Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

@Stey,

 

Przecież sklep w przeglądarce jest i  działa świetnie:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

 

Od dawna kupuje i aktywuje produkty w sklepie internetowym a po włączeniu konsoli (po ostatnim patchu) gry same się pobierają.

Nawet nie trzeba wchodzić w PS Store na PS3 który działa jak działa. Poza niektórymi kodami sklep internetowy jest samo wystarczalny.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Any other headset that relies on bluetooth for chat will not work at all.

Any headset that relies on digital optical for game audio will continue to provide that out of the box. You just won't be able to chat yet.

 

 

 

znaczy co, nie będzie można przerzucić dźwięku czatu na "główne" słuchawki puszczone po optyku? to są jakieś żarty chyba :biggrin:

 ogólnie, sprzetowo sony się postarało względnie tak soft widać leży (znowu), co gorsza to nie tylko z PS tak jest- praktycznie wszystko co sony wypuszcza działa dobrze po 2-3 updatach :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodiz o optyk to tam jest kluczowe słowo "yet" które oznacza "Jeszcze" lub "już" zależnie od kontekstu - tutaj oznacza "jeszcze" czyli w kwestii optyka czekamy na patch żeby dizałał mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjadę z małym off-topem ale mam następujący problem, jak wielu z was przesiadając się na ps4 zamierzam dalej korzystać ze swojego obecnego konta w PS+. Przedlużyłem nawet abonament itp... ale chodzi o to że zastanawiam się jak usunąć konto z ps3 bo zamierzam je sprzedać w najbliższym czasie, a mam tam podpiętą kartę płatniczą itp i za nic nie mogę wyczaić jak to zrobić tzn. usunąć swój profil PSN z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, wejdź na nazwę profilu całkiem z lewej w interfejsie , naciśnij trójkąt, wybierz usuń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, wejdź na nazwę profilu całkiem z lewej w interfejsie , naciśnij trójkąt, wybierz usuń.

 

Pomijając offtop to jak już udzielacie odpowiedzi to niech chociaż będzie dobra. A ta nie jest ;) Nie skasujesz profilu jeśli jest tylko jeden.

 

Prawidłowa odpowiedź to:

Wejść w Zarządzanie kontem i dokonać dezaktywacji systemu oraz usunięcia danych karty kredytowej.

Wejść w Opcje Systemu i przywrócić ustawienia fabryczne. To skasuje login i hasło i informacje o trofeach itd.

Przyda się też pełen format.

 

 

Proszę dalej nie kontynuować tego tematu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troche offtopowo ale co myślicie o tym padzie od Valve ? Ma jakieś szasne z tradycyjnymi padami ? czy może tradycyjne pady powinny się obawiać ? Z tego co oglądałem filmik koleś grał całkiem przyjemnie, może się okazać że do strategii spisze się stuprocentowo lepiej niż pady od Sony i MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego dzialanie przypomina myszke w laptopach,ktora mnie straszliwie denerwuje.Jak dla mnie,nie dosc,ze pad mega brzydki,to jeszcze te dotyki to zly pomysl.

Zeby nie byc goloslownym filmik

http://www.youtube.com/watch?v=eeAjkbNq4xI

spojrzcie od okolo 2:50 gdy zaczyna grac w csa - kartonowi rywale to go raczej nie zabija,ale czas w jakim on celuje pozwalalby zywym przeciwnikom go zabic 10 razy...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja a jak to będzie z kontem ps plus? Będzie się je miało na ps3 oraz ps4 i co miesiąc będzie się dostawać gry za friko na obydwie konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja a jak to będzie z kontem ps plus? Będzie się je miało na ps3 oraz ps4 i co miesiąc będzie się dostawać gry za friko na obydwie konsole?

UWAGA Prowokacja!

Nie można być aż tak nieogarniętym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się opłaca :) thx za odpowiedź


UWAGA Prowokacja!
Nie można być aż tak nieogarniętym.

Żadna prowokacja, po prostu nie miałem wcześniej konta w plusie i chciałem się dowiedzieć...tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troche offtopowo ale co myślicie o tym padzie od Valve ? Ma jakieś szasne z tradycyjnymi padami ? czy może tradycyjne pady powinny się obawiać ? Z tego co oglądałem filmik koleś grał całkiem przyjemnie, może się okazać że do strategii spisze się stuprocentowo lepiej niż pady od Sony i MS.

 

No ja bym chetnie go zobaczyl podpietego do PS4, bo tak to IMO ten caly Steambox to bedzie jedna wielka porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chetnie go zobaczyl podpietego do PS4, bo tak to IMO ten caly Steambox to bedzie jedna wielka porazka.

Steam pad vs mysz + klawa w cs :D To nie ma racji bytu na PC imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja a jak to będzie z kontem ps plus? Będzie się je miało na ps3 oraz ps4 i co miesiąc będzie się dostawać gry za friko na obydwie konsole?

Jeszcze Vita.

Pad ma ciekawy pomysł ale nie wróżę mu świetlanej przyszłości.

Wygląda na to że DS4 jest najlepszą opcją.

Swoją drugą ostatnio tu coś cicho o PS4.

Przydałaby się jakaś plota nawet najgłupsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tzn. cisza przed burza :P Kurde no, jeszcze niecale 2 miesiace, mogli by nas chociaz pokarmic jakimis nowymi gameplay'ami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jakaś plota nawet najgłupsza.

 

Żeby znowu stado ekspertów pisało bzdury?

 

To ja już wolę ciszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie działa marketing MS - "nie ważne co się mówi(....)" i hałas jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie z kontami na PSN. Będzie można przenieść konto na PS4 ? Ciekawe co z trofeami...

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie z kontami na PSN. Będzie można przenieść konto na PS4 ? Ciekawe co z trofeami...

Konto jest jedno.

Wszystko zostaje jak było.

Do obecnego konta dochodzi obsługa PS4 tak samo jak było z PS Vita.

Plus też tka samo jak konto jest jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ps4 w tych gablotach wygląda jakby eksponat w muzeum wart kilka milionów :PP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o możliwości zmiany ustawień kontrolera z poziomu softu konsoli? tj. zamiana funkcji gałek, przycisków, spustów itp.

Jestem leworęczny i takie opcje byłyby dla mnie wybawieniem, sam bym sobie ustawił co i jak chce. Zresztą myślę ,że nie tylko ja... bo deweloperzy non stop coś pierniczą w ustawieniach sterowania, jeśli je w ogóle łaskawie dodadzą... . Na ps3 zaadoptowałem się do domyślnych układów z braku możliwości konfiguracji, ale mam z tego powodu spory dyskomfort psychiczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy każdy nowy sprzęt musi się świecić jak choinka? patrząc na filmik widać, że podczas pracy konsoli na jej górze (czy boku jak stoi pionowo) między tymi 2 kolorami plastiku jest świecący pasek na biało. Widać go na miniaturce i  np. w 3 i 4:07 minucie filmiku powyżej. O ile lightbar w padzie jest do przeżycia jeszcze bo grając i tak patrzymy na pada tak świecąca na biało konsola obok tv w nocy będzie drażnić... mam tylko nadzieję, że będzie szło to wyłączyć na stałe z [poziomu sofu. Nie po to człowiek wybiera tv bez diod podczas gdy jest włączony, żeby teraz oglądać biały neon na boku/pod tv.

 Z czasem chyba zacznę doceniać wersje slim sprzętu od sony- przynajmniej wycinają wszystkie prawie diody (patrz ps3 slim 160/320GB)...

 

Gdyby jednak ten pasek był nie do wyłączenia to postawię konsolę pionowo tym paskiem do ściany :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×