Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi nie odpowiedział w głównym temacie o grach więc zadam je tutaj...

Mam taki problem...jak robię misje z edytora to zalicza mi tylko pkt za ukończenie misji. Tak ma być?

Bo jak robię misję by zdobyć szybko dużo XP to nie zalicza mi ich tylko właśnie za ukończenie misji.

Nie wiem albo mam jakiś błąd albo faktycznie tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się boostować na misjach z edytora, niestety tak ma być ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

Frozen Asset / Zamrożone środki

Należy wykonać wszystkie misje poboczne oznaczona na mapie jako niebieskie (pozytywna karma), nie wszystkie są widoczne od razu, w trakcie ich wykonywania kolejne ukryte będą pojawiały się na mapie

"

Nie wszystkie , tylko 4 zwiazane z lodowym typkiem . O 3 pierwszych poinformuje nas Kuo , wiec ciezko je przegapic , a ostatnia trzeba znalezc samemu , nazywa sie ' Eutanazja ' i wlasnie zrobilem ja juz po skonczeniu fabuly .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie strony tematu, może mi to umknęło sam już nie wiem. Przeszedłem grę jako dobry na normal teraz biegam po okolicy i uzupełniam trofea wykonując misje neutralne i te dla dobrej karmy jak uzbieram wszystko to zostanie mi przejście gry po złej stronie, żeby zaliczyć trofeum za przejście gry na hard trzeba cała grę od początku przechodzić na tym poziomie czy można przed bosem zmienić na hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą grę trzeba lecieć na hardzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czyli jak sobie wykonam wszystkie poboczne trofki to biorą New Game zmieniam poziom na hard i lecę ze złą karmą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, masz też dodatkowo do zrobienia kilka pucharów za złą fabułę (powinny wpaść przy złych wyborach - momenty karmy), a także złe misje poboczne i upgrade złych mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak brakuje pkt żeby moce wykupić to trzeba farmić na zniszczeniach obiektów, ratowaniu ludzi itd? Za misie użytkowników nie ma pkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za misje użytkowników dostajesz tylko punkty za wykonanie. Całe doświadczenie zdobyte podczas wykonywania misji się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za misje użytkowników dostajesz tylko punkty za wykonanie. Całe doświadczenie zdobyte podczas wykonywania misji się nie liczy.

Eeee no trochę się liczy. Np są misje gdzie musisz niszczyć działka albo np jak są przeciwnicy w wodzie to też się liczą ale bardzo niewiele w porównaniu do tego co się nalicza. Mi brakuje 900 PD by kupić ostatnią moc, a na misjach użytkowników wbiłem około 7000 PD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to mój błąd, sorki. Nawet tego nie zarejestrowałem podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedłem grę na hardzie po stronie dobrej i mam pewien problem z PD dla odblokowania mocy. Zrobiłem wszystkie misje, shardy, potrzebne misje edytora do trofeów i brakuję mi około 7000 PD... W poradniku jest napisane, że powinienem po tych postępach wymienionych powyżej odblokować wszystkie moce, ale jednak mi nie starczyło. 7000 PD to nie mała liczba, więc co zrobiłem źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedłem grę na hardzie po stronie dobrej i mam pewien problem z PD dla odblokowania mocy. Zrobiłem wszystkie misje, shardy, potrzebne misje edytora do trofeów i brakuję mi około 7000 PD... W poradniku jest napisane, że powinienem po tych postępach wymienionych powyżej odblokować wszystkie moce, ale jednak mi nie starczyło. 7000 PD to nie mała liczba, więc co zrobiłem źle?

Z tego co widzę to zainwestowałeś w złe moce. W moce nie tej karmy którą posiadałeś. Popełniłeś ten sam błąd co ja. Wczoraj udało mi się uzbierac potrzebne PD i zdobyłem moją 2 platynę :banana: . Wpisz w wyszukiwaniu edytora XP i graj. Nic innego Ci nie pozostaje. Ja tak robiłem i uzbierałem jakieś 7800 PD. Tylko jakiś błąd mi wyskoczył bo brakowało mi 2 mocy. Jedną z nich był STRUMIEŃ PIORUNÓW za 2800 i jak go kupiłem to dalej miałem na koncie 2800 do ostatniej mocy za 5500 (jakiś granat na końcu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moce nie tej karmy którą posiadałeś.

Kupowałem tylko moce, które były zaznaczone na niebiesko + te na szaro. Swoją drogą nie można chyba nabijać punktów w moce przeciwne do swojej karmy.

A jak wygląda sprawa z boostowaniem XP'a? Dziś pograłem tym sposobem i wiele xp'a nie szło i ciekawi mnie, ile by zajęło nabijania tych 7k.

