Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem buga w bfbc ... ktory polega on na tym ze brak polaczenia z serwerami ea wynika z duzej liczby friendsow na liscie ( przynajmniej u mnie ) gdy zaloguje sie na koncie gdzie nie mam zadnego znajomego to laczy sie i moge grac a na koncie gdzie mam ich jakies 80 nie ma bata aby sie polaczyl ? shit ... kolejny raz dice udowadnia jakim jest chujowym developerem i olewa graczy a naprawa takiego buga to jest pryszcz ... shit ... chociaz z nimi to chooj wie czasmi mam wrazenie ze proste rzeczy ich przerastaja ( voice w bf3 o innych bugach np w bfbc2 nie wspominam )

nic innego mi nie pozostaje jak tylko zrobic sobie liste kumpli wywalic wszystkich uruchomic gre i dopiero potem ich dodac tylko czy jak przekrocze znowu liczbe X friendsow to czy servery ea znowu nie pokaza mi srodkowego palca ?!? ... przecwicze to w weekend i dam znac ...

Ja też chciałem sobie zagrać w Bad Company "jedynkę" i brak połączenia z serwerem.verymad.gif

Dzisiaj zagrałem u znajomego, który ma 10-15 znajomych i śmigało aż miło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja w tym tygodniu dostane używkę którą zakupiłem, ogólnie to wziąłem tą grę ze względu na single. powiedzcie czy się opłaca, co sądzicie o rozgrywce dla jednego gracza itp.

Tak na marginesie to zrobiłem sobie taką małą kolekcję Battlefielda na ps3 od Bad Company - do Battlefielda 3 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja w tym tygodniu dostane używkę którą zakupiłem, ogólnie to wziąłem tą grę ze względu na single. powiedzcie czy się opłaca, co sądzicie o rozgrywce dla jednego gracza itp.

Tak na marginesie to zrobiłem sobie taką małą kolekcję Battlefielda na ps3 od Bad Company - do Battlefielda 3 :banana:

SP na pewno lepszy i dłuższy niż BC2. O ile pamiętam to lata się helikopterem w jednej misji czego nie było w BC2 :P A jeśli chodzi o multi to jest dobry ale trzeba się do niego przyzwyczaić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj w nocy pograłem trochę (jakieś 3 h) i powiem że gra niczego sobie, gram na poziomie Hard i powiem że kilka hedszotów dostałem od rusków. Ogólnie gra prezentuje dużą dawkę humoru, dialogi i muza w pojazdach :biggrin: the best. Trochę inne jest sterowanie i standardowa czułość kontrolera :r3: na ruch mnie zwaliła z nóg, od razu pozmieniałem co nieco w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa multi? Da się grać; dyżo ludzi gra? Naszła mnie ochota na wbicie brakujących pucharków i zaliczenie platyny (pewnie bez ustawki się nie obejdzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa multi? Da się grać; dyżo ludzi gra? Naszła mnie ochota na wbicie brakujących pucharków i zaliczenie platyny (pewnie bez ustawki się nie obejdzie)

Ludzie grają. Teraz trochę nowych graczy jest, ale w większości veterani, dla których BC1 to jedyna gra jaką mają.

Co do platyny to krzyż na drogę :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szlachic masz abo plus ?

dzisiaj znowu chcialem dac szanse tej grze no ale do multi nie moge wejsc z konta gdzie mam wykupionego plusa z innego bez problemu

pytanko do tych co graja czy jest chociaz jedna ooba ktora ma problem i jesli tak to czy ma wykupione abo plus ?

co do platyny to nie do zrobienia, teoretycznie ( ten trofik za 10002 kille to jakies przegiecie ) :biggrin: ja po 350 h godzina grania w bfbc2 mam 13206 kili :/

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szlachic masz abo plus ?

dzisiaj znowu chcialem dac szanse tej grze no ale do multi nie moge wejsc z konta gdzie mam wykupionego plusa z innego bez problemu

pytanko do tych co graja czy jest chociaz jedna ooba ktora ma problem i jesli tak to czy ma wykupione abo plus ?

co do platyny to nie do zrobienia, teoretycznie ( ten trofik za 10002 kille to jakies przegiecie ) :biggrin: ja po 350 h godzina grania w bfbc2 mam 13206 kili :/

Nie mam plusa, ale ten problem o którym piszesz pojawia sie właśnie w przypadku dużej ilości znajomych, ale to też nie u każdego. Tutaj więcej: http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company/971406-only-way-play-bfbc1-delete-friends.html

Co do platyny to zostało mi jeszcze dokładnie 1341 zabić i puchar jest mój :D Niestety bez ustawek się nie obyło, ale praktycznie niemożliwe jest zdobycie wszystkich odznaczeń w grze, bo kille są tylko kwestią czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wyczyszcze ta swoja liste w weekend i zobacze czy to pomoze ( przy okazji zrobie porzadek - :) )

edit : tylko zastanawiam sie jak dodam ludzi znowu czy nie wywali sie na nowo ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy w BF BC jest ta opcja jak np. w BC2 że możesz sobie w My Challenge wybrać ukończoną już misje i przejść jeszcze raz ?

