Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wbić trofeo związane z joyride na 3 osoby,i jest bardzo ciężko...

Gdy ja wyszukuje to pokazije mi tylko takie które są już rozpoczęte,nawet gdy poczekam aż skończą to ludzi odchodząi czekanie na marne.

A gdy ja założe to nikt do mnie nie dołącza;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym do was dołączył , akurat były by 3 osoby :). Dawajcie jakis termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że potrzeba 3 osoby +ty.Jeszcze jednej osoby potrzeba...

Mi pasuje np. dzisiaj 18:00-22:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mckaczka , postaram sie wpaść o 22. Może jeszcze ktoś przeczyta i dołączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

racer może dziś ? będziesz miał czas? jestem wieczorem od 20-tej

Do Radka i Reszty Załogi chętnej na ustawki na trasie z dlc Monte Carlo,

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIŚ O 19 TEJ USTAWKA NA TRASIE Z DLC MONTE CARLO POD WBICIE TROFEUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieliśmy w zeszłym tygodniu drobne problemy z serwerem, ale chyba już jest ok. Wczoraj cały dzień katowałem GT5 więc nie było mnie na DIRT3. Dziś po 19 będę on line i możemy spróbować powbijać trofea z DLC. Niestety jest tak, że gracze bez DLC nie mogą wejść do pokoju hosta, który ustawił trasę z dlc, jeśli tej trasy nie mają wykupionej - serwer ich nie wpuści.

Oczywiście nasze uprzednie problemy z serwerem nie dotyczyły ustawek dla tras z dlc, ale uprzedzam, na wszelki wypadek, jeśli komuś nie uda się czasem wejść na ustawkę z DLC, że może się nie dostać do naszego eventu z tego właśnie powodu. McKaczka, dodałem Cię do Przyjaciół wyślij mi dziś maila na PSN, a ja Cię dodam do mojej ekipy i spróbuję Ci wysłać zaproszenie, jeśli masz wykupione DLC z Monte Carlo nie powinieneś (raczej) mieć problemów z dostaniem się na nasz evevt. Pozdrawiam Racer. Do zobaczenia on line na DIRT3 dziś o 19 tej (ustawka potrwa do 21).... Oczywiście pokój będzie zamknięty dostęp tylko za zaproszeniami, o uczestnictwie w evencie decyduje kolejność zgłoszeń, kto pierwszy odpowie na moje zaproszenie, ten wchodzi do ustawki są jeszcze tylko 4 wolne miejsca. Pamiętajcie (w miarę możliwości) o naładowaniu HS przed eventem.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemy techniczne z serwerem DIRT3 są dalej nie usunięte. Można utworzyć pokój, ale gdy wyśle się zaproszenie i adresat pozytywnie odpowie pojawia mu się network error .... To niestety utrudnia ustawki ... Zawieszam więc do czasu usunięcia tej usterki serwera nasze imprezy ustawkowe... Pozdrawiam Racer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki racer za info, mam pytanie czy wcześniej już pojawiały się takie problemy?

Rzadko serwery DIRT3 działały jak w zegarku.... Od pewnego momentu jednak zaczęły się kłopoty, które niestety od paru tygodni stały się nagminne............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] swoja drogą ciekawe czy nie będzie kłopotów w niedzielę chyba z mckaczka chciałem pośmigać.... ale cały czas network error

ciekawe w czym tkwi problem

pozdrawiam

Do Radek i do Wszystkich zainteresowanych serwerem DIRT3. Informuję, że już nie ma żadnych problemów z serwerem, wczoraj pomogłem mcKaczce wbić trofeum JAM, ja mam już wszystkie (obligatoryjne do platynki) trofea w multi dawno wbite, ale od czasu do czasu pojawiam się na serwerze, by pograć sobie na luzie.... Co do singla to nie spieszę się (wbijam średnio jeden trofik na kilka tygodni) tak by tą fantastyczną grą, w gronie super znajomych i przyjaciół, jak Wy, cieszyć się jak najdłużej.... Pozdrawiam Wszystkich Racer (ATARI_GAMER)....

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również piszę się na kilka trofeów multi, wysyłajcie zaproszenia DarkShadowPL, jestem po 21 prawie codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto chętny na ustawkę ok 12-14 i 21-21:30 (start) codziennie?

Interesują mnie trofea:

The Fast Five, French Connection, Join the Party, Road Trip (tutaj potrzeba min. 4 graczy) i Steer Hunter.

Chętnie pomogę w innych trofeach nie mam tylko DLC z trasami z Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kto chętny na Dirt 3 dziś od 12-14 brakuje mi Join the Party, Road Trip (tutaj potrzeba min. 4 graczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie ma problemu mogę pomóc, bo sam już zdobyłem i to z jednym Japończykiem się zgadałem :D Jestem na weekendzie jak napisałem wyżej.

