Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest ktoś chętny do pojeżdżenia online RAJDÓW (najlepiej bez asyst + full uszkodzenia) to niech wbija do mnie do znajomych.

psnid: Shady25_

Jak uzbiera się więcej wiary to można pomyśleć nad jakąś ligą :) Na razie mam(y) 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś chętny do pojeżdżenia online RAJDÓW (najlepiej bez asyst + full uszkodzenia) to niech wbija do mnie do znajomych.

psnid: Shady25_

Jak uzbiera się więcej wiary to można pomyśleć nad jakąś ligą :) Na razie mam(y) 3 osoby.

to już cztery :)

psn id erwines15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamierzacie jeździć chlopaki ? Nie lebiej do Racera dołączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamierzacie jeździć chlopaki ? Nie lebiej do Racera dołączyć ?

Z tego co widzę oni umawiają się na robienie trofeów, wygranie dla każdego każdego rodzaju wyścigu itp.

Mnie ustawki na robienie trofików nie bawią dlatego szukam chętnej wiary na event rajdowy.

Jak będzie nas więcej to wtedy umówimy się na jakieś terminy. Rajdów w grze jest 5, a więc na pewno będzie to 5 wieczorów po 10-15 odcinków. Ale to wszystko dopracuję jak już zbierzemy chociaż 6 osób. Na razie możemy pojeździć ze sobą 4fun.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko potrzeba wbić level, wiec ja moge brać udział we wszystkim, byle by mi płyta nie pękła całkowicie, bo jest już nadpęknięta. Więc jak coś to jestem chetny lecz nie zawsze mam dostęp do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko potrzeba wbić level, wiec ja moge brać udział we wszystkim, byle by mi płyta nie pękła całkowicie, bo jest już nadpęknięta. Więc jak coś to jestem chetny lecz nie zawsze mam dostęp do TV.

No a ja właśnie dla lvl nie jeżdżę :)

Dodaj mnie do znajomych, jak będziemy coś jeździć i będziesz online to Cię zaproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dla przyjemności już najeździłem bardzo długo w tej grze, a szkoda jednego trofika zostawiać do platyny :D Ok, dodam Cie Shady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o Wszystkim Zainteresowanym o naszej dzisiejszej ustawce klubowej. Mimo iż lista jest zamknięta, są jeszcze miejsca rezerwowe, jeśli są jeszcze chętni na wbijanie trofeów w konkurencjach multi serdecznie zapraszam do wysłania do mnie maila via PSN (moje ID PSN to ATARI_GAMER) niczego nie obiecuję, ale jeśli zdążycie z rejestracją, a moje zaproszenia dotrą do Was przed eventem, to spotkamy się Wszyscy on line dziś o 19:00

Pozdro All Wasz Racer ! :thumbsup:

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy wzięli udział w moich ustawkach. Szczególne podziękowanie dla Marcina za (wzajemną) pomoc we wbiciu trofeum kradzieży flagi. Podziękowania również dla Lolka za (również wzajemną) pomoc w podbijaniu ratingów na X-Games.

Co do Waszych pytań odnośnie Ligi, nie wykluczam takiej alternatywy.... Jak się skończy sezon moich ustawek, ekipa się zgra i dobije więcej zawodników, na których będziemy mogli liczyć, tzn. takich co jak piszą się na umówiony Event umawiają się na określoną godzinę z nami to przyjmują zaproszenia, a nie grają sobie w tym czasie w inne gry. Będzie liga, jak będą poważni chętni....Na razie są na to zbyt małe szanse, bo po prostu jest jeszcze nas trochę za mało, ale bądźmy cierpliwi, na pewno z czasem uzbieramy więcej osób... :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamierzacie jeździć chłopaki ? Nie lepiej do Racera dołączyć ?

Masz rację... myślę że to jest do zrobienia... Mam propozycję.

Aby kontynuować tradycję naszych mitingów piątkowych o 19-tej .... Ludzie się przyzwyczają, do stałej pory i może z czasem będzie jeszcze więcej chętnych.

