Skocz do zawartości
Patricko

[Online] - DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden wielki WTF - między 21:30 a 21:45 nie było ŻADNEJ dostępnej gry w Gymkhanie. Przynajmniej ja z żadną się nie połączyłem. Czy naprawdę nikt w to nie gra?

Pomysł taki - wchodzimy w kilka osób do pro tour -> team -> gymkhana i zostawiamy na dowolną liczbę czasu. Powinno nie wymagać obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już praktycznie nikt w to nie gra. Załamać się idzie. Prędzej zrobie platyne w hot pursuit niż wbije jedno trofeum w dircie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta rzecz - szukam kogoś na akcję taką - Pro Tour -> Team -> Gymkhana; zaklejamy R2 i zostawiamy na -naście godzin. Ja mam 28 poziom, ale oczywiście będę mógł zostawić na dłużej, by komuś pomóc we wbicu. Chętni niech napiszą na PSNie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już praktycznie nikt w to nie gra. Załamać się idzie. Prędzej zrobie platyne w hot pursuit niż wbije jedno trofeum w dircie...

Witam Wszystkich,

Szukam osób chętnych do kulturalnego ścigania się, rozrywkowo - wesoło i na luzie, w DIRT3 (bezkolizyjnego) osoby zainteresowane (szczególnie X-games) proszę o kontakt lub info na forum moje PSN ID to ATARI_GAMER zapraszam Wszystkich Chętnych na dziś na godz. 19:00

Również służę pomocą przy wbijaniu trofeów (mimo iż długo nie gram w tę grę, to myślę że mógłbym być pomocny)... Wszystkich chętnych do kooperacji przy wspólnym wbijaniu trofeów proszę o kontakt na forum, lub priv.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje wbić lvl albo jest sympatyczny i chce mi pomóc w platynie - zalepiamy r2 na Pro Tour -> Team -> Gymkhana i na noc zostawiamy. Albo i na dłużej. Jak ktoś chętny proszę o kontakt via PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.potrzebuje zgrana i sympatyczna ekipe na ustawke w multi.jezeli ktos chetny powbijac trofiki to zapraszac do znajomych ;)

Anonim121.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim, w takim razie dodam cie jutro do znajomych i jakoś pogramy :). Mój nick to Abarth009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim, w takim razie dodam cie jutro do znajomych i jakoś pogramy :). Mój nick to Abarth009.

Witam Wszystkich, zarówno starych znajomych i nowych entuzjastów DIRT3...

Będę on line w piątek 6 - go stycznia 2012 o godz. 19 i zapraszam Wszystkich Chętnych do ustawki na wbijanie trofów w Multi no i chętnych do pośmigania dla rozrywki w kulturalnym towarzystwie. Po Multi zakładam zamknięty pokój JS dostępny tylko dla Forumowiczów PS3SITE.PL za zaproszeniami. Wszystkie sensowne osoby, traktujące wyścigi lightowo i rozrywkowo, zainteresowane mitingami on line na DIRT3 lub na GT5 zapraszam do kontaktu ze mną na priv. via mail PSN mój PSN ID to ATARI_GAMER postaram się możliwie szybko na każdego maila odpowiedzieć. Zastrzegam jednak, że nie jestem on line codziennie i nie zawsze bywam na śmigałkach... ostatnio katuję starego dobrego Silent Hill... (przepraszam za ten delikatny OT).

ps. Szczególne podziękowania dla Szczotex'a za pomoc przy wbijaniu trofów i fajną zabawę w znakomitej atmosferze. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Pozdro all... Wasz Racer...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mnie możecie dodawać MarcinoXM, chętnie pojeżdzę, bo widzę, że mało kto gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mnie możecie dodawać MarcinoXM, chętnie pojeżdzę, bo widzę, że mało kto gra.

