Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zaliczyłem wszystkich bossów bez jakiś oszustw, choć przyznam że zrobiłem błąd. Najlepiej na Sith Lordzie wybrać sobie Vadera jako bossa bo Palpatine jest dość uciążliwy i łatwiej by było go pokonać na ciut niższym poziomie trudności, niestety ja zrobiłem na odwrót i z tego co pamiętam walczyłem z nim chyba ponad 1h aż w końcu padł.

Jeśli ktoś planuje zakup DLC to nie polecam. Cena dość wysoka a czas ich zaliczenia to jakieś od 30 do 45 min.

Edytowane przez Marek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa dodatku odnośnie światyni JEDI, aby zrobić pozostałe puchary?

Wiem że jest już wersja pudełkowa Ultimate Sith Edition, ale czy ona akceptuje trophy list oraz savy z poprzedzniej wersji? Czy będę musiał znowu robić ją od nowa o dojdzie mi kolejny tytuł w pucharach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa dodatku odnośnie światyni JEDI, aby zrobić pozostałe puchary?

Wiem że jest już wersja pudełkowa Ultimate Sith Edition, ale czy ona akceptuje trophy list oraz savy z poprzedzniej wersji? Czy będę musiał znowu robić ją od nowa o dojdzie mi kolejny tytuł w pucharach?

z save'ami to nie wiem, ale nie ma oddzielnych trofeów dla USE - kupując tą edycję masz możliwość zrobienia 100% trofeów z The Force Unleashed: podstawki i dodatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takie pytanie już było to sorry, ale dopiero się zarejestrowałem i nie będę przeglądał 27 stron szukając odpowiedzi. Więc mam pytanie:) Ile kosztują dodatki w PSS amerykańskim do tej gry? Bo mam możliwość przywiezienia jej z USA za 20 dolców (wersja podstawowa gry) i się zastanawiam czy ma to sens czy lepiej kupić u nas Ultimate Sith Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na Twoje pytanie jest najprawdopodobniej na którejś z ostatnich stron tego tematu. Pewnie jakieś 2-3 strony wstecz.

Szybciej by było chyba poszukać, niż rejestrować sie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać od przejścia tych brakujących poziomów w tej grze. Tak więc dla potomnych kilka informacji jakie mogą się przydać:

- gra instaluje się jako nowa wersja i fakt posiadania poprzedniej wersji nie robi jej różnicy

- nie widzi naszych stanów gry z poprzedniej wersji TFU, tak więc praktycznie zaczynamy od zera

- dobrą wiadomością jest fakt że dostęp do nowych rozgrywek jest osobno, zatem jeśli zrobiliśmy wątek główny na wersji TFU to tutaj możemy zaliczyć wszystkie trzy poziomy

- każdy poziom trudności w JEDI TEMPLE musimy zrobić, nie ma tak jak w głównej rozgrywce że najwyższy poziom zalicza niższe

- niestety poziom najwyższy jest zablokowany i pewnie odblokuje się jak odblokujemy go w głównym wątku TFU - to trochę przykre, ale jeszcze to sprawdzę

- lista pucharów jest wspólna i kolejne wpadają

W razie pytań jestem do dyspozycji, jeśli ktoś się zastanawia to osobiście polecam. Wątek z Luke Skywalker zaskakuje i jeśli jest tak jak myślę to TFU II będzie jeszcze lepszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie. Mam kupiona stara wresje Force Unleashed (bez dodatku) i zarejestrowane konto na polskim PSStore. Jak moge zdobyc caly dodatek (nie kupujac pudelkowej gry), zeby zdobyc wszystkie pucharki? Bo w PSStore jest tylko Tatooine Mission...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji, bo Hoth jest tylko w Sith Edition, a świątyni Jedi na naszym PSS chyba nie ma...w każdym razie ja nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie ma dwóch brakujących poziomów. Tylko zakup nowej wersji jeśli chcesz mieć 100% na pucharach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, w wielu grach np. RE5 gdy wyszedł dodatek to nie miał on wpływu na platynę w grze (tj. można było zdobyć platynę bez dodatku, po prostu miało się mniej %), w SW sytuacja jest taka, że to wyjście dodatku spowodowało dodanie do gry trofeów, których wcześniej nie było: i tu moje pytanie, czy platyna wpada za trofea związane tylko z podstawową wersją, czy też potrzebny jest sam dodatek z PL PSS czyli te Tatooine czy też są potrzebne wszystkie misje z nowej wersji gry aby zdobyć platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem trzy ostatnie strony, ale ni widu, ni słychu o tym.

