Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

IMO najłatwiejszy sposób:

Na którym poziomie trzeba mieć Szpony Hadesa, żeby wykonać ten atak? Czy to prawda, że nie można ich ulepszyć powyżej drugiego poziomu bo na wyższym już nie ma tej kombinacji? Nie używałem tych szponów zbyt często więc nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym poziomie trzeba mieć Szpony Hadesa, żeby wykonać ten atak? Czy to prawda, że nie można ich ulepszyć powyżej drugiego poziomu bo na wyższym już nie ma tej kombinacji? Nie używałem tych szponów zbyt często więc nie wiem ;)

ja zgodnie z gdzieś przeczytanymi zaleceniami uzywałem bez ulepszenia, chyba chodzi o to żeby nie zabijać a punktować - troche to trwa.

teraz męcze wyzwanie gołe ręce i nie mogę - ktoś da jakieś wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zgodnie z gdzieś przeczytanymi zaleceniami uzywałem bez ulepszenia, chyba chodzi o to żeby nie zabijać a punktować - troche to trwa.

teraz męcze wyzwanie gołe ręce i nie mogę - ktoś da jakieś wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no platyna wpadła, dzięki za podpowiedzi, ale w wyzwaniu bare hands użyłem metody wylatywania poza arenę żeby posąg spadł, ta sama metoda rewelacyjna na wyzwaniu matador (bez tej metody byłoby chyba bardzo ciężko ciekawe czy ktoś zrobił matadora bez wylatywania poza arenę, zaciekłość byków w gonieniu Kratosa, ich szybkość była tak wielka że nie można było uciec unikanami).,

wyzwanie ukamienowany dzieki podpowiedziom poszło bardzo łatwo.

nie wiem czy rzucać się na chaos - początek walka z konikami Posejdona jest bardzo zniechęcający.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ich szybkość była tak wielka że nie można było uciec unikanami

No chyba trochę przesadziłeś kolego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące sterowania w serii God Of War (chodzi mi o wszystkie części). Z racji tego, że jestem osobą niepełnosprawną i mam kłopot z lewą dłonią, zastanawiam się czy sterowanie w tej grze jest bardzo skomplikowane. Widziałem filmiki na youtube i zauważyłem, że można tam wykonywać szereg combosów. Dla przykładu podam Uncharted gdzie używać trzeba praktycznie wszystkich przycisków łącznie z gałkami. Tam jakoś daję radę, ale już w np. EA MMA idzie mi słabo. Czy w serii God Of War sterowanie jest bardzo skomplikowane? Mam zamiar kupić ten pakiet God Of War 1 + 2, a później ewentualnie 3, ale nie wiem czy mi się to opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące sterowania w serii God Of War (chodzi mi o wszystkie części). Z racji tego, że jestem osobą niepełnosprawną i mam kłopot z lewą dłonią, zastanawiam się czy sterowanie w tej grze jest bardzo skomplikowane. Widziałem filmiki na youtube i zauważyłem, że można tam wykonywać szereg combosów. Dla przykładu podam Uncharted gdzie używać trzeba praktycznie wszystkich przycisków łącznie z gałkami. Tam jakoś daję radę, ale już w np. EA MMA idzie mi słabo. Czy w serii God Of War sterowanie jest bardzo skomplikowane? Mam zamiar kupić ten pakiet God Of War 1 + 2, a później ewentualnie 3, ale nie wiem czy mi się to opłaca.

Głównie naciskanie klawiszy polega na prawej dłoni (o ile jesteś praworęczny), czyli :triangle::square::cicle::x:, do tego dochodzi prawy analog do unikania wrogów (ale to głównie trudny poziom) + typowe sterowanie lewym analogiem. Także lewa dłoń ma trochę pracy, ale głównie posługujemy się prawą ręką. Poza tym zależy czy chcesz próbować zdobyć platynę - jeśli nie to wystarczy pograć na średnim poziomie, a on wydaje się w miarę prosty i przystępny dla każdego.

