Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze teraz dopiero przeczytałem o tej propozycji  Yogiego o spotkaniu wieczorem na boisku. 

Ładnie Jaski z tego wybrnąłeś bo nie wiadomo co na Ciebie szykował :crazy:

Bałem się sprawdzić :).
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cerbera daje rade ale w wyscigu nie bedzie tak latwo stawka wyrownana a przebijanie sie do przodu nie bedzie latwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogę się rozpisać. Wczoraj jechałem sobie monotonną A1 i rozmyślałem. Padł w głowie smutny wątek Jaskiego a po myślach doszedłem do Piotrasa, który także obrywa w tej sytuacji odłamkiem bo traci głównego rywala i pewnie część motywacji do jazdy. Myślę sobie, że może warto zaproponować jakąś zrzutkę, każdy wrzuci miedziaka i Jaski dalej będzie mógł nas szkolić. Wszyscy wygrają w takiej sytuacji. Przerwa, zjeżdżam na Maca, zamawiam kanapkę rybną oraz łódeczki, odpalam neta i co widzę? :biggrin: Laker proponuje zrzutkę :) Nawet sobie nie wyobrażacie jak się ucieszyłem i zdziwiłem zarazem  :) Kulminacja pozytywnych emocji była wieczorem kiedy dojechałem do domu i przeczytałem, że Jaski klepnął Merca :)

 

Mam nadzieję, że zdążysz z konsolą na czas dzisiaj. To, że uniosłeś się honorem to z drugiej strony dobrze ale nie musisz tak na to patrzeć - każdy tutaj czymś mi tam w swoim czasie imponował (imponuje) ale faktem jest, że podglądam (jeśli mam okazję) na treningach przed wyścigami właśnie Ciebie i Piotrasa. Myślę, że sam m.in. dzięki Tobie się od początku jazdy w GTbN rozwinąłem i chcę to robić dalej a bez liderów nauka idzie ciężej :) Każdy ma więc w Twoim udziale swój własny interes więc to nie jest tylko tak, że chcemy tylko pomóc studenciakowi. Chodziło bardziej o impuls. Jak widać potrzebny i skuteczny :)

 

Co do wyścigu: jak w końcu robimy ze zużyciem?

 

PS. Warto też uregulować kwestię powrotów do boksu na tym torze. Jak pamiętamy w tej kwestii za kołnierzem ma co nieco nawet Nervus ;) Ja jestem za tym by bezwzględnie tego przestrzegać - jeśli mamy dzwona na starcie to powinniśmy uczciwie przejechać całą pętlę. Z jednej strony to kara dla tych, którzy chcą więcej niż mogą, wymuszenie ostrożności kosztem tempa a z drugiej strony gratyfikacja dla tych, którzy są naprawdę szybcy i niezawodni.

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigu: jak w końcu robimy ze zużyciem?

 

PS. Warto też uregulować kwestię powrotów do boksu na tym torze. 

 

Po wczorajszym treningu i kilku głosach za przywróceniem bardzo szybkiego zużycia, popartych argumentami o większej zabawie strategiami, postanowiłem przywrócić Bardzo Szybkie Zużycie.

Mam nadzieję, że jest to dobra decyzja i nie wykluczy z realnej walki jakiejś grupy aut.

 

Co do zawracania do pitu po uszkodzeniach, to myślę, że to już ustaliliśmy i nic takiego się nie przytrafi. Wiadomo, że jeśli uszkodzisz się tutaj w początkowej fazie wyścigu, to i tak możesz zapomnieć o dobrym miejscu. Jazda z uszkodzeniami przez około 20 km zajmuje wieki. Jeśli jesteś zdeterminowany, to możesz oczywiście jechać dalej i liczyć na walkę z innymi pechowcami. Jeśli jednak brak Ci determinacji lub nie masz warunków, żeby hałasować w nocy klekoczącą kierownicą, to zaparkuj na poboczu, włącz autopilota lub w ostateczności opuść pokój. W żadnym razie nie wolno Ci zawrócić pod prąd.

 

Do zobaczenia wieczorem. Mam nadzieje, że grid będzie pełny  :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się dziś stawią wieczorem na wyścig jest jeszcze jakieś miejsce ? bo bym musiał sobie wieczór ustawić i żonę 3-tygodniową udobruchać wcześniej iż o 22.30 mąż będzie on-line.

