Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od wczoraj i śmiało mogę stwierdzić , że ta gra to majstersztyk! Oprawa audiowizualna powoduje iż gracz doznaje odczuć których żadna inna gra nie dawała(przynajmniej tak jest w moim przypadku). Produkcja warta swoich pieniędzy w 200%. Walki z bossami są niesamowite i bardzo dynamiczne! Pozdrawiam wszystkich fanów serii i życzę miłej gry! Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wpisać kod na skiny i arenę z kolekcjonerskiej edycji ? na zagranicznych forach czytałem że na www.godofwar.com/skin ale wszyscy mówią że wpisali i nic ;/ więc wole zapytać zanim coś stracę jak to było z heavy Rain ( Soundtracki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wpisać kod na skiny i arenę z kolekcjonerskiej edycji ? na zagranicznych forach czytałem że na www.godofwar.com/skin ale wszyscy mówią że wpisali i nic ;/ więc wole zapytać zanim coś stracę jak to było z heavy Rain ( Soundtracki )

Przeczytaj instrukcje na kartce z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry ( po 1 godzinie grania) zwracajcie uwagę na notatki które leżą na ziemi. Świetny motyw :) Gdy będziecie je czytać wiele spraw się wyjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rozczarowanie poki co. Jasne graficznie to potwor, ale to co mnie kuje w oczy to fabula. Jedynka opowiadala historie smiertelnika ktory chce sie zemscic na Bogu. Dwojka skutecznie rozwinela to na cala mitologie grecka i walke z olimpem. A co robi trojka? Porownajmy...

GoW 2

- Kratos jako Bog atakuje Rodos

- Zostaje zdradzony przez Zeusa, ktory mial byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada do Hadesu

- pojawia sie Gaja by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu

GoW 3

- Kratos z moca Tytanow atakuje Olimp

- Zostaje zdradzony przez Gaje ktora miala byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada/splywa do Hadesu

- Pojawia sie duch Ateny by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu

Nie wiem jak dalej ale poki co kalka... a to mi sie nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jak wam zazdroszczę :D , ale niestety na swoją kopie muszę poczekać jeszcze 2 dni, dam radę : ) .

Mam pytanie, ilu bossów jest w grze? Nie podawajcie ich imion, tylko liczbę.

Pozdrawiam

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rozczarowanie poki co. Jasne graficznie to potwor, ale to co mnie kuje w oczy to fabula. Jedynka opowiadala historie smiertelnika ktory chce sie zemscic na Bogu. Dwojka skutecznie rozwinela to na cala mitologie grecka i walke z olimpem. A co robi trojka? Porownajmy...

GoW 2

- Kratos jako Bog atakuje Rodos

- Zostaje zdradzony przez Zeusa, ktory mial byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada do Hadesu

- pojawia sie Gaja by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu

GoW 3

- Kratos z moca Tytanow atakuje Olimp

- Zostaje zdradzony przez Gaje ktora miala byc po jego stronie

- Traci swoja moc

- Spada/splywa do Hadesu

- Pojawia sie duch Ateny by go wesprzec

- walczy o wydostanie sie z Hadesu

Nie wiem jak dalej ale poki co kalka... a to mi sie nie podoba...

dojdziesz troche dalej to zobaczysz, ze sie mylisz :] ja juz jestem chyba przed ostatnim bossem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie, jak wam zazdroszczę :D , ale niestety na swoją wersję muszę poczekać jeszcze 2 dni, dam radę : ) .

Mam pytanie, ilu bossów jest w grze? Nie podawajcie ich imion, tylko liczbę.

Pozdrawiam

Ciezko stwierdzic. Zalezy od kryteriow, tj. ktora walke uznamy za boss fight a ktora nie ;P Tak czy inaczej, ok. 8-9 walk zaliczylbym jako bosfajty;p

Macie polskie trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ilu z Was rzucających się na III ukończyło część pierwszą i drugą :P czysto statystycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś taki kto zaczyna od trójki ? Jeśli tak to psuje sobie całą zabawę.

Kupi trójkę i zobaczy że jest tam jakiś Kratos, ma jakieś 2 łańcuszki i wspina się na jakąś górę :) Ale straci całe tło fabularne które jest tak ważne przy odbiorze trzeciej części.

Moim zdaniem aby jak najlepiej docenić trójkę powinno się najpierw zagrać w dwie poprzednie części.

