Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie mam wersje kolekcjonerska ale nie dostalem plytki z soundtrakiem tylko giera figorka i drugi dysk blue-ray czy ktos tez mial taki przypadek??z tego co wiem to powinna byc osobna plytka audio o co chodzi??

Zerknij dobrze do pudełka z filmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wschód słońca dla niektórych obnażył kompletnie fabułę , biedakom odechciało się grać , wejście się za coś pożytecznego a nie głupoty wypisywać bo to waszych postów nie chce się czytać , pokrytysniegiem nie zwracaj uwagi na te posty , zawsze się znajdą ludzie którzy we wszystkim widzą spoiler , to taka choroba , pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Tego brakowało PS3 takiego mocnego exclusiva. Grafika ryje beret, a akcje jakie się wyprawiają w grze nie zobaczycie w niektórych lepszych filmach akcji. Must Have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to druga gra po Uncharted, dzięki której wiem, ze kupno ps3 było dobrą inwestycją. Grafika piękna nawet na moim SD a klimat bije wszystko z czym do tej pory miałem do czynienia. Wczoraj w nocy tak się wczułem, że az mi sie słabo zrobiło przez chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wczoraj (a właściwie dziś o 1:30 ) skończyłem grę, ale szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś lepszego :/ grafa oczywiście extra ;], muzyka genialna, sterowanie jedno z lepszych z jakim miałem do czynienia, fabuła może być (choć jak dla mnie co nie które momenty są zbyt japońskie) ale ma też trochę minusów :/ przedewszystkim za krótka, momentami monotonna, pełno gadżetów, broni w ogóle się nie wykorzystuje :/ co nie które sceny które miały być poważne po prostu rozbawiały :/ jak dla mnie 9+/10 to max jaką można dać grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po drugim akcie!

[span style=color:#000000;background:#000000]Od momentu starcia z pierwszym bossem/rozmowy z -zapomniałem jej imienia- akcja jest niesamowita! Nie myślałem że w skradance będe strzelał do zzombifikowanych najemników, jadąc ciężko opancerzonym samochodem. Sama końcowa cutscenka to majstersztyx! Raiden vs. Vamp to arcydzieło![/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już po drugim akcie!

Ja ukonczylem gre i musze ci powiedziec ze... dalej jest tylko lepiej

Zabieram sie za drugie przejscie - tym razem 0 kills

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po pierwsze, Witam Wszystkich!

Mam pytanie do tych osób, co już ukończyły grę. Ile w sumie jest aktów? Bo nie wiem ile jeszcze zostało mi radości z odkrywania gry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,coś krótka sie wydaje ta gra skoro tak szybko sobie z nią radzicie...Ile mniejwięcej godzin zajmuje jej przejście zwykłemu graczowi, który od 2 misięcy gra w Uncharted?? :-) Czy poziom trudności jest wysoki?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie odkrywa to w jakis sposob tego co sie dzieje w grze ?

... To ja wam walne takiego spojlera że padniecie -> W grze można chodzić o.O ale wam popsułem zabawę hehe

Btw. Długo się instalują te akty? i jak to wygląda? trzeba wyłączać grę zainstalować i włączać na nowo? Trochę głupio że nie da sie wszystkiego zainstalować ;/ no i w ile H się grę przechodzi? Bo tak myślę sobie czy nie kupić Burnouta Paradise na wakacje czy tej waszej super gry Bo w Burnouta będę grać i grać a tu przejdę w kilka H i papa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

aktów jest 5 ([span style=color:#000000;background:#000000]jest też 6 ale tam się nie gra, same filmiki...[/span]) gra mi zajęła z tego co pamiętam (nie chce mi się w save wchodzić by dokładnie sprawdzić ) coś około 19h, uncharted zajął mi ponad 7h, co do poziomu trudności to raczej nie jest z byt wysoki nie instaluje się długo i nie trzeba z gry wychodzić, a jeśli chodzi BP vs. MGS4 to radze wybrać mgs'a co prawda nie mam BP pełnej wersji, ale mgs bardzo wciąga, po za tym jak się przejdzie zostaje jeszcze multi no chyba, że bardzo lubisz wyścigówki to wybierz BP, tam multi też jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza instalacja to 8min.Przed każdym aktem ok 2-3 w zależności o aktu.Cały czas gra zajmuje 4,6Gb na dysku.Widocznie podczas tych instalacji podmieniają się dane na dysku.Gdybyśmy np byli w 3 akcie i chcieli komuś pokazać akt 2 czeka nas instalacja.Caly czas dzieje się to w grze,nie trzeba wychodzić do XMB

co do poziomu trudności i czasu przejścia-

dwa normale i easy są banalne-wtedy to bardziej strzelanina i to średnio wymagająca z lekkim dodatkiem skradania i grę na tych poziomach można spokojnie przejść poniżej 20h(średnio ok 18h z tego co czytam)

ja gram na hard i jest świetnie-wtedy mamy do czynienia z prawdziwą skradanką,gdzie dojście do kolejnego checkpointu jest dla nas zbawieniem-wydłuża to też czas gry do ok 22-26h i w tym trybie nie ma mowy o wymianie ognia z przeciwnikami,jest wymagająco

