Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczę czy dzisiaj będę na tej gymkhanie. Ale pewnie dopiero wieczorem bo muszę ogarnąć inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racer, pomógłbyś w boostowaniu w dniach 2 - 7 luty ? bede mial calodobowy dostep do telewizora :D

OK Lolek. Wyślij mi 2 -go lutego maila via PSN z przypomnieniem, a ja jeśli będę miał dostęp do sieci odeślę ci info z dalszymi szczegółami jak i gdzie się wbijamy z boostingiem. Myślę że to jest do zrobienia, ten wariant był tyle razy tu ćwiczony....:whistling:

Podziękowania dla wszystkich siedmiu osób, które dziś/wczoraj boostowały się z nami. Ja dobiłem do 35 lev i sezon ustawek się dla mnie skończył sukcesem... :rolleyes:... widziałem po wynikach ustawki, że nie tylko mnie się to wczoraj udało.... :thumbsup:

.............Pomogłem? .........Daj plusika :thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wpadło bo widziałem Cię jak włączałem gymkhane. Wielkie podziękowania racer :) Zgadamy się jeszcze i może na Gran Turismo 5 znowu wpadniemy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki to chciałoby sie Wam ustawić na jendą nockę z 2 na 3 lutego Dirta na gymkhanie ? chce mieć już platynę za sobą, tylko 3 lvl zostały, a jeśli racer z którym ostatnio grałem miał 22 lvl, a było to dwa tygodnie temu, to jeśli już wbił poszło Wam to strasznie sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki to chciałoby sie Wam ustawić na jendą nockę z 2 na 3 lutego Dirta na gymkhanie ? chce mieć już platynę za sobą, tylko 3 lvl zostały, a jeśli racer z którym ostatnio grałem miał 22 lvl, a było to dwa tygodnie temu, to jeśli już wbił poszło Wam to strasznie sprawnie.

@ Lolek

Tak, no bo my jesteśmy po prostu sprawną ekipą....:thumbsup: dwie nocki i pozamiatane... multi zrobiłem eksternistycznie, za to pozostałe trofy z singla zamierzam smakować po woli, by gry starczyło mi na długo....:cool:

@ Marcin

Zawsze możesz na mnie liczyć. Oczywiście nie widzę inaczej DIRT3 i GT5 jeszcze dużo fajnych eventów przed nami !!! :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra racer to napisze do ciebie, bardzo mi zależy na tym trofeum. Robiliscie boostowanie w 7 osób? Szybko musiało być. Czy ktoś jeszcze oprócz racera by mi pomógł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra racer to napisze do ciebie, bardzo mi zależy na tym trofeum. Robiliscie boostowanie w 7 osób? Szybko musiało być. Czy ktoś jeszcze oprócz racera by mi pomógł?

no ja w tygodniu pracuje wiec cała nockę nie dam rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatniej nocy bez racera włączyłem i nas dołączyło razem i nie wiadomo co się potem działo, polecam ci zostawić na noc nawet bez nikogo i powinno ci powbijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatniej nocy bez racera włączyłem i nas dołączyło razem i nie wiadomo co się potem działo, polecam ci zostawić na noc nawet bez nikogo i powinno ci powbijać.

Tak, tylko jak sam zauważyłeś skuteczność boostowania zależy od ilości graczy jeśli jest ich siedmiu to punkty FB przyrastają w większym (znacznie) tempie. Poza tym samotna ustawka pod zaklejkę daje ryzyko, (w szczególności nad ranem i w nocy) że serwer nie dokooptuje dostatecznej ilości graczy lub wykopie cię z sesji, a boostowanie będzie się ślimaczyć do zajechania napędu w konsoli bez wyraźnego skutku na ratingu.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, ja niestety ale nie mam już za bardzo jak bo znowu będzie bunt :)

PS. 100% Battersea wpadło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, ja niestety ale nie mam już za bardzo jak bo znowu będzie bunt :)

PS. 100% Battersea wpadło

Gratuluję, cieszę się, że Ci się udało. Ja jednak postanowiłem zwolnić tempo z trofami na singlu, aby gry mi na dłużej starczyło... Niedużo mi do platyny zostało, ale nie wiem czy mi starczy motywacji. Bardziej mnie interesuje perspektywa rajdów w DIRT3, albo wyścigów w GT5 może zmontujemy kolejnego onlina na rajdy albo X-games z tego przynajmniej jakaś frajda będzie... Można zrobić (jak ostatnio) też party mixa klika rajdów w DIRT3 i wyścig w GT5...:thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.potrzebuje zgrana i sympatyczna ekipe na ustawke w multi.jezeli ktos chetny powbijac trofiki to zapraszac do znajomych ;)

Anonim121.png

@Anonim,

Sorry za wczorajszą ustawkę, ale mieliśmy chyba jakiś problem z serwerem. Ja i wielu uczestników wczorajszego eventu nie mogłem się dostać do Pro Tura. Każda pozytywna odp. na zaproszenie kończyła się zgłoszeniem błędu połączenia z serwerem i wywalało nas z waszego pokoju (więc chyba mieliście komplet) utworzyłem drugi pokój, gdzie dobiła reszta z Twojej ekipy i randomy. Długo nie nabijaliśmy, ale coś tam wpadło..