Mam problem w przedostatniej misji kiedy trzeba manipulować tym dużym statkiem, uprzednio rozwalając małe myśliwce jakimś przelatującym co chwile silnikiem. Co mam tam zrobić? Tak przechylać statek jak pokazują? Robiłem tak kilka razy pod rząd, ale to nic nie dało. Za kazdym razem nadlatywały nowe myśliwce.

Więc o to tam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platynę jak w każdej grze zdobywa się za zebranie wszystkich trofeów z podstawki, a te z dodatków lecą tylko do 100% w grze, bo po platynie jest ich chyba 64%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem trzy ostatnie strony, ale ni widu, ni słychu o tym.

Mam problem w przedostatniej misji kiedy trzeba manipulować tym dużym statkiem, uprzednio rozwalając małe myśliwce jakimś przelatującym co chwile silnikiem. Co mam tam zrobić? Tak przechylać statek jak pokazują? Robiłem tak kilka razy pod rząd, ale to nic nie dało. Za kazdym razem nadlatywały nowe myśliwce.

Więc o to tam chodzi?

ustawiasz analogi zgodnie z grafikami na ekranie. Jak nadlecą myśliwce to musisz je zniszczyć (najlepiej lightningiem) i ponownie przystąpić do ściągania ISD z nieba, aż do momentu, gdy kolejna seria myśliwców zacznie Cię atakować. Powtarzasz operację aż do momentu, gdy niszczyciel będzie tak blisko, że pokaże się cut-scenka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki na ekranie wprowadzają trochę zamieszania. Generalnie, należy ustawić krążownik dziobem do kranu i "ściągać" go na ziemię. Postaraj się robić to na logikę i reaguj na zmiany na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy zna ktoś jakiś sprawdzony sposób na vadera na poziomie sith master?

Edit:

Vader zabity i już tylko pare trofi do platynki.

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, czy muszę zaczynać grę nową postacią, żeby móc dostać trofeum za przejście SITH MASTER, czy może można postacią którą ukończyłem Sith Lord ? Wnioskuje, że trzeba nową, ale dla pewności pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak zrobić trofea Launched i Grappled?Czy w Launched wystarczy skakać do góry i wciskać kwadrat?

Z góry dzięki za odp.

Edit:

Już nie trzeba,platynka wpadła;P

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie czy opłaca się kupić dwa dodatkowe lewele ?

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie czy opłaca się kupić dwa dodatkowe lewele ?

Nie opłaca się. Mam Ultimate Sith Edition ze wszystkimi dostępnymi dodatkami i od razu mówię, że nie ma sensu. Jeżeli jesteś trophy hunterem to jak najbardziej, ale historia jest beznadziejna, levele zrobione bez żadnego pomysłu i trwają góra godzinę razem. Szkoda czasu i pieniędzy. Poza tym tak jak samo Force Unleashed jest okropnie zbuggowane tak te dodatki to istna paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak też myślałem że szkoda kasy.

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samą podstawkę opłaca się kupić? Słyszałem że bugi, że kamera, że sterowanie, że krótka i teraz nie wiem czy się opłaca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz siekanki? Lubisz SW? Jeśli tak, to kup i ciesz się całkiem niezłym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×