Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, padłem w labiryncie ;(

Jak zapisałem sobie na początku labiryntu grę i po mojej przegranej opuściłem grę, to jeszcze może mi wpaść to trofeum czy nie ;( ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że może. Trofeum nalicza się od wejścia do labiryntu więc jeśli zrobiłeś save na początku a nie w trakcie bo chyba też się taki savepoint pojawia to nic straconego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę da się rozpocząć od nowa ze zdobytymi wcześniej broniami i magia? Da się również rozpocząć grę z np nieskończoną magia itd - tak jak w gow II ? Zakładam że na arenie nie da się już nabijać brakujących trofeów - jak w GoW Duch Sparty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sie nie da. Na arenie da sie nabić,ale nie pamiętam jakie to trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... Ale ten labirynt był frustrujący... Ale jakoś się udało.

Teraz jeszcze tylko tytan i platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to od tytana zaczynałem ,labirynt za 2 razem przeszłem(pod koniec rzeź konkretna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bez przechodzenia GoW I i II można śmiało sięgnąć po III ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, mimo że fabuła nie jest jakaś skomplikowana, to najlepiej ograć trylogie po kolei. Zaczynając od trójki, będziesz miał uczucie, jakbyś oglądał film co najmniej od połowy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia trylogii jest mocno powiązana więc bez znajomości 1&2 fabularnie bardzo dużo się traci

Miedzy 1&2 i 3 jest jednak technologiczna przepaść, dlatego jak kto chcę grać to sprawa indywidualna.

Ja grałem we wszystkie ale strasznie się męczyłem bugami, sterowaniem i grafiką pierwszych dwóch części

Zależy co cenisz bardziej grafikę i grywalność czy historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwsze God of Wary grałem jeszcze na PS2 i zdecydowanie nie miałem im nic, pod kątem bugów i sterowania, do zarzucenia. Wręcz przeciwnie - pamiętam że jak się jedynka ukazała to sterowanie wydawało mi się niesamowicie intuicyjne i responsywne.

Natomiast co do tego czy warto grać najpierw w 1kę i 2jkę to ja osobiście uważam że ich fabuła jest tak banalna i nieskomplikowana, a gejmplej skonstruowany w każdej części na tyle podobnie, że spokojnie można sobie o historii 10minut poczytać w necie i od razu brać 3jkę - od poprzedniczek różni się w zasadzie tylko grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie boję się trochę tej przepaści graficznej. Grając teraz w gry z bardzo dobrą grafiką nie wiem, czy nie będę się męczył z GoW i GoW2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Danny Boy grałem w I i II na PS2 i żadnych bugów tam nie było o.O zarzutów co do sterowania też nie rozumiem, bo jest niemal identyczne jak w III... Co do oprawy, pierwsza część może już dzisiaj sie nie podobać, ale 2 to absolutna czołówka graficzna gier na PS2, podniesiona do HD pewnie wygląda lepiej niż nie jedna gra startowa na PS3...

God of War I i II to nie tylko historia, ale również dwie epickie przygody które po prostu trzeba ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopie temat ale dziś próbowałem zrobić wyzwania i spotkało mnie dość ciekawe zachowanie Kratosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli gram na tytanie, a nie mam trofea aMAZEd to czy jeśli podczas walki w labiryncie zmienię poziom trudności na easy (tylko na tę walkę) to zaliczy mi trofeum Unhuman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli gram na tytanie, a nie mam trofea aMAZEd to czy jeśli podczas walki w labiryncie zmienię poziom trudności na easy (tylko na tę walkę) to zaliczy mi trofeum Unhuman?

każda zmiana poziomu spowoduje nie zaliczenie trofea z tytanem. Najlepiej zrób tak graj, dojdź do labiryntu (zrób dwa save) na jednym graj dalej, a na drugim zmień poziom i zrób trofeum z labiryntem.

Ehh muszę odkurzyć moją kolekcje GoW :biggrin: i spróbować z platynować 4 z nich (bo GoW II już mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gre na normalu, teraz gram na titanie zeby dobic reszte trofeum, ale jak zaczalem od nowa to mam na maksa pasek zycia i magii i ostrza wygnania sa jakies czerwone. Teraz takie pytanie: czy wbije z tym trofea czy musze te dopalenia jakos wylączyć i od nowa zbirac oczy gorgony i pióra feniksa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gre na normalu, teraz gram na titanie zeby dobic reszte trofeum, ale jak zaczalem od nowa to mam na maksa pasek zycia i magii i ostrza wygnania sa jakies czerwone. Teraz takie pytanie: czy wbije z tym trofea czy musze te dopalenia jakos wylączyć i od nowa zbirac oczy gorgony i pióra feniksa???

używanie boskiego dobytku automatycznie blokuje zdobywanie trofeów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam problem z GOD of WAR III . Kupiłem wczoraj gre i sama rozgrywka jest płynna. jednak podczas wstawek,filmików zacina sie strasznie głos i grafika. nie wiem co robić. Myslałem ze laser juz mi pada ale wszystkie inne gry chodza normalnie. Byłem w sklepie żeby ją oddać bo być moze trefny towar, ale przy sprawdzeniu u nich wszystko płynnie chodziło. Czyli problem leży gdzieś u mnie. Mam najnowszą aktualizacje systemu bo mi powiedzieli że trzeba zrobić aktualke. PS 3 nie wymagał aktualizacji więc zrobiłem ręcznie.Ściągłem z oficjalne strony play station na pen drive'a i nadal to samo ;/ Mieliście może juz taki przypadek? Proszę o pomoc co zrobić;/ pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli kupię za granicą GOW czy będą chociaż napisy polskie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli kupię za granicą GOW czy będą chociaż napisy polskie ;) ?

Ja osobiście miałem sprowadzaną z Anglii,i mogę ci powiedzieć ze tam nie było PL Dubbingu ani napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, patrzę na Twój mail w profilu, widzę tam cyfrę 82 i zadaję sobie pytanie; serio masz 31 lat? (Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj). Nie wiem czy ktoś zajarzy ze zlepka słów które tu wyrzygałeś bez cienia interpunkcji o co właściwie pytasz ale mam prośbę, nie pisz kto jest ostatnim bossem w grze! Może ktoś jeszcze nie grał, zajrzy tu w innej sprawie i zepsuje sobie zabawę czytając Twój wpis ...

Co do Twojego problemu to nie chce mi się odpisywać podobnie jak Tobie nie chciało się szukać odpowiedniego topicu :miner: Liczmy więc na to że inni forumowicze okażą się bardziej tolerancyjni.

PS: Twój temat z FPS trafił na ścianę płaczu, gratki :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że widziałem już wszystko, ale takie przypadki jak ten utwierdzają mnie, że granica debilizmu w internecie wciąż nie została osiągnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×