalazłem jakiegoś manuala na yt, robię wszystko jak tam jest pokazane i za nic nie chce mi np wyjść to jak Snake zakrada się komuś za plecy i w niego celuje. Jestem w pierwszej misji. Czy moje problemy są spowodowane tym, że Snake "uczy" się tego dopiero później?

Co prawda na nauke nigdy nie jest za pozno ale snake'owi rok zycia zostal wiec raczej nie zawracalby sobie glowy nowymi technikami.

CQC jest banalne, bierzez bron [musi miec oznaczenie w prawym dolnym rogu mala czerwona czcionka CQC] zakradasz sie za plecy i wciskasz R1 (i trzymasz), trojkatem rzniesz gardlo, analog do przodu i wcisniecie R1 ponowne to rzut na glebe, a wycelowanie z bliskiej odleglosci z byle jakiej broni powoduje "freeze!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. :D Ile maksymalnie wyczerpie godzin z tej gry ? Sądze , że jest długa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h, może więcej.

P.S: Miałeś już odpowiedź w innym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15h, może więcej.

P.S: Miałeś już odpowiedź w innym temacie...

Wiem , ale jakoś oczekiwałem dokładnej odpowiedzi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość spokojnie idzie skończyć w 12 godzin. Warto zaznaczyć, że czystego grania (czyli nie licząc oglądania filmików) masz ze 2 razy mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwsze podejscie zajelo 20h+ z tym ze lizalem kazda sciane i bawilem sie robienie wszystkiego po cichaczu, kiedy zas gre juz sie zna na pamiec, to w 4-6h mozna ja nawet na luzie skonczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy Wam się to z czymś ?? : Mój odnośnik

Panowie z onetu to chyba z archiwum wyciągnęli te "technonowinkę" ;) Sam projekt robota pochodzi bodaj z 2007 czy 2008 roku.

Sam go tu postowałem przeszło rok temu, bo skojarzenie miałem bardzo podobne :D

http://www.ps3site.pl/forum/topic/5902-metal-gear-solid-4/page__view__findpost__p__298982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, ponieważ jakiś czas temu zabrałem się po raz pierwszy za MGS4 i utknąłem w misji na statku, gdy trzeba cały przejść do drzwi na końcu. Jak to przejść? Próbowałem przeciskać się między siatkami/ścianami, ale zawsze wpadam i zaczyna się kaszana. Na pewniaka też nie mogę iść, bo jest ich za dużo. Macie jakieś rady na ten ostatni (chyba) akt?

Pzdr i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to przeszedłem z doczepianym shotgun'em w swoim m4 :D Nie miałem jakoś z tym problemów idź na zakupy do blondyna i jego małpki i powinno Ci się udać z pierwszą l;epsza giwerą ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje w najbliższym czasie zakup MGS4 i mam parę pytań

Ile trwa przejście głównego wątku tak na średnim poziomie trudności, czy jest jakiś tryb MP jak np. w killzone i czy dużo osób gra MP ;)

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje w najbliższym czasie zakup MGS4 i mam parę pytań

Ile trwa przejście głównego wątku tak na średnim poziomie trudności, czy jest jakiś tryb MP jak np. w killzone i czy dużo osób gra MP ;)

10-15 godzin. Oczywiście w tym MASA filmików jak to w MGS. Warto żebyś znał całą fabułę serii, ponieważ 4 zamyka wszystkie wątki. Jak nie grałeś w poprzednie części to polecam najpierw MGS Collection. MGS1 masz na PSstore. Znajomość j. agielskiego to mus.

Jak najbardziej jest multi - Metal Gear Online. Ludzi gra mnóstwo. Jest tylko jeden mały kłopot. Trzeba pobrać update 2GB który idzie jak krew z nosa ale potem już tylko OGIEŃ :woot:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-15 godzin. Oczywiście w tym MASA filmików jak to w MGS. Warto żebyś znał całą fabułę serii, ponieważ 4 zamyka wszystkie wątki. Jak nie grałeś w poprzednie części to polecam najpierw MGS Collection. MGS1 masz na PSstore. Znajomość j. agielskiego to mus.

Jak najbardziej jest multi - Metal Gear Online. Ludzi gra mnóstwo. Jest tylko jeden mały kłopot. Trzeba pobrać update 2GB który idzie jak krew z nosa ale potem już tylko OGIEŃ :woot:

Ok, dzięki za odpowiedź. Poszedł plusik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam braki i mam zamiar kupić grę właśnie, ale używaną - I tu moje pytanie. Grę kupuję przede wszystkim dla singla i wyśmienitej fabuły, ale jak się ma sprawa z Online? Jest na płycie/trzeba dodatkowo dokupić/można grać z używki? Nigdzie nie wyczytałem odpowiedzi na te pytania, dlatego tutaj je zadaję, jeśli odpowiedzi są oczywiste to wybaczcie za moje chwilowe przyćmienie umysłowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam braki i mam zamiar kupić grę właśnie, ale używaną - I tu moje pytanie. Grę kupuję przede wszystkim dla singla i wyśmienitej fabuły, ale jak się ma sprawa z Online? Jest na płycie/trzeba dodatkowo dokupić/można grać z używki? Nigdzie nie wyczytałem odpowiedzi na te pytania, dlatego tutaj je zadaję, jeśli odpowiedzi są oczywiste to wybaczcie za moje chwilowe przyćmienie umysłowe ;)

Ja jebie... nie przeczytałeś nawet czterech ostatnich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×