Autka mam na oku ale pojeżdżę pół godziny i będę wiedział które biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś Nervus z tym zużyciem.  Przy normalnym lub szybkim zużyciu , godzinny wyścig to za mało aby masa auta miała jakiekolwiek znaczenie przy strategii. Wszyscy na 1 pit by było:( A trzeba pamiętać że auta cięższe i najcięższe przewagę speeda mają zawsze , niezależnie od zużycia. Do tego przed nami tor,  NAJTRUDNIEJSZY dla cieżkich aut. Ostateczny test wymagający przede wszystkim zwinności. Tutaj ciężkim będzie ciężko:) ale .... na kolejnych torach  sobie odbiją . Dla aut super lekkich na tych torach oszczędność będzie kluczowym atutem , ciekawe czy wystarczającym?:)  Długie proste vs ostre zakręty:)) Zajebisty trening wczoraj smigneliśmy:) Pamiętam momenty jak jechaliśmy w sznurku na Nordschlife w 4-5 aut . Byłem w środku a my jako cała grupa płynnie suneliśmy zakręt za zakrętem , CZAD :biggrin:  :biggrin:  Od razu przed oczami staneły mi sceny z  F&F Tokyo  ;)  Do tego wydaje się że dzięki autu  :P  jestem w stanie się utrzymać na zderzaku Piotrasa :whistling:  hehe Piotras bój się bój , wrrrr :biggrin:  :biggrin:  Zajebista jazda się szykuje , Panowie  :shok:  :shok:  :shok:  Gęsiej skurki właśnie dostałem  :biggrin:

 

Do wieczora :)  :)

 

Gustaw wybieraj szybciutko autko i stawiaj się na gridzie. A 3 tygodniowej żonce powiedz że to przecież miłość na całe życie więc macie jeszcze całą wieczność dla siebie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej się nie spotkamy na torze :sweat: . Ja startuję z początku, a Ty bliżej końca. Myślę, że jedynie na Nurbie mam szanse na dobry wynik ze względu na bliską pozycję startową i dobrą znajomość toru.


Ta Mazda 4X4 z kudosprime, o której pisałem, to raczej pomyłka z wyścigową wersją bo nie ma takiej w GT6(jest, ale waży 1500 kg nie 1070) Tak samo jak pomylone PO w niektórych autach. Czyli nie ma co się za bardzo opierać na tej stronce.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś Nervus z tym zużyciem.  Przy normalnym lub szybkim zużyciu , godzinny wyścig to za mało aby masa auta miała jakiekolwiek znaczenie przy strategii. Wszyscy na 1 pit by było:( 

Spoko. Na pewno będzie jeszcze ciekawiej  :thumbsup:

 

Dzisiaj zobaczyłem jeszcze inną ciekawostkę. Otóż, okazało się, że na Special Stage Route 7 zapomnieli wybudować aleję serwisową  :shok:

Są dwa wyjścia, albo pojedziemy na normalnym zużyciu ten wyścig bez pitu (paliwa powinno wystarczyć), ale co gdy ktoś złapie uszkodzenia?

Drugie i chyba najlepsze wyjście, to zmiana tego toru na np. Silver  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na pewno będzie jeszcze ciekawiej  :thumbsup:

 

Dzisiaj zobaczyłem jeszcze inną ciekawostkę. Otóż, okazało się, że na Special Stage Route 7 zapomnieli wybudować aleję serwisową  :shok:

Są dwa wyjścia, albo pojedziemy na normalnym zużyciu ten wyścig bez pitu (paliwa powinno wystarczyć), ale co gdy ktoś złapie uszkodzenia?

Drugie i chyba najlepsze wyjście, to zmiana tego toru na np. Silver  :P

 

A może Ascari? Robiłem na nim ostatnio jakąś licencję i całkiem długi ten tor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Ascari? Robiłem na nim ostatnio jakąś licencję i całkiem długi ten tor

Czemu nie. Też o nim myślałem. Szybkie głosowanko?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madryt jest zajebisty. Bez dwóch zdań wolę to niż Ascari. Pomińmy kryterium długości, odmulmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nurbie sam start bedzie juz bardzo wazny jak wiadomo wyprzedzac tam ciezko wczoraj w sprincie Nerwus ladnie mnie puscil 2 razy ale dzis pewnie nie bede mogl na to liczyc :) i trzeba bedzie cierpliwie czekac na blad przeciwnika jednoczesnie samemu trzeba sie bronic.

Jaski ty juz nie wymyslaj bo zaraz przestane cie lubic :p ASCARI ASCARI ASCARI a nie zadne madryt :) ewentualnie SIERRA chyba ze juz jest bi nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierra jest.

 

Madryt, dawno tam nie jeździliśmy a Ascari było dwa eventy temu jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobić na tym Special Stage Route 7 wytrzymałościówkę, na najżniższym zużyciu, kto dłużej wytrzyma na torze z ewentualnymi uszkodzeniami :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierra jest super i pasuje do tych aut jak nic cywilne drogi super widoczki piękne jezioro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma do wyboru Madryt czy Ascari to głosuje na Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Madryt nie bardzo pasuje do koncepcji;)

Jestem za Ascari lub jakis inny tor w plenerach np. grand valley , fajnie sie nim jechalo ostatnio;)lub ten pofobny tor do deep forest tylko dlozszy. Tam gdzie durzo zieleni , tunele i jezioro , wieki tam nie jezdzilismy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi ma rację :) A może Trial Mountain Circuit?

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi: pamiętaj, że Nerv obiecywał także tory dla odmułki. Madryt zajebista sprawa, lansik na mieście też trzeba uskutecznić. Kto się swojej bryki wstydzi niech nie niszczy tej inicjatywy ;) Nie moja wina, że laski na NSX-a nie lecą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×