Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki ja mam pytanko czy jak przejdę MGS3 na Extreme to dostanę stealth tak jak to było na dwójce (o żabkach wiem ale przejście na extreme wolę) i jak do cholery chodzić Snakem kucając co kucnę i chcę iść to mi się kładzie a wiem że w 3ce szło się tak skradać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w 3 tylko żabki (za extreme poniżej 5 godzin masz dobry mask i cammo), w 2: 2x wszystkie dog tagi (z tankowca i z bazy), ogólnie po tym jak skończyłem obie gry dziesiątki razy stwierdzam że nie ma już przede mną tajemnic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja mam pytanko czy jak przejdę MGS3 na Extreme to dostanę stealth tak jak to było na dwójce (o żabkach wiem ale przejście na extreme wolę) i jak do cholery chodzić Snakem kucając co kucnę i chcę iść to mi się kładzie a wiem że w 3ce szło się tak skradać ??

W MGS 3 nie da się chodzić kucając,dopiero w MGS 4 i Peace Walker można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzienki za odpowiedzi ,

akurat w 3 tylko żabki (za extreme poniżej 5 godzin masz dobry mask i cammo), w 2: 2x wszystkie dog tagi (z tankowca i z bazy), ogólnie po tym jak skończyłem obie gry dziesiątki razy stwierdzam że nie ma już przede mną tajemnic...

Jednak się myliłeś "

Stealth Camouflage (Alternate)

An alternate way to unlock the stealth camouflage is to clear the game without sounding a single alert.

You can get stealth camo by complete the game without a single alert, this is true but it can be done with a lower level alert (yellow or orange). If you don't believe this, then take into account a yellow alert occurs after you met EVA. You sleep and the next day (morning) Ocelot units will attack you (this is the alert)." to jest do Mgs3 chyba że nie działa na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem. osobiście odblokowywałem wszystko na ps2 (na ps3 po prostu przeszedłem wszystkie 3 gry na normal póki co, no może 3 parę razy więcej ale bardziej for fun.)

a wolę osobiście żabki niż alert (uwierz mi chodź te w sekcji motorowej z shagohodem to niezły hardcore ... - udało mi się tylko raz lata temu na ps2, ale to pikuś do przejścia gry bez alerta :biggrin: )

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiecie co ten Peace Walker za bardzo mi nie podchodzi jakoś tak dziwnie mi się gra , skończę go bo kończyłem wszystkie 4 części ale jak na razie moim zdaniem jest gorsza od 2 i 3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh kto nie chce zaczynać swojej historii od części drugiej polecam to streszczenie jedynki :D

oczywiście joke, kto nie grał w jedynkę niech nie ogląda pełno tam spoilerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie to stare cudo, sądzę, że w piątek powinno być tak więc idealnie na weekend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to mam pytanie apropo Peace Walkera. Przeszedłem go już na PSP, 65h, za mną i wogóle dużo tego wszystkiego mam. Mam pytanie dotyczące przenoszenia saveów z psp na ps3. Jak przeniose moje savy na PS3, to jak powiedzmy, mam zbudowanego już na nich Zeka, czy mam stealth camouflage, to co z trofeami? Muszę je robić jeszcze raz, od nowa, czy jakoś wpadają odrazu, za wszystko co mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to mam pytanie apropo Peace Walkera. Przeszedłem go już na PSP, 65h, za mną i wogóle dużo tego wszystkiego mam. Mam pytanie dotyczące przenoszenia saveów z psp na ps3. Jak przeniose moje savy na PS3, to jak powiedzmy, mam zbudowanego już na nich Zeka, czy mam stealth camouflage, to co z trofeami? Muszę je robić jeszcze raz, od nowa, czy jakoś wpadają odrazu, za wszystko co mam?

z tego co się orientuję to przeniesienie save'a z psp całkowicie blokuje zdobywanie trofików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie całkowicie blokuje, tylko aby je zdobyć trzeba to zrobić na "New Game" i innym save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak czy inaczej nie ma sensu kopiować save'a z psp jeśli zależy nam na trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przechodzić mgs peace walker na nowo dla trophyków (jedyny z hd jaki mi został ale przez lenia jakoś mi się nie chce).

