Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież sklepy generalnie będą sprowadzać MGS'a więc nie powinno być problemu z zakupem. Pamiętam że kolekcję God of War'a która była dostępna wtedy tylko w USA kupiłem kilka dni po premierze bez większych przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na kiepski net z limitem nie wezmę z psn, ale jak tylko pojawi się w wersji pudełkowej kupuję natychmiast.

To będzie kolekcja, która odciągnie mnie wreszcie od tego przeklętego BF3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gra wychodzi już jutro (albo już jest) a na allegro brak sklepów które mogłyby ją mieć. Jedynie jeden z Łodzi ale napisali że dopiero ok 25 listopada będą mieli. Ta myślę czy by nie zamówić na własną rękę. Może by jakaś większa grupa z Warszawy by się utworzyła i można by wspólnie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, gra wychodzi już jutro (albo już jest) a na allegro brak sklepów które mogłyby ją mieć. Jedynie jeden z Łodzi ale napisali że dopiero ok 25 listopada będą mieli. Ta myślę czy by nie zamówić na własną rękę. Może by jakaś większa grupa z Warszawy by się utworzyła i można by wspólnie kupić.

Jestem z Wawy, chętnie sią podłączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Właśnie się dowiedziałem ze w naszych lokalnych sklepach od 15 listopada będzie można kupić MGS w cenie 189zł oczywiście jest to wersja USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Właśnie się dowiedziałem ze w naszych lokalnych sklepach od 15 listopada będzie można kupić MGS w cenie 189zł oczywiście jest to wersja USA

Dużo a nawet bardzo za grę którą większość już zdążyła ograć oraz darmowe avatary i tematy których nikt u nas nie użyje bo każdy ma europejskie konto.

Za 150 brałbym w ciemno, tak poczekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Właśnie się dowiedziałem ze w naszych lokalnych sklepach od 15 listopada będzie można kupić MGS w cenie 189zł oczywiście jest to wersja USA

Któreż to lokalne sklepy kolego. Możesz podać linki? Z góry dziękuję,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bardzo proszę :) http://gaames.pl/pro...id_product=4545 , http://allegro.pl/me...1926276716.html

Ja to już się nie mogę doczekać , za te trzy tytuły jestem w stanie tyle zapłacić , w takim razie trzeba będzie zrezygnować z kilku kolacji :) myślę że dziewczyna się nie obrazi :P

myślę że cena taka wysoka ze względów tego bo muszą jednak sprowadzić i sobie doliczają a takie sklepy też muszą jakoś zarabiać , z tego co koleś mówił to znajdzie się mnóstwo osób które się skuszą

Edytowane przez leto87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

Niebawem zamawiam, nie ma lepszej serii a że ps2 było u mnie tylko gościnnie to uważam, że warto dać taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówilem przedpremierowo w "Game Over". Dzisiaj dostałem mail, ze dla tych ktorzy zamówili przedpremierowo 199zł, a reszte wystawiaja na allegro za ponad 200zł. Juz maja. GT5 tez u nich kupilem 2 dni przed premiera :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówilem przedpremierowo w "Game Over". Dzisiaj dostałem mail, ze dla tych ktorzy zamówili przedpremierowo 199zł, a reszte wystawiaja na allegro za ponad 200zł. Juz maja. GT5 tez u nich kupilem 2 dni przed premiera :whistling:

To jak wystawią powyżej 200 to nie zarobią...

http://allegro.pl/metal-gear-solid-hd-ps3-15-11-11-swiat-gier-i1926276716.html

Co prawda jeszcze nie mają, ale to już we wtorek będą mieli. Ja odpuszczam, zbiega się to z premierą AC:Revelations to MSG może poczekać z tydzień-dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Także stało się MGS jest już u mnie w czytniku , co za niesamowite uczucie :P tego właśnie było mi trzeba ^^ ja kupiłem za 189zł . . . pozdro ludziska

Edytowane przez leto87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem zabawe chronologicznie od 3. Uczucie takie samo jak przy wlaczaniu gry pierwszy raz ladnych pare lat temu na ps2, a nawet lepsze, bo przeciez spelnilo sie w koncu moje marzenie, ze wyjdzie ten tytul w HD :thumbsup: Od razu odpalam na poziomie "Extreme" i mam nadzieje, ze jakos uda sie przejsc po takim czasie rozlaki :tongue: Gameplay'u nie bede opisywal, bo kazdy wie jaki jest :thumbsup: Odznaczaja sie tylko troche kanciaste kontury, ale ogolnie grafika w HD naprawde daje rade. Kolekcja must have dla kazdego fana MGS :smile:

Edytowane przez Sponsor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa przyjacielu :) Wspomnienia powróciły w wersji odświeżonej :P i przypominają człowiekowi , która to gra jest najlepsiejsza . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem, za 2 dni powinna się zakręcić w konsoli.

Co prawda odłożę na bok Castlevanię i BF3 ale dla MGS warto, w końcu to najlepsza seria na plejacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z czym innym...

Kolejny raz widzę premiera 25.11 (w GB) http://allegro.pl/metal-gear-solid-hd-collection-ps3-nowa-i1935785309.html

Ostatnio nawet mi gość w Games World to sprawdzał i uparcie twierdził, że premier 25.11 także u nas... hehe. To jakaś taka zbiorowa świadomość, że nie chcą przyjąć daty lutowej? Bo nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę ! Wczoraj odpaliłem MGS4 w celu czysto rozrywkowym i naszło mnie pytanie : czy wyszły poprzednie częsci na PS3 ? Wchodzę na ps3site z zamiarem sprawdzenia topiku o MGS, a tutaj taka niespodzianka ! Czyli jak to jest z tą datą premiery ? ten 25.11 to pewniak ?

