Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobywanie trofików i przyjemność z gry się nie wykluczają - można mieć i to i to. Jakby jednak te trofea były gra na pewno przeżyłaby nową "młodość". Byłoby fajnie.

Grałem w MGS4 nawet dziś i bez trofeów, ale jakby były to bym się nie obraził.

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy multi jeszcze "żyje" w tej grze?I jak kiedyś pamiętam był jakiś klucz do MGS może ktoś pamięta do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do multi potrzebne było Konami ID, nie wiem czy coś w tym zakresie się zmieniło, ale wątpię. Po szczegóły odsyłam tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami ID sami zakldamy bez ingerenci jakis kluczy :). I jesli nie mial K ID, bedzie musial zalozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o trofeach do gry ?..

juz raz gre przeszedlem i mysle czy drugi raz nie przejsc tej gry a trofea moglyby pomoc podjac ta decyzje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos o trofeach do gry ?..

juz raz gre przeszedlem i mysle czy drugi raz nie przejsc tej gry a trofea moglyby pomoc podjac ta decyzje..

Nie ma i raczej nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...kea-w-hd/62517/

Jeśli to okaże się prawdą, to mam gdzieś wszystkie killzony i małe wielkie planety. Chce TO jak najszybciej :biggrin:

Uwierzę jak będzie oficjalna zapowiedź. Jeśli będzie.... to must-buy, must-have, must-love.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę jak będzie oficjalna zapowiedź. Jeśli będzie.... to must-buy, must-have, must-love.

i must play and replay biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nadzieję że znajdzie się tam Twin Snakes bo dzisiaj chciałem kupic Gamecube'a + Twin Snakes :P ale poczekam w sumie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechaj żywi nie tracą nadziei.

Czekałem długo aż coś się ruszy w sprawie remake'u pierwszych mgsów i chyba się ruszyło :rolleyes: Od czasu przejścia mgs4 żadna gra mnie na dłużej nie wciągnęła. Chyba wolę stare dobre sprawdzone tytuły niż nowości (no może ME2 mnie skusi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Słyszałem, że w MGS4 da się dodać swoją muzykę do iPod'a. Czy jest to prawda ? Jeżeli tak to w jaki sposób mogę to zrobić ? :) Próbowałem ale nie dałem rady:). (W wyszukiwarce próbowałem znaleźć odpowiedź ale mi się nie udało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Słyszałem, że w MGS4 da się dodać swoją muzykę do iPod'a. Czy jest to prawda ? Jeżeli tak to w jaki sposób mogę to zrobić ? :) Próbowałem ale nie dałem rady:). (W wyszukiwarce próbowałem znaleźć odpowiedź ale mi się nie udało).

Nie mam już MGS'a 4, więc nie powiem ci na 100%. Ale w najnowszym NFS'ie, najpierw zgrałem utwory na pendrive'a potem wgrałem je do konsoli. Stworzyłem folder(nazwa dowolna), i wrzuciłem tam wszystkie. Następnie odpaliłem NFS'a i w ustawieniach audio, zmieniłem "game soundtrack" na "x"(gdzie x, to nazwa folderu z muzyką) Podejrzewam, że w MGS jest to podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ustawieniach gry bo w iPodzie nie ma takiej opcji :) Jeszcze wieczorkiem sprawdzę to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ustawieniach gry bo w iPodzie nie ma takiej opcji :) Jeszcze wieczorkiem sprawdzę to napisze :)

Nie da się tego zrobić. Możesz ściągnąć sobie tylko dostępne tracki z poprzednich mgs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w MGS4 demo i mam 2 konta na polski i na USA i nie ma tej gry na PSN :(

Czy ma ktoś konto na japońskim PSN i może sprawdzić ??

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skończyłem ten film...

pod koniec męczący już był

a tak dobrze się zapowiadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w MGS4 demo i mam 2 konta na polski i na USA i nie ma tej gry na PSN :(

Czy ma ktoś konto na japońskim PSN i może sprawdzić ??

Ja ściągałem demo z polskiego PSN. Musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem to na polskim już nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany. Zgadza się. Zwracam honor.

Swoją drogą to bardzo dziwne. Komu przeszkadzało?

Te demo było już bardzo długo, dlatego je usunęli. Tak samo zrobili z kilkoma innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he a mnie naszło na robienie fotek chodzę sobie i robię zdjęcia czasem fajne foty idzie zrobić mam nawet tapete na pulpicie z palmami z mgs4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak wygląda sytuacja w MGO? Czy ludzie grają?

Aktualnie nie mam jak tego sprawdzić (PSN rlz) i dlatego tutaj o to pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak wygląda sytuacja w MGO? Czy ludzie grają?

Aktualnie nie mam jak tego sprawdzić (PSN rlz) i dlatego tutaj o to pytam.

Grac na pewno graja, ale w bardzo malych ilosciach, malutkich wrecz, multi w tej grze jest zbyt trudne dla wielu osob + jakby nie patrzec gra jest juz relatywnie stara wiec ludziom sie multi tez juz dawno znudzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×