Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

3 gry PS4 only na start ałć

 

Czyli na PS4 nie będzie dużo lepsze

 

grałem np w CoD 3 co było PS2/PS3 i  to była gra z PS2 niestety wydana na blu-ray

pożyjemy zobaczymy jak w praniu różnice będą wyglądać w przypadku PS3/PS4

 

Odnośnie różnic w CoD Ghost między generacjami:

 

"dynamiczne oświetlenie i displacement mapping"

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-08-19-czym-roznia-sie-wersje-call-of-duty-ghosts-na-obie-generacje-sprzetowe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy kupiłem PS+ dzisiaj pudełkowe , to sądzicie, że będę mógł je wklepać w SEN 27/28 listopad i zadziała na PS4?  Żeby potem nie zmienili jakiś koderów czy innych pierdół.

( Nie mam obecnie PS3 jakby ktoś chciał się o to zapytać)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy kupiłem PS+ dzisiaj pudełkowe , to sądzicie, że będę mógł je wklepać w SEN 27/28 listopad i zadziała na PS4?  Żeby potem nie zmienili jakiś koderów czy innych pierdół.

( Nie mam obecnie PS3 jakby ktoś chciał się o to zapytać)

 

Ludzie, skąd Wam się biorą takie teorie? Kolejny, który o to pyta po raz miliardowy. 

Tak, Plus kupiony dzisiaj zadziała na PS4 nawet za rok. Nie, nie zmienią Ci "koderów", czymkolwiek owe "kodery" według Ciebie są... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy  na ps3 będzie można mieć osobę w znajomych z ps4 i czy trofea z ps3 przechodzą na ps4? jak się zaloguję  na swoje konto z ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest jedno i osoby zalogowane na PSN nie ważne z jakiego urządzenia będzie widać tak samo jak teraz widzisz osoby zalogowane na PS Vita ;)

W końcu to społecznościówka a nie PS3 z ograniczeniem do 100 znajomych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co znalazłem na YouTube

 

 

 

iksde

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi juz wtedy wiedzial :D i mógł sobie pozwolić na "ch..j na to kładę bo i tak damy radę"  :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Although both upcoming game consoles Xbox One and PlayStation 4 are based on AMD hardware, only PlayStation 4 incorporates hUMA [Heterogeneous Uniform Memory Access] for supporting a shared memory space. This was explained by AMD's Senior Product Marketing Manager Marc Diana to c't [big German IT magazine] at gamescom. This should put the 3D-performance of PlayStation 4 much farther ahead of Xbox One than many have expected so far. AMD sees hUMA as a key element for drastic performance improvements in combined processors. AMD's upcoming Kaveri desktop processors support hUMA as well.

Behind the scenes, c't could hear from developers that the 3D-performance of PlayStation 4 is very far ahead of Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby deweloperzy mogli normalnie się wypowiadać a nie jakieś podchody. NfS Rivals ma być ładniejszy na jednej z konsol już na start, ale deweloper nie mówi głośno o którą konsole chodzi ;). Do dziś chyba nie wiadomo czy BF4 będzie w FullHD na konsolach. Servery w Ghost w X1, ale żaden nie powie co z PS4, jakby nie wiedzieli. Jakby p2p to czemu nie mówią ? Boją się reakcji graczy ? Jak jednak serwery to MS już na prawdę ma marne taktyki na postawienie swojego sprzętu w lepszym świetle. Zwłaszcza że nowy CoD byłby chyba jedynym znaczącym fpsem na p2p na ps4 ? Trochę słabe posunięcie skoro konkurencja w grach sieciowych coraz silniejsza. Kiedy ta deweloperska zgraja zacznie odpowiadać na proste pytania ? :P

Miło chociaż usłyszeć, że DriveClub i KZ4 w multi prawdopodobnie będzie działał w 60 fpsach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, 3 miesiace do premiery a niczego tak naprawde do nie wiadomo od poczatku do konca, same domysly i niedopowiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 ma być w 720p z tego co mi powiedzieli koledzy z tematu o bf4. Troszke mnie to zasmuciło, ponieważ bf3 chodzi mi na lapku w hd z ustawieniami hight. Wiadomo, że bf4 to nowy silnik, większe wymagania itp. ,ale tak samo konsola będzie nowa i powinna uciągnąć grę w fullHD i 60 fps. Myślicie, że to może są plotki o 720p i jednak będzię w fullHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 ma być w 720p z tego co mi powiedzieli koledzy z tematu o bf4. Troszke mnie to zasmuciło, ponieważ bf3 chodzi mi na lapku w hd z ustawieniami hight. Wiadomo, że bf4 to nowy silnik, większe wymagania itp. ,ale tak samo konsola będzie nowa i powinna uciągnąć grę w fullHD i 60 fps. Myślicie, że to może są plotki o 720p i jednak będzię w fullHD?

