Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

To było pierwsze uruchomienie gry więc zapisanych stanów gry nie ma. Jak się w konsoli wywala coś z dysku? Wystarczy wybrać grę i zrobić usuń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pierwsze uruchomienie gry więc zapisanych stanów gry nie ma. Jak się w konsoli wywala coś z dysku? Wystarczy wybrać grę i zrobić usuń?

W "Narzędziach danych gier" usuwasz plik nazwany God of War III odpalasz grę, jak jest dostęp do neta, to automatycznie pobierze aktualkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskim PSS jest filmik God Of War Directors Live, przedstawia wywiad z twórcami, można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Film trwa 1h 22min, są polskie napisy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak przejść wyzwania bo za chiny nie udaje mi się ;/

Wskazówki znajdziesz na YT, wpisuj tagi "God of War III challenge X" - X to numer zadania, wywali Ci mnóstwo filmików, obejrzyj po 2 sposoby na każdy challenge - reszta zależy już od zręczności Twoich palców, dla mnie były całkiem proste, gorzej namęczyłem się w 1 części...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jedyna w swoim rodzaju z najwyższej pułki dla mnie 10/10

to był dobry pomysł by zrobić takom grę o bogach bo jest takich gier niewiele

Pzdro.

post-41228-0-00023800-1319720179_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War w mitologii nordyckiej = cudo. Mitologia ta jest dużo ciekawsza od greckiej i jak dal mnie lepiej pasuje na krwawą rzeź.

God of War w mitologii nordyckiej = cudo. Mitologia ta jest dużo ciekawsza od greckiej i jak dal mnie lepiej pasuje na krwawą rzeź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecka też by się nadała. :) Ewentualnie Celtycka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecka też by się nadała. :) Ewentualnie Celtycka.

nie wiem czy to była ironia czy nie :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche off-top'u, ale chciałem się podzielić moimi ' przewidywaniami ' co do następnej części... Jestem wielkim fanem God Of War, calej trylogii.Więc myślę, że następna część God of War będzie zapowiedzią Playstation 4. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na PSVita. God Of War Duch Sparty, jak na moje wycisnął wszystkie, podkreślam wszystkie soki z PSP. Czyli patrząc ze strony PS3, God of War IV wyciśnie wszystkie soki z PS3...Za rok po premierze God Of War IV, być może pojawi się PS4. Oczywiście to jest tylko teoria, może być prawdziwa, ale jest to mało prawdopodobne. No nic, dużo może również wskazywać, iż nowy God Of War pojawi się już na PS4... gra ta pasuje na grę startową. :D Tak samo jak Uncharted na PSVita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. trofeum "Na maska". Czy żeby ono wpadło trzeba też ulepszać. Łuk Apolla czy i inne dodatkowe sprzęty l, czy wystarczy tylko bronie spod strzałek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA W TYM POŚCIE MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ SPOJLERY. OSOBY KTÓRE NIE UKOŃCZYŁY GOW3 CZY GIER Z PSP LEPIEJ NIECH GO OMINĄ

Fani w dalszym ciągu nie wiedzą, nad czym w pocie czoła pracuje ekipa z Santa Monica, jednak jest bardzo prawdopodobne, że chodzi o kolejną odsłonę God of War. Do Sieci trafiły właśnie nowe plotki, które pojawiły się na łamach PSM3.

Wcześniej mówiło się nieśmiało o tym, że w God of War IV dostaniemy tryb multiplayerowy i wygląda na to, że informacje te zaczynają nabierać realnych kształtów. Źródła PSM3 donoszą, że w grze pojawi się sieciowy tryb kooperacyjny, w którym pokierujemy... Kratosem oraz jego bratem, Deimosem. Padł też jeden mały spoiler - osoby, które ukończyły God of War III doskonale wiedzą co stało się z Kratosem. W God of War IV ma on wraz ze swoim braciakiem siać zniszczenie w zaświatach, próbując tym samym wrócić do świata żywych.

Co więcej, premiera gry ma się odbyć jesienią 2012 roku, a samej zapowiedzi powinniśmy wyczekiwać na początku przyszłego roku. Czy formuła, w której wzorem Resident Evil 5 będziemy wspólnie z drugim graczem przelewać krew kolejnych wrogów Kratosa sprawdzi się w praniu? Ja jestem dobrej myśli.

