Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, że używanie kostiumów blokuje jakiekolwiek trofea.

Jest już platynka zdobyta, ale dzięki za czujność. Komuś na pewno się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pokaże, ale na tytanie to się trochę będziesz wściekał ;)

E nie trwalo to az tyle ile walka z Kolosem w dwojce na poczatku ..

Pierwsza walka z bossem sprawila mi w koncu jakis klopot .. swoja droga, swietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje przesc na trudnym ale nie moge pokonac hadesa czy jak zmniejsze poziom trudności na walke to trofeum wpadnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje przesc na trudnym ale nie moge pokonac hadesa czy jak zmniejsze poziom trudności na walke to trofeum wpadnie ?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak masz trudności z hadesem to boje się pomyśleć ile razy będziesz musiał podchodzić do zeusa QQ. Platyna wbita tak a propos, myślałem, że na tytanie będzie trudniej, a jedyna trudna walka to cerber + satyry w moim przypadku. Wyzwania olimpu w porównaniu do wyzwań z 1 i 2 banalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poradziłem sobie z Hadesem i narazie dobrze idzie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę doradzić jak natkniesz się na Zeusa to pamiętaj

, że jedyna słuszna broń to bicz nemezis. Przytrzymanie :square: na sercu gaji daje najlepsze efekty z wszystkich dostępnych broni.

Edytowane przez Kebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak masz trudności z hadesem to boje się pomyśleć ile razy będziesz musiał podchodzić do zeusa QQ. Platyna wbita tak a propos, myślałem, że na tytanie będzie trudniej, a jedyna trudna walka to cerber + satyry w moim przypadku. Wyzwania olimpu w porównaniu do wyzwań z 1 i 2 banalne.

To nie jest regułą bo każdy ma problem w innym miejscu. Dla mnie np. Zeus był prosty i na tytanie pokonałem go za 2 podejściem. Za to na Hadesie kilka jak nie kilkanaście razy padłem. Najtrudniejsze dla mnie były walki z cerberem i skorpionem. Co do wyzwań to jest podobnie. Banalne dla mnie wyzwanie z God of War 2 w którym musimy zwyczajnie pokonać przeciwników dla mojego kumpla okazało się nie do przejścia. Ja zrobiłem je u niego za drugim razem po kilkumiesięcznej przerwie od GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie graja w to na normalu gra przechodzi sie sama. Chyba tylko ostatnia walka jest trudna. Zaluje starsznie, ze tak w to gralem.

Geenralnie jednak to nie ma startu do jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynka to najsłabsza część, która prawie odepchnęła mnie od tej serii, więc co kto lubi. Pewnie przemawia przez Ciebie nostalgia z czasów ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na tytanie była mega trudna bo po prostu nie lubię za bardzo gier tego typu. Najciekawsze jest to, że najwięcej problemów sprawiali mi jacyś podrzędni przeciwnicy a nie bossowie (pewnie przez to, że znalazłem gdzieś taktykę na cerbera i Zeusa, których przeszedłem za pierwszym razem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tytanie starałem się grać bez poradników i każdy boss był wyzwaniem, ale nie zapomnę jak kląłem podczas walki z mobami już na labiryncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo w instrukcji z pudełka tej ksiązeczce jest napisane, że w Games Options będzie do wyboru język. Ja takiej opcji w ogóle nie mam, mam do wyboru tylko napisy on/off i tutorial display

Edytowane przez endoc1784

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile zaistnieje zbieżność to język dopasuje się do tego jaki masz ustawiony w menu konsoli :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mam po polsku. Czy trzeba gdzies ustawiać jakiś region czy coś?

 

Wszystko mam na PL ustawione w konsoli co tylko się da a gra jest po ENG. Powinien być wybór języka w options/audio a nie ma w ogóle tego ani tutaj ani nigdzie indziej

Edytowane przez endoc1784

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile zaistnieje zbieżność to język dopasuje się do tego jaki masz ustawiony w menu konsoli :yes:

Niekoniecznie - np. ja miałem wersję, bodajże na Azję i wersji polskiej zwyczajnie nie było(celowy zabieg mający na celu upewnienie się że nie będę musiał słuchać stęków Bogusia Lindy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Wszystko mam na PL ustawione w konsoli co tylko się da a gra jest po ENG ...

