Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, pierwszy raz grałem na poważnie. Kiedyś troche grałem, ale byłem wtedy dość młody w dodatku nie na swojej konsolce, tak więc można w sumie powiedzieć, że tak gram po raz pierwszy.

Jeszcze małe pytanko apropo trójki. Mam zamiar zdobyć trofeum "Peace Walker" ale trochę się boje, że zepsuje sobie gre - w trójkę nie grałem. Jak polecacie. Grać pierwszy raz na luzie, tzn. nie bać się zabijać itp. a dopiero potem za drugim razem grać na jakimś very easy i przechodzić bez zabijania? Dzięki za odpowiedź z góry.

Edytowane przez Jeremy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to lubię że w opcjonalnie młodym wieku podobają ci się klasyki :) chętny na coop w peace walkera jak ograsz 3?? psnid masz podany :) zapraszam, już mamy ekipę 3 osobową akurat brakuje jednego.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze małe pytanko apropo trójki. Mam zamiar zdobyć trofeum "Peace Walker" ale trochę się boje, że zepsuje sobie gre - w trójkę nie grałem. Jak polecacie. Grać pierwszy raz na luzie, tzn. nie bać się zabijać itp. a dopiero potem za drugim razem grać na jakimś very easy i przechodzić bez zabijania? Dzięki za odpowiedź z góry.

Zepsujesz gre? Granie bez zabijania nikogo to sama przyjemność i nie potrzeba grać na very easy, gdyż naprawdę nie jest ciężko. Myśle natomiast że skoro grasz po raz pierwszy, to lepiej by Ci było pograć ''na luzie'' żeby nie było tak że niechcący poderżniesz komuś gardło i bedziesz musiał wczytywać jakiegoś odległego save'a.

Przypominam tylko, że bossów tez nie możesz zabijac żeby w końcowych statystykach mieć 0 killi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja myślałem że nie zabiłem nikogo a tu psikus (łącznie na obie platformy skończyłem mgs3 około 20 lub więcej razy) a tu przy podsumowaniu jeden kill (mógł ktoś spaść, osy zabić albo wąż, wiem że nie ja osobiście...)...

więc aby się nie wqurwić dawaj normalnie nie stresując się... a jak ubić paru bossów nie zabijając ich?? pozostawiam bez komentarza, sam rozgryź :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to lubię że w opcjonalnie młodym wieku podobają ci się klasyki :) chętny na coop w peace walkera jak ograsz 3?? psnid masz podany :) zapraszam, już mamy ekipę 3 osobową akurat brakuje jednego.

Bardzo chętnie, tak się składa, że Peace Walkera wraz z co-opem znam na pamieć (PSP), ale chętnie zagram z kimś ogarniętym jeszcze raz. Jest tylko jeden problem. Mam dość niestabilny net w konsoli. Mam playaka na dole a router (TP-Link)na górze i jest tak. Mogę używać PSN i grać przez neta tylko wtedy kiedy nie ma żadnego innego urządzenia sieciowego w pobliżu. Krócej mówiąc gram i siedze sobie na psn, nagle brat włącza laptopa na górze i puff -"Wystąpił błąd...". Dzwoniłem już do neostrady i pomogło jedno razowo, w końcu mi powiedzieli abym kupił dłuższą antenkę do routera, nie wime czy to pomoże.Co prawda ostatnio grałem 2 tygodnie temu podajże ostatni raz online w RDR'a i nie było problemów, nie wiem jak teraz ale raczej nie powinno być. Tak więc, pograć mogę tylko w jakiejś takiej porze gdy brata/rodziców na chacie nie ma i najlepiej w weekend, bo w tygodniu nie mam za dużo czasu :D chyba, że akurat.

A co do trzech znalezionych osób, to wiesz, że co-op w zwykłej misji jest do 2 osób a walki z bossami do 4, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ;) przechodzę misje z użytkownikiem alfik aby dzień później z innym kumplem powtarzać te same misje,przez co mam najlepiej z nich rozwinięty outer heaven na ten czas(po dużym gearze chyba chapter 3): wspólnie spamujemy bossów, pojazdy, i jakoś leci. Jeszcze na ps3 nie skończyłem tytułu ale ukończyłem te 3 rozdziały dwa razy czyli juz nabiłem ponad 20 godzin z grą.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie jeszcze pograsz - bo ja mam na psp 65h na liczniku :D.

Tak więc bardzo chętnie pogram, zaproszę Cię do znajomych i skontaktuję się z tobą jakby co, najpierw przejdę trójkę i jak będzie okazja to pogramy razem w PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce zagrać w Peace Walkera Co-Op pisać. Będę grać 1 raz jak coś w PW.