OK. Wpisuję Cię na listę, na mój miting w Trzech Króli (to już jutro o 19 tej.) wkrótce wyślę Ci Zaproszenie via PSN. Zobaczymy ile osób da radę jeszcze dołączyć... Nie jest tak źle sporo ludzi gra w DIT3 tylko ciężko wszystkich zebrać o czasie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, potwierdzam. Dzisiaj grałem w Outbreak przez pół dnia i full serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje tylko jednego trofea - zdobycie 35 lvl na multi. Brakuje mi ze dwóch wyścigów do 35 lvl. Może bym dał rade o 19 jutro, lecz nie jestem pewny na sto procent, ponieważ nie mam całodobowego dostępu do TV. Ale możesz mnie wpisać i zaprosić na PSN przy okazji, nick po lewej masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Clics

Ok Clics jesteś na liście... jak Ci się uda wpaść to dobrze.... jak nie dasz rady też luz... czuj się u nas jakbyś był na wakacjach... totalny luz i totalne pobłażanie to jest Nasz Klub i My ustalamy zasady... totalny luz i relax żadnego napinania się na śrubowanie idiotycznych wyników na siłę.... wzajemna pomoc przy wbijaniu trofów i dobra zabawa... tylko to się w naszych mitingach liczy...

do Wszystkich

Oto lista osób do których dziś wyślę zaproszenia na nasz miting JS "Multi Trzech Króli" w DIRT3

1)szczotex

2)slababateriaPL

3)Anonim121

4)Abarth009

5)MarcinoXM

6)Lolek_45

Lista uczestników jest już zamknięta. Gospodarzem pokoju będę ja (ATARI_GAMER)

W programie są następujące ustawki Cat & mouse - proszę o pomoc w zdobyciu trofa (jeśli ktoś też potrzebuje jest okazja)

Potem sobie pośmigamy na X-games (jak macie Tokjo lub Monte możemy zrobić spec trofy jak nie macie możemy pośmigać na standardowych torach)

Na koniec dla chętnych możemy zrobić dla chętnych na ustawkę na kradzież flagi w ProTur

Pozdro All Wasz Racer (ATARI_GAMER) do zobaczenia dziś o 19 tej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki, zawiodłem Was... Ale tak jak mówiłem, nie mam dostepu do TV, ojciec go okupował... Następnym razem sie juz postaram :) Myśle, że nie będziecie mieli mi tego za złe. Może nast razem na gymkhanie troche polevelujemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, kiedy robimy kolejną ustawkę? Potrzebuje wbić jeszcze 3 trofea nie licząc tego w którym trzeba mieć 250tyś fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra potrzebuję tylko 1 trofeum związane z przejmowaniem flag na transporterze. Ustalcie godzinę to wejdziemy wszyscy, pomożecie mi zrobić to trofeum i gdzieś potem z 2 godź ja pomogę wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Wszystkich

Oto lista osób do których dziś wyślę zaproszenia na nasz miting JS "Multi Trzech Króli" w DIRT3

1)szczotex

2)slababateriaPL

3)Anonim121

4)Abarth009

5)MarcinoXM

6)Lolek_45

Lista uczestników jest już zamknięta. Gospodarzem pokoju będę ja (ATARI_GAMER)

W programie są następujące ustawki Cat & mouse - proszę o pomoc w zdobyciu trofa (jeśli ktoś też potrzebuje jest okazja)

Potem sobie pośmigamy na X-games (jak macie Tokjo lub Monte możemy zrobić spec trofy jak nie macie możemy pośmigać na standardowych torach)

Na koniec dla chętnych możemy zrobić dla chętnych na ustawkę na kradzież flagi w ProTur

Pozdro All Wasz Racer (ATARI_GAMER) do zobaczenia dziś o 19 tej...

Dziękuję Wszystkim, którzy zadeklarowali poparcie dla naszych mitingów w sieci. Szczególne podziękowania dla MarcinoXM za wzajemną pomoc w podwyższaniu ratingu on line w DIRT3 i w zdobyciu dodatkowych trofów "szalonej piątki" w ramach naszych X-games w Trzech Króli.