Btw. Jaką misje na boost mniej więcej użyłeś? Znalazłem fajną w stylu koszyk w wodzie, a w środku ci duzi co sobie góry robią, ale niestety nie dodałem sobie do ulubionych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że wam PD brakuje, mi jeszcze zostało :P Co do trofea dotyczącego zrobienia misji pobocznych to niechcący odkryłam na nie dość ciekawy sposób a może to po prostu bug. Mając odkrytą tylko jedną wyspę zrobiłam wszystkie dostępne misje poboczne dla danej karmy i trophy wskoczyło bo gra nie odblokowała tych z pozostałych wysp i uznała, że zrobiłam wszystkie :biggrin: InFamous 2 to jedna z najprostszych gier do splatynowania w miły i przyjemny sposób bez wielkiego nakładu czasu i wysiłku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem jako zły na hard i pojawia się pytanie. W grze jako tako nie da się wybrać poziomu trudności przy odpaleniu gry. Czy jeśli włączę grę i odrazu zmienię na hard to trofik wpadnie ? Dodam że wybrałem kontynuację z inFAMOUS1 - zła karma ( 1kę przeszedłem tylko jako dobry więc nie wiem skąd ten wybór :) ) Póki co jest znośnie chociaż w pamięci siedzi mi misja z fortem na normalu nie było lekko więc na hard mogę tam na dłuższą chwilę się zatrzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeżeli zaraz po odpaleniu gry zmienisz na Hard jak tylko będziesz mógł chodzić Colem, to trofik wpadnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tylko moce, które były zaznaczone na niebiesko + te na szaro. Swoją drogą nie można chyba nabijać punktów w moce przeciwne do swojej karmy.

A jak wygląda sprawa z boostowaniem XP'a? Dziś pograłem tym sposobem i wiele xp'a nie szło i ciekawi mnie, ile by zajęło nabijania tych 7k.

Btw. Jaką misje na boost mniej więcej użyłeś? Znalazłem fajną w stylu koszyk w wodzie, a w środku ci duzi co sobie góry robią, ale niestety nie dodałem sobie do ulubionych :/

Między innymi. Dużo tych misji mi się przewinęło, ale gra jest na tyle fajna, że nie było to dla mnie uciążliwe. Fajnie się grało to i te punkty zdobywałem. Np pamiętam, że była taka misja, że stałeś w wodzie, a przeciwnicy ciągle się odradzali. Zdobywałeś według tego co pokazywało kilkanascie tysięcy PD, ale wpadało niewiele. Na jednej misji własnie takiej udało mi się zdobyć max +-500. Takich misji z edytora zrobiłem około 50. Z tego co mi się wydaje i pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Szukam wiadomości z gołębi. Zostały mi jeszcze 4, sprawdzałem z mapą i albo je ominąłem, albo... no właśnie, zawsze są w tym samym miejscu?

2. Grałem jako dobry Cole. Czy żeby na końcu wybrać złe zakończenie wystarczy żebym miał złą karmę jakąkolwiek, czy muszę ją wymaksować? Ktoś się orientuje czy dużo czasu zajmie mi dojście z dobrej na złą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak są w tym samym.

2. Z dobrej na złą przejść jest trudniej wraz z postępem fabuły aż w końcu staje się niewykonalne.

----------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu platynka wpadła, ale jak :D Złapałem buga, który nie powiem bardzo mi w tym pomógł. Podczas monotonnego boostowania xpa zostały mi jeszcze dwie umiejętności za 1200 i 1800. Wbiłem te 1800 i, że jeszcze zostało mi trochę do boostu (maks można 325 w tym queście co robiłem), postanowiłem jeszcze trochę posiedzieć. Wracam z kuchni, a tam znowu 1800 xpa. Kupiłem drugą umiejętność i 100% wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Trail Blazer / Poszukiwacz - wpierw zapisałem moją misje żeby zdobyć pucharek Level Up / Awans a następnie ustawiłem filtr na najnowsze, przeszedłem 4 misje i usunąłem stworzoną przeze mnie ponieważ to był badziew, teraz filtr nie może znaleźć piątej misji i nie mogę zrobić tego pucharka . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Szukam wiadomości z gołębi. Zostały mi jeszcze 4, sprawdzałem z mapą i albo je ominąłem, albo... no właśnie, zawsze są w tym samym miejscu?

2. Grałem jako dobry Cole. Czy żeby na końcu wybrać złe zakończenie wystarczy żebym miał złą karmę jakąkolwiek, czy muszę ją wymaksować? Ktoś się orientuje czy dużo czasu zajmie mi dojście z dobrej na złą?

1) A używałeś teleportacji ?

Edytowane przez Mnichu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Szukam wiadomości z gołębi. Zostały mi jeszcze 4, sprawdzałem z mapą i albo je ominąłem, albo... no właśnie, zawsze są w tym samym miejscu?

2. Grałem jako dobry Cole. Czy żeby na końcu wybrać złe zakończenie wystarczy żebym miał złą karmę jakąkolwiek, czy muszę ją wymaksować? Ktoś się orientuje czy dużo czasu zajmie mi dojście z dobrej na złą?

1. Tak są w tym samym.

2. Z dobrej na złą przejść jest trudniej wraz z postępem fabuły aż w końcu staje się niewykonalne.

----------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

2. Nie o to on pytał . Kolejny lansujący się na swojego szajsunga i nie potrafiący czytać ze zrozumieniem .

Możesz wybrać inne zakończenie , nie musisz przechodzić gry drugi raz z inną karmą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) A używałeś teleportacji ?

Teleportacji?

Gołębie się znalazły, nie wiem jak to zrobiłem, ale dopiero przy obchodzeniu po raz 3 każdej lokalizacji je znalazłem. Chyba coś musiałem pominąć. W każdym razie były na swoim miejscu;)

2. Nie o to on pytał . Kolejny lansujący się na swojego szajsunga i nie potrafiący czytać ze zrozumieniem .

Możesz wybrać inne zakończenie , nie musisz przechodzić gry drugi raz z inną karmą .

Chill. Pytałem o obie rzeczy. teraz ciułam na złą karmę, idzie jak krew z nosa, ale 2/3 już za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×