Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wkrótce pokaże, ale wydaje mi sie ze zrobia spolsczenie, bo teraz coraz wiecej dobrych tytułow na ps3 jest w rodzimym jezyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wkrótce pokaże, ale wydaje mi sie ze zrobia spolsczenie, bo teraz coraz wiecej dobrych tytułow na ps3 jest w rodzimym jezyku

Dal nieznających "Anglika" to byłoby grube bo jednak łatwiej się wczuć w dobry dialog z emocjami niż nawet najlepszy tekst bez nich a gra będzie bazowała na tego typu emocjach jak złość zdrada braterstwo itd :)

Chwali się że coraz więcej dubingów w Polsce wychodzi tylko szkoda że ceny w porównaniu do Europy nadal są zaporowe:/

Co do samej mafii to już mam pre order złożony od jakiś 6 miesięcy :)nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mafii 2 najlepsze byłyby polskie napisy, ale angielskie dialogi.

swoją drogą ciekawy jestem, czy będzie polonizacja ... a tak przy okazji, nowy filmik pokazujący gameplay, auta trochę szybko pocinają, ale w 1 jazda była świetnie wywazona wiec mozliwe ze to tylko złodzenie, ...  http://www.gametrailers.com/video/exclusive-developer-mafia-ii/65300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dry.gif

auta trochę szybko pocinają, ale w 1 jazda była świetnie wywazona wiec mozliwe ze to tylko złodzenie,

odeszli od modelu jazdy z miafii I, bo "był zbyt wymagający" dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem za pełną polonizacją mafi II :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy z pierwsza mafia na pececie... nie wyrobię na tą z siankiem raczej. Jeszcze do kupienia Ratchet, nowe lbp i fifka w tym roku.... ehh jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pierwsza część tak i druga pewnie trafi do klasyki. 

mimo że znam angielski w jakimś tam stopniu. wole i tak dubbing. nie będe tracił wtedy fabuły. :)

To jest tak samo jak film z lektorem a z napisami. przynajmniej ja to tak odczówam. :)

Dlatego będe czekał do ostatniego dnia premiery aż ukaże się Dubbing.

A jeśli nie. to będe polował na wersje kinową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wiadomo coś na temat edycji kolekcjonerskiej . Jest to sequel najlepszej wg mnie gry jaką grałem , więc

zacieram ręce na metalowe pudełko :biggrin:

Dominik89

Cieszy mnie ten fakt , że dali 17+

Ma to pewien wpływ na klimat gry, a jednak jest to stara dobra Mafia więc musi tak być

Do premiery mamy jeszcze kawał czasu , więc proponuje osobm które nie miały styczności z pierwszą częscią gry zapoznać się jak najprędzej . Kwestia 20 zł

Pozycja obowiązkowa !

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie polonizacji. Czy już wiadomo coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie polonizacji. Czy już wiadomo coś na ten temat?

o boze oby nie... jesli bedzie wybor miedzy oryginalna sciezka i polska to ok, jesli nie to polonizacje niech sobie wsadza. gra w ktorej dialogi sa jedna z najwiekszych zalet, ktore buduja niesamowity klimat mialy by byc po polsku? no fuckin thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kazda gra wychodzaca na naszym rynku powinna miec przynajmniej lokalizacje filmowa. Nie rozumiem przeciwnikow, przeciez jesli nikt nie bedzie tego robil to nigdy nie bedziemy miec wysokiej jakosci tlumaczenia. Sory za lekki offtop, ale uwazam ze jak najbardziej powinny sie znalezc przynajmniej polskie napisy. Z tego co wiem to gre wydaje cenega, czyli pewnie takowego tlumaczenia nie bedzie... ale to tylko przypuszczenia.

W zapowiedziach na stronie cenegi pisze ze gra bedzie "w oryginalnej wersji językowej".

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no blagam, tylko mi nie mowcie ze Cenega sie zabiera za dystrybucje w polsce ...

Nieeeeeee :nuke:

Wole juz brak spolszczenia, niech sie za cholere tej gry nie ruszaja, niech nawet linijki kodu nie zmieniaja, doswiadczenia po F3 w wersji PL wystarcza, tak samo zreszta jak ostatni Fail z premiera RDR, ehh, czarno to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no blagam, tylko mi nie mowcie ze Cenega sie zabiera za dystrybucje w polsce ...

