Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wlasnie o to mi chodzilo..jednak jest ktoś mądry..

Marlenko...

Nie piszemy posta pod postem, mamy opcję 'edytuj' To pozwoli Ci uniknąć niesnasek z moderatorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm do mnie jakos ten caly battlefield nie przemawia tylko rozwalanie domow mi sie podoba :S a moze zaduzo juz w coda 4 i inne crysisy sie nagralem nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (rzekomo) ma byc nasz dlugo wyczekiwany update z nowymi mapami i spora iloscia napraw, m.in. nieszczesnej obslugi HS jak i zakladania squadu. Do zobaczenia wieczorem na polu golfowym wiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, to bardzo dobra wiadomosc. Oby sie sprawdzila. Jak sie pojawi to dajcie znac. Przetestowałbym w koncu inne mapki tylko...musze najpierw skumac o co chodzi w tym drugim trybie zabawy

...szkoda, ze nie ma zadnej mapki, gdzie akcja dzieje sie w nocy. To musialby być mega klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj (rzekomo) ma byc nasz dlugo wyczekiwany update z nowymi mapami i spora iloscia napraw, m.in. nieszczesnej obslugi HS jak i zakladania squadu. Do zobaczenia wieczorem na polu golfowym wiec

mnie HS działa poprawnie od ostatniego uaktualnienia softu z konsoli (FW2.50)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka z mojej strony:

Czy jak mam Bad Company oczywiście oryginał i nie moge grać bo wywala mi komunikat "Connection with EA was lost" (w inne gry gram normalnie net smiga jak trzeba, grałem wczesniej do 25lvl i potem zaczal wyskakiwac komunikat) to czy mam jakieś prawo ubiegać się o wymianę płytki (kupiłem na ultimie) czy coś w tym rodzaju?

I czy jest możliwość, że ultima mi wcisnęła wersję GOLD czy coś takiego było bo jak się dostawało 25lvl to pisało Congratulations itp.... i pisało, że odblokowałem bronie z Golda. Może byc taki konflikt jakis gier i dlatego niedziała? Automatyczny ban na serwer i heja pograne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie HS działa poprawnie od ostatniego uaktualnienia softu z konsoli (FW2.50)

A mi właśnie nie, od ostatniego update softu w ogole przestał działać hs nawet jak z kims probuje ''poczatowac przez hs'' to nic sie nie dzieje, nie wiem czemu;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ! czy wie ktoś czy da sie odblokować tego assulta w find all five bo mam reszte ale tylko tej brakuje czy ktoś zna cod do niego plis help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema ! czy wie ktoś czy da sie odblokować tego assulta w find all five bo mam reszte ale tylko tej brakuje czy ktoś zna cod do niego plis help

i

Potrzebujesz, drogi kolego, przynajmniej dwóch gier z serii battlefield. Pytaj kumpli o ID BF'a 2, 2142, etc. lub/i cd-keye 1942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i

Potrzebujesz, drogi kolego, przynajmniej dwóch gier z serii battlefield. Pytaj kumpli o ID BF'a 2, 2142, etc. lub/i cd-keye 1942

a ty masz tego guna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam takie pytanie mam battlefield 2 i 2142 i co mam teraz wpisać te moje ID w battlefield veteran na taki sam e-mail to odrazy sie odblokuje f 2000 plis powiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tym razem juz pewne info - update w ten Piatek !!!!

A w nim oprocz nowych map m.in.:

- Ilosc instancji serwerow na jednej maszynie zostala zmniejszona z 15 do 12, ponadto dodane zostaly serwery dla graczy z Europy zeby lepiej obslugiwac "godziny szczytu"

- Zwiekszona ilosc ticketow (zyc) dla trybu Conquest zeby rundy byly dluzsze.

