Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

kittyxbox2.jpg

SIT, Dog, SIT! :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

za dużo to nie pokazali, ani jednego gameplaya :sad:,  ale same funkcje nowej konsoli, świetna sprawa, jakbym mieszkał w USA to bym się zastanawiał nad wyborem, ale tkwię w PL gdzie pewnie 1/4 tych opcji nie będzie oferowana/obsługiwana,

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się cytatem, po obejrzeniu konferencji M$: 

 

PS4: indies, streaming, sharing, Killzone, Infamous, Destiny, Watch Dogs, Diablo. Xbox One: CALL OF DUTY HAS DOGS NOW!

 

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadanie do konsoli naprawdę Wam się tak podoba? Nie widzę w tym niczego aż tak zabójczego, a już tym bardziej cechy, która decydowałaby o zakupie.

Konsolę kupuję do grania, a nie żeby sobie z nią pogadać i oglądać TV na niej. Zresztą w PL i tak 3/4 rzeczy nie będzie dostępne.

Zresztą, to co pokazali to nie jest nic takiego, czego Sony nie potrafiłoby ogarnąć. Już gdzieś jakiś czas temu się mówiło, że może być sterowane głosem.

 

Co by nie było, póki co Sony zdmuchnęło X'a po tych konfach :) Nie pokazano niczego co powodowałoby opad szczęki i jęk zachwytu.

Tak tak, wiem..E3...ale podstawka była dzisiaj, która będzie się ciągła za MS do samego E3, a i tak pewnie zobaczymy tam tylko kilka trailerów więcej.

 

Sony takes the win :D

 

PS.

Długo nie trzeba było czekać :D

 

dYbp7Db.png

 

wScRKxj.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku do premiery konsol nowych generacji, a SONY już może otwierać szampana. Nie do wiary jak taki gigant jak Microsoft mógł wyskoczyć z taką konferencją. Wychylanie się zza rogu w Call Of Duty? DLC jako pierwsze na Xboxie? Ryby uciekające w popłochu od bohatera? Dekoder zamiast konsoli?

 

Sony, przepowiadam Ci świetlaną przyszłość. Ja już zdecydowałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglad konsoli - in plus. Nie przypomina konsoli (czyt. zabawki), a wysokiej klasy sprzet multimedialny. Na spory minus niestety to, ze juzod poczatku widac, ze MS jest nastawiony na rynek amerykanski i multimedia, a gry beda jedynie dodatkiem, w przeciwninstwie do konsoli Sony. Z gier jedyne co mnie interesowanlo to CoD, chociaz po ostatnich (tragiczych) odslonach jestem poki co sceptycznie nastawiony. A sama specyfikacja poki co jak PS4, chociaz wg. przeciekow pamiecma byc DDR3 zamiast GDDR5, i GPU o ~50% slabsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje sony wzrosły prawie o 10%

http://finance.yahoo.com/q?s=SNE

Ciągle idą do góry. Microsoft pogrążył się tą konferencją, na forach ładni shitstorm.

Wyglad konsoli - in plus. Nie przypomina konsoli (czyt. zabawki), a wysokiej klasy sprzet multimedialny.

Chyba dekoder tv, bo w sumie to dekoder jest. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadzieje że Sony wymyśli coś na wzór Kinecta ;P

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX ...

 

 

GO HOME !

 

Moja ulubiona komenda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem sie na konfe moze ktos powiedziec jak z bebechami bo narazie po pkstach wiem tyle ze to raczej tv a nie konsola i wiekszosc funkcji nie bedzie dostepna w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny miał mój ojciec w latach 90 :D

 

Co do kinecta, to przecież Sony ma dawać tą prostokątną kamerkę normalnie w zestawie.

Tak było chyba mówione już na samej konfie. No chyba, że coś pominąłem.

W końcu pad robi po części za move'a, a ta kamerka za odbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Obowiązkowe instalacje gier, odpalając grę na innym koncie trzeba będzie uiścić opłatę, koniec z używkami?

http://www.wired.com/gamelife/2013/05/xbox-one-analysis/

http://www.computerandvideogames.com/407912/microsoft-confirms-pre-owned-fee-for-xbox-one/

 

 

 

Niektórzy już mają nowego Xboxa w domu.

cdi.jpg



Będzie można odpalić używkę, ale za opłatą.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie oglądałem na szczęście dzięki czemu oszczędziłem godzinę życia. Nie dziwi że konferencja była do bani. Na E3 przerabiamy je od kilku lat. Podobno nowy X będzie miał blokadę na używki. To prawda? Bo jeśli tak to właśnie MS popełnił samobójstwo.

