Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jebie... nie przeczytałeś nawet czterech ostatnich postów.

Przeczytałem ale nie znalazłem jakoś w tym odpowiedzi na swoje pytania, nie mam zamiaru się tłumaczyć bo sądze że to i tak bez sensu w tej sytuacji, więc jedyne co mogę to przeprosić, że ich rzekomo "nie przeczytałem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma no to patrz:

Nadrabiam braki i mam zamiar kupić grę właśnie, ale używaną - I tu moje pytanie. Grę kupuję przede wszystkim dla singla i wyśmienitej fabuły, ale jak się ma sprawa z Online? Jest na płycie/trzeba dodatkowo dokupić/można grać z używki? Nigdzie nie wyczytałem odpowiedzi na te pytania, dlatego tutaj je zadaję, jeśli odpowiedzi są oczywiste to wybaczcie za moje chwilowe przyćmienie umysłowe ;)

Odpowiedź w czterech postach pada aż dwa razy:

Jak najbardziej jest multi - Metal Gear Online. Ludzi gra mnóstwo. Jest tylko jeden mały kłopot. Trzeba pobrać update 2GB który idzie jak krew z nosa ale potem już tylko OGIEŃ

Skoro więc to nie wystarcza to to tak: jest online, trzeba pobrać 2GB dodatkowych danych. Nic nie trzeba dokupować. Chyba jednak przyćmienie umysłowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeczytałem to. Jednak nie jest tu napisane czy można to odpalić z używki bądź czy trzeba za to płacić, bo jest tylko o pobraniu i wadze, w każdym razie dzięki za próbę odpowiedzi, a na przyszłość zamiast kogoś oskarżać o nieczytanie postów sprawdź dokładnie o co ludzie pytają, bez żadnej urazy. Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla Was smutne wieści.

Konami dokładnie 12 czerwca zamknie wszystkie serwery gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego Konami nie wydało trofeów do MGS4 - przecież to nie dużo pracy, a jestem przekonany że sprzedaż gry znacząco by wzrosła.... Jak dla mnie to czysta głupota, ale japońskich producentów ciężko zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie opłaca się kupować MGS skoro multi będzie zamknięte w tym roku. Lepiej zaoszczedzić kase i kupić coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie opłaca się kupować MGS skoro multi będzie zamknięte w tym roku. Lepiej zaoszczedzić kase i kupić coś innego.

Tej gry nie kupuje się dla multi tylko dla singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, nie opłaca się kupować MGS skoro multi będzie zamknięte w tym roku. Lepiej zaoszczedzić kase i kupić coś innego.

Dokładnie, absolutnie nie ma sensu kupować jednej z najciekawszych singlowych gier obecnej generacji, bo nie ma trofeów i za 3 miechy wyłączą, jakże oblegany, tryb online :yes: Ode mnie plusik jak stąd do Zakopca, za tą cenną opinię!

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Metal Gear 4 to chyba najlepsza gra w jaką grałem. Ogólnie to sama seria w mojej opinii nie ma sobie równych. Te gry miażdzą i są niesamowite, ale jak ktoś mówi że szkoda na to wydawać pieniądze to wytłumaczyć to mogę jedynie tym, że ten osobnik w ogóle w Metala nie grał.

Edytowane przez Castiel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bo skoro tobie się podoba to musi wszystkim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bo skoro tobie się podoba to musi wszystkim....

Nie...po prostu gry z serii MGS są świetne i jeśli ktokolwiek bierze się za jakikolwiek granking BEST OF to gra MGS się w tym rankingu znajdzie i to w jednej z wyższych pozycji. To nie moja opinia tylko fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wspaniała seria. Płakałem na koniec i to szczerze ;) a to oczymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić po raz drugi ta gre na allegro znalazłem koleś sprzedaje nówke sztuke MGS 4 special edition greatest.Pisze że gra obługuje 1080p.Czy grał ktoś w ta wersje bardzo różni się od tej normalnej wersji gdzie jest 720p.I czy tylko tym różni się od zwykłej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego Konami nie wydało trofeów do MGS4 - przecież to nie dużo pracy, a jestem przekonany że sprzedaż gry znacząco by wzrosła.... Jak dla mnie to czysta głupota, ale japońskich producentów ciężko zrozumieć...

Zgadzam się z Tobą w stu % MGS 4 przeszedłem chyba z 5 razy udało mi się nie wąłczyć alarmu i nie zabic nikogo jako dowód mam tylko zdjecie ekranu które zrobiłem a tak może platyna by wpadła.

trochę dziwi ten ruch bo gdy pojawiła się taka mozlwość twórcy dodawali trofea w postaci jakiegos update-u (vide GTA IV, FIFA 10 itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupić po raz drugi ta gre na allegro znalazłem koleś sprzedaje nówke sztuke MGS 4 special edition greatest.Pisze że gra obługuje 1080p.Czy grał ktoś w ta wersje bardzo różni się od tej normalnej wersji gdzie jest 720p.I czy tylko tym różni się od zwykłej.

