Skocz do zawartości
Emir

Aliens: Colonial Marines

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwisie N4G pojawiły się nowe fotki dotyczące tej gry.

KLIK

Co prawda zdjęcia podobno pochodzą z wersji na X360, ale nikt chyba nie ma wątpliwości że na PS3 też będzie wyglądało ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna czekam na mocny tytuł ze "świata" Alien's. Mam nadzieję że twórcy nie stworzą kichy i podołają zadaniu. Super że ktoś się z Was zainteresował tym tytułem. Mam nadzieję że ruszy troszkę się w tym temacie i odezwą się inni miłośnicy postaci H.R. Giger'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świat wyszło kilka nowych informacji dotyczących gry!

Gra podobno ma się nie ograniczać tylko do zamkniętych pomieszczeń i będzie możliwość pochodzenia na zewnątrz.

Krew obcych będzie nie tylko nas ranić, ale także wpływać na otaczające środowisko (ciekawe w jak dużym stopniu).

W grze pojawią się Quick Time Eventy, nazwane przez twórców ‘Close Encounter’ i mają być obsługiwane po części przez SIXAXIS'a (no nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale zobaczymy ).

).

Sztuczna inteligencja Alienów ma być "obca", znaczy to tyle, że obcy mają zachowywać się szybko, chaotycznie i nie do przewidzenia.

Radar, który w poprzednich częściach był od razu na ekranie jako HUD, teraz będzie tylko dostępny po wyposażeniu się w

'motion trackera', a najlepsze jest to, że jak trzymamy 'motion trackera' w ręku to nie możemy używać żadnej broni (hardcore), musimy wybrać pomiędzy 'motion trackerem', a bronią (nie można trzymać ich jednocześnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na te obrazki z wielkim bananem na twazy .Zagrac w kultowy film, ktory ogladalem ze 35 razy ? Moge nie zagrac w Killzone 2 ,moge nie zagrac w mgs4 ,gta czy innego resistanca ale w to musze Tylko cos mi nie pasuje Przem -piszesz ze ...scenariusz..bedzie przedstawial grupe zolnierzy ,ktorzy zostali wyslani z zadaniem oblukania co poszlo nie tak z misja przedstawiona w filmie... Rozumiem ,ze chodzi o Aliens 2 ,co widac po screenach .A jak sie ten film skonczyl to chyba kazdy wie

Ta gra ma potencjal zeby zostac gra roku 2008 .Oby warto bylo czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak każdy zna zakończenie tylko ci żołnierze nie znają, ale się dowiedzą (może alternatywna historia ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow... musze powiedziec, ze fotki i klimat robia wrazenie choc niektore wygladaja jak artworki - ale czekam z niecierpliwoscia na jakis film z gameplay'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie kiedy ma być premiera...bo AvP mi nie podchodzi. Obcy w dżungli to porażka jakich mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh pamiętam, że tą grę zapowiadali na ps2 gdzieś na początku jej żywota...Coś mi się zdaje, że pójdzie w ślady DNF :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh pamiętam, że tą grę zapowiadali na ps2 gdzieś na początku jej żywota...Coś mi się zdaje, że pójdzie w ślady DNF :/

nie kracz proszę Cię:D pokładam nadzieję w tej grze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na te obrazki z wielkim bananem na twazy .Zagrac w kultowy film, ktory ogladalem ze 35 razy ? Moge nie zagrac w Killzone 2 ,moge nie zagrac w mgs4 ,gta czy innego resistanca ale w to musze Tylko cos mi nie pasuje Przem -piszesz ze ...scenariusz..bedzie przedstawial grupe zolnierzy ,ktorzy zostali wyslani z zadaniem oblukania co poszlo nie tak z misja przedstawiona w filmie... Rozumiem ,ze chodzi o Aliens 2 ,co widac po screenach .A jak sie ten film skonczyl to chyba kazdy wie

Ta gra ma potencjal zeby zostac gra roku 2008 .Oby warto bylo czekac

hmmm... co najmniej dziwny post. Rozumiem strzelanki ciebie nie fascynują, ale nie kumam uwagi odnośnie MGS4 (podobnej gry nie ma). Natomiast pokłosia Aliens jest wiele, choćby cała seria AvP razem z tym nowym AvP, które nadchodzi.

No i faktycznie Aliens ma szansę zostać grą roku 2008...;)

Film jest faktycznie kultowy i tylko tutaj się z Tobą zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i faktycznie Aliens ma szansę zostać grą roku 2008...

Looknij na dadę postu ;)

No i co w tym dziwnego, że przedłożyłbym zagranie w Aliens: Colonials Marines w takiej postaci jak ją wtedy zapowiadali nad MGS4? Bo niema podobnej gry? A trzy poprzednie części...że na ps3 niema? A te pokłosie Aliens na ps3 to gdzie? Pozatym AvP to zupełnie inna bajka. To tak jakby SSB: Brawl nazwać pokłosiem MGSa bo w grze umieścili Snejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Oczywiście, ktoś mógłby opacznie zrozumieć zamysł nadawcy i wywołać niemałe zamieszanie, ale na szczęście do tego nie doszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu to wydadzą...pamiętam pierwszego newsa o tej grze w PE jeszcze jak się ps2 dopiero rozkręcało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo .. może po Duke'u biorą się za kolejna od dawna zapowiadaną grę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza gra w którą grałem na PSX Alien Trylogi , od tamtego czasu zawsze marzyło mi się zagrać w równie gęsto oddającą klimat filmów Scotta, Camerona i Finschera na ps2 potem na ps3, ... i ja myślę ze Colonial Marines, że to będzie to, nie jakieś gówniane AvP, ... tylko samo universum Aliena, z wspaniałą organiczną scenografią bazującą na pracach Gigera :)

dla mnie pozycja obowiązkowa, ...

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Szkoda ze taki krótki, ale może pokażą coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wczoraj wrzucić ten filmik, ale temat był zamknięty. :P Wracając do samej prezentacji, mogę napisać, że chyba się skuszę. :) Jest klimacik, grafika prezentuje się dobrze, a oprawa dźwiękowa powala. Będzie się działo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×