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przechodzić mgs peace walker na nowo dla trophyków (jedyny z hd jaki mi został ale przez lenia jakoś mi się nie chce).

hehe, mam to samo, jest to spowodowane pewnie tym, że nie dawno kończyłem gre na PSP wiec nie spieszy mi sie specjalnie do ponownego przechodzenia.

ps. zdunie, jak Cie najdzie ochota na Peace Walkera to daj znać to może poświrujemy coś w co-opie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tak czy inaczej nie ma sensu kopiować save'a z psp jeśli zależy nam na trofeach.

Ależ jest - jeśli chcesz mieć pełen wypas w multi. No, ale dla trofików grę trzeba niestety zaliczyć w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfik - poniedziałek?? 8-15?? :)

dobrze się składa bo akurat w poniedziałek mam wolne :) Tylko zobaczymy czy dam rade wstać bo mam zamiar downpoura zmęczyć jeszcze w niedzielę w nocy :) No chyba że uda mi sie skończyć dzisiaj w co szczerze wątpię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, powoli kończę "dwójkę" i mam pytanko, ile średnio zajmowało wam przejście tej gry, na normalu, styl grania po cichu i eksploracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy skipujesz filmiki/codec czy nie. Jeżeli nie, gra zajmuje ok 12-14 godzin, jeśli wszystko pomijasz, dużo, dużo krócej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nie skipuje, jestem teraz po dostaniu się na Shell Core 2 - po tym, jak Raiden wie już, że Pliskin to Snake i mam 12h na liczniku XD, ale to dlatego, że sporo eksploruje, naprzykład szukałem wszystkie pudła i trochę dłużej bawiłem się w kampani Snake'a - sporo ponad 3h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, 12 godzin?? sporo!

Żaden mgs (nie licząc peace walkera) nie jest na więcej niż 8 godzin, a po wprawie i w 1.5 da się przejść :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, 12 godzin?? sporo!

Żaden mgs (nie licząc peace walkera) nie jest na więcej niż 8 godzin, a po wprawie i w 1.5 da się przejść :biggrin:

A MGS 4? :) Chodzi mi tu oczywiście o pełne przejście gry, a nie skipowanie każdego filmiku i codecu, bo to jest bez sensu. No, chyba, że znamy to na pamieć.

A co do MGS 2, to jestem teraz po tym jak Raiden zaprzyjaźnił się z Olgą i mam 15h na liczniku - WTF?! Co prawda, muszę przyznać, że trochę się bawie, robie trofki i wogóle się nie śpiesze, taki luzik.

A który, MGS jest dłuższy 2 czy trójka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który, MGS jest dłuższy 2 czy trójka?

Trudno powiedzieć... Są mniej wiecej takiej samej długości z tą różnicą, że w dwójce masz więcej słuchania/oglądania, w trójce natomiast trochę więcej czystego gameplayu. A jeżeli (tak wiem nie rozpoczynamy zdania od 'a'...) chcesz wbić platyne, to zdecydowanie dłużej posiedzisz przy dwójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie skończyłem MGS'a 2 - 18:30h, tyle czasu zajeło mi przejście. Nie wiem czy jestem debilem czy geniuszem, ale nie ważne, ważne że gra jest wyborna :)

Tak apropo po skończeniu mam równo 50% trofeów, jakby kogoś interesowało.

Teraz czas zabrać się za MGS 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grasz w to po raz pierwszy (są na forum takowi??)?? myślę że spokojnie można twój wynik zapisać w rekordach guinesa :P gdyż naprawdę nie wiem co ci tyle zajęło :P ale dobrze widać że cie zassało :)

2kę skończyłem tylko raz na ps3 (ale nie zliczę ile razy na ps2), grę ukończyłem w 5.5 godziny(nie skipowałem 80% rozmów/wstawek) z wynikiem 56% trophy a jak się bawiłem na ps2 w speed runy to średnio to: mgs2 -1h.35min, mgs3- 1h.50min :) (ale to inna bajka :) czyli skip 100%, skróty ile i jak się da oraz "błędy" gry które można było wykorzystać na swoją korzyść). Ale i tak niekwestionowanym liderem jest pewien pan z dżaponi który twin snakesa ukończył w niecałe 40 minut...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×