Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się dokładnie rózni poziom normal od very easy w MGS 3?

Tylko obrażeniami względem bossów czy mozna znalesc więcej towaru/sprzętu?

Skończyłem dzisiaj MGS 3 i mam 65% trofków to wypadałoby podciągnąć się do 100%.

Niestety gra naliczyła mi jako zabójstwo uspanie gości na motorkach,podczas ucieczki przed Shagohodem.

Teraz chciałbym przejść bez zabójstw i zebrać wszystkie camo i farby.

Polecacie bardziej zaczęcie na normalu ze stealtem czy na very easy?

Na Very Easy dostajesz EZ Gun, czyli pistolecik nie wydający dzwięku z nieograniczoną amunicją, który dodatkowo usypia wrogów 1 strzałem, a do tego ustawia Ci cammo index na 80% (nie ważne czy biegasz, czy leżysz, zawsze będzie 80%). Czy znajdujesz więcej rzeczy... Nie mam pojęcia, w kazdym razie na very easy walki z bossami bedziesz miał banalne i to chyba najważniejsze ułatwienie (no i oczywiście wspomniany EZ Gun).

W sumie czego byś nie wybral (very easy czy normal + stealth) to będziesz miał bardzo łatwo. Ja wbijałem wszystko na normalu, bez stealtha i specjalnie się nie namęczyłem. Nawet żabki wbrew pozorom były całkiem proste do zestrzelenia (na poziomach pod koniec gry) ;)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z żabkami na końcu miałem problem,w sekwencjach pościgowych...przez nie też spaprałem sobie peace walkera;/

Myślałem że mogę uspać gościa na motorze;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręki uciąć nie dam, ale usypiać gości na motorach chyba można... no chyba ze jakoś niefortunnie upadli że Shagohod po nich przejechał :P. Nie można natomiast usypiać (chyba) gości latających na tych... "balkonikach" :P (nie wiem jak to nazwać, ale pewnie wiesz o co chodzi), w każdym razie nie można ich usypiać bo po upadku balkoniki wybuchają i być może tutaj zaliczyło Ci killa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zacząć od 3 części czy 2 , a może od Peace Walker ?

Sent from Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chronologicznie - 3, Peace Walker, 2.

Albo tak jak były wydawane, czyli od najstarszej - 2, 3, Peace Walker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie zwierząt zamiast uspanie i pojmanie dyskwalifikuje mnie do trofea MArkhor?

Czy muszę dwa razy złapać tschinko i wypuścić by otrzymać kabuki mask?Złapałem tschinko jakoś na początku gry i mam go dalej w klatce.Zgubiłem natoimiast pułapki na myszy i nie mam jak złapać go ponownie w lokacji gdzie był end?

I ostatnie;)

Czy wszczęcie alarmu dyskwalifikuje mnie do trofea typu markhor czy peace walker?

Poluję na platynę i nie wiem czy nie cofnąć się parę lokacji i zrobić replay;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie zwierząt zamiast uspanie i pojmanie dyskwalifikuje mnie do trofea MArkhor?

Czy muszę dwa razy złapać tschinko i wypuścić by otrzymać kabuki mask?Złapałem tschinko jakoś na początku gry i mam go dalej w klatce.Zgubiłem natoimiast pułapki na myszy i nie mam jak złapać go ponownie w lokacji gdzie był end?

I ostatnie;)

Czy wszczęcie alarmu dyskwalifikuje mnie do trofea typu markhor czy peace walker?

Poluję na platynę i nie wiem czy nie cofnąć się parę lokacji i zrobić replay;)

1. Nie, wystarczy zbierać zwierzęta, dowolnym sposobem, można też je zjadać dla pewności.

2. Po co wypuszczać? Łapiesz raz, jak go stracisz po walce z Sorrowem wychodzisz przed wodospad (po spotkaniu z Evą) i tam go łapiesz ponownie, trzymasz go w ekwipunku już do końca gry.

3. Nie.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfik dzięki;)uspokoiłeś mnie.

heh miałem właśnie spotkanie z Sorrow i na starcie widzę że zabiłem jednego strażnika nawet nie wiem kiedy,odpędzał od siebie sępa,spotkałe się ktoś z czymś takim?

Sępy występowały tylko w górach po walcę z The Endem czy gdzieś wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfik dzięki;)uspokoiłeś mnie.

heh miałem właśnie spotkanie z Sorrow i na starcie widzę że zabiłem jednego strażnika nawet nie wiem kiedy,odpędzał od siebie sępa,spotkałe się ktoś z czymś takim?

Sępy występowały tylko w górach po walcę z The Endem czy gdzieś wcześniej?

Spoko ;)

Hmm wydaje mi się, że sępy można spotkać tylko we wspomnianym przez Ciebie miejscu. Swoją drogą miałeś sporo szczęścia, skoro otrzymałeś taki hint :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomimo że gra miała premiere rok temu to nadal trzyma cene,myslalem ze staniało do 80zl... Nie dam tyle jak jest obecnie za HD Kolekcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomimo że gra miała premiere rok temu to nadal trzyma cene,myslalem ze staniało do 80zl... Nie dam tyle jak jest obecnie za HD Kolekcje...

W MM 199zł O.o Sam właśnie skończyłem pierwszą część i chciałbym kontynuować historię, ale ultima zamula z wysyłką i sam już nie wiem czy jechać do MM i zapłacić za tą grę jak w dniu premiery ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro kupiłem nówkę z US za 110zł. W grudniu gdy jest okres przedświąteczny ceny raczej będą się trzymały. Jeśli nie macie dużego parcia to radzę poczekać do lutego aż ceny spadną. Ewentualnie Amazon:

http://www.amazon.co.uk/Metal-Gear-Solid-HD-Collection/dp/B0058H1YOG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1355229668&sr=8-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatecznie się wstrzymałem i czekam, aż ultima zrealizuję wysyłkę. MGS HD Collection + MGS 4 25th Anniversary Edition = 250zł, czyli nie najgorzej. Btw. Czym różni się wersja US od EU ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w peace walkera? Mam prawie wszystkie misje na S, ale chętnie z kimś ogarniętym pogram i zrobie S w co-opie też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie, ale dopiero od środy będę na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał niedługo grę i o ile moj internet mi na to pozwoli chetnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to dodawajcie jak co do friendsow. Hs'a nie mam bo w naprawie jak co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie, a najtrudniejszy Peace Walker padnie w mniej niż 10 minut ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

m47 + infinity bandana

Ja szukam kogoś kto chce wspólnie postrzelać porozwalać bossy z railguna i jakichś innych broni.

Edytowane przez Kebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie, a najtrudniejszy Peace Walker padnie w mniej niż 10 minut ;)

co tak dlugo?

Ja w pojedynke lepiej sobie radze np. Spec Ops 69 3- czaszki, peka w 2.5 min :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o Peace Walkerze Custom - 5 czerwonych czach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna pękła w peace walkerze, trudna do zdobycia nie jest ale bardzo czasochłonna. Ogółem nie spodziewałem się, że pw jest tak rozbudowany spodziewałem się czegoś słabszego po konwersji psp. Zastanawia mnie również, który z mgs ma najtrudniejszą platynę, ktoś wbił wszystkie 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×