Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam od południa Gold Edition ze sklepu Electronic Dreams w Warszawie za 219zł Zajebista gra.

Sorry za jakość ale mam pod ręką tylko telefon.

zdjcie027jr0.th.jpg

zdjcie028un2.th.jpg

Gold Edition:

-Pozłacane, metalowe pudełko

-dostajesz odrazu 5 broni, które normlanie odblokowują się po 25 randze

-Film "making of"

-8 filmów opisujących każdą mapę multi z poradami jak dobrze grać na każdej z nich

-plakat z uśmiechniętym granatem

Jak na tyle stuffu to 20zł więcej to nie dużo. Z info przed premierą wynika, że do Polski ma trafić tylko 300 Gold Edition na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrował się ktoś na tej stronce? http://veteran.battlefield.com/ dodałem 2 gry (BF2, BF2:SF) i nic się nie dzieje po za pojawieniem się kolorowego loga tych gier. Wam to działa?

Hey zarejestruj BF2 + BC works for me;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ProChaoS nie chce cię martwić ale musisz dodać 2 gry żeby dostać unlocka. EA/Dice nie traktuje SF ani żadnego innego dodatku jako oddzielnej gry. Ja np. dodałem 2142 i 2 bo tylko tyle kont pamiętałem ;D

No ok. Dodałem BF:BC i BF2. Veteran rank mam 1. Dostane jakiś kod do odblokowania gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuje ci się w grze, na szczęście, bo ci idioci nawet redeem code nie potrafią zrobić dobrze. Ja dodałem tylko MC i BC i dostałem rank 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odblokuje ci się w grze, na szczęście, bo ci idioci nawet redeem code nie potrafią zrobić dobrze. Ja dodałem tylko MC i BD i dostałem rank 1

hmm? ja odblokowalem code z newsletera bez probelmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, mi ŻADEN kod nie działa, dostałem trzy muszę się znowu zapisać do newslettera :/ no i mam pytanko- gdzie zapisują zdjęcia z bf'a? bo niby można je robić (krzyżakiem górna strzałka), pisze uploading, ale gdzie?

Edit: Newsletter mi już nie chce dać kodu no to pięknie, pożegnałem się z ckm;em, czekam teraz na snajperke od ultimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ten kod wpisywałeś ? z - czy bez? małymi czy dużymi ? ja napisałem bez przerw, bez -, małymi i zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem na parę sposobów, idę zobaczyć twoje i przyjdę zaraz z lamentem, to edytuję posta

nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company: Xbox 360 vs PlayStation 3

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że coś było grzebane w tym porównaniu (na niekorzyść PS3 ofkoz). Już nawet nie chodzi o kolorystykę, tylko o to czemu w wersji na chlebaka widać zwolnienia animacji (chodzi mniej płynnie) i brak vsync?! Jak grałem u siebie w demo to nie widziałem tych dolegliwości a wątpię, aby pełna wersja chodziła gorzej od dema Tak więc...?

Może niech się wypowie na ten temat ktoś, kto grał w calaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tym co u mnie to raczej fake ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calak wygląda identycznie jak demo, takie porównania mają taki sam sens, jak przekabacenie mohera na stronę PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jednak qpie pelna wersje ^^ Gold oczywiscie i sam sprawdze jak bedzie do bani to sprzedam ale mam nadzieje ze sie nie zawiode :/ tylko caly czas meczy mnie cholerny zjadacz czasu COD4 ;( to jest gorsze niz narkotyk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają świetnie. W poniedziałek pewnie sam będę mógł się napawać tą grafiką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pack a co to za aparat ;p musi byc jakis dobry ;p zdjecia wygladaja cudnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super. Single jakoś mi się do końca nie podoba, ale multi jest wspaniałe. Oczywiście, jak na serie Battlefield przystało, w grze muszą być bugi. 2 razy miałem sytuacje, że zaciął się dźwięk i tylko ponowne włączenie gry pomogło. Ale i tak jest bardzo dobrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam pytanko....czy dostępny jest coop ( 2 przy jednej konsoli przy fabule )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak kretyński pomysł z tymi kodami na bronie mogło wpaść tylko EA. I co jak nie kupiłem preordera to nie dostanę snajperki? Jak nie grałem w Veterana to też nie dostanę broni.K...a jakim trzeba być kretynem żeby coś takiego wymyślić.Niech się w d...e pocałują to jest ograniczanie i tak słabo rozbudowanej gry.Jest jakiś sposób by odblokować te bronie w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba dojście do 25 levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien, ale chyba dojście do 25 levelu.

Oczywiście, że nie ma innego sposobu. Szczerze mówiąc nie wiem po co płaczesz ;d. Każda broń odblokowana w Find all FIve ma swojego odpowiednika np F2000=XM8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się, jeszcze 3 rangi i mam wszystkie bronie a bronie z kodów i tak nie są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie do końca f2000 nie ma odpowiednika a tak pozatym nie płacze tylko się wnerwiam że EA takie coś wymyśliło.I co to ma niby być dowartościowanie tych co kupili grę w preorderze albo zarejestrowali gre czy tam zapisali się do spamowego newslattera? To wszystko powinno być dostępne dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×