- Find custom match w trybie Conquest zostal naprawiony

- Nie bedzie juz mozna zrobic Friendly kill nozem jednym ciachnieciem. Trzeba bedzie ciachac 2 razy

- Kule i noze beda przechodzic przez liscie drzew i inne roslinki

- Zmniejszone uszkodzenia zadawane shotgunami na odleglosc (z bliska nie zmienione)

- Poprawiono wymagania doSavior Trophy - przyznawane kiedy zabijesz wroga ktory zaatakowal zioma i uszkodzil go w 20% albo wiecej

- Wyciaganie broni po sprincie jest szybsze (jak w singlu)

- Dziala przeciwlotnicze maja teraz mniej rozrzutu i robia wiecej uszkodzen (w celu wybalansowania vs Helikoptery)

Helikoptery

- Obnizone obrazenia zadawane helikopterom z recznej broni, jednak bronie kal .50 montowane na wozach itp. zachowaja obecna sile uszkodzen

- Zwiekszona szybkosc pociskow dla pilota (THANK GOD)

- Wydluzony czas przegrzewania sie dzialka strzelca

- Helikoptery nie beda ekspolodwac kiedy dotkna jednego drzewa i uszkodzenia beda obliczane na podstawie predkosci. Jesli lecisz bardzo powoli mozesz przewrocic drzewo nie ponoszac zadnych uszkodzen, przy czym lecac na full speed 4-5 drzew zniszczy twoja maszyne.

Doczekac sie nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A trofea?

tez beda.. to jest "miedzy innymi"..

wogole to nie zczailem ze ktos wkleil info o tym w dziale online, no ale tu chociaz przetlumaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W gwoli ścisłosci. Nowe mapy beda tylko dla trybu conquest tak?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Od dluzszego czasu nie moge sie polaczyc z serwerami EA..mam pelna wersje...dodam ze moj brat moze grac na wlasnym koncie...jakies rady???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki dziwny problem, po grze zawsze gdy z niej wychodzę następuje reset, kontrolery wyłączają się, a PS3 startuje (wyłącza się wtedy możliwość włączenia przez psp, trzeba ponownie aktywować). A stało się tak po aktualizacji do 2.50, wcześniej tylko się czasem zawieszało, czasem był reset, a czasem poprawie wyłączała się tak gra. Inne gry wyłączają się bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kończysz gre zawsze wyjdz najpierw z mapy wciskając start>exit game bodajże i dopiero w menu gry możesz ją zamknąć poprzez PS Button, jeśli spróbujesz zamknąć grę odrazu poprzez PS Button jak się to robi z reguły, w BF:BC następuje ten zasrany restart konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jezeli kupie uzywane BF:BD to nie bede mial problemu jak z niektorymi grami? Wiem ze gierki od KONAMI maja klucze do jednorazowej rejestracji. Jezeli wszystko bedzie dzialac to chetnie oszczedze troche grosza i kupie uzywke

Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

czy jezeli kupie uzywane BF:BD to nie bede mial problemu jak z niektorymi grami? Wiem ze gierki od KONAMI maja klucze do jednorazowej rejestracji. Jezeli wszystko bedzie dzialac to chetnie oszczedze troche grosza i kupie uzywke

Dzieki z gory za odpowiedz

Bedzie dzialac wszystko jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie mi co jest z tymi trofeami w BC, są czy ich nie ma. Gram trzeci dzień i nic - nawet nie ma tej listy z pucharkami jak jest przy innych grach.

Nadmienie że do netu podpięty jestem prawie cały czas i co się miało ściągnąć paczowego to już się ściągnęło.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problemik, gra ostatnio zaczyna mi sie coraz czesciej zawieszac. Obraz staje, dzwiek jest jeszcze przez jakies pare sekund i potem konsola juz "zamarza". Nie wiem czy to istotne, ale dzialo sie to zazwyczaj po puszczeniu ostrzalu mozdzierzowego. Moze to byc wina konsoli czy raczej gierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troche gram w singla i nie miałem żadnego zacięcia, tak że nie wiem czy ktoś jeszcze potwierdzi problem.

btw. koncze hard i zostanie mi do zaliczenia problem z odnalezieniem wszystkich sztab złota. Nie wiecie czy gdzieś w internetowej sieci jest miejsce z opisem tychże miejsc? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×