Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem Ci inwajta wczoraj wieczorem, ja niestety od jutra mam zapxxxxol - urlop dobiero w maju :ermm:

Na jakąś większą ustawkę możemy się zorganizować na piątek wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie zdarza od czasu do czasu, przede wszystkim z uwagi na liczbe i obciazenie serw'ow.

tydzien temu odkurzylem stara szuflade z grami, takze chetnie sie przylacze jesli ktos bedzie mial czas zagrac w ten oldschool. PW na PSN najpierw oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Catch the ,,Bad'' Moment czyli zrobić 3 screeny online, jednak kiedy to robię pisze upload failed.

Czy ktoś miał podobny problem ?

Czy te zdjęcia trzeba cyknąć w jakimś danym miejscu ?

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak odblokowac wszystkie bronie? na tej stronie weteranow jestem zalogowany jakis czas i mam tylko jedna bron odkryta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak odblokowac wszystkie bronie? na tej stronie weteranow jestem zalogowany jakis czas i mam tylko jedna bron odkryta...

Za weterana dostajesz tylko Garanda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i F2000 mi sie odblokowalo w bc1 wczoraj jak wbilem pogralem troche tym sprzetem :] tylko szczerbinka :o HC niepotrzebny do tej czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze się odblokowało, bo pomyliłem tematy :P F2000 jest w BC1, a w BC2 M1. Ja niestety nie miałem F2000, bo jak grałem w BC1 to jeszcze nie miałem konta na stronce dla weteranów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez, dopiero od wczoraj mi sie sciagnelo co trzeba. ale lipa mimo wszystko bo w menu widoczne sa jeszcze 4 bronie do kazdej z klas po 1, mialem zajawke zagrac dzis na polu golfowym :|

4 medale dzis w BF1943 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wczoraj pomyliłem tematy i napisałem nie tam gdzie trzeba (http://www.ps3site.p...880#entry727204), dziś ponawiam pytanie już w dobrym temacie. Czy ktoś również ma problemy z połączeniem się do serwerów EA?

No dobra, problem rozwiązałem. Dosyć głupi błąd, ponieważ kolega na konsoli miał zainstalowanego BFBC 1 Demo, oraz pełną wersję. Zgadnijcie co uruchamiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy karabin F2000 jeszcze można zdobyć, czy już nie da rady? Bo spełniłem wszystkie wymogi, a on nadal jest zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ea support mozesz napisac, bo ta strona veteranow nic nie daje niestety ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ea support też nic nie daje, pisałem już do nich w innej sprawie i od tygodnia brak odpowiedzi, prócz wygenerowanego automatycznie przyjęcia zgłoszenia z numerem sprawy. Same kłopoty z tym ea i ichnim wsparciem) No nic, jak F2000 w bfbc1 strzela podobnie, jak ten z bfbc2, to mogę się bez niego obejść, ale fajnie było by mieć wszystko odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewam sie, choc to jedyne rozwiazanie w tej sytuacji. sam nie mam odblokowane, a gierke kisze od poczatku jej wydania ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na suppoert EA nie ma co liczyć. Sam do nich pisałem w tej sprawie i jedyne co mi mogli zaoferować to chyba 30% rabatu na zakupy w Origin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem grę Battlefield Bad Company przez Allegro, która miała być rzekomo w języku Polskim.

Niestety po włączeniu gry jest tylko język polski. Kontaktowałem się ze sprzedawcą i potwierdził,

że gra jest w języku polskim i nic nie musiał ustawiać, po prostu włączył grę i była od razu w polskiej wersji.

Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat.

Czy wie ktoś może jak ustawić język polski na ps3?

Dodam, że instrukcja też jest między innymi w języku polskim.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, chcesz wbić brakujące pucharki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jestem ciekaw :) Dawno dużo grałem BC1 w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×