Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

darkmack założe sie że nie wszyscy skończyli gre i nie chcą wiedzieć z kim się walczy... angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trudno się domyśleć z kim Kratos walczy na końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia z kim walczy na końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trudno się domyśleć z kim Kratos walczy na końcu...

No dla niektórych trudno jest się domyśleć. Dlatego jest coś takiego sprytnego jak spoiler ;) Rozumiem, że wszyscy są tak samo obeznani w temacie mitologii greckiej jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia z kim walczy na końcu

Dla Ciebie nie ma, dla innych to kwintesencja ... swojego czasu banowaliśmy za spoilery i chyba dla niektórych warto powrócić do tej zasady ...

Niestety spora cześć graczy przechodzących GOW3 na oczy nie widziała poprzednich części (bez sensu) i niekoniecznie muszą się domyślić kto będzie finałowym bossem ....

Koniec offtopu Panowie, miłej dyskusji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zawaliłem sprawę

Poprawiłem swojego poprzedniego posta

I przepraszam jeśli komuś zepsułem zabawę, nie miałem takiego zamiaru

Obiecuje że będę używał już funkcji spoiler :)

Pozdrawiam i liczę również na wyrozumiałość, każdy może popełnić błędy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać w GOW zaczynając od III, a obecnie gram w I. Wcale nie jest to takie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio dostałem swoją kopię GOW i dzisiaj właśnie ją przeszedłem na normalu. Wydawała mi się dość prosta, gdyż miałem tylko 1 śmierć grając pierwszy raz i to nie z ostatnim bossem. Więc czytając że tytan nie jest dużo trudniejszy od normala przymierzałem się do platynki. Jednocześnie po skończeniu gry odblokowałem jakiś kostium i nie myśląc założyłem go. A tam było napisane, że trofea blokują się. I mam pytanie czy one są na zawsze zablokowane czy jak już zdjąłem ten kostium trofea odblokują się.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio dostałem swoją kopię GOW i dzisiaj właśnie ją przeszedłem na normalu. Wydawała mi się dość prosta, gdyż miałem tylko 1 śmierć grając pierwszy raz i to nie z ostatnim bossem. Więc czytając że tytan nie jest dużo trudniejszy od normala przymierzałem się do platynki. Jednocześnie po skończeniu gry odblokowałem jakiś kostium i nie myśląc założyłem go. A tam było napisane, że trofea blokują się. I mam pytanie czy one są na zawsze zablokowane czy jak już zdjąłem ten kostium trofea odblokują się.

pozdrawiam

Nie zaliczają się tylko i wyłącznie podczas grania w tym kostiumie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuję się do przejścia gry na tytanie, po przejściu jej na normalu... Jakieś porady? Jakie są najtrudniejsze momenty w grze? Na co uważać? Jakie bronie rozwijać, i jakie taktyki do np. Zeusa i Hadesa?

Jeśli ktoś przeszedł już GoWa III na tytanie, prosiłbym o odpowiedź, byłbym wdzięczny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w skali od 1 do 10 daje tytanowi 6/10, a nie jestem jakimś wymiataczem :tongue:

Jak dla mnie tylko taki straszny Zeus i Hades, a reszta pikuś, może troszkę Cerber jest mocny.

Porada odnośnie Cerbera zostaw sobie full magi i full pasek klingi i dasz radę ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przygotowuję się do przejścia gry na tytanie, po przejściu jej na normalu... Jakieś porady? Jakie są najtrudniejsze momenty w grze? Na co uważać? Jakie bronie rozwijać, i jakie taktyki do np. Zeusa i Hadesa?"

Najtrudniejsze momenty dla mnie to była walka z cerberem + 2 satyry. Jezu, ile się nad tym męczyłem. Ogólnie, chyba najlepiej rozwijać ostrza wygnania i łuk, jednak zamiast ostrzy wygnania, ja rozwijałem ostrza hadesa. Nie wiem czemu, ale bardzo dobrze mi się nimi gra, o wiele lepiej niż tymi wygnania.

Odnośnie Zeusa i Hadesa. Na HADESA ulepszyłem tylko na szybko łuk, i starałem się walczyć na dystans łukiem + uniki, i jakoś poszedł łatwo i szybko. Co do Zeusa nie pamiętam, więc nie pomoge :). Z bossów najbardziej tylko hades mi zapadł w pamięci.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dosyć nietypowe pytanie- czy filmiki, które odblokowują się po pierwszym przejściu gry w menu Skarby, można w trakcie ich oglądania przerwać? Próbowałem wszystkiego, i na dole wyświetlały się tylko klawisze np.z pilota dvd (tj. stop, play itd.). Ma ktoś jakiś pomysł?