Proponuję mały wyścig X-games i H2H termin wyścigu to piątek 20 - go stycznia 2011 godzina 19:00 zgłoszenia do wyścigu można przesyłać bezpośrednio do mnie (moje PSN ID to ATARI_GAMER) lub proszę pisać na forum.

Osoby nowe, które nie brały udziału wcześniej w naszych mitingach, poproszę o potwierdzenie udziału (ja wyślę prośbę o dodanie do znajomych, a następnie parę minut przed eventem prześlę zaproszenia do wszystkich chętnych).

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich i do zobaczenia na torze w piątek 20 o 19:00 w międzyczasie oczywiście opublikuję listę zakwalifikowanych Zawodników... :ok:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę choć nie wiem czy będe bo troche nie odpowiada mi godzina ale postaram się :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę choć nie wiem czy będe bo troche nie odpowiada mi godzina ale postaram się :)

Dobra załatwione, graliśmy wiele razy, potwierdzam wszystkim, że jesteś OK. Wpisuję Ciebie na listę do mitingu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę mógł w ten piątek o 19, przepraszam :<

Ok. Lolek. Zdarza, się trudno, ale przynajmniej uprzedziłeś mnie wcześniej i to jest w porządku...

Aby kontynuować tradycję naszych mitingów piątkowych o 19-tej .... Ludzie się przyzwyczają, do stałej pory i może z czasem będzie jeszcze więcej chętnych.

Proponuję mały wyścig X-games i H2H termin wyścigu to piątek 20 - go stycznia 2011 godzina 19:00 zgłoszenia do wyścigu można przesyłać bezpośrednio do mnie (moje PSN ID to ATARI_GAMER) lub proszę pisać na forum.

Osoby nowe, które nie brały udziału wcześniej w naszych mitingach, poproszę o potwierdzenie udziału (ja wyślę prośbę o dodanie do znajomych, a następnie parę minut przed eventem prześlę zaproszenia do wszystkich chętnych).

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich i do zobaczenia na torze w piątek 20 o 19:00 w międzyczasie oczywiście opublikuję listę zakwalifikowanych Zawodników... :ok:

Przypominam Wszystkim o naszym jutrzejszym spotkaniu. W planie naszych wyścigów jutrzejszego wieczoru proponuję następujące dyscypliny:

( 1 ) Wyścig H2H Smetler Dredger Duel w kategorii OPEN - wyścig na mokrym szutrze.

( 2 ) Wyścigi X-Games (na jakich trasach będziemy głosować na evencie).

Moja propozycja powyższych dyscyplin wynika z tego, że można je rozegrać niezależnie od liczby zgłoszonych Uczestników.

Osoby do których wyślę zaproszenia na Event to:

1) Szczotex

2) Anonim121

3) Abarth009

4) MarcinoXM

5) Radekc1975

6) Shady25

7) Erwines15

Jeśli ktoś nie może grać z nami jutro o 19 poproszę o info wcześniej na maila na PSN (moje PSN ID to ATARI_GAMER) lub na forum (tak jak zrobił to Lolek). Proszę Wszystkich o podładowanie Headsetów i punktualne zalogowanie się 10 minut przed eventem, aby moje zaproszenia na czas dotarły do Was.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 19 na torze !!!! Wasz Racer ... :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6) Shady25

Kolego ja nigdzie się nie deklarowałem, że będę. W każdym bądź razie dzięki za dopisanie lecz niestety nie mogę zagwarantować, że się pojawię.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja nigdzie się nie deklarowałem, że będę. W każdym bądź razie dzięki za dopisanie lecz niestety nie mogę zagwarantować, że się pojawię.

Bynajmniej. Potwierdzam j/w. Zgłosiłeś chęć na forum do ścigania się, więc Cię dopisałem do listy abyś nie czuł się pominięty, nikogo nie pomijamy, Wszyscy na Forum są na równych prawach i tak są przeze mnie traktowani, Ty także. Jeśli się pojawisz będzie Nam bardzo miło jeśli nie, to także nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam Wszystkim o naszym dzisiejszym spotkaniu. W planie naszych wyścigów dzisiejszego wieczoru proponuję następujące dyscypliny:

( 1 ) Wyścig H2H Smetler Dredger Duel w kategorii OPEN - wyścig na mokrym szutrze.

