Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Seba, już myślałem że nie zdążę Ci podziękować.

edycja: DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można coś zrobić by wyłączyć w trybie multiplayer kolesi z drużyny co mają mikrofony? Chodzi o dźwięk, wkurza mnie jak jakiś młot ma włączony mikrofon a w tle słychać ryk dzieciaka itp, nie mówiąc już o niemcach ;) i ich ja ja ja achtung!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy można coś zrobić by wyłączyć w trybie multiplayer kolesi z drużyny co mają mikrofony? Chodzi o dźwięk, wkurza mnie jak jakiś młot ma włączony mikrofon a w tle słychać ryk dzieciaka itp, nie mówiąc już o niemcach ;) i ich ja ja ja achtung!

W opcjach gry próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy można coś zrobić by wyłączyć w trybie multiplayer kolesi z drużyny co mają mikrofony? Chodzi o dźwięk, wkurza mnie jak jakiś młot ma włączony mikrofon a w tle słychać ryk dzieciaka itp, nie mówiąc już o niemcach ;) i ich ja ja ja achtung!

Z tego co wiem to się chyba nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to się chyba nie da...

jeśli tak to kolejne głupie uproszczenie Battlefielda. W wersjach PCtowych można było wyciszać graczy pojedynczo, jeśli tutaj takiej opcji nie ma to współczuje. Czasami dyszenie kogoś do mikrofonu była niezmiernie irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak to kolejne głupie uproszczenie Battlefielda. W wersjach PCtowych można było wyciszać graczy pojedynczo, jeśli tutaj takiej opcji nie ma to współczuje. Czasami dyszenie kogoś do mikrofonu była niezmiernie irytujące...

Mi tam te ich buczenie za bardzo to nie przeszkadza, ale mogliby zrobić opcję wyciszenia mikrofonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja, mogliby dać w patchu opcje wyciszenia gości; czesto z kumplem gram w teamie i jak sie nam 2 niemiaszków trafi ze swym "pięknym " dla ucha językiem to katastrofa - oprócz tego czesto przez to jakieś niemiłe dogryzki powstają bo my im przeszkadzamy, oni nam. Niby błachostka ale dziw bierze ze to ominęli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. Jak grałem w demo to jeden koleś puszczał non stop do głośnika jakaś chorą muzę, grać się nie dało... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jak odblokować te bronie, które były umieszczone w edycji gold ?? Podobno można już je dostać za darmo gdzieś na stronie gry, ale niestety nie mogę znaleźć gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emm, wszystkie te z GOLD Edition odkrywa sie po zdobyciu maxymalnej rangi, co do tych innych, to tylko przez strone internetowa mozna odblokowac, np udowadniajac kluczem ze posiadalo sie BF 1942, czy tam inne rzeczy, innej opcji na te bronie nie ma, jest to ekskluzywny kontent dla weternaow BF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie. Jak odblokować te bronie, które były umieszczone w edycji gold ?? Podobno można już je dostać za darmo gdzieś na stronie gry, ale niestety nie mogę znaleźć gdzie :)

http://badcompany.ea.com/news/entryid/25743/ jezeli chodzi o te trzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

Gdy wybieram ulubioną mapę na costume to i tak przekierowuje mnie na inną ...

Nie wiem jak to opisać. Chciałbym się zapytać czy tylko ja tak mam, i jak temu ewentualnie zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem:

Gdy wybieram ulubioną mapę na costume to i tak przekierowuje mnie na inną ...

Nie wiem jak to opisać. Chciałbym się zapytać czy tylko ja tak mam, i jak temu ewentualnie zaradzić ?

czesto tak sie dzieje przyczyn moze byc kilka. Albo nie ma wolnego servera na ktorym jest wolne miejsce na danej planszy, albo nikt w danym momencie na dajnej planszy nie gra. Zaradzic sie temu nie da. Trzeba grac i czekac na nastepna plansze, ewentualnie mozesz wyjsc z gry i probowac ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem temat na temat zdjec z tej gry i zostal juz zamkniety nie wiem czemu ... Przez to bede sie musial zapytac tutaj czemu te zdjecia  tak roznia sie grafika ? :)

http://o.aolcdn.com/gd-media/games/battlefield-bad-company/playstation-3/tn_565_19.jpg

http://merlin.pl/Battlefield-Bad-Company_EA-Games,images_zdjecia,18,DGX03805961_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nr 1 jest z multi, zdjęcie nr 2 z fabuły - reszte dopowiedz sobie sam... :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nr 1 jest z multi, zdjęcie nr 2 z fabuły - reszte dopowiedz sobie sam...  :turned:

To znaczy ze na multi jest slabsza grafa niz na single ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Macie teraz problem z rangami? Jak odpalam multi to nikomu nie wyświetla się lvl, są tylko podstawowe bronie, i nie zdobywam doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to samo mam u siebie :/. Mam jeszcze jedno pytanie czy u was też tak jest że jak wychodzicie z gry do XMB to konsolka sie restartuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to samo mam u siebie :/. Mam jeszcze jedno pytanie czy u was też tak jest że jak wychodzicie z gry do XMB to konsolka sie restartuje??

Musisz najpierw wyjść z gry do menu BC a następnie np psbutton'em do XMB, jeśli w czasie gry wyjdziesz psbutton'em to zawsze Ci się konsolka restartnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki za info z tym wychodzeniem do XMB. A powiedzcie czy macie problemy z zwieszka konsoli podczas grania na multi. Mi sie zwiesila 3 razy na tej samej mapie w tym samym miejscu :/ czyzby BUG w grze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej u was nie ma rang?! U mnie jakaś lipa nikomu nie pokazuje lvla, pd nie leci itd. WTF!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzieki za info z tym wychodzeniem do XMB. A powiedzcie czy macie problemy z zwieszka konsoli podczas grania na multi. Mi sie zwiesila 3 razy na tej samej mapie w tym samym miejscu :/ czyzby BUG w grze ???

Ostatnio tez mam czesciej zawieszki na multi <_< . Wczoraj przy podnoszeniu "zestawu" innego gracza konsolka zaliczyla zawieszke.

Czy wie ktos moze co EA na ta sprawe z rangami i statystykami ? Maja zamiar to niedlugo naporawic czy jak ?

Edytowane przez mateusz_free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×