Coop w God of War brzmi całkiem ciekawie ale co do fabuły to jestem zdania że to trochę na siłe. W sumie to kogo miałby ubić w tych zaświatach ? Tanatos nie żyje, Hades, Persefona, Erynia, Charon tak samo. Ciężko mi się przekonać do takiej koncepcji fabuły. Czas panowania bogów olimpu dobiegł końca. Nie jestem pewien co do wszystkich tytanów. Na pewno Kronos i Gaja nie żyją. Erynia ( bo to chyba ten ognisty tytan z dema GoW3 ), ten tytan elektryczny czy Atlas chyba nie zginęli.

Chętnie bym zagrał w nowe God of War ale nie koniecznie w kolejną część przygód Kratosa robioną na siłę. Wydarzenia mogłyby być umiejscowione np. pomiędzy Chains of Olympus a God of War 1lub pomiędzy God of war 1 a Ghost of sparta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gdy Kratos wybił wszystkich bogów to powędrowali do hadesu, więc jak Kratos się tam znajdzie to ciepło go nie przywitają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że Hades to miejsce dla zmarłych zwykłych ludzi i sama plotka na temat fabuły jest bez sensu - Kratos już przecież był w Hadesie dwukrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Kratos zabił Hadesa, władcę podziemi, więc wszystkie dusze zmarłych się uwolniły i zmarli nie mogli się tam już znajdować, hadesu już nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Atena przecież została znaczy jej duch chociaz Kratos mówił że wygląda jak bogini... A w sumie to nie mój problem jak dla mnie tej serii mogło by już nie być i tyle bo gier pokroju God of War nie ciągnie się jak MW... takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Atena przecież została znaczy jej duch chociaz Kratos mówił że wygląda jak bogini... A w sumie to nie mój problem jak dla mnie tej serii mogło by już nie być i tyle bo gier pokroju God of War nie ciągnie się jak MW... takie jest moje zdanie :)

też uważam, że nie ma sensu kontynuować przygód Kratosa. Zakończenie trzeciej części jest rewelacyjne i powinno być ostateczne. Za to cętnie pograłbym w nową grę od Santa Monica :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że nie ma sensu kontynuować przygód Kratosa. Zakończenie trzeciej części jest rewelacyjne i powinno być ostateczne. Za to cętnie pograłbym w nową grę od Santa Monica :D

Lepiej jakby zrobili całkowicie nową grę na podstawie historii Deimos'a. (Brata Kratosa)

Wtedy być może,byśmy poznali parę odpowiedz, np. czemu Ares z Ateną nie wzięli Kratosa tylko Deimos'a i go potem więzili

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zdobyta :D Po dłuższej przerwie ostatnie wyzwania "Gołe ręce" i "Ukamieniowany" w końcu uległy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka zdobyta :D Po dłuższej przerwie ostatnie wyzwania "Gołe ręce" i "Ukamieniowany" w końcu uległy ;)

Ja wbiłem platynę od razu, po przejściu gry miałem głód platyny tej genialnej gry:) za to muszę się zabrać za kończenie gier z serii Collection. GoW I - przejście gry poniżej 5h i wyzwania olimpu, GoW II- wyzwania olimpu i zebranie uber chests. Ale pucharki najciekawsze zdecydowanie w 3. części :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,niech mi ktoś powie w której z tych wszystkich serii co wymienię GoW chain of olympus,Gow ghgost of sparta czy GoW 3 najtrudniej wbić platynę?Chodzi mi głownie czas lub ilość przechodzenia gry.Pytam bo za wiele czasu nie mam

a chciałbym w miarę sensownie powbijać pucharki.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,niech mi ktoś powie w której z tych wszystkich serii co wymienię GoW chain of olympus,Gow ghgost of sparta czy GoW 3 najtrudniej wbić platynę?Chodzi mi głownie czas lub ilość przechodzenia gry.Pytam bo za wiele czasu nie mam

a chciałbym w miarę sensownie powbijać pucharki.pozdrawiam

Uważam, że najtrudniej przejść GoW III. Przejście tej części zajęło mi najwięcej czasu. Poza tym w Chains of Olympus i Ghost of Sparta był chyba jakiś inny silnik, gdzie było mniej mobów niż w III. Dodam tylko, że w te dwie części grałem na psp.

Edytowane przez Oissah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×