Faktycznie opcja zerowa (w porównaniu z indywidualną zaklejką) przy zespołowej wersji jest bardziej intratna, bo przy takim boostowaniu wpada premia za team game. Jest tylko jeden minus, trzeba pilnowac sesji, bo jak trafi się random co nie zczai bazy wtedy jest "po ustawce", a przy zaklejce gasisz telewizor i z głowy.

@Lolek

Pamiętam o drugim lutym, ale tak na wszelki przypadek wyślij mi maila via PSN i późnym wieczorem pomogę Ci wbić platynę.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to kiedy znów robicie kolejną ustawkę? Wszyscy porobili trofea w multi i zrobiła się cisza na forum...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

racer ja od tego weekendu jestem gotowy jak by co

Będę dziś o 22-giej odpalał z Lolkiem ustawkę na Pro Turze na singlu Ghymkany, aby pomóc Lolkowi we wbiciu platyny. Wszystkich innych chętnych na boosting ratingu również zapraszam dziś na 22-gą. Logujemy się 10 minut przed 22-gą do jednego Pro Tura zaklejamy R2 i zostawiamy na noc. W międzyczasie potrzebuję kogoś do ustawki na Monte Carlo - jeśli ktoś ma DLC z tą trasą to proszę o pomoc we wbiciu tego trofa (zajmie to maximum 5 minut). Bądźcie proszę punktualni. W obu sprawach możecie pisać na mojego maila PSN (ATARI_GAMER) lub tradycyjnie na forum, jak komu wygodniej.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde, szkoda że tego DLC nie mam ;/ Jak coś to za tydzień będę miał (chyba) czas to będziemy mogli w coś pograć. nie koniecznie DiRT3

Edytowane przez CrimeS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam prośbę do tych co mają DLC

potrzebuję wbić następujące pucharki: [...]

@Radek

Nie wiem co się ostatnio działo z serwerem, ile razy odbierałem Twoje zaproszenia, tyle razy serwer zwracał komunikat "network error...." Przy najbliższej okazji postaram się Ci wysłać zaproszenie i spróbuję Ci pomóc we wbiciu tych trofeów z DLC.

@Wszystkich

Na początek chciałbym Wszystkim Uczestnikom moich ostatnich ustawek podziękować i pogratulować szybkiego zdobycia pucharków. Ostatnio było nas w sieci bardzo dużo, wiem z Waszych maili, że nie wszyscy się załapali. Ja nie decydowałem o doborze uczestników imprezy, o tym decyduje serwer CM DIRT3 a ściślej kolejność zgłoszeń na Pro Tour. Była nas siódemka (czyli max) mimo drobnych problemów z serwerem ustawka zakończyła się sukcesem. Mieliśmy też kilku nowych boostujących przyjaciół z zagranicy....

Edytowane przez racer
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robicie ustawkę w tym tygodniu to mnie nie zapisujcie bo nie mam czasu. Za to w następnym chętnie pogram.

PS. Platyna wpadła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

post do usunięcia

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Erwines15 z tego forum jechał z nami w ostatnim rajdzie, więc dla niego wrzucam tu wyniki:

Wyniki rajdu:

http://images38.fotosik.pl/1348/eb5fc2bb1b8558a4.jpg

Oraz klasyfikacja generalna po 2 rundach:

http://images49.fotosik.pl/1310/62701b776de39605.jpg

Wyniki poszczególnych odcinków:

http://www.picshot.pl/pfiles/62348/ss1-10.jpg

http://www.picshot.pl/pfiles/62347/SS10-20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racer takich forumowiczów i graczy .... oby jak najwięcej

zawsze chętny do pomocy :) dzięki

dziś będę wieczorem ale jestem ustawiony na Brotherhood'a

chętnie jutro pośmigam

Dzięki również, mam nadzieję, że problemy z serwerem są przejściowe i że wkrótce spotkamy się on line na wbijanie brakujących pucharków. Pozdrawiam Racer.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc w biciu trofea "honorable driver" chodzi o ty żeby przynajmniej jedna osoba przejechała ze mną jedno kółko i żebym nigdzie nie dobił;)

Mój nick psn mckaczka90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racer może dziś ? będziesz miał czas? jestem wieczorem od 20-tej

Jakie pucharki będziecie wbijać?Jeżeli super fan czli wbijanie lvl to jestem od 20 chetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wbicie lvl jest sposób;)

Dajemy team gymykhana i zostawiamy pady i wtedy zawsze jest 1 miejsce i duzo pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze online ?. Chętnie ustawił bym się na jakaś rozgrywke online, pozdobywanie pucharów online. Tak się składa, że akurat mam tydzien wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×