Przykro mi, że nie udało nam się w Trzech Króli zebrać ekipy do multi bo ekipa nam się trochę rozjechała, ale to nic. Myślę jednak, że wkrótce to nadrobimy, musimy chwilkę jednak poczekać, aż się zbierze grupa wystarczająca do obsłużenia konkurencji o które na forum pytacie najczęściej, czyli właśnie w trybie multi oczywiście (tradycyjnie) wpisuję wszystkie osoby, które zadeklarowały chęć udziału w ustawce na naszą klubową listę...

O terminie kolejnej ustawki bezzwłocznie poinformuję Wszystkich na forum, gdy tylko zbierzemy dostateczną liczbę zainteresowanych osób, wszystkim wyślę bezpośrednio zaproszenia bezpośrednio na nasz miting via mail PSN.

Również Wszystkim zainteresowanym bezpośrednim kontaktem ze mną w sprawie kolejnego mitingu ustawkowego przypominam mój PSN ID to: ATARI_GAMER Pozdrawiam Ekipę Wasz Racer :thumbsup:

Czy mogę się dopisać do listy? :)

Oczywiście, że Cię dopiszę, do naszej listy klubowej, tylko musisz mi podać swoje PSN ID, bo inaczej nie będę wiedział do kogo mam wysłać zaproszenie do gry via PSN w DIRT3. Mój PSN ID to ATARI_GAMER. Pozdrawiam Racer :thumbsup:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny i do dyspozycji

mój id: radekc1975 - dopisujcie mnie do znajomych

do Radekc1975

Ok Radek, dopisałem Cię do listy klubowej, wkrótce otrzymasz ode mnie prośbę o dodanie do znajomych, po ustaleniu terminu wyślę Ci zaproszenie na nasz kolejny miting klubowy.

do Clikcs

Lolek, jutro opublikuję na forum termin kolejnej ustawki na multi oraz listę osób, które otrzymają ode mnie indywidualne zaproszenia na miting. Jesteś na liście na pewno nie zapomnimy o Tobie.

Pozdrawiam Wszystkich Wasz Racer :thumbsup: (PSN ID: ATARI_GAMER).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATARI, na kiedy planujesz kolejne miting ?

do Wszystkich

Witam Starych i Nowych entuzjastów naszych klubowych mitingów ustawkowych na multi w DIRT3. Uprzejmie informuję, iż nasza najbliższa ustawka klubowa odbędzie się w piątek 13-go stycznia 2012 r. o godzinie 19:00.

Wszystkie osoby wpisane na event dostaną indywidualne zaproszenia ode mnie na minutę przed mitingiem. Oto lista osób zapisanych na nasz piątkowy event w DIRT3 (podaję wg PSN ID) jak następuje:

1)Szczotex

2)Radekc1975

3)Anonim121

4)Abarth009

5)MarcinoXM

6)Lolek_45

Lista uczestników jest już zamknięta. Gospodarzem pokoju będę (tradycyjnie) ja (PSN ID ATARI_GAMER)

Proszę Wszystkich uczestników w miarę możliwości o naładowanie baterii w headsetach i przyciszenie telewizorów tak abyśmy wszyscy się słyszeli i mogli sprawnie się komunikować. Event potrwa do 21:00. Po mitingu możemy się oczywiście umówić na inną ustawkę.

W programie są następujące ustawki:

1) Zrobimy wszystkie możliwe konkurencje w multi w Jam Session (tak aby każdy wygrał po razie każdą konkurencję) i by każdy zaliczył trofa "multi"

2) Potem możemy spróbować Pro Tur w Cat & Mouse i trofeum kradzieży flagi - proszę o pomoc w zdobyciu trofeów (jeśli ktoś też potrzebuje jest okazja).

3) Potem możemy pośmigać na X-games (jak macie Tokjo lub Monte możemy zrobić spec trofy jak nie macie możemy pośmigać na standardowych torach) by podnieść sobie ratingi sieciowe będziemy kolejno "wygrywać" tak aby każdy nabił sobie odpowiednią liczbę punktów.