To tak samo jakby oglądać Matrixa od trzeciej części. Będą fajne efekty i walki ale o co chodzi jakby ??? :)

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ilu z Was rzucających się na III ukończyło część pierwszą i drugą :P czysto statystycznie :)

a co myslales, ze jestes jedyny tutaj, ktory przeszedl 1 i 2?:D ja zeby sobie przypomniec jeszcze raz historie to kupiem i przeszedlem ostatnio Collection :) i sporo jest tutaj takich samych fanow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem. Niestety nie wiem w ile godzin, bo nie miałem save'a za skończenie co mnie trochę zbiło z tropu, bo widziałem takowe na screenach gdzieś w internecie. Bonusy się odblokowały. Mam pytanie bo nie pamiętam jak to było w poprzednich częściach. Jak mam zacząć grę, by mieć dostęp do bonusowych rzeczy jakie zbiera się podczas pierwszego przejścia? Na próbę odpaliłem Tytana ale nic nie miałem w equipie :|

Końcówka bardzo mi się podobała, zupełnie nie wiem co niby miało by być w tym epilogu. Wcale nie uważam, że gra wygląda na obcięta czy niedokończoną. Jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszek123 - Wielkie dzięki za odpowiedź . Czyli jest tak jakby standardowo myślałem, że będzie gorzej : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill zależy na jakim poziomie grałeś jak grałeś na normalu to żeby mieć cały ekwipunek musisz grać znów na normalu a po za tym gra jest super aż się wkurzyłem na gaje oooo ty klocu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się skończyłem GoW3

Ale szczerze mówiąc to jestem rozczarowany tym zakończeniem myślałem że "coś" więcej się wydarzy.

No i wkurzające trochę to "rozwodnienie" charakteru i motywu Kratosa.

Ogólnie początek gry wrzucił za wysoki "bieg" jeśli chodzi o rozgrywkę i wydarzenia na ekranie chciałoby się więcej takich akcji w późniejszych częściach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy tylko ja tak mam...

Gra faktycznie przednia. Ale wszem i wobec zapowiadali HD 1080i ( dodam ze moj TV posiada takowa ) Automatycznie ustawia mi rozdzialke 720 ... W FFXIII wszystko jest ok i odpala w 1080i .

Moze ja jestem jakis ciemny czy jest cos nie tak ? Mam kolekcjonerke PL

PS. Jezeli byl juz taki problem prosze o info ... 75 stron do czytania to troche duzo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez wlasnie skonczylem GoW3 :) koncowka jestem zachwycony :) jak konczylem gre to kobieta sie dookola mnie krecila i nie zalapalem wszystkich watkow dokladnie wiec bede musial sobie zobaczyc to wszystko jeszcze raz :P ale juz bym chcial kolejna czesc :D

co myslicie o tym filmiku, ktory pokazuje sie po napisach? Kratos pewnie jednak zyje :D nie da sie go ubic tak latwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nadzieja została dana ludziom, a Kratos spadł do morza, mam nadzieje, że za jakiś czas pokażą te "prawdziwe" zakończenie i wtedy się wszystko wyjaśni;)

Według mnie jest to najlepsza z części God of War. Chociaż wczoraj miałem jeszcze co do tego wątpliwości... Fabuła naprawdę super i potrafi zaskoczyć. Grafike skomentuje słowami: lepszej nie widziałem i to chyba starczy. I w końcu jesteśmy "zmuszeni" do korzystania z innych broni jakie zdobędziemy, i widać różnice w zadawanych obrażeniach w zależności jakiego artefaktu używamy na danego przeciwnika. Ufff... Jutro biorę się za wyzwania a później przejdę grierke jeszcze raz :D z takim samym bananem na ustach!

Edytowane przez nielat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile godzin wam zajelo przejsci i na jakim poziomie trudnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na normalnym jakieś 11-13 godzin ale trzeba zaznaczyć że delektowałem się grą i z serią jestem dobrze obeznany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie dac info na jakiej rodzielczosci wam gra hula i jakie macie wersje gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie dac info na jakiej rodzielczosci wam gra hula i jakie macie wersje gry ?

1080i to rozdzielczosc "sztucznie oszukana" wiec nie ma sensu jak ci wyswietla 720p przelaczac na inna, wersja gry nie ma nic wspolnego, sprawdz na pudelku czy gra obsluguje 1080p jezeli tak to wtedy powinnes miec w tv 1080p to jest full HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poslka wersje z Media Markt.

Pokonalem Hadesa i jestem zachwycony ta walka ;] Jak sie aktywuje duchy Hadesa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę pograłem i mogę powiedzieć jedno: Rewelacja ! grafika jest znakomita, wygląd kratosa jest świetny w cut-scenkach nie mogę oderwać od niego oczu :D i te dialogi :D po prostu miodzio :D. Projekty poziomów są niesamowite Santa Monica to zaprawdę wizjonerzy.

Walka z Posejdonem świetna, ale to co się działo podczas walki z Hadesem.... PO PROSTU EPIC. Walka z Hadesem jest po prostu nieziemska nie wiem jak to inaczej nazwać. Odrywanie głowy Helliosowi także epickie i na tym zakończyłem.

Zapomniałem dodać, że muzyka także jest świetna, dodaje niesamowitego klimatu.

Póki co po prostu rewelacja, jestem ciekawy czym jeszcze Santa Monica mnie zaskoczy. Gram na Titan i nie chce aby ta gra się kończyła, ale widzę piszecie, że na normalu wam zajeło 10 h więc mam nadzieje, że i mi tyle zajmie.

PS. Właśnie sprawdziłem swój profil na pc i nie rozumiem dlaczego nie mam pokazanych trofeów zdobytych w god of war 3 może mi ktoś powiedzieć dlaczego ? nawet nie mam pokazane, że mam grę ;/.

Edytowane przez Kizibono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×