Gra jako native ma 1024 x 768 czyli do 720 czy 1080 jest zwyczajnie upscaleowana. Czyli na większości TV żadnej różnicy nie odczujesz.

Co do trofeów to w sumie mój stosunek jest ambiwalentny, tak naprawdę to mogliby wreszcie dać możliwość podglądu aktualnego stanu alarmów, wykryć, killi itd. - to miało jakiś tam "hardkorowy" urok przy MGS ale przy nowszych pozycjach zwyczajnie zakrawa na lenistwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear 4 to chyba najlepsza gra w jaką grałem. Ogólnie to sama seria w mojej opinii nie ma sobie równych. Te gry miażdzą i są niesamowite, ale jak ktoś mówi że szkoda na to wydawać pieniądze to wytłumaczyć to mogę jedynie tym, że ten osobnik w ogóle w Metala nie grał.

Nie bede się rozpisywał dla Ciebie dzieciaku. Szkoda czasu mojego.

Ale pewnie jesteś jakimś wielkim fanem MGS i płakał przy każdej częsći. Więc jesteś jakiś chory psychicznie, proponuje udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się rozpisywał dla Ciebie dzieciaku. Szkoda czasu mojego.

Ale pewnie jesteś jakimś wielkim fanem MGS i płakał przy każdej częsći. Więc jesteś jakiś chory psychicznie, proponuje udać się do lekarza.

Czy ty na prawde powiedziales wlasnie gosciowi ze jest chory psychicznie tylko dlatego ze napisal SWOJA (co podkreslil) opinie o grze ? Jesli on jest chory psychicznie to w jakim ciebie to stawia swietle?

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się rozpisywał dla Ciebie dzieciaku. Szkoda czasu mojego.

Ale pewnie jesteś jakimś wielkim fanem MGS i płakał przy każdej częsći. Więc jesteś jakiś chory psychicznie, proponuje udać się do lekarza.

ja proponuję tobie udać się na terapię agresji i kultury osobistej. a żeby nic nie odwracało twojej uwagi w tym czasie, od forum masz urlop na tydzień..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW szogun to pojechałeś... Owszem mgs 4 jest gorszy od 3 i 1ki ale co nie zmienia faktu że i w moim prywatnym rankingu (nie tylko castiela) tytuł ten zasługuje na jakieś osobiste top 5 tytułów tej generacji...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW szogun to pojechałeś... Owszem mgs 4 jest gorszy od 3 i 1ki ale co nie zmienia faktu że i w moim prywatnym rankingu (nie tylko castiela) tytuł ten zasługuje na jakieś osobiste top 5 tytułów tej generacji...

Choćby za "zebranie do kupy" zarówno rozwiązań gejmplejowych jak i fabularnych całej serii. Czy gra jest przegadana?(a w zasadzie w wielu miejscach przebełkotana) czy fabuła miejscami jest ta naciągana że nawet zagorzały fan powie WTF!? oczywiście! Czy jest to epicka giera? No kurwa! nie inaczej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede się rozpisywał dla Ciebie dzieciaku. Szkoda czasu mojego.

Ale pewnie jesteś jakimś wielkim fanem MGS i płakał przy każdej częsći. Więc jesteś jakiś chory psychicznie, proponuje udać się do lekarza.

Jak się czyta coś takiego to aż ręce opadają. Kolega nie wiem czy grał w jakiegokolwiek MGS'a - proponuje nadrobić. Jutro zaczynam zabawę z 4 kolejny raz. Wszyscy potrafią docenić taką grę, a tu zjawia się niewiadomo skąd taki gość i ...zaczyna się człowiek zatanawiać czy to ze wszystkimi jest coś nie tak czy z nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 to jedna z najlepszych gier na PS3 o czym świadczą oceny 9/10 lub 10/10...plus poza świetną fabułą ma też genialnych bohaterów i antybohaterów...no i ma najlepsze i najbardziej epickie momenty ever...każdy powinien choć raz przejść całą serię i poznać historię snake'a i reszty...wiadomo są ludzie którym się podoba i tacy którzy nie lubią skomplikowanej fabuły i im się nie podoba...ale na to nic się nie poradzi...jak dla mnie jedna z najlepszych gier jakie wyszły na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nigdy nie przepadałem za serią, ale filmowości i epickości odmówić jej nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice...mimo że z wielkim uśmiechem przechodziłem tą grę dla samej zabawy to teraz jeszcze sprawdzę swoje umiejętności w klepaniu trophek :) no nic zostaje czekać do sierpnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×