Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pamięta ktoś co trzeba było dokładnie zrobić żeby zdobyć facecamo "pięknych"?

Trzeba je pokonac bronia usypiajaca, to byly chyba stunt guny o ile dobrze pamietam ale napewno z niebieska ikoną.

najlepiej wszystkie tak pokonac to jeszcze dostaniesz lalki psycho mantisa i sorrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba je pokonac bronia usypiajaca, to byly chyba stunt guny o ile dobrze pamietam ale napewno z niebieska ikoną.

najlepiej wszystkie tak pokonac to jeszcze dostaniesz lalki psycho mantisa i sorrow

Lalki Mantisa i każdej pięknej figurkę też mam tylko chodzi mi o facecamo. Czyli nawet jak już tylko za mną łazi bez zbroi to też tą usupiającą bronią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalki Mantisa i każdej pięknej figurkę też mam tylko chodzi mi o facecamo. Czyli nawet jak już tylko za mną łazi bez zbroi to też tą usupiającą bronią?

tak w głowę celuj, chodzi o to żeby jej nie zabić tylko tak jakby uśpić ale normalnie jej pasek energii schodzi chyba jeżeli dobrze pamiętam.

jak ona będzie za tobą chodziła to już szybko leci, weźmiesz ten mosin usypiający i walisz w czerep.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facecamo Pieknych otrzymuje się poprzez używanie broni usypiającej, nie uśmiercającej. Tak jak napisali koledzy wyżej. Różnica między jednym a drugim jest taka, że używając broni uśmiercającej ucieka pasek życia. W drugim przypadku spada pasek staminy (ten poniżej, cieniutki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podczas walki zabijamy zwykłą bronią tutaj chodzi o drugi etap gdzie jedna z pięknych przybiera postać kobiety wtedy strzelamy z broni usypiającej i facecamo wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie trofea "you enjoy all the killing". Trzeba zabić wielu przeciwników...wielu tzn ilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co się spinać o ten puchar, bo jeżeli celujesz w platynę, wpadnie przy pierwszej lepszej okazji, np. robienia emblematów.

Jak pewnie czytałeś, jest kilka takich gdzie trzeba zabić pokaźną sumę przeciwników - 250, czy nawet 500, a nie robi się tego podczas przebiegu wątku fabularnego, tylko na spotach, gdzie cały czas się ktoś respi. Jest kilka takich miejsc w drugim akcie.

Ile potrzeba dokładnie zabić? Fora mówią o 50-100 kill'ach. Osobiście jak robiłem Chicken Run i liczyłem te 500 zabić, to właśnie moment zwymiotowania Snake'a robił mi za tak zwany "jeden". Zazwyczaj zdarzało się to po 60 ofiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najszybszy sposób na pozyskiwanie Drebin's Points ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Akt drugi, willa gdzie znajduje się zejście do podziemi, gdzie przechowywana jest Naomi. Strzelasz do wszystkiego co się rusza, a co chwilę na mapie pojawia się dwóch żołnierzy z granatnikami - 12000DP. Po drodze jakieś inne śmieci po 1k+. Osobiście biegałem dookoła willi, jakieś rundy jak basen, albo do środka - na balkon - tam bardzo często są 2 granatniki - zeskok na dół, chwile biegania i znowu na górę. Co jakiś czas Snake wymiotuje, więc w środku budynku kładziemy się i regenerujemy staminę + życie.

2)Ostatni akt, korytarz z tymi małymi botami. Bierzemy granatnik z walki z Raging Raven i rozwalamy maszyny. Dostajemy nonstop jakieś punkty, co jakiś czas można przebiec się na koniec i z powrotem, żeby pozbierać item'y, które powyrzucały.

Oczywiście wszystko najlepiej na Very Easy.

PS. 3)Przechodzenie gry na Extreme Boss. Za kolejne akty dostaje się niezłe punkty, jeśli jeszcze wykręcimy niezły czas, 0 alarmów, 0 zabić, 0 rationów czy użyć specjalnych przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem drugi raz po 3 latach MGSa,pytanie tylko takie,zacząłem ponownie ,gdzie i kiedy odzyskam mój cały equip?Myślałem że będę miał go na starcie a tu lipa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na poczatku gry, chyba po przejsciu 3 lokacji, musisz sie spotkać z Metal Gear Mk II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na poczatku gry, chyba po przejsciu 3 lokacji, musisz sie spotkać z Metal Gear Mk II.

No tak, ale jak gra od nowa to od tego patcha gra się od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stare sejwy i nowe. Nowe mają dopisek Ver 2. Starych nie wgrywalem jeszcze, nie wiem czy sie da po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli istnieje ryzyko, że nie będę mógł grać z wbitymi w poprzednich przejściach itemami, kiedy zainstaluję patcha? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, moja sytuacja wyglada tak:

Miałem stare sejwy, jeszcze sprzed patcha, new game plus itd. Czyli wszystkie przedmioty, stealth itp, Gdy nacisnalem "new game" Do wyboru mialem 4 stopnie trudnosci, wybralem najwyzszy. Po dojsciu do punktu gdzie dostaje przedmioty od Mk II , nie dostalem zadnych dodatkowych, czyli gram od nowa. Dzisiaj sprawdze czy załaduje mi sejwa z gry przed patchem.

A więc stare sejwy się ładują, ale gra informuje, ze nie bede mogl zdobyc pucharków.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy unicestwiając wrogów przy pomocy MK II Pistol lub Mosin-Nagant zalicza mi to jako kill ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy unicestwiając wrogów przy pomocy MK II Pistol lub Mosin-Nagant zalicza mi to jako kill ?

Nie.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalicza nawet w przypadku, gdy po uspieniu, przeciwnik ginie np. spadajac z wysokosci. Tylko dzieki temu da sie zdobyc Big Boss Emblem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej też było, ale dzisiaj zauwazyłem ze na PS Store są MGS 2 i MGS 3 po 54 zł bodajże, Chyba się opłaca brać przed ograniem czwórki co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×