Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

czemu jest tak jak latam helikopterem, nieważnie na jakiej mapie, to czasami po 3-5 braniu helikoptera, w trakcie lotu, pojawiają się zacinki, jakby cały obraz nagle się zatrzymał, czekałem i nic, myślałem, że to poprostu internet się przerwał od PS3, ale u mnie na laptopie Mac nadal chodził internet. próbowałem wyszukać błędu, ale nic nie pomogło.

Proszę o jasną odpowiedź, i proszę też o nieprzekierowywanie jakiegoś linka, chcę wiedzieć tutaj.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Athale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu jest tak jak latam helikopterem, nieważnie na jakiej mapie, to czasami po 3-5 braniu helikoptera, w trakcie lotu, pojawiają się zacinki, jakby cały obraz nagle się zatrzymał, czekałem i nic, myślałem, że to poprostu internet się przerwał od PS3, ale u mnie na laptopie Mac nadal chodził internet. próbowałem wyszukać błędu, ale nic nie pomogło.

Proszę o jasną odpowiedź, i proszę też o nieprzekierowywanie jakiegoś linka, chcę wiedzieć tutaj.

Pozdrawiam.

Z tego co piszesz wynika że byłeś świadkiem klasycznego laga w grze, a one często bywają głównie na Conqueście , gdzie zapewne latałeś sobie heli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem podobny problem. Co kilka gier, po wejściu do helikoptera gra się po prostu zawieszała. Nie pozostawało mi nic innego jak zresetować konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić na allegro BF BC 1 na ps3, głównie dla multi, ponieważ grałem ostatnio w triala 1943 i strasznie mnie wciągnęło, a na BC2 nie mam pieniędzy na razie ;)Mam 1 pytanie odnośnie BC1: Czy nie ma ostatnio jakis problemow z serwerami, z gra multiplayer?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, odpaliłem jedynkę o 7 rano, pełnych składów nie było, ale można się pobawić. Nie jest oczywiście to samo co BC2 ale i tutaj nie schowasz się za murem przed pociskami :rolleyes:.

Za niewielką kasę będziesz miał namiastkę i klimat prawdziwej gry..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka w jednej kwestii przeważa nad dwójką, a są to mapy. Te z dwójki są 10 razy gorsze, imo tylko arica harbour jest grywalna w dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że fajnie się gra. Odpaliłem z sentymentem a muzyka to bajka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06E4343185D7698EF141C03CAFCC19E63B3EB389.PNG

Poszukuję osób chętnych na zrobienie trofeum I am Bad Company. W ustwace będziemy zdobywać trudniejsze odznaki, typu dokonaj 4 roadkilli helikopterem w czasie rundy, zabij 5 przeciwników w 2 sekendy, zabij 52 dwóch przeciwników w czasie rundy itd. Mam czas w piątki i weekendy od godziny 21 do późnych godzin nocnych. Dobrze by było, aby osoba chętna posiadała headset, ew. klawiaturę, ale nie są to rzeczy wymagane. Trofeum Ooh Rah odblokowujemy poprzez zdobycie 50% nagród w grze, natomiast I am Bad Company 100%. Zainteresowanych proszę o wpisywanie się w tym temacie, lub pisać do mnie wiadomości na PSN.

Jeśli piszesz do mnie na PSN, przedstaw się, tj. że jesteś z tego forum.

Mój PSN ID to Viarus_PL. Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić tego posta, więc umieszczam go tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka rurka będąc w MM widziałem BC1 na półce. Jakies 79zł czy cos takiego. Juz bylem chetny kupic jednak takie pytanie mi sie nasunelo: czy gra ktos w ta część jeszcze online ? Bo biegac samemu po mapie to nie przyjemnosc, a BC dla mnie to 99% multi i 1% singla (jak netu brak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem znowu i szok, w rankingowym meczu pełny skład i w nie rankingowym też. W związku z tym nie grozi Ci bieganie samemu po planszy.

Trochę i ja pogram w jedynkę szczególnie w Harvest Day i Oasis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jutro od kolegi pożyczę BF BC i mam pytanie odnośnie trofeów czy jeżeli przejde np. na poziomie hard czy wpadnie to i inne trofea które jest napisane ukończ na normal?

trophy_silver.png Sir, yes sir! Ukończ misję "Ghost Town" na poziomie Normal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety, z tego co pamiętam grę trzeba było przechodzić kilka razy ;) Ale lepiej sprawdź w google, bo w singla BC nie grałem od 2 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo widziec ze jeszcze ktos smiga na jedynce ja wziole sie za ten tytul po dosyc obfitej przerwie (o czym moze swiadczyc zakurzona okladka) jednak mysle aby smignac platynke jesli jest to mozliwe

z checia pogram z kims moze cos ustawiomy prosze piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06E4343185D7698EF141C03CAFCC19E63B3EB389.PNG

Poszukuję osób chętnych na zrobienie trofeum I am Bad Company. W ustwace będziemy zdobywać trudniejsze odznaki, typu dokonaj 4 roadkilli helikopterem w czasie rundy, zabij 5 przeciwników w 2 sekendy, zabij 52 dwóch przeciwników w czasie rundy itd. Mam czas w piątki i weekendy od godziny 21 do późnych godzin nocnych. Dobrze by było, aby osoba chętna posiadała headset, ew. klawiaturę, ale nie są to rzeczy wymagane. Trofeum Ooh Rah odblokowujemy poprzez zdobycie 50% nagród w grze, natomiast I am Bad Company 100%. Zainteresowanych proszę o wpisywanie się w tym temacie, lub pisać do mnie wiadomości na PSN.

Jeśli piszesz do mnie na PSN, przedstaw się, tj. że jesteś z tego forum.

Mój PSN ID to Viarus_PL. Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić tego posta, więc umieszczam go tutaj.

super pomysl jestem na tak ale slyszalem ze ten trofek jest zbugowany ...... czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak się połączyć ze znajomym?Z  DellaPorta próbujemy się połączyć przez Custom Match jeden zaprasza dając kwadrat a drugi trójkątem przyjmuje zapro i zawsze wywala jakiś error...<br>Wie ktoś o co chodzi?<br>

Edytowane przez Bomaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem 25 rangę ;D

Zastanawiam się, czy robić ustawkę na odznaki, czy wbijać te 10k kill'i i może same wpadną ;)

A tak wgl., to nie widziałem jeszcze tylu idiotów na serwerze. Nie mogłem wyjść z własnego respawn'u, bo dzieciom się nudziło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gram już trochę w singla. A ostatnio zacząłem w multi ale jakoś mi nie idzie. Pierwszy raz gram w sieciówkę na PS3. Mogli byście jakoś pomóc mój

PSN ID; halabart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gram już trochę w singla. A ostatnio zacząłem w multi ale jakoś mi nie idzie. Pierwszy raz gram w sieciówkę na PS3. Mogli byście jakoś pomóc mój

PSN ID; halabart

Jak mamy grać za ciebie to podaj jeszcze hasło :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×