 

A jednak blokada. Ale nie rozumiem dlaczego wprowadzają opłaty za odpalenie gry na innym koncie. Porąbało ich totalnie. Od razu niech wprowadzą opłaty za samo uruchomienie konsoli.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem sie na konfe moze ktos powiedziec jak z bebechami bo narazie po pkstach wiem tyle ze to raczej tv a nie konsola i wiekszosc funkcji nie bedzie dostepna w polsce

Plotki o 8GB DDR3 (PS4 ma znacznie szybszą pamięć GDDR5) i słabszym GPU, ale to obecnie plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak niektorzy wiedza na zywo pasjonowalem sie (choc to za duzo powiedziane) konferencja MS.

Z racji iz nie obstaje twardo za takim czy innym sprzetem do grania wypowiem sie z perspektywy osoby ktora konsole odkryla niespelna pol roku temu

 

Wczesniej mialem okazje obejrzec konferencje Sony i obie przyznam szczerze mnie nie porwaly. Obu brakowalo przytupu - nie wiem moze te konferencje robi sie ze wzgledu na akcjonariuszy a nie graczy ale sorry znam takich ktorzy grzeczni w garniturze w pracy a wieczorami z kolegami przy konsoli to zupelnie inny czlowiek - no ale zostawmy te dygresje obie brzmialy jak korporacyjne wyklady i obie byly dosc dretwe. Na plus wypada Sony gdzie czlek mowiacy o sprzecie architekturze widac bylo ze ma do tego stosunek emocjonalny ze PS4 to jego dziecko, bylo i o grach i to calkiem sporo - a takze o dodatkowych funkcjach. W przypadku MS od pogadanka i to na przecietnym poziomie moze powinni zaprosic Ballmera zeby rozruszal nieco ludzi - czasami trzeba isc pod prad! Zrobic cos co wydaje sie szalone glupie chodzi o skupienie uwagi

 

Przyklad:

 

 

Doprawdy chcialbym zobaczyc kogos krzyczacego o nowym poziomie rozrywki i skupieniu na graczach.

 

Dowiedzialem sie ze xbox go home - Steven Spielberg zrobi serial TV Halo (az prosi sie o remake ET z xboxem w roli glownej), TV, wiecej integracji z TV, komendy glosowe, o no przeciez bedzie Forza, wiecej TV, i nowy CoD. Zero gameplay (nawet jesli mieli by klamac pokazywac render mowiac ze to gameplay przeciez to powszechne), OK nowe mozliwosci kinekta ale pokazane na paru doslownie screenach, zero przelozenia na praktyke poza machaniem lapka. Mialem nadzieje ze choc o architekturze bedzie wiecej - Sony ladnie wyjasnilo jaka wybralo, z jakich powodow itd. Tutaj info o ilosci tranzystorow (ciekaw jestem czy przecietny zjadacz chleba wie cokolwiek o procesie technologicznym lub jak dziala tranzystor - dla wiekszosci to tylko liczba). Potem migniecie jednego slajdu gdzie zauwazylem 8rdzeni, 8GB RAM i to by bylo na tyle. Pozniej informacja ze calosc pracowac bedzie na systemie xboxowym oraz kernelu windy z dodatkowa warstwa miedzy tymi systemami. Nawet (i tu Sony wypadlo lepiej) pada po macoszemu potraktowali powiedzili ponad 40 usprawnien z ktorych wymionono feedback w triggerach. 

 

Podsumowujac - za malo o graniu! Sony wypadlo tutaj lepiej. Dodatkowo naprawde brak w tych wydarzeniach jakiegos przytupu...

 

W wypadku obu konsol - ja w ciemno nxt gen brac nie bede. A czas pokaze jak ®ewolucyjne pomysly obu graczy sprawdzaja sie w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft potwierdził, że używki za dopłatą. OMG. Nóż w żebra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Xbox'a. Pamiętajcie, że od nawet słabej konkurencji gorszy jest brak konkurencji. Obym nie musiał przypominać tego posta za 2-3 lata.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę ze niezłą polewkę macie z nowego xboxa. A ja tam przy całej sympatii do sony chciałbym mieć obie konsolki w domu pod tv. Ale mnie na to nie stać :-( ( i pewnie stąd biorą się te fanbojowe wojny :-P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wydało oficjalne oświadczenie dotyczące konferencji Microsoftu, gdzie został zaprezentowany XBOX ONE, dekoder telewizyjny nowej generacji.


amn36.gif?dur=7872

 

 

PS. Ciekawe co teraz się dzieję w głównej siedzibie Sony?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×