Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda Jaski, ale zastanów się jeszcze nad ps3. Nawet jeśli miałbyś kupić je na kilka miesięcy, to przecież odsprzedasz je kiedy nie będziesz potrzebował. 

Nie każdy też od razu przejdzie na ps4. Sam nie wiem czy kupuje ps4 na premierę PCars. 

Jaski jaka młoda? To stara dupa jest!

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie biore moją ukochana e46 m3 napewno nie zwojuje tym autem za duzo ale liczy sie przeciez zabawa :) dzieki piotras za rade do uslyszenia na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yogi za radę. Tamorka ma mega kopa no i na prostej 285km/h :banana: Autko mega, ale trzeba się będzie skupić na czystym przejeździe. Mega oszczędne co do opon i paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega oszczędne co do opon i paliwa.

Właśnie zastanawiam się nad zmianą zużycia na szybkie. Podniesie to szanse cięższych aut na powalczenie na strategie z tymi lżejszymi. Więcej raczej się nie zmieni. Dzisiaj postaram się wrzucić wszystkie szczegóły na pierwszej stronie. 

Dzisiaj planuję potrenować Nurba i Mt. Panorame.

Dobre wrażenie zrobił Tuscan Speed 6 który mi się mega podoba,napęd FR to idealne rozwiązanie na początek..

Nie wiem jak z frekwencją u mnie będzie ale postaram się częściej zaglądać na treningi. ;)

Witaj Remigio po sezonowej przerwie  :thumbsup:

Z tego co widzę na kudosprime, to Speed 6 ma wyjściowo 501 PO, jeśli to prawda, to niestety nie łapie się na limity tego eventu  :sad:

Taki super event, już się widziałem w C63 albo E55... a tu siedząc w kabinie 300 SL skończyła się moja przygoda z GT6. Nie kupię już ps3. 

:shok: ehhh.....

 

Szkoda.

Moje auto: Tommykaira ZZ-S '00 (483PO)

Ugh.. :sick: This's a really ugly car!   ;)

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj Remigio po sezonowej przerwie  :thumbsup:

Z tego co widzę na kudosprime, to Speed 6 ma wyjściowo 501 PO, jeśli to prawda, to niestety nie łapie się na limity tego eventu  :sad:

Chyba trzymamy się tego co jest w GT6?!

U mnie w salonie Tuscan mai równiutkie 500 PO   :whistling:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Remigio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zroobmy zrzute dla jaska - powaznie moge ci wyslac hajs jak obiecasz ze kupisz ps3 :) w koncu to inwestycja ktora mnie takze da frajde :) oczywiscie pelna kwota nie wchodzi w gre ale jakies 40EURO moge dorzucic tylko wyslij adres albo nr. Konta na priv.

No przeciez trzeba sobie pomagac to nie puste slowa wiec czekam na idpowiedz :)

A zeby sumienie cie nie gryzlo to dodam ze to kasa z napiwkow-cash4free

Tuscan ma 500PO

Edytowane przez laker
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę 20 eur (urodziłem się w Wielkopolsce i skapstwo wychodzi... Co laker? ;-))

Tez kiedyś byłem studentem jaski ;-)

Masz PayPal? Podaj email.

Edytowane przez pela222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to jest nas dwoch ja myslalem tez o wesrern union masz cos takiego w poblizu ?

Teraz ide do roboty moglbys sie okreslic do wieczora jutro mam wolne wiec kasa poleci :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chętnie dorzucę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmę od was żadnych pieniędzy. Dziękuję za propozycję ale ja tak nie mogę. Jak wy byście się czuli biorąc od kogoś pieniądze na zabawkę? W ogóle na cokolwiek od kogoś kogo w życiu na oczy nie widzieliście? Dla mnie to ostateczność, i napewno nie jestem w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzymamy się tego co jest w GT6?!

U mnie w salonie Tuscan mai równiutkie 500 PO    :whistling:

 

 

Spoko Remigio  :P Dlatego napisałem jeśli. Nie mogłem tego w tym momencie zweryfikować. Jak ma 500 PO, to super  :thumbsup:

A moze zroobmy zrzute dla jaska

Dobrze wiedzieć, że ścigam się tutaj z tak fajnymi ludźmi  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez o tym myslalem Panowie:))) Jaski jazda z toba na torze daje mi mega frajde. Jest mi na prawde smutno na mysl o tym ze nie bedziesz jezdzil:(( Mam tez juz swoje lata i uwazam ze zbyt ppwaznie podchodzisz do tematu zlozenia sie na konsole. Dla mnie bardzo wazne jest bys pojechal w najblizszym wyscigu i dla tego ide jutro do sklepu i kupuje jakas ps3. Uzywke czy nowke nie wiem , traktuje to jako inwestycje w moja dobra zabawe:) A na dodatek jak sie przesiadziemy na ps4 to ps3 sie sprzeda i za odzyskana kase postawisz dobra wodeczke:) Albo oddasz mi ps3 a ja dam ja w prezencie moim dzieciakom. Na razie sa za male na wlasne ps3 i tv ale za rok dwa:)

Co do ludzi ktorych na oczy nie widziales to mieszkamy na jednym osiedlu wiec to nie klopot. Zapraszam na Klaudyny 14 boisko dzis wieczorem o 19 :) Jaski jestem smiertelnie powazny , spotkajmy sie i bedzie git. A co do nauki to konsola nie stoi na przeszkodzie. Tak czy siak bedziesz zakuwal a przez mniej treningu bedziesz pdrobine wolniejszy moze;) Wieksza frajda dla nas , moze uda sie Cie zlapac:)