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę ! Wczoraj odpaliłem MGS4 w celu czysto rozrywkowym i naszło mnie pytanie : czy wyszły poprzednie częsci na PS3 ? Wchodzę na ps3site z zamiarem sprawdzenia topiku o MGS, a tutaj taka niespodzianka ! Czyli jak to jest z tą datą premiery ? ten 25.11 to pewniak ?

W Europie premiera dopiero w lutym (przynajmniej takie jest ostatnie stanowisko wydawcy), premiera w USA i Japonii już była, więc są już dostępne na polskim rynku egzemplarze z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj w Świecie Gier z Warszawy i dupa, pani na infolinii poinformowała mnie, że dostawca opóźnia się z towarem i nie wiedzą kiedy będą wysyłać grę. Mimo to na aukcji nadal wisi info że premiera już 15.11. 2011 - nie ma to jak robić klientów w ch...a.

EDIT:

Dzięki Bartek za info, w takim razie czekam na maila o wysyłce kurierskiej do piątku, potem nie odbiorę paczki i zamówię gdzie indziej.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj w Świecie Gier z Warszawy i dupa, pani na infolinii poinformowała mnie, że dostawca opóźnia się z towarem i nie wiedzą kiedy będą wysyłać grę. Mimo to na aukcji nadal wisi info że premiera już 15.11. 2011 - nie ma to jak robić klientów w ch...a.

oni tak zawsze, raz kupiłem portala 2, to co kilka dni do nich dzwoniłem czy mają, a oni zawsze mówili, że za parę dni dostaną...jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ladnie sie napocilem przy The Fury... Malo co a sam bym furii dostal :tongue: Na latwiejszych poziomach trudnosci pamietam, ze kladlem go bez problemu, a teraz co chwile ginelem w plomieniach... No, ale w koncu sie udalo i Welcome to Groznyj Grad :biggrin:

Jest jeden bardzo wkurzajacy bug - Czasem przy "przesluchiwaniu" przeciwnikow nic nie odpowiadaja, a napisy z tym co mowia pojawiaja sie tylko na ulamek sekundy... W Groznyj Grad animacja troche spowalnia na stale, ale z tego co pamietam na PS2 tez tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko :D Jaka jest kamerka w MGS 3 ? Ta z "góry" czy ta TPP z MGS3:S ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro będę grał sobie w MGS3 Snake Eater :D Będzie to jeydna gra którą przejdę już po raz 9 lub 10 raz xDDD Moja płytka z PS2 już niestety żywotność ma co raz mniejszą xDDD A ciekawi mnie jak to będzie na PS3 ;p Zamówiłem sobie egzemplarz w Świecie Gier z Chmielnej w Warszawie, to jest punkt tuż za Złotymi Tarasami :) Nieraz tam kupowałem różne gry. Więc sklep polecam :)

http://allegro.pl/metal-gear-solid-hd-ps3-15-11-11-swiat-gier-i1937329375.html

189 zł za takie arcydzieło. Jak dla mnie to są grosze. Sam w sobie MGS3 jest o wiele więcej wart ;p Odbiór osobisty już jutro

Zamówiłem wczoraj w Świecie Gier z Warszawy i dupa, pani na infolinii poinformowała mnie, że dostawca opóźnia się z towarem i nie wiedzą kiedy będą wysyłać grę. Mimo to na aukcji nadal wisi info że premiera już 15.11. 2011 - nie ma to jak robić klientów w ch...a.

Oni zamówili wielką paczkę z podajże z około 20 egzemplarzami MGS HD z Ameryki. Z tego co wiem dostawca im obiecał że towar dojedzie na czas na tą środę, dlatego ustawili premierę u siebie w sklepie na 15.11 - Ale powiem szczerze że jak z Amazon.uk zamawiałem z Anglii płytki E Nomine to to leciało do mnie do Polski z boże 2 tygodnie. Więc ciekawe ile sam towar z Ameryki leci. Premiera gry była 8.11 - Jak na mój gust to i tak bardzo szybko pojawia się MGS w Świecie Gier jeśli wyrobią się do tego piątku jak mówili. Na taką pozycję warto sobie poczekać z jeden lub dwa dni dłużej.

Ciekawa sprawa jest z czym innym...

Kolejny raz widzę premiera 25.11 (w GB) http://allegro.pl/me...1935785309.html

Ostatnio nawet mi gość w Games World to sprawdzał i uparcie twierdził, że premier 25.11 także u nas... hehe. To jakaś taka zbiorowa świadomość, że nie chcą przyjąć daty lutowej? Bo nie wiem.

Oficjalna Premiera jest w Europie 3 Lutego. U nas Edycja wyjdzie w Serii Classic i będzie wyglądać o tak:

Metal_Gear_Solid_HD_PS3_cover_m.png

Natomiast w Ameryce byłą premiera 8 Listopada i wydane zostały dwie edycję:

g48810nzkku.jpg

Metal Gear Solid HD Collection - Edycja Limitowana.

Edycja ta różni się do zwykłej tym że posiada inny wygląd pudełka i uwaga! Mega wielki Artbook, jest dołączona książka która jest zbiorem różnych Artbooków z serii MGS :) Jeśli kogoś ta edycja interesuje to można z Amazon ją kupić, jest podajże o 100 zł droższa niż zwykła edycja. Szkoda że nasze Polskie sklepy ściągają z Ameryki wyłącznie standardową edycję.

Metal-Gear-Solid-HD-remake-box-cover-art.jpg

I oczywiście standardowa edycja. To właśnie tą edycję parę sklepów Polskich ściąga dla nas do Polski :) I to właśnie tą edycję wszyscy sobie zamówiliśmy/kupiliśmy

Edytowane przez XelBlackHearts
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×