Grałem w to bardzo dawno i już nie pamiętam ;] Dziś miałem okazje pograć trochę w multi i przypomniało mi się że to najlepsza część z serii Battlefield (moim zdaniem)

Czekam na odpowiedź ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam platyna jest jak najbardziej w moim zasięgu - swego czasu bardzo dużow BFa grałem i pucharek za 10002 zabójstw wpadł mi podczas gry :banana:

Brakuje mi tylko 3 pucharków: With My Devil Dogs i There is no I in Squad (w sumie banały ale wymuszają ustawkę z kimś z friendlisty) oraz I am Bad Company! (tutaj może być gorzej ale większość nagród mam zaliczonych); tak więc IMHO platyna jak najbardziej do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy w BF BC jest ta opcja jak np. w BC2 że możesz sobie w My Challenge wybrać ukończoną już misje i przejść jeszcze raz ?

Grałem w to bardzo dawno i już nie pamiętam ;] Dziś miałem okazje pograć trochę w multi i przypomniało mi się że to najlepsza część z serii Battlefield (moim zdaniem)

Czekam na odpowiedź ;]

Można. Trzeba wybrać Previous Missions i będą do wyboru już ukończone misje :)

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyczyscilem cala friends liste i poszlo od strzalu ... jutro dodam kilku znajomych bede dodawal po 10 i zobaczymy kiedy odmowi posluszenstwa ... generalnie fajne mapki fajnie sie gra ... moze zdarze wyplatynowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyczyscilem cala friends liste i poszlo od strzalu ... jutro dodam kilku znajomych bede dodawal po 10 i zobaczymy kiedy odmowi posluszenstwa ... generalnie fajne mapki fajnie sie gra ... moze zdarze wyplatynowac :biggrin:

Zdążyć może i zdążysz ale nie wiem czy wytrwasz, bo mi zaliczenie odznaczeń zajęło masę czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ustawkę to bym się pisał :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie sobie troche pogram aby obcykac sobie gre bo naprawde fajnie a potem bede myslal o ustawce ...

http://www.ps3trophi...ld-bad-company/ - tutaj mamy mozliwosc ugadania sie z ludziskami gdyby nam sie nie udalo tutaj ...

Jakby co to mogę wam pomóc w zorganizowaniu pierwszej i wyjaśnić o co biega :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wedlug ciebie najlepsza pukawa dla specjalisty to jaka ? bo mam ump i scar'a i one sa gowniane troche ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wedlug ciebie najlepsza pukawa dla specjalisty to jaka ? bo mam ump i scar'a i one sa gowniane troche ...

IMHO UPM

Jako specjalista latałem tylko z tym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dzisiaj do mnie dotarła więc jeśli ktoś jest chętny to możemy się ustawiać.

Chwila minęła od kiedy ostatni raz grałem (marzec 2009 r. ), więc po obcowaniu z innymi grami B. wydaje mi się baaardzo wolny, no i jest jeszcze kwestia przyzwyczajenia do sterowania z B3 - muszę się ogarnąć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pograłem, wpadło kilka nagród i na chwilę obecną brakuje mi następujących:

Wildcards: (7 sztuk)

- Headshots (za 20 headshotów w jednej rundzie)

- Fly-By (4 roadkille helikopterem w jednej rundzie)

- Beat the house (15 zabić granatami w jednej rudzie)

- Chopper Chopper (mam połowę wymaganych zabić helikopterem, potrzebuję ogarniętego pilota aby wbić resztę; brakuje mi też 5 rozwaleń helikoptera w jednej rundzie)

- 1 on 1 air (za zwycięstwo w pojedynku heli vs heli)

- Staying Dry ( 50 roadkilli łódką - mam jakieś 10 )

- Savior ( za zdobycie 50 Savior Trophy - mam dopiero 5 )

Brakujące Patches: (6 sztuk)

- Gold Savior Patch (samo wpadnie podczas dochodzenia do Karty Savior)

- Silver/Gold Naval Surface Warfare

- Bronze/Silver/Gold Aviator Patch

No i jeszcze zostają do zdobycia pucharek :

- There Is no I in Squad

Ktoś pisze się na piątkowy wieczór na ustawkę?

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dodaj mnie do znajomych mam teraz tydzien urlopu wiec troche wiecej czasu moze cosik sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×