Pozdro All Wasz Racer (ATARI_GAMER) do zobaczenia w piątek 13 - go o 19 tej... :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę was abyście weszli :) Ja potrzebuję tylko podbić trochę rating i zrobić 1 trofeum kradzieży flagi. W innych możecie wygrywać i robić trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę was abyście weszli :) Ja potrzebuję tylko podbić trochę rating i zrobić 1 trofeum kradzieży flagi. W innych możecie wygrywać i robić trofea :)

Marcin, spoko. Ja też będę potrzebował trofeum "kradzież flagi" będziemy musieli zrobić na Pro Tur (tak jak rozmawialiśmy podczas ostatniego mitingu w Trzech Króli) ponieważ w Pro Tur nie ma możliwości zamknięcia pokoju, to będziemy potrzebowali zgranej ekipy do ochrony. Podbicie ratingów zrobimy tradycyjnie na Jam Session, po przerobieniu wszystkich konkurencji tak aby każdy z Uczestników ustawki wygrał trofeum "join the party" oraz "chase me".

Edytowane przez racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHCE sie ustawic do trofea ROAD TRIP.

na wlasna reke staram sie je robic juz z tydzien i zawsze jakis pierdolony frajer musi wyjsc albo cos stanie na przeszkodzie. czekam na chetne osoby. pisac na gg albo na psn. ;)

CHCE sie ustawic do trofea ROAD TRIP.

na wlasna reke staram sie je robic juz z tydzien i zawsze jakis pierdolony frajer musi wyjsc albo cos stanie na przeszkodzie. czekam na chetne osoby. pisac na gg albo na psn. ;)

dobra. nie aktualne. udalo sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Wszystkich

Witam Starych i Nowych entuzjastów naszych klubowych mitingów ustawkowych na multi w DIRT3. Uprzejmie informuję, iż nasza najbliższa ustawka klubowa odbędzie się w piątek 13-go stycznia 2012 r. o godzinie 19:00.

Wszystkie osoby wpisane na event dostaną indywidualne zaproszenia ode mnie na minutę przed mitingiem. Oto lista osób zapisanych na nasz piątkowy event w DIRT3 (podaję wg PSN ID) jak następuje:

1)Szczotex

2)Radekc1975

3)Anonim121

4)Abarth009

5)MarcinoXM

6)Lolek_45

Lista uczestników jest już zamknięta. Gospodarzem pokoju będę (tradycyjnie) ja (PSN ID ATARI_GAMER)

Proszę Wszystkich uczestników w miarę możliwości o naładowanie baterii w headsetach i przyciszenie telewizorów tak abyśmy wszyscy się słyszeli i mogli sprawnie się komunikować. Event potrwa do 21:00. Po mitingu możemy się oczywiście umówić na inną ustawkę.

W programie są następujące ustawki:

1) Zrobimy wszystkie możliwe konkurencje w multi w Jam Session (tak aby każdy wygrał po razie każdą konkurencję) i by każdy zaliczył trofa "multi"

2) Potem możemy spróbować Pro Tur w Cat & Mouse i trofeum kradzieży flagi - proszę o pomoc w zdobyciu trofeów (jeśli ktoś też potrzebuje jest okazja).

3) Potem możemy pośmigać na X-games (jak macie Tokjo lub Monte możemy zrobić spec trofy jak nie macie możemy pośmigać na standardowych torach) by podnieść sobie ratingi sieciowe będziemy kolejno "wygrywać" tak aby każdy nabił sobie odpowiednią liczbę punktów.

Pozdro All Wasz Racer (ATARI_GAMER) do zobaczenia w piątek 13 - go o 19 tej... :thumbsup:

Przypominam o Wszystkim Zainteresowanym o naszej dzisiejszej ustawce klubowej. Mimo iż lista jest zamknięta, są jeszcze miejsca rezerwowe, jeśli są jeszcze chętni na wbijanie trofeów w konkurencjach multi serdecznie zapraszam do wysłania do mnie maila via PSN (moje ID PSN to ATARI_GAMER) niczego nie obiecuję, ale jeśli zdążycie z rejestracją, a moje zaproszenia dotrą do Was przed eventem, to spotkamy się Wszyscy on line dziś o 19:00

Pozdro All Wasz Racer ! :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×