I bez zadnego pitu pitu Jaski , widzimy sie wieczorem:) Wysle Ci moj nr. tel na priva:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jaski

Jeśli jaski twoja decyzja o wycofaniu była podyktowana finansami to akcja "zrzutka na Ps3" to jakaś propozycja, żeby przywrócić ciebie do grona GTbN. Jeśli była podyktowana innymi względami (studia, potrzebujesz odpoczynku od zabawek). to tematu nie było :-)

Jeśli powód zaprzestania grania to nr1 to powiem tak. Jak ja byłem na studiach w Poznaniu to dostawałem od rodziców miesięcznie 300PLN na czynsz i dodatkowo ok 200PLN na miesiąc na życie. Dodam, że życie było studencie, wiec koszty były studenckie. Podany przykład pokazuje, że jako student, aby uzbierać 600PLN musiałbym:

Opcja 1) czekać na jednorazowy zastrzyk gotówki (urodziny/gwiazdka etc)

Opcja 2) mieszkać na ulicy przez 2 miesiące :-)

Opcja 3) nie jeść i pić (wiekszość szła i tak na picie) przez 3 miesiące - szok

Opcaj 4) pójść do pracy (ale komu się chciało to wogle rozważać :-) )

Propozycja zrzutki na powiedzmy 50-75% wartości używanej PS3 wydaje się jak dla mnie na miejscu :-) Twoj wkład sprawi, że też musisz coś poświecić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski, nie masz wyboru  :biggrin: Zresztą masz etat sędziego w GTbNi nie mam ochoty wybierać nowego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa jaski teraz. Ja wyjde na skapca dostaje 10euro na godzine plus 10-20 euro napiwku ddziennie wychodzi conajmniej Stowa dniowki uwierz mi ze nie zbiednieje od tego .prosze cie schowaj dume do kieszeni i powiedz jak ci wyslac hajs

Jestem juz dorosly i wiem ci robie a to jest kolezenska pomoc a nie jalmuzna

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski chonorowy ''dzieciak'' z Ciebie:) Wielokrotnie to potwierdzales ale wez pod uwage ze ta sytuacja nie ma z tym nic wspolnego. Scigamy sie od lat, widzimy sie i slyszymy na torze wlasciwie codziennie. Moge spokojnie powiedziec ze jestesmy funflami:) Do tego w twoim poscie widac bylo zal z niemozliwosci pojechania kolejnego eventu. Taki nispodziewany wydatek moze zabolec szczegolnie studenta. Ale od tego sa kumple zeby sobie pomagac i nie przyjecie taliej pomocy jest nie fajne i bolesne. Dlatego nie odbieraj nam przyjemnosci scigamia z Toba i pozwol sie zlozyc:)

Mi bardzo zalezy na czasie , dwa wyscigi przed nami wiec jutro sprobuje wychaczyc jakas ps3 i jak sie Jaski nie odezwiesz to bedzie zalegala w szafie:( A ja sie wtedy dopiero wkorwie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklepuję Mercedesa E55 AMG :). Mam nadzieję że da się nim jeździć:). Dzięki za pomoc ale sobie poradzę. Chętnie ulegnę presji i jutro kupię nówkę :). W używki się nie będę bawił bo to przy tych cenach bez sensu. Jutro jest jakieś wietrzenie magazynów w MM przejadę się tam a jak nie będzie nic ciekawego to za 699 jest w robsonie który jest po drodze :). Dzięki jeszcze raz za propozycję pomocy i za mobilizację do powrotu. Głupio wyszło, trochę telenowela ale najważniejsze że ze szczęśliwym zakończeniem. Do zobaczenia jutro na torze :D.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski wierz mi na slowo ze chuj...o sie sciga ze swiadomoscia ze Cie nie ma z powodu braku konsoli:( Dla tego bardzo sie ciesze ze Twoje pozegnanie nie doszlo do skutku:) Widzimy sie jutro na torze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie Jaski poprawię jeszcze raz dzisiaj tabelkę  :P

 

Fajnie, że przeszła Ci ta rezygnacja i będziesz nadal lał mnie na torze, dzieciaku  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jaskiniowca wzięło mnie na wspominki z przeszłości... Ahh to były czasy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktos smigal dzisiaj? Mam na mysli nurba jeszcze nie testowalem auta.

Ja tez juz wspominalem jak to z Jaskim do knajpy zajechalismy cos zjesc a tu hiszpanska policja sie do nas czepila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz dopiero przeczytałem o tej propozycji  Yogiego o spotkaniu wieczorem na boisku. 

Ładnie Jaski z tego wybrnąłeś bo nie wiadomo co na Ciebie szykował :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smigam wlasnie po Nurbie na szybkim zuzyciu. Na jednym baku i oponkach zrobilem 4,5 kolka. 40 minut jazdy bez pitu. Szybkie zuzycie zabije walke na strategie w ogole. 1 pit i tyle. Do tego w stawce sa 2 super lekkie auta ktore strasznie odstaja na prostych. Bardzo szybkie zuzycie to byl ich duzy atut. Nie wiem co na to Mercedesy , najciezsze chyba i Ty Nervus ale ja chetnie pojechal bym na bardzo szybkim zuzyciu. Fajne byly te pitstopy w Cobrze i conajmniej 2 strategie , na 2 pity lub na trzy , lub 4 .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×