Nieeeeeee :nuke:

Wole juz brak spolszczenia, niech sie za cholere tej gry nie ruszaja, niech nawet linijki kodu nie zmieniaja, doswiadczenia po F3 w wersji PL wystarcza, tak samo zreszta jak ostatni Fail z premiera RDR, ehh, czarno to widze.

A kto powiedział, że jeśli Cenega będzie dystrybutorem to będzie spolszczenie? Ja nie wierze, że Cenega spolszczy gre. Po RDR nie wierze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mafia 2 kolejna po batmanie gra gdzie gracze konsolowi sa ruchani w dupe bez wazeliny. kto widzial filmik na GT wersji PC z udzialem physx ten wie o czym mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mafia 2 kolejna po batmanie gra gdzie gracze konsolowi sa ruchani w dupe bez wazeliny. kto widzial filmik na GT wersji PC z udzialem physx ten wie o czym mowie...

A nie mozesz laskawie przyblizyc troche ten temat? :) Ja np nie mam pojecia ocb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że jeśli Cenega będzie dystrybutorem to będzie spolszczenie? Ja nie wierze, że Cenega spolszczy gre. Po RDR nie wierze!

Pisalem sobie ot tak asekuracyjnie, mimo to bardziej sie obawiam faktu ze gra w polsce zaliczy spory poslizg jak to bylo w przypadku RDR :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz laskawie przyblizyc troche ten temat? :) Ja np nie mam pojecia ocb.

a oto i przyblizenie :) CLICK :) chociaz slowa PC i PHYSX powinny dac do myslenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając strony na temat mafi II

Trafiłem na strone mafia2.com.pl 

gdzie, 

1.Ankieta wskazuje że polska wersjia jest bardzej oczekiwana niż wersjia ang.

2.Gównym dystrybutorem jest Cenega ( w sumie też się troche zawiodłem, ale będe dobrej myśli że inna firma będzie robiła dubbing. z włoskim akcentem)

3.W edycji kolekcionerskiej znajdzie się: mapa miasta, CD ze ścieżką dźwiękową (nagrana przez Praską Orkiestrę Symfoniczną) , książeczka w twardej okładce z ciekawymi budynkami i ludźmi Empire Bay , opakowanie na gre będzie metalowe, i jakieś bonusy dzięki którym odblokujemy samochody, stroje. :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Gównym dystrybutorem jest Cenega ( w sumie też się troche zawiodłem, ale będe dobrej myśli że inna firma będzie robiła dubbing. z włoskim akcentem)

Nie masz co byc dobrej mysli, ta gra nawet polskich napisow miec nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto i przyblizenie :) CLICK :) chociaz slowa PC i PHYSX powinny dac do myslenia :P

Na PS3 również będzie wsparcie physx'a, tyle że integracja będzie odbywać się w mniejszym stopniu. Trochę mnie to martwi.

Z drugiej strony nie powinno nikogo dziwić, że wersja na PC będzie ładniej wyglądać. Pewnie dostaniemy wersjie 720 a oni spokojnie wyciągną 1080. Niestety PC posiadają większą moc obliczeniowa więc i na więcej mogą sobie pozwolić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co byc dobrej mysli, ta gra nawet polskich napisow miec nie bedzie.

He he... jestem za wersją PL myśle że kazdy ma do tego prawo. :) wybrać swoją wersjie.

Niestety, a może "stety" Playstation jako jedyny narazie produkuje wersjie PL/Ang w jednym takimi tytułami były chodz by God fo War 3 czy też Heavy Rain

Co do Twojej wypowiedzi, myślę że się myślisz w sumnie nie jest dobrze rozwinięta. ale cenega już sprzedaje wersji PL na stronie producenta można zobaczyć. jak i pod tym linkiem. 

http://www.allegro.pl/item1058083914_mafia_2_pc_pl_tylko_cenega.html

Mniejsze prawdopodonienstwo jest że na PS3 wyjdzie chodz by wersja kinowa. ale jest to możliwe. 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale to wersja PC. Na konsole nie będzie napisów - tylko ANG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale to wersja PC. Na konsole nie będzie napisów - tylko ANG.

Dla tego pisze. że mniejsze prawdopodobienstwo jest na to że wyjdzie wersja PL na PS3, ale rzecz  biorąc, informacje które zaciągnołem na oficialnych i nie oficialnych stronach Mafi II 

jest szansa na to że wyjdzie na PS3 wersja kinowa. :)

w co wątpie. no ale zawsze jakaś tam szansa jest.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×