BTW. pierwsza platynka wpadła. ;)

ofc w GoW3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ja mam takie dosyć nietypowe pytanie- czy filmiki, które odblokowują się po pierwszym przejściu gry w menu Skarby, można w trakcie ich oglądania przerwać? Próbowałem wszystkiego, i na dole wyświetlały się tylko klawisze np.z pilota dvd (tj. stop, play itd.). Ma ktoś jakiś pomysł?" - próbowałeś nacisnąć kółko ? :o

"BTW. pierwsza platynka wpadła. ;)

ofc w GoW3 ^^" - hihi, to tak jak u mnie :)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że próbowałem. ;)

btw.- to prawda, że GoW 3 waży 40gb?! :o

Edytowane przez Maciejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszej platyny został mi tylko tytan. Zabrałem się za niego ale póki co utknąłem na Hadesie. Czy kojarzy ktoś czy podczas tej walki jest jakiś punkt kontrolny czy za każdym razem trzeba zaczynać od początku ? Walka do najłatwiejszych nie należy a i do najkrótszych też nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzecim etapie i po czwartym są punkty kontrolne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sposób na Cerbera na Tytanie ? Tzn Cerber jest dziecinnie prosty ale ginę przy satyrach. Próbowałem już chyba wszystkiego. Zamieniałem w kamień itp. Próbowałem je łapać ale wtedy można mnie tracić. Szkoda by było żebym na tym etapie gry odpuścił platynę tym bardziej że zostało mi już jedno trofeum własnie tytan. Ale jestem już bliski rezygnacji po tym co zobaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizuj filmiki na YT, jest kilka sposobów chociaż i normalną walką "na żywioł" też można to spokojnie przejść ... w tym temacie też kilkakrotnie poruszano ten wątek więc cofnij się i przejrzyj lub użyj wyszukiwarki :thumbsup:

Pewnie zaszokuje to wielu użytkowników ale wyobraźcie sobie że mamy tu wyszukiwarkę, na górze po prawej ;) o to co wyszło po wpisaniu w nią hasła "cerber" :unsure:

uff nareszcie cerber i satyry pokonane, zastosowałem metodę na szpony Hadesa i gorgonę - zamianę satyra w kamień - ale też nie było lekko, wielokrotnie satyr nie chciał skamienieć, poza tym wydaje się to takie niehonorowe ale cóż trudno. W części I - głównie w ostatnim wyzwaniu jedyną dobrą taktyką na satyry było wyrzucanie ich w powietrze i tam naparzanie - idealnie się do tego nadawał atak L1+O - tam był to blok połączony z wyrzucaniem przeciwnika w powietrze, tak więc było się chronionym blokiem a jednoczesnie po naciśnięciu O nastepował wyrzut wroga w powietrze. W III nie ma tego ataku (notabene nie również innego powerful ataku L1+O z jedynki spadnięcie z góry z falą uderzeniową). Na youtube gostek wyrzuca czasem satyra w górę chyba atakiem "z buta Hermesa" ale u mnie to nie działało, pewnie jest tylko krótko jakiś dogodny moment. W III piszą że atak L1+O przyciąga wroga i wyrzuca w powietrze - nieprawda na satyry to nie działa. A może macie jakiś inny sposób na aerial combo na satyry w III.
Ja na tytanie zrobilem to za pierwszym podejsciem takim oto sposobem. Na poczatku gdy jest sam cerber lejesz go rekawicami nemejskimi do pierwszego QTE. Gdy odetniesz mu pierwsza glowe i pojawi sie satyr zmien bron na bicz nemezis, uzyj magii tak zeby i cerber i satyr obrywali, i w czasie gdy obaj są rażeni prądem, wyrzuć satyra w góre (L1+kwadrat lub combo trójkątem) i bij go w powietrzu jak najdłuzej sie da. Od razu gdy działanie magii sie skonczy, rzucaj nową tak zeby raziło ich non-stop - wtedy satyr bedzie "sparaliżowany" ;P Do wyczerpania calego paska many powinienes uciąc druga glowe cerberowi i pozbyc sie satyrów (mi sie udalo) pozniej dobij co zostało i ewentualnie jesli bedziesz pod koniec na niskim poziomie zdrowia, pizgaj łukiem apolla lub włacz szał sparty na tak dlugo na ile ci pozwala - bedziesz przez chwile nietykalny. Powinno sie udac, powodzenia ;P
Udało mi się pokonać cerbera i satyry więc pochwalę się swoim sposobem, może ktoś skorzysta:

Na początku walimy cały czas z łuku do cerbera, kiedy wysyła na nas 3 pieski, 2 rozwalamy z łuku, 3 kopiemy. Tak aż do pojawienia się QTE. Następnie wybieramy z możliwych nam dusz meduzę i zamieniamy satyrę w kamień i szybko ją niszczymy. Po rozwalonej satyrze robimy to samo z cerberem co w pierwszym zdaniu ale tym razem atakują nas tylko 2 psy. Następnie po wykonanej kombinacji pojawią się 2 kolejne satyry. Zużywamy resztę magii na wrogów, bierzemy szał sparty i niszczymy szybko cerbera. Gdy go już załatwimy cały czas uderzamy obojętnie jaką satyrę ciosem L1 + O ale należy też uważać żeby nie zginąć. Jak zostanie nam już tylko jedna to podbiegamy, klikamy O i się siłujemy aż to skutku.

PS. Jeżeli do walki przystąpicie bez szału sparty jak ja to po pewnym czasie wam się ona zregeneruje. Może nie cała ale wystarczająca.

Ok, teraz mój problem...Zeus :-(

A teraz poproszę o add.png :ok:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat na tytanie, ze zdobyciem wszystkich boskich przedmiotów itp. Przeszedłem grę w 8 godzin i 32 minuty. Na łatwiejszych poziomach to może być nawet o godzinę krócej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche krótko , a zdobycie wszystkich trofeów i ogólnie 100% gry ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×