Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze watch dogs odpadło na premiere konsoli i zastanawiam się czy jest sens kupować dla killzone i driveclub, nfs rivals to wielka niewiadoma. Chyba będzie trzeba kupić ps3 dla gtaV, GT6 lub x360 dla gtaV i forza horizon (jeszcze raz bym chętnie przeszedł), halo 4 i poczekać gdzieś do lutego na ps4. Zobaczaymy jak odbędzie się premiera w innych regionach ok tego 15.11 i wtedy będzie trzeba ocenić sytacje chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ:SF, DC, BF4, CoD:G, AC4, to chyba tyle jesli chodzi o wieksze gry na PS4 na starcie. Ja i tak lykam w dniu premiery, na gry sie poczeka, za pol roku bedzie juz w czym przebierac, a do tego czasu GT6 umili czekanie + nadrobi sie zaleglosci na PS3.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs na II kw 2014

The Crew  na III kw 2014

 

w sumie powtórka z rozrywki jak przy starcie PS3. Hardware mocny tylko grać nie będzie w co.

PS3 obudziło się ze snu zimowego dopiero po premierze pierwszego uncharted. Ale nie ma co narzekac w porownaniu do ps3 mamy niezla dawke tytułów startowych, nie wspomne już o tym co wyjdzie w najbliższym czasie Infamous SS noi The order :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na us store można zrobić preorder na Warframe free-to-play i się dostanie dodatkowe DLC. Oczywiście wszystko za free

 

Posiadanie pierwszej gry na PS4. 

Bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4, CoD:G, AC4 wszystko będzie na PC w cenie ok 120zł a nie jak na ps4 za 260zł

KNACK to dla mnie jakiś chłam :P

Ten killzone i driveclub kuszą strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadowolony jestem, Watch Dogs coraz bardziej lecial w dol u mnie, to co pokazali to jakis syf. A ja glupi mialem bundle Watch Dogs + PS4 (coz bede musial dokonczyc wszystkie poboczne misje w GTA 5 :P), najlepsze jest to ze wczoraj zaczalem zalowac wyboru tej gry w bundlu :), dzis wstaje a tu bum swietna nowina, bundle anulowane i moge wybrac znowu :>

 

Biore Killzone + 2 pad i kamera za £429, nie dosc ze doskonala cena i konsola wychodzi £269 (lub drugi pad za polowe ceny i kamera za free jak kto woli) to jeszcze Killzone nawet mi sie spodobal, o ile tylko pad bedzie zapewnial jakosc rogrywki jak ten z X360 (na ktorym gralem w nawet BC2 i niezle mi szlo po jakims czasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z oficjalnych bundli od Sony jest PS4 + 2 pad + kamera + KillZone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/;szukaj-playstation+4

1750 najtaniej.

Olej Allegro bo tam na początku będą cwaniaczki i dorobkiewicze i poszukaj w sklepie jakimś internetowym lub stacjonarnym markecie

Poza tym od zakupów jest osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę ,ze ps4 dostarczy Nam więcej horrorów z prawdziwego zdarzenia. :) Jeszcze nie było premiery, a już zapowiedziano Outlast, The Evil Within i SOMA od twórców Amnesii. :D

Edytowane przez unknown3d
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/;szukaj-playstation+4

1750 najtaniej.

Olej Allegro bo tam na początku będą cwaniaczki i dorobkiewicze i poszukaj w sklepie jakimś internetowym lub stacjonarnym markecie

Poza tym od zakupów jest osobny temat.

Podalem tylko przyklad z allegro, bede kupowal w Irlandii, tu mieszkam .Mam juz preorder na bundle z Killzone ,kam i 2 padami za 499 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4, CoD:G, AC4 wszystko będzie na PC w cenie ok 120zł a nie jak na ps4 za 260zł

KNACK to dla mnie jakiś chłam :P

Ten killzone i driveclub kuszą strasznie.

Chłam może dla Ciebie, gra nie wyszła a Ty już piszesz chłam..zajebiście.. powodzenia w BF4 CoD:G to będą zajebiste gry wnoszące świerzość do branży :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ta kamera jest w bundlach w końcu czy jej nie ma?

Zalezy jaki bundle.

 

Amazon ma 2 bundle z kamera i 2 padami (KZ lub KZ+Fifa2014). Nie mam pojecia jak inni bo z tego co wiem to teraz zeby zamowic bundle to dostaniesz moze na swieta a wkrotce po swietach.

 

Amazon w ogole nie ma dostepnych ogolnie bundli i nie kazy kto dostanie 29Listopada dostanie mozliwosc wyboru bundle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłam może dla Ciebie, gra nie wyszła a Ty już piszesz chłam..zajebiście.. powodzenia w BF4 CoD:G to będą zajebiste gry wnoszące świerzość do branży :yes:

 

Może źle się wyraziłem, nie lubię takich gier i po tym co widziałem gra jest totalnie nie dla mnie :P po za tym napisałem wyraźnie że dla mnie to jakiś chłam :)

Nigdzie nie napisałem że chce BF4 i CoDG tylko że nieopłaca się kupować na ps4 w cenie 260zł jak na pc mozna mieć za 120zł ale znając kupie obie w BF4 pogram do 20h a CoD'a z 5h i tyle, będą w kolekcji po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie:

 

Czy ktos z was orientuje sie na temat czatu glosowego Ps4? 

To, ze bedzie to Cross Chat to wiem, ale czy wiadomo cos o Party? gdzie bedzie mozna zaprosic wiecej niz 1 znajomego, gdzie kazdy gra w inna gre? 

Cos na wzor Chat Roomow Xbox Live ? 

Edytowane przez Bodzio_76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross game chat oznacza właśnie to o czym piszesz.

Robisz sobie własne "party", "chat room" czy jakkolwiek to nazwiesz i rozmawiasz z ludźmi którzy grają w to samo co ty bądź w zupełnie coś innego albo po prostu mają włączoną konsolę żeby sobie pogadać.

Mam nadzieję że jeżeli PS4 wykorzystuje telefony/tablety to przy okazji można je będzie używac do chatu głosowego. W oficjalnej aplikacji od Sony na Androida zapowiedziane są "wiadomości głosowe" cokolwiek to znaczy.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle się sam domyśliłem, ale równie dobrze może to oznaczać zalążki czasu głosowego rozszerzonego poza PS4. Szczerze mówiąc liczę na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×