Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie pytam o definicje, tylko czy bedzie to dostepne w PSN.

Bo od tego zalezy czy kupie Ps4 czy XONE 

Sklaniam sie ku Ps4 ale nie wyobrazam sobie braku Party. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 zmierza Flower, flOw, Sound Shapes i znane z PSV Escape Plan. Na to ostatnie miałem swego czasu dużą chęć zagrania, teraz na pewno nie przegapię tej możliwości. :biggrin:

 

 

ja nie pytam o definicje, tylko czy bedzie to dostepne w PSN.

Bo od tego zalezy czy kupie Ps4 czy XONE 

Sklaniam sie ku Ps4 ale nie wyobrazam sobie braku Party. 

http://www.gamespot.com/articles/ps4-will-support-cross-platform-party-chat/1100-6413710/

 

"The PlayStation 4 will support cross-platform party chat, president of Sony's Worldwide Studios Shuhei Yoshida has confirmed."

 

Będzie cross-chat pomiędzy graczami grającywmi w różne gry ,jak i użytkownikami PS4 i PSV.

Edytowane przez unknown3d
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Zastanawiam się nad sensem kupna Playstation 4. Nie chodzi tutaj o kase, żeby była jasność. Jeśli bym kupił PS4 musiałbym się pozbyt PS3 ( w przeciwnym wypadku dziewczyna urwie mi głowe). Ale jak patrze na zestaw tytułów startowych to się zastanawiam czy bede miał w co grać. Infamous dopiero w lutym a do tego czasu... na pewno Knack bo jestem fanem crasha, ale nie oszukujmy się że jest to gra raczej "na boku". W Killzona na pewno też bym pograł chociaz nie jaram się nim jakoś szczególnie , bo nie lubie FPSów na konsolach. Wychodzi na to, że miałbym do grania tylko dwie gry i doszedł by Infamous w lutym...

AC4 odpada bo jestem hejterem marki tak samo BF i CoD...

 

właściwie nie wiem po co to pisze, może w nadziei że mnie przekonacie? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie lepiej poczekaj...skoro nie miałbyś w co grać no i nie lubisz fps'ów to nie ma sensu sie pchac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i NFL i Lego :)

 

Pierwsza duża nextgenowa gra na, którą się czeka, jest jak dupą racją :) każdy ma swoją 

 

W moim przypadku to będzie EA UFC 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze DC tez zostanie przesuniete:

http://www.thesamecoin.co.uk/2013/10/16/rumour-ps4-launch-title-driveclub-delayed-2014/

 

Jesli tak sie rzeczywiscie stanie to na PS4 na premiere zostana 3 strzelanki (KZ, CoD, BF), kopanka (FIFA), i sandbox (AC4), czyli 5 gier z czego az 4 gry beda tez na PS3... PS4 haz no gaimz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez sekundę zastanawiałem sie co to DC

 

ale lipa. niech jeszcze Killzone opóźnią zostanie KNACK , indyki i kilka gier z przełomu PS3/PS4 (tnz oprócz tych co już nie opóźnili)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie DRIVE CLUB'A akurat mnie nie martwi ,bo nie gram w racer'y, ale fanów ścigałek już na pewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 też zostanie przesunięt  :ph34r:

Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W sumie to odrzuciłeś wszystkie "większe" gry. :P Zostaje Cu 2k14 i Fifa 14 :biggrin:

 

 

Sportowe też mnie nie jarają :D :D

 

Myślicie że Sony popełni ten sam błąd co z Vitą? Zresztą zdają się nie zauważać problemu z Vitą bo nowych gier wcale nie przybywa i wydają sie być z niej zadowleni (?) 

 

Zastanawiam się nad kupnem tylko pod względem tego, że pogram coś tam w tego killzona, Knacka na pewno, a na reszte sobie poczekam (infamous, MGS itp.) a w miedzyczasie bede grał na Vicie. Konsola ma tą zalete że sie w pół roku/rok nie zestarzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak zrobia to chyba tylko xklocek na tym zyska, zawsze mogą przełożyć start IGC na ps4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PS+ mogą wrzucić betę DriveClub. W sumie to i tak taka beta miała być. 

Jedyna różnica że nie będzie pełnej wersji na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGC ?

chociaz gry pojawiaja sie w PSS store no niewiem

Instant Game Collection jedna z usług składowych PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja tu czytam, pojawiła się plotka, ze DC zaliczy obsow, a ci już o przesunięciu premiery PS4 na 2014r. I już się martwią co dadzą w Plusie, jeżeli DC się spóźni, co za cebulaki. Jak dostaniecie tylko Rosegun to świat się nie zawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesuna premiery ps4, bo zrobiliby podobny blad, jak przy premierze ps3. Maja przewage wczesniejszej premiery, dostepnosci i ceny. Nikt tego nie moze zmarnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to co najmniej jakby to był kredyt na 20 lat.

Może kolega jest bezrobotny, albo ma 1500zł na miesiąc i rodzinę na utrzymaniu. Nie dla każdego wydatek prawie 2tys na konsole to nic wielkiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może widzi że dla paru gier nie ma co sie pakować w sprzęt, który pózniej przez min. pól roku bedzie stał i się kurzył?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×