Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Coop jest banalny! ;) Do tego pełno po drodze skrzynek z ammo ;) Jakby była taka opcja to spokojnie w pojedynkę mozna zaliczyć te 6 misji ;) Nie wiem skąd i dlaczego ludzie tak się boją tego trybu ... ;)

E: podobno w czterech ludzie mieli problemy ... :rofl:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej graczy tym więcej przeciwników,więc jak trafi się w teamie 2 czy 3 debili,to sam nie dasz rady

Chyba,że mówisz o 4 ogarniętych osobach,które miały problem.To faktycznie porażka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to dziwne strasznie... jeśli masz do rozdysponowania punkt i zrobiłeś w/w skilla to powinieneś spokojnie odblokować tego duala ...

EDIT: Mam! Zrób to :

:) Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Platyna wpadła :) Moja pierwsza :)

Powiem tak, NAJWIĘKSZY problem miałem z co-op-em, a właściwie ze znalezieniem 2 mapek (4 zrobiłem za jednym podejściem), gdyż grałem w randomy bez ustawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja pierwsza platyna. Gratuluję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ok 6 godz. i postanowiłem opisać swoje wrażenia może komuś się przyda.

Na początek : WOW ! Takiej gry oczekiwałem jako fan sandboxów. Ładna grafika, wielka mapa, dużo rzeczy do zrobienia, niezłe zadania poboczne, polowania... aaaa długo by wymieniać. Gra działa póki co znakomicie. Nie spotkałem się z żadnymi spadkami fps których się obawiałem. Nie widzę też tego na co narzekali recenzenci czyli "rwania" ekranu. Raz gra zawiesiła mi się na ok 5/7 sek i ruszyła dalej.

Póki co mam ogromną ochotę po raz pierwszy od inFAMOUS2 i Red Dead Redemption zrobić platynę w sandboxie. Nie przepadam za FPSami ale ten to dla mnie jedna z najlepszych gier 2012. Jedynie to wyzwalanie posterunków bez wykrycia nie specjalnie mi idzie. Póki co jednak zostawiam sobie posterunki na koniec gry aż będę miał wypakowaną postać. Raz prawie mi się udało w tych dokach Valsa ale ostatni gość w tej samej sekundzie mnie zobaczył i zginał od strzały z łuku.

Ma ktoś jakiś patent na to ? które posterunki są najłatwiejsze do przejścia bez wykrycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajpa z tłumnikiem(trzeba zawsze trafiać, bo jak nie trafisz mogą się pokapować i masz lipę) i spora odległość oraz częste zmiany miejsca strzelania. Da się wbić na każdym posterunku na pierwszej wyspie. :P Na drugiej jest nieco trudniej, ale też się da. Platyna jest banalna i nie wymaga nawet 25h... Co na sanbox jest bardzo słabym wynikiem chyba. :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ok 6 godz. i postanowiłem opisać swoje wrażenia może komuś się przyda.

Na początek : WOW ! Takiej gry oczekiwałem jako fan sandboxów. Ładna grafika, wielka mapa, dużo rzeczy do zrobienia, niezłe zadania poboczne, polowania... aaaa długo by wymieniać. Gra działa póki co znakomicie. Nie spotkałem się z żadnymi spadkami fps których się obawiałem. Nie widzę też tego na co narzekali recenzenci czyli "rwania" ekranu. Raz gra zawiesiła mi się na ok 5/7 sek i ruszyła dalej.

Póki co mam ogromną ochotę po raz pierwszy od inFAMOUS2 i Red Dead Redemption zrobić platynę w sandboxie. Nie przepadam za FPSami ale ten to dla mnie jedna z najlepszych gier 2012. Jedynie to wyzwalanie posterunków bez wykrycia nie specjalnie mi idzie. Póki co jednak zostawiam sobie posterunki na koniec gry aż będę miał wypakowaną postać. Raz prawie mi się udało w tych dokach Valsa ale ostatni gość w tej samej sekundzie mnie zobaczył i zginał od strzały z łuku.

Ma ktoś jakiś patent na to ? które posterunki są najłatwiejsze do przejścia bez wykrycia ?

Mi najłatwiej poszło z tymi, ktore są najbliżej głównego miasteczka. Jeśli jest na posterunku klatka z jakimś zwierzem (im większy tym lepiej, psy nie dały rady, ale tygrys rozszarpał wszystkich w kilka sekund), to jak ją przestrzelisz to powinno być pozamiatane.

Dodatkowo przydaje się łuk, którym można po cichu zabijać + pistolet lub snajperka z tłumikiem.