A masz wersję polską gry? Ta z PL ma sygnaturę BCES00510, sprawdź czy Twoja ma taką samą :)

 

Niekoniecznie - np. ja miałem wersję, bodajże na Azję i wersji polskiej zwyczajnie nie było ...

Szok! Mamy rozumieć że nie włączył Ci się polski dubing w wersji gry go pozbawionej?

gene-wilder.jpg

 

//Edit

 

@DannyBoy: To co miałeś na myśli pisząc swój post nie wynika z niego tak jasno jak to się Tobie może wydawać, nie prowokuj mnie więc proszę tytułowaniem mojej osoby per "geniuszu" bo to rychła droga do Twoich wakacji od Ps3Site :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

//wymoderowano

 

  :offtopic:

 

Ostrzegałem i prosiłem, wróć za 7 dni jak ochłoniesz. Czule żegnamy w tym jakże "smutnym" dniu :beach:

 

tumblr_m4zc0hMyHr1rwcc6bo1_400.gif

Edytowane przez Tomo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, czy w wersji polskiej God Of War 3 jest możliwość wybrania angielskiej mowy i polskich napisów, bo Linda jako Kratos niespecjalnie do mnie przemawia?..

Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. W menu wszystko jest do zrobienia. Osobiście to ja tak grałem - angielskie głosy i polskie napisy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. W menu wszystko jest do zrobienia. Osobiście to ja tak grałem - angielskie głosy i polskie napisy.

Czyli mogę kupić polska wersję. Dzięki wielkie za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też meczę się z Hadesem i nie wiem jak go pokonać, co gorsza, gdy Kratos wyrwie mu kawałek ciała to wtedy staje się bardziej trudniejszy do pokonania i ginę po chwili. Ktoś wie jak go pokonać? Gram na trybie normalnym. Sorki za odświeżanie tematu, ale skoro jest jeden temat o GoW III to po co tworzyć następny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też meczę się z Hadesem i nie wiem jak go pokonać, co gorsza, gdy Kratos wyrwie mu kawałek ciała to wtedy staje się bardziej trudniejszy do pokonania i ginę po chwili. Ktoś wie jak go pokonać? Gram na trybie normalnym. Sorki za odświeżanie tematu, ale skoro jest jeden temat o GoW III to po co tworzyć następny.

Nie ma w tym niewiadomo czego trudnego. Normalnie używaj uników prawą gałką. Wyrywasz mu te kawałki i je niszczysz i walka trwa nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nadrobiłem GOW III i... nie powaliło mnie specjalnie, a spodziewałem się, że będzie odwrotnie.

 

Graficznie i artystycznie to nadal pierwsza liga - projekty przeciwników, lokacji, ich ogrom i skala powalają nawet teraz (Labirynt). Do tego genialnie oświetlenie i efekty. To samo tyczy świetnego systemu walki.  I oczywiście fenomenalna ścieżka dźwiękowa. Jest jednak kilka problemów.

 

Gra jest koszmarnie krótka - na normalu zajęła mi niecałe 10h. Z wielu mocy i umiejętności na dobrą sprawę nie miałem kiedy skorzystać. Miałem zamiar odpalić na wyższym poziomie, ale - problem nr dwa - do gry kompletnie nie chciało mi się wracać. Po napisach końcowych nie zostało nic, nie miałem w ogóle ochoty grać ponownie. Dla historii której nie ma? Dla widoków? Dziwne tym bardziej, że wiele tytułów określanych jako "jednorazowe" ja z przyjemnością zaliczałem dwa-trzy razy, jeśli były tego warte.

 

Na koniec pozostaje jeszcze nijaka końcówka, tak jak by skończyły się pomysły. Osławiony Labirynt to trzy "pokoje", z czego ostatni z kolcami to jakaś kpina. Końcowa walka trwała chyba z milion godzin (jak Moda na Sukces - jedna scena trwająca 300 odcinków) i ani grzała, ani ziębiła.

 

Ogółem solidny tytuł, technicznie fenomalny, ale gameplayowo i scenariuszowo spodziewałem się więcej. Po "trójce" miałem zamiar zaliczyć Ascension, ale perspektywa tego oddaliła się gdzieś w bliżej nieokreślony czas.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×