Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie najtrudniej w God of War 3. Rozgrywka jest dłuższa niż pozostałe gry a walki z bossami mogą napsuć krwi. Do tego wyzwania i trofeum w labiryncie które za pierwszym razem też raczej Ci nie wpadnie. Chains of Olympus i Ghost of Sparta to bardzo podobny poziom trudności chociaż mi osobiście łatwiej poszło z Ghost of Sparta. Tak czy tak polecam wbić platynę we wszystkich częściach bo każda daje sporo frajdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,już wiem na czym stoję,więc zaczynam przygodę z wszystkimi GoWami.Nawet jeśli będę powtarzał walkę z jakimkolwiek bossem to i tak jest ten plus że będę oglądał świetną grafikę na jaką mam przyjemność popatrzeć,pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie wcześniej jak to ograć chronologicznie, w sumie to GOW Collection vol 1, vol 2 i GOW3 układają się w jedną kompletną przygodę (powiązaną)

:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z bossem zaraz po przejściu labiryntu tym wielkim psem cerberem gdzie kratos musi zerwać łańcuch równowagi.Moja taktyka wygląda następująco:Naparzam mu rękawicami nemejskimi(lvl.max)po urwaniu pierwszej głowy

pojawia się satyr i tego zamieniam w kamień szponami hadesa(wąż gorgony)Gdy satyra już nie ma Znów zakładam rękawice, naparzam i po urwaniu drugiej głowy pojawia się dwóch satyrów i tutaj pojawia się problem gdyż zamienienie dwóch satyrów

za jednym razem w kamień graniczy z cudem a oni robią ze mną co chcą.Od dwóch dni próbuję przejść ten etap i nie mogę sobie z tym poradzić,dodam że gram na poziomie trudności TYTAN(TRUDNY).Na you tubie są filmiki jak go przejśc ale to mi nic nie daje bo gra jest widać na łatwym i przy użyciu boskiego dobytku,więc tak jak by tych filmików nie było.Może wy macie jakieś sposoby jak uporać się z tymi delikwentami??Każde wskazówki mile widziane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. może jeszcze ktoś ma jakieś zdanie na ten temat?

Zdecydowanie w GoW III :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz dużo rollować, kopać psy, ja lubiłem używać zaklęcia z tarczami, włóczniami i strzałami(już nie pamiętam jak się nazywa, dawno grałem). Możesz też atakować satyry z kontry i rękawicami nemejskimi by odrzucić je do tyłu. W każdym razie powodzenia bo chociaż gra jest łatwa to jest to jej najtrudniejszy moment :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z bossem zaraz po przejściu labiryntu tym wielkim psem cerberem gdzie kratos musi zerwać łańcuch równowagi.Moja taktyka wygląda następująco:Naparzam mu rękawicami nemejskimi(lvl.max)po urwaniu pierwszej głowy

pojawia się satyr i tego zamieniam w kamień szponami hadesa(wąż gorgony)Gdy satyra już nie ma Znów zakładam rękawice, naparzam i po urwaniu drugiej głowy pojawia się dwóch satyrów i tutaj pojawia się problem gdyż zamienienie dwóch satyrów

za jednym razem w kamień graniczy z cudem a oni robią ze mną co chcą.Od dwóch dni próbuję przejść ten etap i nie mogę sobie z tym poradzić,dodam że gram na poziomie trudności TYTAN(TRUDNY).Na you tubie są filmiki jak go przejśc ale to mi nic nie daje bo gra jest widać na łatwym i przy użyciu boskiego dobytku,więc tak jak by tych filmików nie było.Może wy macie jakieś sposoby jak uporać się z tymi delikwentami??Każde wskazówki mile widziane...

Już aż tak dobrze tej walki nie pamiętam ale wiem że jest taki patent że kiedy pies wybucha a ty trzymasz unik w tył to nawet jeśli ten wybuch cię dosięgnie to nie zabiera życia. W cerbera kopiesz tymi małymi psami. Kiedy pojawiają się satyry to zamiana w kamień. Następnie znów kopiesz psami na zasadzie : naciśnij O łapiesz psa, kopiesz i od razu trzymasz unik w tył żeby nie zebrać obrażeń od wybuchającego psa. Następnie urywasz drugą głowę i zamieniasz satyry w kamień. Wiem że zamienienie dwóch jest prawie niemożliwe więc jeśli ci się to nie uda to zabij jedną i odrazu użyj na cerbera szał sparty. Satyrę można łatwo pokonać naciskając bodaj O i łapiąc ją ale to tylko w przypadku kiedy zostanie nam ona jedna.