Niestety w GoW 1 i2 jeszcze nie grałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z analogami nie mam problemu. Kłopot pojawia się gdy trzeba jednocześnie naciskać :l1: lub :l2: + jakikolwiek inny przycisk. Ale skoro sterowanie jest na lewym analogu a reszta pod :triangle: :square: :cicle: :x: to powinienem dać radę. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z analogami nie mam problemu. Kłopot pojawia się gdy trzeba jednocześnie naciskać :l1: lub :l2: + jakikolwiek inny przycisk. Ale skoro sterowanie jest na lewym analogu a reszta pod :triangle: :square: :cicle: :x: to powinienem dać radę. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Tzn strzały z łuku są L2 + kwadrat i blokowanie jest na L1, aczkolwiek tak jak mówię średni poziom trudności nie jest wymagający by kombinować z takimi atakami (głównie przydaje się prawy analog, dzięki czemu łatwo unikać ciosów). Czasem też pojawiają się kombinacje gdzie trzeba wciskać szybko L1 i R1. Mimo wszystko zawsze po paru porażkach gra pyta czy zmienić na łatwy poziom więc nie ma źle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie dotyczące sterowania w serii God Of War (chodzi mi o wszystkie części). Z racji tego, że jestem osobą niepełnosprawną i mam kłopot z lewą dłonią, zastanawiam się czy sterowanie w tej grze jest bardzo skomplikowane. Widziałem filmiki na youtube i zauważyłem, że można tam wykonywać szereg combosów. Dla przykładu podam Uncharted gdzie używać trzeba praktycznie wszystkich przycisków łącznie z gałkami. Tam jakoś daję radę, ale już w np. EA MMA idzie mi słabo. Czy w serii God Of War sterowanie jest bardzo skomplikowane? Mam zamiar kupić ten pakiet God Of War 1 + 2, a później ewentualnie 3, ale nie wiem czy mi się to opłaca.

Czytając Twoje wypowiedzi jedynym problemem dla Ciebie może być wciskanie klawiszy L1 + R1 (w grze jest kilka takich motywów) proponuję jakiegoś kumpla zaciągnąć do gry i niech on przechodzi trudniejsze dla Ciebie momenty (tylko te, których nie będziesz mógł wcisnąć) z chęcią bym z Tobą pograł :) Bardzo fajnie że grasz Stary, trzymaj się i powodzenia :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc i miłe słowa :) Myślę, że na niezbyt trudnym poziomie dam radę. Teraz jednak przymierzam się do kupna NHL 11, a to dość droga gra więc GoW będzie musiało poczekać. Odbiegając trochę od tematu, gram ostatnio, dosyć często nawet w Uncharted 2 multiplayer. Tam to dopiero muszę się nagimnastykować żeby kogoś załatwić :D :l1:, :r1: i do tego oba analogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupując GoW III za granicą, a dokładnie w Anglii będę miał do wyboru język Polski razem z dubbingiem ? Wiem że wiele było już takich pytań ale nigdy nie znajdowałem odpowiedzi do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jestem praktycznie na początku gdzie mnie nagle oślepia jeden typek(nie pamiętam imienia ale zestrzeliłem go) i co tam należy zrobić tzn którymi przyciskami, bo siedzę na tym, robię różne kombinacje przycisków ale ciągle ginę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupując GoW III za granicą, a dokładnie w Anglii będę miał do wyboru język Polski razem z dubbingiem ? Wiem że wiele było już takich pytań ale nigdy nie znajdowałem odpowiedzi do nich.

Ja nie rozumiem, jak można karcić Kratosa Lindą? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupując GoW III za granicą, a dokładnie w Anglii będę miał do wyboru język Polski razem z dubbingiem ? Wiem że wiele było już takich pytań ale nigdy nie znajdowałem odpowiedzi do nich.

Nie wiem jak wydanie na UK ale wydanie na Niemcy i Austrię na bank posiadało na płycie wersję polską. Co do angielskiego wydania może być różnie. W LBP2 na inne kraje Europy jest np: dostępny język polski a w wydaniu z UK go nie ma ...