A przy okazji, czy tylko mi się wydaje, czy snajperka z tłumikiem jest mega licha? Strzelam w gościa, a on się tym zbyt nie przejmuje. Trzeba koniecznie w głowę celować?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kto gra. Ja akurat nigdy się w grach specjalnie nie śpieszę jeśli nie muszę. Przechadzam się tam i z powrotem, jeżdżę bez celu, podziwiam widoki i zawsze na liczniku mam więcej niż to piszą ludzie na forach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do wyzwalania posterunków po cichu to:

- KONIECZNIE TŁUMIK! (czy to pistolet czy snajpa).

Wyciągasz aparat i dokładnie oznaczasz KAŻDEGO wroga, obserwujesz chwilkę ich trasy przemarszu i jazda!!

A jak snajpą to maksymalna luneta i tłumik, strzelasz z BARDZO DALEKA i zmieniasz miejsce, strzelasz i tak dalej... (Ja przed tym jeszcze się zakradałem i wyłączałem alarm).

I mają pozamiatane...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób upolować rekina? Bo o ile dobrze kojarzę, to w wodzie nie można strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób upolować rekina? Bo o ile dobrze kojarzę, to w wodzie nie można strzelać.

Bierzesz łódź ( nie skuter wodny ) tą z działkiem i płyniesz w miejsce gdzie są rekiny na mapie. Czekasz chwilkę albo sam szukasz na własną rękę. Albo puszczasz kierownice ( po łodzi możemy się poruszać swobodnie ) albo wskakujesz na działko zamontowane na łodzi i ubijasz skurczybyka. Później szybko do wody zanim spadnie na samo dno trzeba go dogonić i oskórować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej wyspie jest ta wysepka z kazuarami i tam wokół często pływają rekiny. Działa na nie rzucanie kamienia w wodę i tak kilka razy. Podpływają wtedy blisko i można je łatwo skasować, a że nie jest głęboko to się biedak nie zaszyje, gdzieś na dnie. Sposób z łódką też jest dobry. :P Można też go zabić sekwencją QTE o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś, czy jeżeli mam 91% trofeów z wersji angielskiej (slot) to przy odpaleniu wersji polskiej lub angielskiej (płyta) gra wykryje save'a i będę mógł grać na nim? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie? trofea na bank zostają, a savegame powinien działać choć ręki nie dam uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rekina najlepszy jeden strzał z rpg7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kogoś do pomocy w zdobyciu ostatniego trofika. Misja zemsta. Jakby był ktoś chętny: Tombox88

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wyzwolić dwa posterunki bez wykrycia. Pierwszy przy użyciu tygrysa z którym przeciwnicy nie mają szans. Drugi to ostrzelanie go ze snajperki z tłumikiem. Faktycznie bez nieco wypakowanej postaci jest to dość trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wyzwolić dwa posterunki bez wykrycia. Pierwszy przy użyciu tygrysa z którym przeciwnicy nie mają szans. Drugi to ostrzelanie go ze snajperki z tłumikiem. Faktycznie bez nieco wypakowanej postaci jest to dość trudne.

ja pierwsze 3 posterunki bez wykrycia zrobilem, czasem trzeba podejsc dobra taktyka, a czasem strzelic w alarm (jak jest tylko 1) i potem spokojnie ich eliminowac, moga biegac, widziec zlowki, ale nie moga zobaczyc Ciebie i 1,5k exp Twoje ;) teraz staram sie tylko tak przejmowac posterunki by miec expa do wszystkich skilli, jak przejme za 500expa to reset i od nowa az sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przejmowałem wszystkie bez alarmu dopóki pewnego razu w trakcie przejmowania kolejnego nie napadła mnie od tylca banda dwóch bawołów, 3 psów dingo i tego dzikiego ptoka a potem jeszcze dołączył do nich tygrys!! :)

zacząłęm się bronić przed nimi karabinem bez tłumika, przez co w obozie włączyli alarm. tak mnie zaczęły dziubać z każdej strony że mi strzykawek z leczeniem brakło po czym uciekłem na jakiś głaz na który nie mogły wejść i broniłem się przed wrogami z obozu którzy do mnie strzelali. wtedy wszystkie te zwierzęta zaatakowały obóz :). wygryzły prawie wszystkich, ja tylko dobiłem jeden wóz z posiłkami który akurat nadjechał od mojej strony i obóz przejety. wymiękłem po tej akcji po prostu :). nawet mi nie zależało na straconym expie tylko grałem dalej i później już mi tak nie zależało na cichym przejmowaniu obozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×