Tutaj od 0:58 dokładnie widać o co chodzi mi z tymi unikami :

Chociaż taktyki z tego filmiku nie polecam.

Jeśli chodzi o to łapanie satyr to tutaj od 3:00

Edytowane przez Firo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie,wasze porady mi pomogły macie odemnie po plusiku :biggrin:.Zastosowałem taktykę swoją ale po pojawieniu się dwóch satyrów wykończyłem najpierw cerbera ostrzem sparty co dodało mi życia i magii aby użyć dwa razy kamienia

na satyrów elegancko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie,wasze porady mi pomogły macie odemnie po plusiku :biggrin:.Zastosowałem taktykę swoją ale po pojawieniu się dwóch satyrów wykończyłem najpierw cerbera ostrzem sparty co dodało mi życia i magii aby użyć dwa razy kamienia

na satyrów elegancko :thumbsup:

To teraz została Ci już tylko walka finałowa na która też jest dość łatwy sposób mając wymaxowany bicz nemesis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę na tytanie z Zeusem nie miałem tyle problemu co z tym cerberem.Owszem bicz nemesis był w tej walce niezbędny,ale na przemian z nemejskimi rękawicami.Mam prawie wszystkie thropy oprócz na maksa,dziwne bo 2 razy do końca doszedłem grę a za każdym razem zabrakło mi 10k czerwonych orbów.Będę musiał jeszcze dzisiaj przejść tylko że na łatwym poziomie.Szkoda że boski dobytek automatycznie anuluje możliwość wbicia trofeów.Zastanawiam się tylko gdzie najlepiej wbijać doświadczenie.Dodam że wszystkie dzbanki itd.rozbijałem.No nic trzeba działać dalej.Mam nadzieję że do rana ją na easy skończę:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę na tytanie z Zeusem nie miałem tyle problemu co z tym cerberem.Owszem bicz nemesis był w tej walce niezbędny,ale na przemian z nemejskimi rękawicami.Mam prawie wszystkie thropy oprócz na maksa,dziwne bo 2 razy do końca doszedłem grę a za każdym razem zabrakło mi 10k czerwonych orbów.Będę musiał jeszcze dzisiaj przejść tylko że na łatwym poziomie.Szkoda że boski dobytek automatycznie anuluje możliwość wbicia trofeów.Zastanawiam się tylko gdzie najlepiej wbijać doświadczenie.Dodam że wszystkie dzbanki itd.rozbijałem.No nic trzeba działać dalej.Mam nadzieję że do rana ją na easy skończę:smile:

Bicz nie jest niezbędny, załatwiłem Zeusa na Tytanie za pomocą Ostrzy Wygnania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,na różne sposoby można przejść zeusa.Ja w każdym razie wbiłem wreszcie tą platynę i teraz mogę grać na poz.trudności chaos jeżeli bedzie czas albo od nowa tytana z boskim dobytkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zamierzam kupić god of war 3 i mam pytanie na szybko na jak długo wystarcza gra na normalnym poziomie trudności? czy po przejściu gry jest jeszcze co w niej robić? czy gra posiada multiplayer albo gre dla dwoch graczy? ogólnie warto wydać na tą gre kase? dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra starcza na jakieś 8h, po skończeniu możesz robić challenge, nie posiada multi, warto kupić bo jest to jedna z lepszych gier na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicz nie jest niezbędny, załatwiłem Zeusa na Tytanie za pomocą Ostrzy Wygnania :biggrin2:

  Ja na Tytanie załatwiłem go z łuku troche trwało ale bez spiny było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie warto wydać na tą gre kase?

Wstyd aby zadawać takie pytanie w tym temacie. GoW III czy seria Uncharted to tytuły obowiązkowe dla każdego posiadacza PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd aby zadawać takie pytanie w tym temacie. GoW III czy seria Uncharted to tytuły obowiązkowe dla każdego posiadacza PS3.

I Killzone. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przez przypadek aktywowałem ,, Szał Sparty'' mam jeszcze szanse na trofeum ,,Bezcenny'' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, masz poczucie humoru :biggrin:

No to dobrze, że nie wpływa to na owe trofeum. Nigdy nic nie wiadomo, więc wolałem się upewnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę da się rozpocząć od nowa ze zdobytymi wcześniej broniami i magia? Da się również rozpocząć grę z np nieskończoną magia itd - tak jak w gow II ? Zakładam że na arenie nie da się już nabijać brakujących trofeów - jak w GoW Duch Sparty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×