Może ktoś Ci jeszcze odpisze ale zanim się zdecydujesz na kupno to rozeznaj aby nie umoczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja gry nie posiada języka polskiego.Nie wiem jak z trylogią i kolekcjonerską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie?! ja ma kupioną dzień po premierze, wersję zwykłą, z polskim dubbingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona w ramach kampanii - kończymy single podczas padu PSN

Kurde napalałem się na ten mityczny labirynt a tu taka d_pa. Zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moge ulepszać wszystkie bronie czy jeszcze poczekac żeby nie zabrakło mi punktów na inne przedmioty? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI zbierasz sumiennie wszystkie orby to bez problemu ulepszysz cały ekwipunek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI zbierasz sumiennie wszystkie orby to bez problemu ulepszysz cały ekwipunek

Dziękówa akurat wszystko zbieram jak leci :biggrin::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat pucharów za 100 oślepień głową Helios'a, 100 podpaleń łukiem i 50 kopnięć psów.

1)Czy zliczają się one podczas przechodzenia gry drugi raz?

2)Czy mogę je zrobić w taki sposób: ileś tam przeciwników, podpalam np. 5, zabijam się i tak 20 razy?

Trofeum w którym trzeba przywołać wszystkie dusze.

3)Przywołuję pierwszą, drugą, kończy się np. mana, zabijam się i przywołuję pozostałe?

Trofeum za 1000 hit combo.

4)Działa na arenie? Ustawiam po 5 przeciwników np. x3, resp, bez atakowania i nawalam szponani Hadesa, czy tylko w normalnej grze można to zaliczyć?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat pucharów za 100 oślepień głową Helios'a, 100 podpaleń łukiem i 50 kopnięć psów.

1)Czy zliczają się one podczas przechodzenia gry drugi raz?

2)Czy mogę je zrobić w taki sposób: ileś tam przeciwników, podpalam np. 5, zabijam się i tak 20 razy?

Trofeum w którym trzeba przywołać wszystkie dusze.

3)Przywołuję pierwszą, drugą, kończy się np. mana, zabijam się i przywołuję pozostałe?

Trofeum za 1000 hit combo.

4)Działa na arenie? Ustawiam po 5 przeciwników np. x3, resp, bez atakowania i nawalam szponani Hadesa, czy tylko w normalnej grze można to zaliczyć?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

1) właśnie też próbuje zdobyć te trofea, ja po prostu je zdobywam przechodząc gre i dobije tak do 100

Czy się zliczają ? nie chyba nie, nic o tym nie słyszałem by sie zliczały

2)Tego akurat niewiem

3) to trofeum zrobiłem akurat na końcu gry przed walką z

Zeusem

po prostu miałem pełen pasek magii, i go wykorzystałem do przywołania dusz

4) Niewiem czy na arenie działa, ja zrobiłem przed walką z

Bogiem Słońca

, tam gdzie był

Generał Centurion

, proste jest to trofeum

Edytowane przez darkmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat pucharów za 100 oślepień głową Helios'a, 100 podpaleń łukiem i 50 kopnięć psów.

1)Czy zliczają się one podczas przechodzenia gry drugi raz?

2)Czy mogę je zrobić w taki sposób: ileś tam przeciwników, podpalam np. 5, zabijam się i tak 20 razy?

Trofeum w którym trzeba przywołać wszystkie dusze.

3)Przywołuję pierwszą, drugą, kończy się np. mana, zabijam się i przywołuję pozostałe?

Trofeum za 1000 hit combo.

4)Działa na arenie? Ustawiam po 5 przeciwników np. x3, resp, bez atakowania i nawalam szponani Hadesa, czy tylko w normalnej grze można to zaliczyć?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ad 1. Podczas jednego przejścia gry musisz zaliczyć te trofea, czyli np. oślepienia z innej gry nie przechodzą do innej

Ad.2 Nie ma znaczenia kiedy i jak to zrobisz gra nalicza ci np. podpalenia i nie ważne czy zginiesz czy nie

Ad.3 Tak samo jak w pytaniu drugim, nie ważne kiedy i w jakich okolicznościach je przywołasz i czy skończy ci się mana czy nie. Jeśli się skończy wystarczy ją naładować i jedziesz dalej

Ad.4 Czytałem na którejś ze stron że działa na arenie z tym że najłatwiej zaliczyć jest tuż po wejściu do Tartaru bodajże w necie znajdziesz bez problemu filmik pokazowy jak to zrobić i w którym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×