Mi zostało tylko wbicie 35 levelu czyli 250 tys. fanów, i zrobienie wyzwań na platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racer dzięki za info fajna wiadomość - tylko cały ten tydzień mam masę pracy w pracy i wracam do domu ok 21.... usypiam młodego biorę prysznic pogadam z żoną i do spanie ale w łik jestem i możemy pośmigać się :)

Cześć Radek,

Miło mi Ciebie powitać po krótkiej przerwie. Nie byłem ostatnio obecny na forum, ponieważ podobnie jak Ty mam obowiązki rodzinne (a to jest najważniejsze). Niestety do tego niedawno doszła inna historia, mianowicie, musiałem wysłać swoją kierownicę do serwisu, a na padzie kompletnie nie potrafię grać, próbowałem, ale to dla mnie totalna klęska.

Tak więc Wszystkich chętnych, którzy dotychczas brali udział w naszych eventach oraz nowych klubowiczów (zauważyłem kilka nowych nicków) serdecznie zapraszam do dodawania mnie do znajomych.

Myślę, że jak usuną awarię mojej kierownicy, to zmontujemy (jak za starych dobrych czasów) jakąś imprezkę on line. Niestety na razie muszę się obejść smakiem, bo w serwisie powiedzieli mi, że naprawią moją kierownicę za trzy tygodnie...

Przy tej okazji składam wszystkim Fanom DIRT3 najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Pozdrawiam Wszystkich Racer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę miał czas to też na pewno z wami pogram :) Moja kopia D3 wróciła więc mogę grać

PS. racer, daj znać jak Ci naprawią kierownicę to pogramy w GT5 (załatwiłem red bulla i dużo nowych aut)

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wam pomóc w piątek powinienem między 20-21 być, chyba że nie zdążę wbić 20lvl w WRC online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy tygodnie..... dżizusie słodki.... nic poczekamy a może ktoś inny w piątek miałby ochotę pośmigać dla przyjemności i dla trofików

w piątek będę ok 20

dziś jeszcze chcę pokręcić się w GT5 - robię pierwszy z wytrzymałościowych 6 godzin na torze.... jeszcze masa przede mną :)

Jeśli zdarzy się tak, że uda im się naprawić mi kierownicę wcześniej to oczywiście dam znać Wszystkim na Forum... Na razie jestem trochę uziemiony.... ale pojawił się Silent Hill 2 i 3 w wersji HD i Downpur ponieważ to moja ulubiona seria wszystkie te gierki kupiłem przed świętami.... więc konsola nie stygnie.... tym niemniej pośmigałbym chętnie z Wami w DIRT3 lub w GT5 na kierze (jak dawniej)... no ale muszę uzbroić się w cierpliwość (choć to trudne w tym stadium uzależnienia).... Pozdrawiam Wszystkich.... Racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem właśnie że pogrywasz i byłem zdziwiony że nie wyścigi jednak:) po czym przypomniałem sobie o braku kiery

a ja bym sobie pojeździł ... bo za dwa tygodnie w moim mieście jest turniej podobno o wymiarze ogólnopolskim... oprócz turnieju piłki kopanej będzie tez Dirt3, to bym sobie potrenował bo się zastanawiam nad wzięciem udziału:)

zainteresowanych oczywiście jak najbardziej zapraszam 21-22 kwiecień Płock:) będą też rozgrywki w inne tytuły ale nie pamiętam w tej chwili jakie:)

poszukam w necie to dam znać ale na pewno nic z wyścigów już

Radek,

Miła perspektywa fajnych eventów... dobrze, że o tym piszesz na Forum... może ktoś się skusi... Mi sprzedawca kierownicy napisał maila, że wysłał moją kierownicę do serwisu centralnego dostawcy, jak nie dadzą rady naprawić, to obiecali przysłać nową kierownicę, lub zwrócić pieniądze... Tak więc czeka mnie bardzo długi odpoczynek od kierownicy... Na GT5 robię wyścigi zdalne, B-spec i porządki w garażu (to można zrobić na padzie bez problemu) grać w mitingach na padzie nawet nie próbuję, szkoda dla mnie nerwów.

Mam nadzieję, że moja chwilowa nieobecność on line w DIRT3 nie spowoduje zaniknięcia naszej świeckiej tradycji piątkowych spotkań ustawkowych, którą zapoczątkowałem blisko rok temu... :happy:

Pozdrawiam Wszystkich Racer. :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktoś może chętny na kilka wyścigów online i pomoc w zdobyciu trofeów z DLC - Shibuya i Monte Carlo?

Pytam, bo ciężko znaleźć kogoś w chwili obecnej co jeździ po tych trasach. No może Monte Carlo jeszcze bajka, ale Shibuya to już na prawdę rzadkość...

Czekam w takim razie na chętnych - pora nie gra roli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

potrzebuje zdobyć trofiki

Cheeze it!

Join the Party - wpadnie przy zrobieniu powyzszego

chetnie pomoge innym zdobyć trofiki online :biggrin:

jak cos to wysyłajście zaproszenia i sie ustawimi kiedys wieczorem albo do poludnia jak kto woli

mam HS jak coś :D

Edytowane przez chudyVU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×