Lubisz strzelanki bierz normal,skradanki -hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aktów jest 5 ([span style=color:#000000;background:#000000]jest też 6 ale tam się nie gra, same filmiki...[/span]) gra mi zajęła z tego co pamiętam (nie chce mi się w save wchodzić by dokładnie sprawdzić ) coś około 19h, uncharted zajął mi ponad 7h, co do poziomu trudności to raczej nie jest z byt wysoki nie instaluje się długo i nie trzeba z gry wychodzić, a jeśli chodzi BP vs. MGS4 to radze wybrać mgs'a co prawda nie mam BP pełnej wersji, ale mgs bardzo wciąga, po za tym jak się przejdzie zostaje jeszcze multi no chyba, że bardzo lubisz wyścigówki to wybierz BP, tam multi też jest spoko

No to krótko ;/ na 2 dni jak dla mnie :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tą grę trzeba grać na hard co najmniej!! nawet przy wyborze poziomu trudnosci pisze,że normal jest dla tych co lubią gry akcji.hard jest świetnie wyważony,wymagający,zmuszający do główkowania i jednocześnie nie jest jakiś taki hardcorowy.No i wydłuża czas przejścia gry sporo powyżej 20h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak nazywa się nagranie które leci, pod koniec tego filmiku, od momentu gdy pokazany jest Solid Snake na cmetarzu, czy jest to w Soundtracku?? Jeśli tak to jak się nazywa

http://www.gametrailers.com/player/35090.html

Nagranie to jest w tym filmiku od 1:12 minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie to MGS Theme (i leci od poczatku tego filmiku - to 1 kawalek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj (a właściwie dziś o 1:30 wink.gif ) skończyłem grę, ale szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś lepszego :/ grafa oczywiście extra ;], muzyka genialna, sterowanie jedno z lepszych z jakim miałem do czynienia, fabuła może być (choć jak dla mnie co nie które momenty są zbyt japońskie) ale ma też trochę minusów :/ przedewszystkim za krótka, momentami monotonna, pełno gadżetów, broni w ogóle się nie wykorzystuje :/ co nie które sceny które miały być poważne po prostu rozbawiały :/ jak dla mnie 9+/10 to max jaką można dać grze...

Niestety całkowicie nie mogę się zgodzić z tymi co mówią, że da się w miarę przyjemnie pograć bez znajomości poprzednich części. Nie da sie absolutnie. Nie będziecie wiedzieć gdzie idziecie, po co i dlaczego. 9 godzin filmów będziecie mogli spokojnie przewinąć, bo i tak nie będziecie wiedzieć o co im wszystkich chodzi. MGS 4 to ewidentnie gra dla fanów serii. Z wszystkimi tego konsekwencjami. Bez odpowiedniego zżycia z bohaterami ich tragedie faktycznie mogą wydać się śmieszne, tak jak temu panu powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecie to MGS Theme (i leci od poczatku tego filmiku - to 1 kawalek)

To jak byś mógł go zuploadowac Bo ja nie mam go w soundtracku

Mam tylko "102-jackie_presti-love_theme" ale to chyba nie jest to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety całkowicie nie mogę się zgodzić z tymi co mówią, że da się w miarę przyjemnie pograć bez znajomości poprzednich części. Nie da sie absolutnie. Nie będziecie wiedzieć gdzie idziecie, po co i dlaczego. 9 godzin filmów będziecie mogli spokojnie przewinąć, bo i tak nie będziecie wiedzieć o co im wszystkich chodzi. MGS 4 to ewidentnie gra dla fanów serii. Z wszystkimi tego konsekwencjami. Bez odpowiedniego zżycia z bohaterami ich tragedie faktycznie mogą wydać się śmieszne, tak jak temu panu powyżej.

ja prócz tej grałem jeszcze w 2, nie przywiązywałem uwagi do fabuły więc i tak nie wiem o co chodziło w 2 części ale mimo to mniej więcej wiedziałem o co chodzi... tym bardziej, że pod czas gry sporo było wytłumaczone... co do tych śmiesznych scen miałem na myśli [span style=color:#000000;background:#000000]walke snake z liquid'em (tą ostatnią) chcieli pokazać dramatyczną walkę, że żaden nie chce się poddać itd. przegięli i wyszła zabawna scena... albo jak raiden przyszedł z kataną w zębach...[/span] jak już pisałem mi nie za bardzo podoba się japońska kultura (ogólnie azjatycka) za bardzo wszystko hmmm... dramatyzują? robią z igły widły? wyolbrzymiają? coś w tym stylu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak byś mógł go zuploadowac Bo ja nie mam go w soundtracku

Mam tylko "102-jackie_presti-love_theme" ale to chyba nie jest to ;]

Na OST jest kawalek "Metal Gear Saga" - to remix MGS Theme (kazda czesc miala swoj remix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przywiązywałem uwagi do fabuły więc i tak nie wiem o co chodziło w 2 części ale mimo to mniej więcej wiedziałem o co chodzi...

Jedno i drugie sie wyklucza. Zrozumcie wreszcie, ze w MGS nie mozna "w miare wiedziec o co chodzi". Albo nadazasz za fabula i wiesz o niej wszystko, albo cos Ci umknelo i guzik wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na OST jest kawalek "Metal Gear Saga" - to remix MGS Theme (kazda czesc miala swoj remix)

Ale to nie jest nawet podobne to tego z filmiku Ja bym chciał tego z filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest nawet podobne to tego z filmiku Ja bym chciał tego z filmiku

Kawalek uzyty w filmiku to dokladnie: ''Metal Gear Solid'' Main Theme (Metal Gear Solid 3 Version) - z MGS3 ost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawalek uzyty w filmiku to dokladnie: ''Metal Gear Solid'' Main Theme (Metal Gear Solid 3 Version) - z MGS3 ost.

To chyba to nie jest, ale nawet jak jest to video Nic poszukam na emulu, dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Jak działa multi? - Bo jest chyba MGS online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×