Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie polecam. Na dzień dzisiejszy cena nie jest aż tak wygórowana (widzę, że można na allegro dorwać za 60-70zł), a sama gra dostarcza dużo przyjemnych wrażeń. W dodatku jeśli lubisz zdobywać trofea, to ten tytuł jest dla ciebie, bo platyna w tej grze bez używania cheatów daje na prawdę dużą satysfakcję :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych frustruje. Powiedzmy sobie szczerze, że mogli się w tym aspekcie bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale jeśli pokona się te trudności i niedopracowania to można być z siebie dumnym :)

czekam na część drugą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba fabuła ciekawa i jak dla mnie to tylko szkoda że ze sitha przechodzi na stronę jedi, ale ogólnie to ciekawa jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przyszedł czas na wakacyjne zaległości na pierwszy ogień poszedł SW fabuła jak dla mnie miałka, ale cała reszta super zakup warty zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeszedłem już SW:TFU to czy jak teraz wezmę "kontynuuj grę" to mam kolejny poziom trudności czy nadal ten sam ? Nie wiem czy muszę brać "nowa gra" i wtedy wybrać najwyższy poziom czy mogę grać na starym save i dozbierać brakujące znajdźki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeszedłem już SW:TFU to czy jak teraz wezmę "kontynuuj grę" to mam kolejny poziom trudności czy nadal ten sam ? Nie wiem czy muszę brać "nowa gra" i wtedy wybrać najwyższy poziom czy mogę grać na starym save i dozbierać brakujące znajdźki :).

Jeśli weźmiesz " kontynuacje" to masz ten sam poziom co skończyłeś grę, możesz wybierać levele i zbierać znajdźki oraz podwyższać levele doświadczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea nie są najtrudniejsze postaram się o platynę ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz grę na najwyższym poziomie trudności bez glitcha to inaczej będziesz mówił :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądałem ostatnio psstore w poszukiwaniu dodatków do Force Unleashed i nie znalazłem Apprentice Mission Pack - czyżby wciąż go nie było? W związku z tym mam pytanie: Czy ktoś z was może orientuje się czy kiedykolwiek ten dodatek pojawi się na polskim psstore i czy są jakieś inne sposoby ściągnięcia go? Bo w liście trofeów mam te z dodatku i chcę je zdobyć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tego czasu go nie wrzucili, to nie sądzę aby miało to się zmienić. Jeśli chcesz mieć 100% pozostaje kupno Ultimate Sith Edition :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem że bez tego glitha to nawet nie podchodź :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie rozmyślałem. Cena dwóch dodatków wynosi 72 zł więc już lepiej kupić Ultimate Sith Edition. Tylko tutaj nasuwa się nowe pytanie - czy save'y ze zwykłej wersji będą działać na Ultimate Sith Edition i czy nowe trofea będą pojawiać na obecnej liście trofeów do Force Unleashed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z save'ami nie wiem, ale trofea będą się pojawiać na liście z podstawki. W chwili obecnej platyna w TFU równa się 64% zdobytych trofeów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram bez glitcha i największe problemy sprawił mi Kazdan, ale już go pokonałem i teraz powinno być z górki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej dziala; przejście na hardzie bez glitcha to masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chca mi sie wbic trofea zeby zdoby 250 tys na levelu.I tutaj moje pytanie:Czy musze przechodzic cała misje czy moge wczytywac sobie save (wczytuje tam gdzie masa wookiech na moscie i tak caly czas spam) ale to nic niedaje.Czyli trzeba przechodzic caly lvl do konca potem z wyboru misji znowu tel lvl i tak dalej ? Czy jak to jest?Prosze o odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz, zabijesz ilu się da, potem się zabijasz, odradzasz się na checkpoincie i tak w kółko, ja 600 tys zrobiłem na 6 przeciwnikach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tro ogarnalem,a teraz mam problem w trening mode,mam 2 locked rzeczy combat wszystkie zrobilem a dwie rzecz ywciaz sa zablokowane(tutorial i pewnie challenge) jakiejs mocy, jak te misje odblokowac? Nie mam wszystkich holocronów to dlatego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z czasem się odblokowuje.

BTW podchodzę do przejścia gry na SithMaster. Ciekawe czy będzie tak masakrycznie, jak słyszałem/czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja juz gre przeszedlem, teraz wbijam pozostale trofea i zbieram holocrony,wiec jak to jest? Kiedy mi sie to wczyta?Powtarzam to jeden tutorial i to po ty mco jest callenge do tego mam locked na jakas moc.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry na Sith Master to istna masakra. Na szczęście kant nadal działa, dzięki czemu mogłem go ukończyć. Platynka moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry na Sith Master to istna masakra. Na szczęście kant nadal działa, dzięki czemu mogłem go ukończyć. Platynka moja.

możesz wyjaśnić o co biega z tym kantem? jeżeli jest jakaś prosta drogra to może i ja się pokuszę aby to przejść na hardzie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym temacie. Ktoś wszystko dokładnie wyjaśnił. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×