( 2 ) Wyścigi X-Games (na jakich trasach będziemy głosować na evencie).

Moja propozycja powyższych dyscyplin wynika z tego, że można je rozegrać niezależnie od liczby zgłoszonych Uczestników.

Osoby do których wyślę zaproszenia na Event to:

1) Szczotex

2) Anonim121

3) Abarth009

4) MarcinoXM

5) Radekc1975

6) Shady25 (nie wie czy się pojawi)

7) Erwines15

Proszę Wszystkich o podładowanie Headsetów i punktualne zalogowanie się 10 minut przed eventem, aby moje zaproszenia miały szansę dotrzeć do Was na czas.

Pozdrawiam i do zobaczenia dziś o godz. 19-tej na torze !!!! ... :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chętnie pogram online z wami , gram codziennie między 20-24 posiadam Dirta 2 i 3 i chętnie pomogę przy robieniu pucharów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chętnie pogram online z wami , gram codziennie między 20-24 posiadam Dirta 2 i 3 i chętnie pomogę przy robieniu pucharów.

Ok. Wyślemy Ci Zaproszenie, jak się uda to pośmigamy większą (znacznie) ekipą...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim, którzy w piątek i w sobotę i niedzielę z nami grali na wszystkich eventach i ustawkach. Marcin, nie wiem ile Ci z kolejnego levela wbiło, bo mi chyba kontroler padł i nad ranem wykopało mnie z sesji... trochę się jednak wbiło. Myślę że jak powtórzymy tę opcję parę razy, to nasz sezon ustawek multi zakończy się szybkim sukcesem... :thumbsup:

Shady dzięki za zaproszenie na rajd, ale w środę mogę nie dać rady, jest to dla mnie normalny dzień pracy, w dodatku nie wiem czy nie będę musiał dłużej zostać... Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki Wszystkim za super grę w fajnej atmosferze... :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiło się trochę, co do tego ratingu to chyba 35 trzeba wbić na trofeum bo mam 31 i już 170tyś fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiło się trochę, co do tego ratingu to chyba 35 trzeba wbić na trofeum bo mam 31 i już 170tyś fanów.

Marcin, Ja wczoraj "się zaklejałem" na Gymkhanie, chyba nawet z tym samym Niemcem, co z którym graliśmy w sobotę. Też mi ładnie na ratingu przybyło. Przez to, że byłem "zaklejony" nie mogłem odpowiadać na maile (z góry Wszystkich piszących do mnie, za opóźnienia w odp. przepraszam) obiecuję, że odpowiem dziś wieczorem. Marcin, jak masz chęć na powtórkę naszej zaklejki Gymkhany z w przedwczoraj, to dzisiaj jestem do dyspozycji, na pewno będę na Pro Turze. Innych chętnych także zapraszam na ustawkę pod rating (zaklejamy R2 i wio do rana).

Edytowane przez racer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co robicie jest totalnym kaleczeniem tej gry.

Większość tu boostuje ratingi, robi ustawki, to nic takiego nadzwyczajnego - ponieważ do tego został stworzony ten wątek. Nikogo nie zmuszamy do boostowania ratingu czy uczestnictwa w ustawkach, ponieważ uczestnictwo w nich jest dobrowolne.

Jak ktoś chce dobić do 35 lev. Po Bożemu również nie widzę przeszkód. Mamy demokrację, każdy ze swoją grą robi to co mu sprawia najwięcej fun-u. Ja mam frajdę z organizowania ustawek i z boostowawania ratingu, Ty masz frajdę z przejścia gry "Jak się należy" i fajnie i tak ma być.... :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racer, pomógłbyś w boostowaniu w dniach 2 - 7 luty ? bede mial calodobowy dostep do telewizora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×