PSN: Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chętny do bicia bossow, czołgów, chopperow i innych takich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...grałem we wszystkie części lata temu i kupiłem tą podkręconą do HD wersje licząc na to, że przygody Snake'a przeżyje na nowo, ale jakoś mi to nie wyszło. Kompletnie mi to nie przypadło do gustu...nie wiem. Czy te nowe gry tak wpływają na człowieka, że nie chce mu się wracać do jakby nie było swojego dzieciństwa? Nie ten klimat i w ogóle dlatego szybko sprzedałem. Szkoda. Chociaż wiem, że w przypadku MGS 1 na pewno fapałbym jak gimnazjalista tak z tymi częściami jakoś się nie mogłem zaprzyjaźnić teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...grałem we wszystkie części lata temu i kupiłem tą podkręconą do HD wersje licząc na to, że przygody Snake'a przeżyje na nowo, ale jakoś mi to nie wyszło. Kompletnie mi to nie przypadło do gustu...nie wiem. Czy te nowe gry tak wpływają na człowieka, że nie chce mu się wracać do jakby nie było swojego dzieciństwa? Nie ten klimat i w ogóle dlatego szybko sprzedałem. Szkoda. Chociaż wiem, że w przypadku MGS 1 na pewno fapałbym jak gimnazjalista tak z tymi częściami jakoś się nie mogłem zaprzyjaźnić teraz.

Ja z niektórymi tytułami mam podobnie, wg mnie idealizujemy wspomnienia lat wcześniejszych. A w przypadku tych zapadłych głęboko w naszej pamięci gier (jak jest w tym przypadku) czasem lepiej nie wracać i żyć pięknymi wspomnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z wami ale to tylko skromne zdanie fana serii ;)

mgs hd od czasu premiery "wchodzi mi" do czytnika konsoli najczęściej sprawiając że nie zdążyłem jeszcze ograć najnowszych tytułów, troszkę nie rozumiem zawodu gdyż moim zdaniem jest to najlepiej zrealizowana kolekcja hd na rynku. Mnie jak i wielu użytkowników tego forum tytuły te nadal bawią i nie chodzi wcale o sentymentalne podróże. W końcu mogę nie odkurzać psx/ps2 i grać po prostu na zremasterowanych wersjach w moje ulubione tytuły (i nie mówię tylko o mgsach ale i o ico coll czy sh coll a o psone classicach typu mgs1 ff7,8,9 nie wspomnę) teraz oryginały mogą spokojnie odpocząć i dalej podwyższać wartość kolekcjonerską (ico i sotc już naprawdę są sporo warte a o ffach na psone nie wspomnę).

A tak czy siak średnio 3x w roku do serii mgs wracałem przechodząc w przeciągu tygodnia wszystkie części chronologicznie...

Dla ludzi którym gra się po prostu podobała - nie kupować pewnie żyjcie wspomnieniami, ale fan bardzo często wraca do tego na czym się wychował i w cale mu nie przeszkadza że na półce leży nawet mgs + special missions, teraz nie muszę wyciągać z szaf poszczególnych konsol tylko na swojej ps3 mam wszystko co mi potrzebne do "szczęścia growego"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alfik/zdun/leito, chętnie pogram w co-op PW, raczej w we wcześniejszych porach, teraz we wtorek i w środę - bo mam akurat wolne, tak więc będzie można się pobawić. Godzina i dokładna data, jeszcze do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek NIE, a reszta tygodnia po 17. Nie licząc weekendu oczywiście ;P

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, jutro mam wolne bo egzaminy gimnazjalne :D, w środę też ale jakoś po 10 muszę spadać, bo mam konkurs, ale jeszcze czwartek jest, potem weekend no i cały tydzień majowy tak więc, zdun i reszta - będzie tyle czasu na granie, że spokojnie przez ten czas wbijemy trofke - zdobądź 20k pkt carmadiere czy jakoś tak :D. Jutro jeszcze kończe trójkę - jestem przed walką z The Boss i Peace Walker - powinienem być ale jeszcze jutro niczego nie obiecuję, bo mam lekkie problemy z netem. Dzisiaj informatyk był i naprawił tak więc powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych 20k camaradiere nie byłbym taki pewien, ze Zdunem grałem już ponad dobe i mam ''marne'' 7 tysięcy z hakiem ;) Grać bede mogł dopiero pod koniec tygodnia, takze przejdźcie sobie na spokojnie glówny wątek, a ja dołączę się do bicia żelastwa :)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego momentu do godziny 15 (moja małżonka w pracy - dziewczyna użytkownika alfik również u jakiś rodziców) zapraszamy jeszcze 2 osoby do spamu wszelkiego żelastwa militarnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie bójcie sie oprawy z PSP, tylko brać za pady i ciorać w MGS PW bo to naprawde solidna (hehe) giera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem fanem serii MGS jakoś od 1999 roku, ale w Peace Walkera grywam od niedawna. Może przeszedłem z dwie misje. Jeśli to nie czyni problemu, to zapraszam. Headset jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę.. o pomoc przy znalezieniu Ames'a w shell 1. Gram 3raz pod rzad a w sali, gdzie przetrzymuja zakladnikow, sa same babki?

Nie wiem o co b w ogole ?

Jakis bug sie wkradl?

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się dokładnie rózni poziom normal od very easy w MGS 3?

Tylko obrażeniami względem bossów czy mozna znalesc więcej towaru/sprzętu?

Skończyłem dzisiaj MGS 3 i mam 65% trofków to wypadałoby podciągnąć się do 100%.

Niestety gra naliczyła mi jako zabójstwo uspanie gości na motorkach,podczas ucieczki przed Shagohodem.

Teraz chciałbym przejść bez zabójstw i zebrać wszystkie camo i farby.

Polecacie bardziej zaczęcie na normalu ze stealtem czy na very easy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×