 

http://battlefieldlog.com/2013/07/05/ea-confirms-battlefield-4-to-run-in-1080p-on-consoles/

 

stary news - w Kolonii nie zaprzeczyl jeszcze nikt, ale rowniez nie potwierdzil

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówią że od myślenia głowa nie boli , ale tu jednak bania pęka od tych domysłów odnośnie fullhd w bf4. imo , będzie w 720. jakby miał być w full to by o tym sukcesie trąbili na maxa , a tak próbują różnymi innymi fajerwerkami odwrócić uwagę. szkoda, liczyłem że nowa konsola 60 kl w fullhd przełknie z palcem w odbytnicy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też,ale gdyby miała taka być to kosztowałaby sporo więcej niż 1750zł.

 

@down- Już lepiej niech będzie 720p na sztywno

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie wybije, i stawiam ze nie bedzie ani 1080p ani 720p, tylko cos posrodku za to upscallowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w nowym KZ, 1080P, 60FPS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś źródło do tego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby deweloperzy mogli normalnie się wypowiadać a nie jakieś podchody. NfS Rivals ma być ładniejszy na jednej z konsol już na start, ale deweloper nie mówi głośno o którą konsole chodzi ;). Do dziś chyba nie wiadomo czy BF4 będzie w FullHD na konsolach. Servery w Ghost w X1, ale żaden nie powie co z PS4, jakby nie wiedzieli. Jakby p2p to czemu nie mówią ? Boją się reakcji graczy ? Jak jednak serwery to MS już na prawdę ma marne taktyki na postawienie swojego sprzętu w lepszym świetle. Zwłaszcza że nowy CoD byłby chyba jedynym znaczącym fpsem na p2p na ps4 ? Trochę słabe posunięcie skoro konkurencja w grach sieciowych coraz silniejsza. Kiedy ta deweloperska zgraja zacznie odpowiadać na proste pytania ? :P

Miło chociaż usłyszeć, że DriveClub i KZ4 w multi prawdopodobnie będzie działał w 60 fpsach. 

 

Jeśli chodzi o Ghosta, typek z Infinity Ward wyraził się, że "na razie" może mówić o serwerach dedykowanych na X1 i PC.

Bardzo dobrze to ktoś skomentował: 

 

"All platforms will support dedicated servers... but, we've been paid a buttload of money to keep quiet about that for now""

 

Tak samo było z wyłącznością Minecrafta na Xbox One, tak samo będzie z Titanfallem (oby :) )

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu dostępności preorderów:

 

Jak już ktoś (chyba Patricko) wspomniał - to nie jest cukier.

Byłem dzisiaj w "Euro RTV AGD" - Kraków CH "Krokus"

Dziesiątki Preorderów leżą na półkach :P

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszę tutaj temat muzyki na PS4. Chciałbym się dowiedzieć więcej od was na czym polega Music Unlimited, które zostało przedstawione na konferencji Sony na Gamescom 2013.

Czy współgrać będzie to z na przykład kupioną oryginalną płytą CD z muzyką, czy ta usługa działa tylko drogą cyfrową? Czy w końcu płyty CD z muzyką będą odtwarzane na PS4, ponieważ z tego co pamiętam z jednych dawnych newsów na ps3site, takowe płyty nie będą obsługiwane (skoro tak, to musi być jakiś odpowiednik)? Czy ta usługa będzie w formie małego sklepu z muzyka, gdzie będzie można zakupić utwory? Nawiązując do wszystkich poprzednich pytań, czy rzucić się na kupno oryginalnej płyty CD z muzyką czy poczekać na rozwój zdarzeń w tej materii na PS4, by nie okazało się, że płyty CD nie są odtwarzane a jako zamiennik jest właśnie ta usługa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Music Unlimited to taki sam sklepik jak PSS, tyle że z muzyką :)

Niestety w PL nie jest dostępny, a przynajmniej nie na PS3, więc wątpię, żeby na PS4 był.

Dziękować naszemu kochanemu Zaiksowi i bandzie betonów tam zasiadających, zapewne czerwoni potomkowie są dumni z blokowania wszystkiego co zagraniczne ^^

Gdyby nie ta banda leśnych dziadków, to takie usługi jak VOD, Music czy VidZone byłyby u nas normalką :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko orientujesz aię w szczegółach? Jakoś nie rozumiem co ma ZAiKS do bezpośredniej transakcji kupna-sprzedaży? To tak jak byś nie mógł kupić płyty w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o płyty, tylko o oferowanie tej zawartości w cyfrowej dystrybucji, a już nie daj Boże za darmo w VidZone.

Kiedyś czytałem o tym sporo, ale z latami za dużo nerwów mnie to kosztowało i miałem nadzieję, że się to zmieni, ale niestety nie.

Na pewno jeszcze parę innych rzeczy ma na to wpływ, ale to Zaik podobno wszystko blokuje.

Dlatego nie mamy połowy usług muzycznych w PS3, które ma UK i cała reszta Europy.

Mówiąc krótko, zapewne pazery chcą zbyt dużo kasy, aby to mogłoby być u nas i koło się zamyka.

Podobna sytuacja jest chyba z Ekstraklasą i FIFA.

Nie dociera do nich, że oni z nimi nie będą się targować. Zbyt duża pazerność = do widzenia.

A my niestety cierpimy na tym najbardziej.

PS.

To temat o PS4 tak btw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×