Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to ze sa moze jakieś serwery dla malo wtajemniczonych jeszcze graczy jak ja. Ale dzieki za taką pomoc holis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam ludzi chętnych do robienia awards .Im bedzie nas wiecej tym lepiej .Wysyłajcie mi zaproszenie albo dopisujcie sie tu jak bedzie nas z 8 to jest to szybka akcja .Bedziemy grali w weekendy.Narazie jest nas dwóch:

-piczysone

-lordasd

Edytowane przez ADAMSONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie dołącze jeśli chodzi o to trofeum zagraj razem z przyjacielem przez neta czy coś takiego.biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny pobawić się dzisiaj w awardy? jak coś to namiary są obok

Dzisiaj wieczorkiem Cię zaproszę to zagramy thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,kupiłem dzisiaj bad company 1 i szukam ludzi do grania oraz do pomocy przy trofeach.Jest ktoś chętny?

PSN:Asul1225

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,kupiłem dzisiaj bad company 1 i szukam ludzi do grania oraz do pomocy przy trofeach.Jest ktoś chętny?

PSN:Asul1225

hej. ja właśnie nadrabiam zaległości z 1 częścią. Nie koniecznie trophy, ale żeby pograć online. Jak coś to pw i się ugadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zrobić ustawkę na trochę trofeów w grze?Ktoś chętny?Temat jak zwykle mało popularny wśród społeczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Mam pytanie, czy miał ktoś tak, że nie mógł się połączyć z serwerami ? Mi już od ponad pół roku online nie działa na moim profilu. Co ciekawe jak stworzę nowe konto to łączy mnie z serwerami i mogę normalnie grać. Cholera i co ja mam z tym zrobić ? BC to moja ulubiona gra online :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Mam pytanie, czy miał ktoś tak, że nie mógł się połączyć z serwerami ? Mi już od ponad pół roku online nie działa na moim profilu. Co ciekawe jak stworzę nowe konto to łączy mnie z serwerami i mogę normalnie grać. Cholera i co ja mam z tym zrobić ? BC to moja ulubiona gra online :mad:

Kup BC2.Zwłaszcza, że już można dorwać w miarę tanio.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup BC2.Zwłaszcza, że już można dorwać w miarę tanio.

Miałem BC2 i według mnie jest dużo gorszy od BC. Poczynając od braku genialnego klimatu pierwowzoru, przez balans, aż na grafice kończąc B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócić się nie będę, bo z BC1 miałem tylko styczność z demkiem. Jednak jedno się zgodzę, brak 2 klimatu, przynajmniej w singlu, który IMO jest średni albo gorzej. Liczę, że ktoś Ci pomoże i jakoś rozwiążesz swój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś jeszcze online z tego forum? szukam kogoś do jednego wspólnego meczu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś jeszcze online z tego forum? szukam kogoś do jednego wspólnego meczu :P

Ja kupiłem ostatnio Bad Company 1, jeszcze nawet nie włożyłem do konsoli, ale mimo to chętnie zagram. Jakby co pisz na PSN ID: komornik96. Od wtorku powinienem być już online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko spotkać puste :D

Dopiero ok. 23 zaczynają pustoszeć :P Jeśli masz zamiar bić platynę to odradzam, bo szukanie pustych serwerów potrafi wykończyć, a 10k fragów w tej grze to istny absurd :)

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem buga w bfbc ... ktory polega on na tym ze brak polaczenia z serwerami ea wynika z duzej liczby friendsow na liscie ( przynajmniej u mnie ) gdy zaloguje sie na koncie gdzie nie mam zadnego znajomego to laczy sie i moge grac a na koncie gdzie mam ich jakies 80 nie ma bata aby sie polaczyl ? shit ... kolejny raz dice udowadnia jakim jest chujowym developerem i olewa graczy a naprawa takiego buga to jest pryszcz ... shit ... chociaz z nimi to chooj wie czasmi mam wrazenie ze proste rzeczy ich przerastaja ( voice w bf3 o innych bugach np w bfbc2 nie wspominam )

nic innego mi nie pozostaje jak tylko zrobic sobie liste kumpli wywalic wszystkich uruchomic gre i dopiero potem ich dodac tylko czy jak przekrocze znowu liczbe X friendsow to czy servery ea znowu nie pokaza mi srodkowego palca ?!? ... przecwicze to w weekend i dam znac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem buga w bfbc ... ktory polega on na tym ze brak polaczenia z serwerami ea wynika z duzej liczby friendsow na liscie ( przynajmniej u mnie ) gdy zaloguje sie na koncie gdzie nie mam zadnego znajomego to laczy sie i moge grac a na koncie gdzie mam ich jakies 80 nie ma bata aby sie polaczyl ? shit ... kolejny raz dice udowadnia jakim jest chujowym developerem i olewa graczy a naprawa takiego buga to jest pryszcz ... shit ... chociaz z nimi to chooj wie czasmi mam wrazenie ze proste rzeczy ich przerastaja ( voice w bf3 o innych bugach np w bfbc2 nie wspominam )

nic innego mi nie pozostaje jak tylko zrobic sobie liste kumpli wywalic wszystkich uruchomic gre i dopiero potem ich dodac tylko czy jak przekrocze znowu liczbe X friendsow to czy servery ea znowu nie pokaza mi srodkowego palca ?!? ... przecwicze to w weekend i dam znac ...

Ja mam 89 i normalnie gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem buga w bfbc ... ktory polega on na tym ze brak polaczenia z serwerami ea wynika z duzej liczby friendsow na liscie ( przynajmniej u mnie ) gdy zaloguje sie na koncie gdzie nie mam zadnego znajomego to laczy sie i moge grac a na koncie gdzie mam ich jakies 80 nie ma bata aby sie polaczyl ? shit ... kolejny raz dice udowadnia jakim jest chujowym developerem i olewa graczy a naprawa takiego buga to jest pryszcz ... shit ... chociaz z nimi to chooj wie czasmi mam wrazenie ze proste rzeczy ich przerastaja ( voice w bf3 o innych bugach np w bfbc2 nie wspominam )

nic innego mi nie pozostaje jak tylko zrobic sobie liste kumpli wywalic wszystkich uruchomic gre i dopiero potem ich dodac tylko czy jak przekrocze znowu liczbe X friendsow to czy servery ea znowu nie pokaza mi srodkowego palca ?!? ... przecwicze to w weekend i dam znac ...

OLEJ TO ZIOMUŚ I !!!!!! Napierdalaj..my w BF3 i czerpmy pełnymi mordami z Fanu płynącemy z Multii (nie licząc voica) i będzie gitara.Pozdro

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×