Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzięki uprzejmości misiopuchatka mogłem zagrać w swoją betę LBP i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne(jak na razie zagrałem w level o Indianie Jonesie, Wipeoucie i o Ninjy), aż jestem zaskoczony co można stworzyć w takiej grze, wystarczy mieć pomysł, a narzędzia pozwalają na wiele. System min jest super spędziłem trochę czasu bawiąc się tym. Sterowanie też jest w porządku i powiem szczerze: ogólne wrażenie bardzo dobre, ale w końcu testujemy niepełny, niegotowy produkt, co znaczy że pełna wersja będzie warta swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiopuchatek no tak ale tam sa plansze które już przeszedłem,ile ich jest z 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej chciałem już żebrać od Was o te kody bo nigdzie nie mogłem dostać :/ Rejestrowałem się prawie tydzień temu na fileplanet bo podobno były i się spóźniłem- odpalam dziś forum piszecie od wczoraj o kodach na fileplanet- loguję się i co? MAM KOD Idę ściągać i się bawić do rana (trochę przesadzam bo na 8 do roboty :/)

Więc jak ktoś chce kluczyk to rejestrować się na:

http://www.fileplanet.com/promotions/littlebigplanet/

Radzę szybciorem póki są

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie do psn, żebym mógł zobaczyć wasze plansze bo póki co nie podzielam panującego tutaj optymizmu dot. LBP. Mnie osobiście gra znudziła się po przejściu tutoriala i plansz w Story Mode. Nie wiem czemu ale ja tu nie widzę NIC specjalnego...MOŻE coś pominąłem, zagrałem w parę plansz stworzonych przez ludzi i tez nie wiem co w tym takiego zabawnego...Ci którzy grają często w bete proszę o dodanie mnie i jakieś przekonanie graniem razem w multi bo pokładałem duże nadzieje w tym tytule które razem z przejściem bety ulotniły się.

Lesny15 - PSN

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce, to posiadam kod, którego mogę użyczyć. Piszcie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d0kt0rze, dzięki wielkie za info Właśnie zacząłem ściągać.

Do pracy na 7 ale myślę że wstanę o 5 i obadam, nie mam wyjscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Souly ja też mam takie odczucia, ale ja po prostu nie lubię takich platformówek. Jeżeli komuś się podoba, to fajnie bo gra jest dopracowana, no a edytor obłędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze kod do bety mam 2 4752-C2B5-2CMR

Dzięki ziomal, już ściągam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Souly ja też mam takie odczucia, ale ja po prostu nie lubię takich platformówek. Jeżeli komuś się podoba, to fajnie bo gra jest dopracowana, no a edytor obłędny.

Niby tak, ale sprawa taka że ja lubię platformówki i liczyłem na ten tytuł a on mnie zwyczajnie, nie wiem dlaczego zawiódł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie spełnia się zasada, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Trzeba poczekać na pełną wersję, gdy miliony osób zaczną robić etapy, może wtedy znajdą się perełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wziąć etat klucznika

Powinno wystarczyć na te kilka dni jak się jeszcze jakieś zbłąkane duszyczki znajdą

Darnok co rozumiesz przez "do wszystkiego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mi zostal jeszcze jeden, ale widze ze misio napadl na transport kluczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja juz ni mom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpady mi przez przypadek dwa a oto jeden.

GJK9-G2B9-JB75

Kod dzieki uprzejmosci @cwir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś zmywam. Na PM piszcie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jak widać w opisie prawie 30 jeszcze mam więc powinno każdemu starczyć.

Rano będę rozsyłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam jeszcze 2 jak sie okazalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tu sie zastanawiam skad wszyscy na liscie maja lbp a tu taka hameryka ze kody na prawo i lewo powiem wow wlasnie zaciagam coz za pieknych czasow dozylem giery z neta za darmo niech Bóg błogosławi rozwijajaca sie technologie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×